در این راستا،حجت الاسلام‌والمسلمین علیزادسرجیرفتینماینده دوره‌‌های چهارم و پنجم مردم جیرفت و عنبرآباددر مجلس شورای اسلامی در مقاله‌ای که خطاب به شهیدان نوشته است، با یادآوری توطئه‌های آمریکا علیه ایران اسلامی در دوران 18 ساله‌ی انقلاب به ویژه انتخابات هفتمین دوره‌ی ریاست جمهوری اسلامی ایران، تأکید کرده است که آقای خاتمی در سخنان خود به مردم آمریکا، از جنایت‌ها و خیانت‌هایی که کاخ سفید در حق ملت بزرگ و رشید ایران اسلامی مرتکب شده است، گزارش خواهد دادزادسر: پیام خاتمی ، افشای جنایات امريكا . . . است، ، ادامه . . .

 

حجت‌الاسلام زادسر در گفت و گو با ايسنا : يكي از بركات دوم خرداد اين است كه اهل نفاق را برملا كرد ادامه . . .

چهار سال بعد و گزارش دوم زادسر به شهيدان  . ادامه . . .

آنچه را كه در پيش روی داريد، مقاله‌ای است كه در سيزدهم دی‌ماه 1376، يعنی حدود هشت ماه پس از انتخاب جناب آقای خاتمی به رياست جمهوری، به رشته‌ی تحرير درآمده است، با توجه به اين‌كه خواندن مجدد آن، آن‌هم قريب به 12 سال بعد، همچنان تازگی دارد، و نظر به اين‌كه مرور دوباره‌‌اش، برای نگارنده‌ جالب آمد و پندآميز، لذا قصد براين شد تا در آستانه‌ی انتخابات رياست‌جمهوری دهم، متن كامل آن را بدون هيچ‌گونه دخل و تصرف، و يا شرح و بسطی، تقديم محضر شريف خوانندگان بنمايد، باشد كه يادآوری آن اوضاع آن روزگاران مفيد فائده واقع گردد، زيرا گذشته چراغ راه آينده است. تا چه قبول افتد و چه در نظر آيد.

 

نكته ؛

 

با توجه به اين‌كه اين بنده‌ی كوچك درگاه پروردگار بزرگ، از سر صدق و اعتقاد راسخ، تلخ‌ترين و آتشين‌ترين نطق‌ها، مقلات، مصاحبه‌ها و مواضع را عليه جناب حجت‌الاسلام‌والمسلمن سيدمحمد خاتمی ايراد كرده، نوشته، انجام داده و گرفته‌است، معذالك فقط و فقط شخص شخيص ايشان، نه ديگر اصلاح‌طلبان، هميشه در كمال تواضع و نهايت احترام، با او برخورده كرده است و هميشه آغوش گشوده و ناطق آن نطق‌های پر حرارت و شديد‌الحن را،با مهربانی خاصی در سينه فشرده و سخنانی محبت‌آميز را بر زبان جاری ساخته است، مانند : «آقای زادسر، به جدم من به شما ارادت دارم، چون مطمئن هستم كه آنچه را كه می گوييد و می نويسيد از سر اعتقاد و ايمان است نه به خاطر مطامع دنيوی». به نظر زادسرجيرفتی، اين نكته‌ای مهم و قابل عنايت است.

 

          به راستی چنانچه با برخی از قدرتمندان فعلی و قبلی از احزاب مختلف و جناح‌های گوناگون ،كسی اين‌گونه سخن بگويد، چه خواهند كرد؟، در مراسم تشييع همسر مكرم و محبوب امام رضوان‌الله‌عليهما، به يكی از آنان سلام دادم كه حتی جواب سلام بنده را با كراهت . . .  

زادسرجيرفتی : پیام خاتمی به مردم آمریکا افشای جنایات کاخ سفید  در حق ایران اسلامی است  :

 

منبع : روزنامه‌ی دولتی ايران كه در آن روزگار «اصلاح‌طلب» نيز بوده است، مورخ 13/دی‌ماه/1376

 

گروه سياسی روزنامه‌ی ايران مورخ 13/دی‌ماه/1376 ؛گروه سیاسی روزنامه ایران - سال سوم - شماره 851 - شنبه 13 دی ماه 1376 / 4 رمضان 1418 / 3 ژانویه 1998 - صفحه 8

 

از زمانی که آقای سید محمد خاتمی رئیس جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که در آینده‌ای نزدیک با مردم آمریکا سخن خواهد گفت، بحث بر سر موضوع سخن وی با مردم آمریکا و احتمال از سرگیری روابط تهران - واشنگتن در محافل داخلی و خارجی جان گرفته است. در حالی که رسانه‌های بیگانه، مفهوم سخنان رئیس جمهوری اسلامی ایران را آمادگی تهران برای برقراری روابط سیاسی با واشنگتن پس از گذشت 18 سال از پیروزی انقلاب اسلامی تلقی می‌کنند و دولتمردان آمریکایی نیز از چنین پیوندی، به نیکی یاد کرده و رؤیاهای طلایی در سر می‌پرورانند، محافل داخلی پیام آقای خاتمی به مردم آمریکا را با توجه به سخنان وی، افشای جنایت‌های واشنگتن و توطئه‌های آن علیه جمهوری اسلامی ایران می‌دانند.

 

در این راستا، حجت الاسلام‌والمسلمین علیزادسرجیرفتی نماینده دوره‌‌های چهارم و پنجم مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی در مقاله‌ای که خطاب به شهیدان نوشته است، با یادآوری توطئه‌های آمریکا علیه ایران اسلامی در دوران 18 ساله‌ی انقلاب به ویژه انتخابات هفتمین دوره‌ی ریاست جمهوری اسلامی ایران، تأکید کرده است که آقای خاتمی در سخنان خود به مردم آمریکا، از جنایت‌ها و خیانت‌هایی که کاخ سفید در حق ملت بزرگ و رشید ایران اسلامی مرتکب شده است، گزارش خواهد داد.

 

وی همچنین، برقراری رابطه سیاسی میان ایران و آمریکا را به معنای «پیروزی شیطان بزرگ و نابودی اسلام عزیز و بی نظیر» دانسته و به شدت با آن مخالفت کرده است.

 

آنچه پیش رو دارید، متن کامل مقاله‌ی نماینده‌ی مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی است

 

 زادسر نماینده‌ی مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی:

 

پیام خاتمی به مردم آمریکا افشای جنایات کاخ سفید  در حق ایران اسلامی است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

«و لا تقولوا لمن یقتل فی سبیل الله اموات بل احیاء و لکن لا تشعرون» قرآن کریم

 

هان ای شاهدان شهید و زندگان همیشگی و سعید «از 1356 الی 1376» رضوان الله علیکم اجمعین  السلام علیکم ورحمه الله و برکاته.

 

 ای همسفران خورشید و همرهان نور.-ای به خون غلطیدگان راه حسینی و پویندگان منطق خمینی، با ما سخن بگویید.

 

 به من وامانده و همچون منی که مردگانی متحرک و گم گشته‌گانی متحیر شده‌ایم و قلب مبارک و الهی خویش را به ثمن بخس فروخته‌ایم و در سر سودای غرب (قاتل شهیدان) و ورود به بهشت شدادگونش (کاخ سفید) و زیارت شیطان بزرگ (آمریکا) و نرد عشق با طناز پرعشوه و جادوگر قرن (آقای کلینتون) می‌پرورانیم، نهیب بزنید و عمق این چاه عمیق را نشانمان بدهید، باشد که هدایت شویم.

 

آری، بر ما خاکیان نوک بینی بین و افکار ناسوتی و نامیمونمان تازیانه «فاین تذهبون» فرود آورید و بر چشمه‌سار دلمان که سخت کدر و چرکین شده است ذکر «اتقوا الله» را ببارید که آلودگی‌های مقام و قدرت و ثروت -تشریفات و استقبال و بدرقه - دوربین تلویزیون و تیتر روزنامه‌ها - و از این قبیل لوح قلبمان را که باید «عرش‌الرحمن» باشد، جولانگاه دیو و دد ساخته است.

 

بر ما تسلیم شدگان نفس اماره بتازید و بر نفس لوامه ما ببارید. باشد که تقوا پیشه کنیم و همچنان شاداب و دشمن ستیز بمانیم تا نور خدایی‌تان بر جامعه اسلامی‌مان بیش از پیش بتابد.

 

 شهیدان، عالی مقامان، ای آنان که «عند ربهم یرزقون» در شأن شماست، اجازه بفرمایید تا مطالبی را چند از باب تسلی دل خویش، تقدیم محضر انورتان بنمايم وگرنه شما خود بر همه چیز احاطه دارید:

 

 بعد از شما دیری نپایید که به اماممان و مولایتان امام خمینی (قدس سره الشریف) جام زهر نوشانیدند و اینک در محضر مقدسش خوش محفل انس جانانه‌ای برپا کرده‌اید.ب

 

عد از شما آیه شریفه «الله اعلم حیث یجعل رسالته» دگرباره محقق شد و پرچم پرافتخار نیابت امام عصر، حجت ثانی عشر عجل الله فرجه الشریف، توسط خبرگان امت اسلامی ایران به دست توانا و الهی حضرت آیت الله‌العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) سپرده شد و به اهتزاز درآمد.

 

- بعد از شما و امام، ولی امر مسلمین جهان (روحی فداه):

 

الف - کشتی موج شکن انقلاب اسلامی را در دریای مواج و پرتلاطم غرب و شرق حکیمانه سکان‌داری کرد و آن‌را به ساحل امن 17 و 18 آذرماه 76 که همانا رهبری جمهوری اسلامی در جهان اسلام است با «کنفرانس سران اسلامی» لنگرانداز ساخت.

 

ب - سرود زیبای «این انقلاب بی نام خمینی در هیچ کجای دنیا شناخته شده نیست» را سر داد و لاینقطع پا جای پای خمینی گذاشت و راه آن استثنای زمان و نادره دهر را، ادامه داد.

 

ج - در جنگ خلیج فارس که بعضی از مدعیان فعلی، «صدام» را «خالد بن ولید» معرفی کردند و خواهان شرکت جمهوری اسلامی در جنگ خلیج فارس به نفع رژیم بعثی عفلقی شدند، امت اسلامی ایران را حکیمانه رهبری کرد و شر اشرار را به خودشان برگردانید.

 

د - بر اجرای قانون اساسی اصرار ورزید و خون به ناحق ریخته شهیدان را پاسداری کرد و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به راه اندازی کنگره شهیدان در استان‌های مختلف رهنمون فرمود و اینک فضای میهن اسلامی معطر است به رایحه‌ی دل انگیز شهیدان هشت سال دفاع مقدس اسلام در مقابل کفر.

 

ه - بر حرکت های سیاسی و اقتصادی دولت، نظارت خمینی گونه فرمود و از انحراف آن به سوی شرق و یا غرب ممانعت کرد.

 

و -  در تعدیل اقتصادی، لاینقطع از مستمندان و فقرا جانبداری کرد و مانع نابود شدن قشر وسیعی از جامعه شد که بعضی از مسؤولان اقتصادی معتقد به آن بوده و هستند.

 

ز - جناح های حاکم را پدرانه راهبری فرمود و نوازش کرد، از دعوای جدی آنان جلوگیری کرد و آن‌ها را همانند فرزندان یک پدر، هدایت و کنترل نمود.

 

ح – انتفاضه‌ی فلسطین را تقویت و مسلمانان سرزمین مقدس قدس را امید و نشاط و حیات و حرکت و قیام بخشید.

 

ط - نابودی صهیونیسم را بشارت داد و افول غول قدرت غرب را نوید بخشید.

 

ی - از راز بهتان عظیم دشمن به ملت عزیز ایران در افسانه تلخ میکونوس پرده برداشت و عزت و آقایی مسلمین و ذلت و نامردمی غرب را، به تصویر کشید.

 

ک - خیال خام مخدوش کنندگان قانون اساسی را آشفته فرمود و خواب پریشان آنان را که با وجود مخالفت آیت الله هاشمی رفسنجانی هم، رئیس جمهور مادام‌العمر می‌خواستند و هوای استبداد کرده بودند، به کابوس مبدل کرد و از خون‌بهای شهیدان و میراث گران‌بهای امام خمینی (ره) صیانت و حفاظت فرمود.

 

ل - با هدایت پیامبرگونه و خمینی‌وار خویش از حدود یک سال قبل از خرداد 76 اصل انتخابات را آن‌چنان رهبری فرمود که قریب 90 درصد از ملت رشید ایران را که واجد شرایط رأی بودند به حوزه های اخذ رأی رهنمون ساخت و دریای خروشان 30 میلیونی انتخابات پنجمین دوره ریاست جمهوری را به تلاطم واداشت و حماسه‌ی بی نظیر و تاریخی دوم خرداد 1376 را رقم زد و عزیزی از سلاله رسول خدا (صلی الله علیه وآله وسلم) را موفق به سکان‌داری امور اجرایی کشور گردانید.

 

م - بعد از انتخابات 2 خرداد 1376 همگان را به همراهی و همدلی فراخواند و رأی مردم را خالصانه، تنفیذ و رئیس جمهوری منتخب را، پدرانه و مشفقانه حمایت و هدایت فرمود.

 

ن- مظلومانه نامردمی دشمنان خمینی کبیر را که تیرهای زهرآگینشان را از کمان قم رها کرده بودند به جان خرید و خم به ابرو نیاورد و از حق شخصی خویش گذشت و دفاع از حریم پرحرمت ولایت مطلقه فقیه را وظیفه خود و مردم دانست و عاقبت کار كج‌اندیشی را که امام خمینی او را فاقد صلاحیت تشخیص داده بود، به دستگاه عدالت‌خواه قضایی واگذار فرمود. اگرچه او ساده لوح است، ولیکن قوه قضائیه باید کار خودش را بکند که پای دیگران در کار است - تا برون افتد راز.

 

ض - در شروع کار هشتمین کنفرانس سران اسلامی آنچنان عظمت، ابهت، حکمت، شجاعت و عدالتی از امامت و ولایت اسلامی به نمایش گذاشت که تمام سران به اصطلاح کشورهای اسلامی ناخودآگاه سر تعظیم فرود آوردند و نطق عالمانه و حکیمانه و کم‌نظیر او را  جامع و مانع دانستند و آن را به عنوان منشور کار کنفرانس سران اسلامی، سرلوحه حرکت آینده خویش قرار خواهند داد.

 

و چه بسیار است از این قبیل که در این مختصر نمی گنجد و در صلاحیت چو منی نیست.

 

اما شما ای شهیدان حاضرید و ناظرید و می‌بینید که دشمنان چه‌ها که نکردند و چه‌ها که نگفتند.

 

آری همان‌ها که می‌گفتند بعد از خمینی جمهوری اسلامیش هم ... !

 

-بلی، دشمنان تا قبل از دوم خرداد 1376 اعتراف می‌کردند که خمینی نمرده است، خمینی جوان شده است و با عصبانیت از رهبری حکیمانه و خمینی‌گونه حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی)، هر صبح و شام القا می‌کردند که:

 

- در ایران آزادی وجود ندارد. رأی مردم هیچ تأثیری نخواهد داشت!

 

- نظام جمهوری اسلامی مردمی نیست!

 

- انتخابات در جمهوری اسلامی ایران فرمایشی است!

 

- رئیس جمهوری آینده، منصوب حکومت است نه منتخب مردم!

 

- مردم به پای صندوق‌های رأی نخواهند رفت!

 

- رئیس جمهوری آینده ی ایران اسلامی حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری است!

 

- مردم ایران اسلامی چه رأی بدهند و چه رأی ندهند رئیس جمهوری آینده مشخص شده است و کسی نیست به جز ناطق‌نوری !!!.

 

- و متأسفانه بعضی هم با عملکرد خویش، چنین ظلمی به نظام و تهمتی به حضرت حاج آقا ناطق‌نوری، ناخواسته روا داشتند و از طرفی دشمنان خبیث و کینه‌توز و غرب‌گرا و لائیک هم، القائات دشمنان خارجی و بنگاه‌های سخن پراکنی آنان را ناجوانمردانه پراکندند، تا آنجا که جمله‌ی معروف: «خاتمی بنویسیم، ناطق بخوانیم - فارسی را پاس بداریم!!» را آنچنان جا انداختند که ای بسا بسیاری پذیرفته بودند که این چنین است!

 

حماسه تاریخی ملت ایران در دوم خرداد به یکباره تمام رشته‌های دشمنان را پنبه کرد و دروغ‌های بزرگ آنان را آشکار ساخت.

 

- بعد از دوم خرداد و حضور سی میلیونی مردم رشید ایران و انتخاب 20 میلیونی حضرت حجت الاسلام و المسلمین خاتمی، و استقبال خالصانه و تاریخی حضرت آیت الله خامنه‌ای از رأی مردم و اعلام فوری نتیجه انتخابات توسط وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران، غرب شکست خورده که حنای خویش را بی‌رنگ یافته بود، چهره عوض کرد و تا این لحظه تبلیغ می کند:

 

- انتخابات ماه مه (خرداد) در ایران نشان داد که مردم ایران، جمهوری اسلامی را قبول ندارند زیرا نامزد حکومت انتخاب نشد!!

 

- انتخابات دوم خرداد ایران اسلامی در حقیقت انقلابی در انقلاب ایران بود!!

 

- موقعیت رئیس جمهوری جدید ایران همانند موقعیت آخرین رئیس جمهوری سابق شوروی، قبل از پرستوریکا می‌باشد!!

 

- بعضی‌ها معتقدند خاتمی، گورباچف ایران است!!

 

- آیا خاتمی همان گورباچف ایران است!!

 

- رئیس جمهوری جدید ایران لیبرال و میانه رو و طرفدار غرب است!!

 

- رهبر حکومت اسلامی محافظه کار و مخالف غرب و اسرائیل است!!

 

- رهبر جمهوری اسلامی وفادار به افکار و آرمان‌های آیت الله خمینی است!

 

- در جمهوری اسلامی ایران، حکومت ولایت مطلقه فقیه و افکار خمینی، مرده است!!

 

- دیگر سخنی از صدور انقلاب اسلامی به میان نمی‌آید!!

 

- دیگر جایزه‌ای برای کشتن سلمان رشدی (مهدورالدم) تعیین نمی‌کنند!!

 

- اخیرا گفتند ایران برای نکشتن سلمان رشدی (ملعون) تعهد کتبی می‌دهد!!

 

- در ایران جنگ قدرت است!!

 

- رئیس جمهوری جدید قدرت کافی را برای انجام وعده‌های انتخاباتیش ندارد!!

 

- بسیج و سپاه پاسداران انقلاب  اسلامی و ارتش و نیروهای انتظامی را در اختیار رئیس جمهوری قرار نداده‌اند (اما نمی گویند مسئولیت آن ها را فرماندهی کل قوا به عهده دارد)!!

 

- خاتمی ناگزیر است آهسته حرکت کند!!

 

- محافظه‌کاران با اصلاحات رئیس جمهوری مخالفند!!

 

- محافظه‌کاران با آزادی بیان و قلم موافق نیستند!!

 

- محافظه کاران با خشونت مانع نمایش فیلم آدم برفی، دیدار، نوبت عاشقی و ... می شوند!!

 

- محافظه‌کاران مانع اجرای برنامه های رئیس جمهوری جدید می شوند!!

 

- محافظه‌کاران در مجمع تشخیص مصلحت دولت در دولت تشکیل داده‌اند!!

 

- محافظه‌کاران مجلس شورای اسلامی را در اختیار دارند!!

 

- محافظه‌کاران طرفدار افکار امام خمینی هستند!!

 

- خاتمی اصلاح‌طلب است!!

 

- خاتمی شاخه زیتون در دست دارد!!

 

- خاتمی طرفدار جامعه مدنی است!!

 

- خاتمی را باید کمک کرد!!

 

- جمهوری اسلامی حالا منطقی فکر می‌كند و عاقلانه پیش می رود!!

 

- رئیس جمهوری جدید ایران تاکنون برای یک بار هم واژه‌ی «شیطان بزرگ» را درباره آمریکا به کار نبرده است.

 

- رئیس جمهوری جدید احتیاج به زمان دارد!!

 

و بعد از مدتی که از روی کار آمدن خاتمی گذشت:

 

ناگهان حرف دل خود را از قول آقای عباس معروفی، آن فراری خبیث گفتند که:

 

- خاتمی هم مثل دیگران است. ما اشتباه کردیم که از خاتمی حمایت کردیم!

 

- خاتمی خواسته های غرب را برآورده نساخته است!

 

و چه بسیارند از این قبیل که هر صبح و شام در بوق‌های تبلیغاتی گوش‌خراش استکبار و قلم‌های مسموم و کشنده‌ی ایادیش درباره جمهوری اسلامی ایران که خون‌بهای شما ای صدها هزار شهید وجانبار و آزاده و ایثارگر از 1356 تا 1376 می‌باشد، می‌گویند و می‌نویسند.

 

آری ای شاهدان شهید، شما خود بهتر از هر کس دیگری بر عملکرد حضرت حجت الاسلام و المسلمین خاتمی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران واقف هستید و نظارت می فرمایید:

 

- خاتمی بزرگوار، خود را رئیس جمهوری کشور شهیدان و امام شهیدان، می‌داند.

 

- خاتمی عزیز، خود را مرهون رهبری‌های حکیمانه و الهی جانشین امام روح الله حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، می‌داند.

 

- جناب ایشان تبعیت خودش را از ولایت فقیه، هم قبل از انتخابات و هم بعد از آن، در عمل ثابت کرده است.

 

- حضرت خاتمی بارها و بارها اطاعتش را از رهبر عظیم الشأن انقلاب حضرت امام خامنه ای و وفاداریش را به آرمان های مقدس امام خمینی (ره) تصریح فرموده و به تصویر کشانیده است.

 

- جناب آقای رئیس جمهوری به کرات رژیم منحوس اشغالگر قدس را محکوم کرده و غیرقانونی دانسته و آن را دشمن صلح و آزادگی معرفی نموده است.

 

- رئیس جمهوری محترم، طی همین روزهای اخیر دولت آمریکا را ستمکار، واپسگرا و بازمانده‌ی از زمان معرفی کرد.

 

- خاتمی با قول و فعل، مشت آهنین بر دهان آمریکا و اسرائیل کوبیده است و جامعه مدنی مورد نظر خود را الهام گرفته از مدینه‌النبی (ص) می‌داند و لیکن آنان خود را به کری و نفهمی می‌زنند و می‌پندارند با این رطب و یابس‌هایی که منتشر می کنند، می‌توانند وحدت امت اسلامی ایران را خدشه‌دار کنند و جمهوری اسلامی را صدمه بزنند ولی غافل از آن هستند که:

 

«یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم و الله متم نوره و لو کره الکافرون»

 

و اینک رئیس  جمهوری عزیز، مردم آمریکا را قابل دیده است تا با آنان سخن بگوید و آنان را ملتی بزرگ خوانده است. دعا می کنیم تا آن‌ها ثابت کننده «الناس علی دین ملوکهم» نيستند، اگر چه بنده معتقدم که مردم آمریکا در نظام حاکم آمریکا هیچ دخل و تصرفی ندارند و پیام به آن‌ها بلااثر است و لیکن:

 

- مطمئن هستیم که حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج سید محمد خاتمی ریاست محترم و معزز جمهوری اسلامی، پرده از جنایات تاریخی دولت های جنایتکار آمریکای ستمگر برمی‌دارد و قطعاً از جنایت‌ها و خیانت‌هایی که کاخ سفید در حق ملت بزرگ و رشید ایران اسلامی مرتکب شده است، به مردم آمریکا گزارش خواهد داد.

 

آری رئیس جمهوری کشور امام زمان علیه السلام و شهیدان راه خدا، به مردم آمریکا خواهد گفت که:

 

- آمریکا لقب «شیطان بزرگ» را از امام خمینی رضوان‌الله‌علیه دریافت کرده است.

 

- آمریکا توسط رژیم سفاک شاه، مراجع و علمای اعلام را کشته است.

 

- آمریکا مجاهدین فی سبیل الله را شکنجه‌ها کرده است.

 

- آمریکا در 17 شهریور، جمعه‌ی سياه میدان شهدا (ژاله) را به وجود آورده است و جنايات تاریخ سیاه حکومت  پليد پهلوی را، رقم زده است.

 

- آمریکا دانشگاه را به خاک و خون کشیده است.

 

- آمریکا بزرگترین جاسوس‌خانه را در ایران داشته است.

 

- آمریکا به ایران اسلامی حمله نظامی كرده است (حمله طبس).

 

- آمریکا توسط کومله در کردستان سر پاسداران اسلام را، بریده است.

 

- آمریکا توسط ایادیش به اسم احزاب خلق ترک و بلوچ و عرب اقوام مختلف ایران اسلامی را به مسلسل بسته است.

 

- آمریکا قریب به 270 نفر زن و کودک و پیر و جوان ما را در خلیج فارس غرق کرده و هواپیمای آنان را در هوا منفجر ساخته است.

 

- آمریکا ما را تحریم اقتصادی کرده است.

 

- امام خمینی رابطه ما و آمریکا را، رابطه گرگ و میش خوانده است.

 

- آمریکا گرگ است و باید در مقابلش به قرآن عمل کنیم که فرموده است: «فاعتدوا علیهم بمثل ما اعتدی علیکم».

 

آمریکا توسط صدام بعثی:

 

- صدهاهزار جوان رعنای ما را در خاک و خون غلطانیده است.

 

- صدهاهزار کودک را یتیم و هزاران هزار پدر و مادر را داغدار کرده است.

 

- به امام خمینی عزیز و راحل، جام زهر نوشانیده است.

 

- چمران و جهان آرا و فلاحیان و کلاهدوزها و ... را، از جمهوری اسلامی گرفته است.

 

- هزاران هزار آزاده را سال‌ها در اردوگاه‌های بعثی شکنجه کرده است.

 

- هزاران هزار جنازه مطهر شهدا را در کوه‌های غرب و بیابان‌های جنوب دفن کرده است.

 

آمریکا توسط منافقین:

 

- بهشتی و 72 بهشتی‌گونه را صد پاره نموده و مفتح و مطهری را تیرباران کرده است.

 

- خون مطهر بزرگانی چون قاضی، مدنی، دستغیب، اشرفی اصفهانی و صدوقی (رضوان الله علیهم) را به ناحق ریخته است.

 

- تروریست‌های کور را به جان حزب الله انداخته است.

 

- رئیس جمهوری و نخست وزیرمان را در آتش کین خویش سوخته است.

 

آمریکای جنایتکار توسط بوق‌های داخلی رژیم خودفروخته پیشین:

 

- امام خمینی بزرگ و عزیز را سیدی هندی! معرفی کرده است و افکار الهی و امیدبخش و حیات آفرینش را ارتجاع سیاه لقب داده و امت بزرگش را واپسگرا! می‌داند.

 

- آمریکا نفت ما را به یغما برده است، فرهنگ ما را نابود کرده، پول‌های ما را بلوکه ساخته و جامعه‌ی اسلامی ما را تحریم اقتصادی کرده است.

 

- آمریکا تا ما را به روز سیاه ننشاند و از ایرانیان آزاده، بردگانی چون پهلوی ملعون درست نکند دست‌بردار نخواهد بود.

 

آری رئیس جمهوری ما به مردم آمریکا خواهد گفت که در حقیقت معنی تلخ رابطه‌ی دولت جمهوری اسلامی ايران، با دولت ستمکار آمریکا، چنین خواهد بود:

 

- خون بر شمشیرپیروز نیست!

 

- امام خمینی راه خطا رفته است!

 

- آزادگان جهان! دست از مبارزه با ظلم و ظالم بردارید!

 

- نهضت‌های آزادیبخش! مقاومت بی فایده است!

 

- حق با معاویه است و علی علیه السلام به راه باطل رفته است!

 

- امام حسین جنگ طلب بوده است و یزید خواهان صلح!

 

- امام حسین واپسگرا بوده است و یزید مترقی و لیبرال و اصلاح طلب!

 

رابطه ما با دولت آمریکا یعنی:

 

- شیطان بزرگ پیروز است و اسلام عزیز و بی نظیر نابود است!

 

و از این قبیل که بابت همه‌ی آنچه که به رغم ميل قلبی اشارت رفت:

 

نعوذ بالله، نستجیر بالله، معاذ الله، استغفر الله ربی و اتوب الیه.

 

عزیزان من، دوستان شهیدم، در عملیات های چغالوند - فتح المبین - بیت المقدس - والفجر مقدماتی - والفجر 4 - والفجر 8 - کربلای 1 - کربلای 4 - کربلای 5 و مرصاد و ... همسنگران شهیدم در پادگان ابوذر، دشت عباس، تنگه ابوغریب، سوسنگرد، بستان، چزابه، سید جابر، پنجوین، قصرشیرین، کوت شیخ خرمشهر، آبادان، نهر جاسم، فکه، فاو و اروندکنار، مطمئن باشید که حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج سید محمد خاتمی رئیس جمهوری محترم و معزز جمهوری اسلامی ایران، پوزه گرگ زمان و شیطان بزرگ آمریکای جهانخوار را در پیام خویش به مردم آمریکا به خاک مذلت خواهد مالید، راه شما را ادامه خواهد داد و خون به ناحق ریخته شما را همچنان پاس خواهد داشت.

 

یا لیتنی کنت معکم فافوز معکم فوزا عظیما.

 

والسلام علیکم و رحمه الله وبرکاته.

 

طلبه‌ی بسيجی؛ علی زادسرجيرفتی

 

 گزارش تاريخی دوم زادسر به شهيدان والامقام قدس‌سرهم :

 

و اما چهار سال بعد و گزارش دوم زادسرجيرفتی، به شهيدان عالی مقام قدس‌سرهم :

 

خبرگزاری «ايسنا» : زادسرجيرفتی در نمابري كه با عنوان “درددلي با شهدا“، به خبرگزاري دانشجويان ايران ارسال كرده است، به ارزيابي وضعيت چهار سال گذشته‌ي كشور (دولت جناب حجت‌الاسلام ، مشهور به دولت اصلاحات)، پرداخته است، كه مشروح آن در پي مي‌آيد  . ادامه . . .

دیدگاه‌ها   

#1 mostafa 1392-05-10 02:49

با سلام.
واقعاً باید احنست گفت به موقعیت شناسی حضرتعالی
مطمئناً گمتر کسی این مطالب را در زماننگارشش قبول میکرد ولی در زمان فعلی؟؟؟
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...