جناب آقاي خاتمي رياست محترم جمهوري اسلامي ايران، در كمال احترام و تواضع، روبرو و همطراز، با خانم كريستين امانپور خبرنگار ظاهري «سي‌ان‌ان» و خبرچين باطني «سيا»، مقابل لنزهاي قوي دروبينهاي پيشرفته، نشست و هر دو سوار بر امواج ماهواره‌هاي جهاني شدند و لحظاتي بعد بر صفحات 21 و 24 و 28 33 اينچي جعبه‌هاي جادويي جهانيان ظاهر شدند و البته خندان و شادان.ادامه . . .

 

 

چهار سال بعد و گزارش دوم زادسر به شهيدان

تاريخ 02/بهمن‌ماه 1380 /اختصاصي/

حجت‌الاسلام زادسر: جريان سوم ، براندازي خاموش جمهوري اسلامي ايران را دنبال مي‌كند

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

سرويس: سياسي

حجت‌الاسلام زادسر، نماينده‌ي سابق مجلس شوراي اسلامي گفت:‌ جريان غيرخودي سوم كه همان نفاق جديد است و قصد عبور از دو جريان مطرح خودي را در سر مي‌پروراند با هماهنگي «سيا»، «موساد» و «اينتليجنت سرويس»، براندازي خاموش جمهوري اسلامي ايران را دنبال مي‌كند.

وي در نمابري كه با عنوان “درددلي با شهدا“، به خبرگزاري دانشجويان ايران ارسال كرده است به ارزيابي وضعيت چهار سال گذشته‌ي كشور پرداخته است كه مشروح آن در پي مي‌آيد.

دوستان شهيدم؛ اي كشته شدگان راه خدا از محضر شريف و مباركتان؛ مسألت دارم تا مرحمت فرموده و اجازه فرماييد، تا براي تسلي دل و تشفي سينه‌ي خويش، گزارش گونه‌اي از وضعيت چهار سال گذشته‌ي حكومت مبارك «جمهوري اسلامي ايران» كه جان شيرينتان را براي استقرار و استقلال و عظمتش، فدا فرموديد، تقديم نمايم تا بازماندگان فعلي يادشان نرود و وارثان بعدي در خاطرشان بماند، وگرنه شما كه خود لحظه به لحظه‌ي آن حوادث تلخ و ملال‌آور را شاهد و ناظر بوده‌ايد و نقل آنها در حضور خدايي شما زيره به كرمان بردن است.

جناب آقاي خاتمي رياست محترم جمهوري اسلامي ايران، در كمال احترام و تواضع، روبرو و همطراز، با خانم كريستين امانپور خبرنگار ظاهري «سي‌ان‌ان» و خبرچين باطني «سيا»، مقابل لنزهاي قوي دروبينهاي پيشرفته، نشست و هر دو سوار بر امواج ماهواره‌هاي جهاني شدند و لحظاتي بعد بر صفحات 21 و 24 و 28 33 اينچي جعبه‌هاي جادويي جهانيان ظاهر شدند و البته خندان و شادان.

بلي، پيردختري كه خود را ايراني الاصل مي‌داند، با انداختن پارچه‌اي خوشرنگ و نازك بر فرق سرش، همانند مستنطقي خبره، با طرح پرسشهايي فني و از پيش تعيين شده، قصد مچ‌گيري كرده بود و جناب آقاي خاتمي هم با تبسم ، در نهايت حسن ظن، با پاسخهاي خويش، موجبات رضايت دخترك آنچناني را كه مي‌گويند جنوبي است، فراهم گردانيد و برق شادماني را در چشمان كريستين خانم تابانيد و نامبرده هم، موفقيت خويش را، با اهداي لقب «سورپرايز» به جناب آقاي خاتمي اعلام، و با سوغات كم نظير و گرانبهاي «اظهار تاسف رييس جمهوري اسلامي ايران از اشغال سفارت ايالات متحده آمريكا»، راهي لندن شد تا از آنجا خود را به كاخ سفيد برساند و مقدمات ازدواج خويش را با يكي از دست‌اندركاران «وايت هاوس» فراهم نمايد.

در هر حال، دقايقي بعد از اتمام مصاحبه‌ي مذكور، كه روزنامه‌هاي زنجيره‌اي آن را با عنوان «پيام خاتمي به مردم آمريكا» تبليغ مي‌كردند، خبرگزاريهاي مختلف جهان انواع تيترهاي برجسته و ژورناليستي مورد نظر خود را،‌بر روي خروجي‌هاي خود فرستادند كه هيچ كدام از آنها به نفع مردم عظيم الشان ايران اسلامي و منطبق با اهداف انقلاب اسلامي و آرمانهاي امام خميني (نورالله قبره) و سياستهاي نه شرقي و نه غربي جانشين به‌حقش، نبود، و در راس همه‌ي آن اخبار كذايي، دو خبر مورد توجه ويژه قرار گرفته بود كه مضمون آنها عبارت است از: 1- معذرت خواهي جمهوري اسلامي ايران از اشغال سفارت سابق آمريكا»، 2- پريزيدنت سيدمحمد خاتمي ساكنين اوليه‌ي آمريكا را با فرهنگ و كشته شدگان آن ديار را شهيد مي‌داند».

البته مطالب ديگري هم مطرح كردند كه مضمون برخي از آنها عبارت است از؛

- يخهاي روابط ايران و آمريكا آب مي‌شود.

- ديوار بي‌اعتمادي ميان ايران و آمريكا فرو مي‌ريزد.

- دارايي‌هاي بلوكه شده ايران در بانكهاي آمريكا آزاد مي‌شود.

- كاخ سفيد خواهان مذاكره‌ي رسمي با جمهوري اسلامي ايران است.

- ايران بايد با روند صلح خاورميانه مخالفت نكند.

- تهران بايد حامي تروريسم نباشد.

- جمهوري اسلامي ايران، فتواي قتل سلمان رشدي را لغو مي‌كند.

- مقامات تهران بايد از ساخت سلاحهاي شيميايي، هسته‌اي و كشتار جمعي دست بردارند.

حكومت اسلامي ايران بايد؛

- روند نقض حقوق بشر را در ايران متوقف سازد.

- حقوق اقليتهاي مذهبي را به رسميت بشناسد.

- از خود انعطاف نشان بدهد.

و چه بسيار است از اين گونه شعارهاي عوام‌فريبانه كه هر صبح و شام، بر ضد جمهوري اسلامي ايران، سر داده و رواج مي‌دهند كه هيچ كدام از آنها، صحت هم ندارد.

و هم زمان با تبليغات زهرآگين خارجي عليه انقلاب شكوهمند اسلامي ايران، خارجي‌پرستان داخلي هم شايعات عجيب و غريبي را در سطح كشور منتشر ساختند،‌ همانند (نقل به مضمون)؛

- كليد حل مشكلات مردم ايران در دست اصلاح‌طلبان عاشق آمريكا، پنهان است.

اصلاح طلبان،‌با كمك آمريكا؛

- گراني را از بين مي‌برند و تورم را مهار مي‌كنند.

- غول بيكاري را از كشور بيرون مي‌اندازند.

- براي هر ايراني بيكار، بهترين شغل را به وجود مي‌آورند.

- مقدمات ازدواج جوانان را فراهم مي‌كنند.

- ديگر هيچ زوج جواني، بي‌مسكن نمي‌ماند.

- آموزش و پرورش شهريه نمي گيرد و تحصيل در دانشگاه‌ها هم مجاني مي‌شود و. و. و.

- به جاي صلوات فرستادن. كف مي‌زنيم و. و. و.

و خلاصه فرصت‌طلبان در كمين نشته كار را به جايي رساندند كه بيخ گوش رييس جمهور و برابر چشمان او شعار مي‌دادند؛

- واي اگر خاتمي حكم جهادم دهد - چاقو و قمه نتواند كه جوابم دهد.

- خاتمي مي‌رزمد -انحصار مي لرزد

درود بر مصدق-سلام بر خاتمي.

- توپ - تانك - بسيجي ديگر اثر ندارد.

- صدا و سيماي لاريجاني اصلاح بايد گردد.

- مجلس زوري نمي‌خواهيم،‌ناطق نوري نمي‌خواهيم.

- روزنامه‌ي طالبان - رسالت است و كيهان.

- طالبان حيا كن - حكومت را رها كند.

- و. و. و.، و خاتمي هم ... (!؟).

و همگان، فراموش نمي‌كنند كه در اولين سخنراني جناب آقاي خاتمي در دانشگاه تهران، كه به عنوان رييس جمهوري اسلامي ايران، آن هم در سالروز شهادت سيدالساجدين عليه‌السلام، ايراد شد،‌ به مجرد اينكه خاتمي مي‌گفت «دمكراسي»، آنان كف مي‌زدند و زماني كه كلمه‌ي «جامعه‌ي مدني» را بر زبان جاري مي‌ساخت، سوت مي‌كشيدند و همينكه جوان - جوان، مي‌زد، به هوا مي‌پريدند و نعره مي‌كشيدند،‌«خاتمي دوستت داريم» و اين گونه كلمات و اين قبيل حركات، حدود دويست (200) بار تكرار شد.

به گزارش ايسنا‌ حجت‌الاسلام زادسر در ادامه نمابر ارسالي خود آورده است : هان، اي شهيدان خدايي - بلاجويان دشت كربلايي، همان گونه كه استحضار داريد، جريان غير خودي سوم، كه همان نفاق جديد است و قصد عبور از دو جريان مطرح خودي را در سر مي‌پروراند، با هماهنگي «سيا» و «موساد» و اينتليجنت سرويس»، براندازي جمهوري اسلامي ايران، را دنبال مي‌كند و خود را زير چتر حمايت از جناب آقاي خاتمي پنهان كرده است و سناريوهاي ديكته شده‌ي اربابان مستكبرش را مستقيم و غيرمستقيم و بعضا با چند واسطه، يكي پس از ديگري و با توجه به مقتضيات زماني،‌به مرحله‌ي اجرا گذاشته است، كه در اين مختصر به برخي از آنها اشاره مي‌گردد:

1- هتك حرمت نمودن تمامي مقدسات دين مبين اسلام.

2- القاي انواع شبهات فكري در اعتقادات مردم مسلمان ايران.

3- حذف بيش از سه هزار عنصر متدين، لايق و مجرب از گردونه‌ي اجراي كشور، به جرم طرفدار خاتمي نبودن.

4- تعويض بي‌سابقه استانداران و فرمانداران كه نمونه‌ي جهاني هم ندارد، (در يك شب شش استاندار و در يك يك روز 17 فرماندار!.

5- به راه‌اندازي دهها روزنامه‌ي زنجيره‌اي با پول ... .

6- نابود ساختن، وزارت اطلاعات جمهوري اسلامي ايران را كه توان رقابت با تمامي سازمانهاي جاسوسي منطقه، و خنثي كردن همه‌ي عملياتهاي خرابكارانه‌ي منافقين را در داخل و خارج، بدست آورده بود، با توطئه‌ي شوم قتلهاي جنايتكارانه‌ي زنجيره‌اي.

7- انتشار اسرار طبقه‌بندي شده‌ي نظام و وزارت اطلاعات، در روزنامه‌هاي زنجيره‌اي و پايگاه‌هاي رايانه‌اي و راديوهاي خارجي.

8- هجوم وحشيانه و وقيحانه به سپاه پاسداران انقلاب اسلامي ايران.

9- تخريب وحشتناك خدمات بي‌شمار، آيت‌الله هاشمي رفسنجاني و ترور شخصيت ايشان.

10- هتاكي گستاخانه به سردار سرلشكر سيديحيي رحيم صفوي.

11- حمله‌ي شديد به جناب آقاي دكتر علي لاريجاني و ... !

12- القاي دروغ بزرگ دخالت مجمع تشخيص مصلحت نظام، در كار دولت آقاي خاتمي.

13- ترويج شايعات به كلي بي‌اساس از قبيل:

- رييس جمهور را نمي‌گذارند كار بكند.

- مجلس شوراي اسلامي (دوره‌ي پنجم) چوب لاي چرخ دولت مي‌گذارد.

- محافظه كاران، مخالف اصلاحات هستند.

- آقاي خاتمي سرزده وارد زندان اوين شد، و پرسيد مرتضي رفيقدوست كجاست؟ معلوم شد كه در ايران نيست.

- آقاي خاتمي،‌سرزده از شركت ايران خودرو بازديد به عمل آورد و در آن بازديد، مشخص شد كه شركت ايران خودرو مبلغ يك ميليون تومان از مشتريان، بابت هر دستگاه ماشيني كه به فروش مي‌رسانيده است،‌اضافي دريافت مي‌كرده است و نصف آن مبلغ را به بنياد مستضعفان مي‌پرداخته است و نصف ديگرش را ... (!).

- از خاتمي كاري ساخته نمي‌شود، مگر اينكه قانون شوراهاي اسلامي شهر و روستا اجرا شود و منتخبين شوراها به قدرت برسند، مشروط به آنكه جمله‌ي آنان هم دوم خردادي باشند.

- شوراها بدون كمك مجلس اصلاحات قادر به انجام كاري نيستند و بايد منتظر نمايندگان اصلاحات و مجلس ششم، بمانيم.

- مجلس ششم آن وقتي مي‌تواند خوب ... (!) كه مجددا آقاي خاتمي رييس جمهور بشود.

و بعد از اينكه قواي مجريه و مقننه و شوراها را كامل و در بست در اختيار گرفتند و شايسته‌سالاري واقعي (!) را پياده ساختند، به قصد تصرف قوه‌ي قضاييه وارد كارزار شدند و عملا مي‌گويند كه ما وقتي مي‌توانيم به وعده و وعيدهاي انتخاباتيمان عمل كنيم، كه قوه‌ي قضاييه جمهوري اسلامي ايران را، به طور كامل در اختيار داشته باشيم، و قضات اين دستگاه هم، آن گونه كه ما مي‌گوييم، راي صادر نمايند، و نيروي انتظامي هم مخالفين ما را دستگير كند، و وزارت اطلاعات هم تمام پرونده‌هاي ما را خوراك كاغذخورها نموده، و براي هر كس كه ما گفتيم،‌ پرونده سازي نمايد و رابطه‌ي رسمي هم با آمريكا برقرار سازيم و مطابق سياستهاي كاخ سفيد، پيش برويم، آن وقت است كه وعده‌هاي ما ... (!)

14- قطعه‌ي مباركي را كه سران سعودي، از پرده‌ي مقدسه‌ي كعبه، به سران جمهوري اسلامي، اهداء‌كرده بودند،‌به همسر يك كارگزار متخلف و زنداني، تقديم نمودند.

15- سيصد دقيقه از وقت گرانبهاي 70 ميليون نفر ايراني را آن هم در جلسه‌ي رسمي هيات دولت، مصروف شهردار سابق تهران، ساختند.

16- در وزارت كشور، ستاد حمايت از كرباسچي تاسيس نمودند و اغلب كاركنان شهرداري تهران را ... (!).

17- مقدمات حمله به دو وزير كابينه را در مراسم نماز جمعه فراهم ساختند و آنگاه تحت پوشش حمايت از آنها ... (!)

18- از جاسوسان كهنه كار و ايران‌شناس «سيا» و «موساد» و «اينتليجنت سرويس»، به عنوان مقامات علمي و فرهنگي جهان غرب،‌ دعوت به عمل آورند تا به جمهوري اسلامي ايران سفر كنند و ... (!)

19- در يكي از روزنامه‌هاي يك جناح به اصطلاح خودي، مقدمات اجراي طرح براندازي جمهوري اسلامي را فراهم ساختند و حادثه‌ي شوم 18 تير ماه و فاجعه‌ي كوي دانشگاه را، پديد آوردند.

20- همانند قوم مغول اموال عمومي و خصوصي را به آتش كشيدند و غارت كردند و عرض و آبروي اهل ايمان و اسلام را بر باد دادند.

21- دفتر تحكيم وحدت را به چنگ آورده و با استفاده‌ي ابزاري از آن، تز «فشار از پايين و چانه‌زني از بالا» را، پياده كرده و هر از چند گاهي در جاي - جاي كشور،‌ تشنجات سياسي آفريدند و آشوبهاي خياباني برپا كردند.

22- نيروي زحمتكش انتظامي را به محاكمه كشانيدند و سرتيپ فرهاد نظري را ... (!)

23- با ترور كذايي آقاي سعيد حجاريان توسط برخي عناصر دوم خردادي، مي‌خواستند همان بمبي را كه در وزارت اطلاعات، تركاندند، و آن بلاي بزرگ را بر سر كشور فرود آوردند، در نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، منفجر سازند و كمر نظام مقدس جمهوري اسلامي را بشكنند، كه با شناسايي قاتلين و دستگيريشان، آنهم، با دستان قدرتمند خود سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، اين بار تيرشان به سنگ خورد و ناكام ماندند، و خوشبختانه مردم نيز، از بازيهاي پشت پرده‌ي اين جماعت چند چهره، با خبر شدند.

24- صدا و سيماي نظام، از ترس متهم نشدن،‌جريان معالجه‌ي جناب حجاريان را لحظه به لحظه در صدر اخبارش منعكس مي‌كرد و آنچنان آن را پوشش خبري داده بود كه همگان مي‌گفتند،‌مگر حجاريان، از حضرت امام خميني (ره) عزيزتر شده است، كه توجه صدا و سيما به چگونگي معالجه‌ي او بيش از كيفيت درمان آن رجل بزرگ الهي، مي‌باشد.

25- صدها مقاله‌ي ضددين و دهها كتاب منحرف كننده و شبهه افكن در اعتقادات جوانان، منتشر ساختند.

26- نهاد مقدس و سرنوشت‌ساز شوراي نگهبان را به رگبار تهمت و افترا و ناسزا بستند و ... !

27- در انتخابات مجلس ششم ... (!) كه شوراي نگهبان مجبور شد فقط در تهران چند صد صندوق اخذ راي را باطل كند.

28- ظالمانه و ناجوانمردانه اسطوره‌ي مقاومت، سيداسدالله لاجوردي را به شهادت رسانيدند.

29- خائنانه و ذليلانه امير سپهبد صياد شيرازي را كه سمبل جهاد و شهادت بود، مقابل در منزلش به آرزويش رساندند.

30- دروغ بزرگ «ترور خاتمي» را، با تيتر اول روزنامه هايشان، در جامعه پخش كردند و مردم را ... (!)

31- آري، چند چهرگان جريان سوم، با مكاري تمام و واسطه‌هاي مرئي و نامرئي،‌قريب به دو سال است كه مجلس شوراي اسلامي را به اموري سرگرم ساخته‌اند كه هيچ نفعي براي مردم و كمترين خيري براي كشور در بر نداشته‌اند.

32- با مطرح نمودن، طرح «اصلاحيه‌ي قانون مطبوعات» مي‌خواستند آب به آسياب دشمنان نظام كه ارباب خودشان هستند،‌بريزند، كه با درايت رهبر فرزانه انقلاب اسلامي، با شكست مواجه شدند.

33- بامشغول ساختن غيرمستقيم بعضي از به اصطلاح نمايندگان، به امثال طرحهايي كه در ذيل اشاره مي‌گردد، وقت گرانبهاي مجلس شوراي اسلامي را، به هدر دادند؛

- مجاز شدن تنها مسافرت كردن دختران مجرد دانشجو به خارج از كشور.

- لغو قوانين گزينش و ... (!)

- ممانعت از ورود و حضور نيروي انتظامي در دانشگاه هاي سراسر كشور.

- دفاع عجيب و غريب از روزنامه‌هاي تعطيل شده، توسط آراي مستند و قوي دادگاه مطبوعات

- حمايت بي‌دريغ و گسترده از عناصر معاند و مخالف نظام مبارك جمهوري اسلامي ايران.

- ياري رساندن به كساني كه به جرم تبليغ و توطئه عليه جمهوري اسلامي ايران در كنفرانس ضد انقلابي برلين، دستگير شده و در زندان به سر مي‌بردند.

- پيدا كردن راهي براي نفوذ سرمايه‌داران صهيونيستي در كشور جهت غارت منابع خدادادي و تحقير نيروي انساني داخل مملكت.

- زير سوال بردن مليت آيت‌الله سيدمحمود هاشمي شاهرودي و ترور شخصيت حضرت ايشان.

- به تعطيلي كشاندن جلسات علني مجلس، (آبستراكسيون)‌و آشفته ساختن روال عادي و روزمره‌ي ايرانيان، در حمايت از يك نماينده‌ي زنداني،‌و فحش دادن، ناسزا گفتن و تهمت زدن، به روزنامه‌هاي كيهان به خاطر «شهرام جزايري عرب».

34- ترويج به اصطلاح توسعه‌ي سياسي و فراموش نمودن عمده‌ي مشكلات عديده و معضلات خطرناك جامعه و انكار علني خواست جدي مردم مبني بر حل گره‌هاي كور اقتصادي و كشاورزي و توليدي و. و. و.

36- رواج بي‌بند و باري اخلاقي، بي‌حجابي و افزايش توزيع مواد لعنتي مخدر، مشروبات الكلي، سرقت، ناامني و زورگيري و. و. و.

37- توليد انواع فيلمهايي كه بينندگان آنها، ناخودآگاه، ارزشهاي اسلامي و قوانين الهي را، در مقابل خويش و مانع پيشرفت خود احساس بكنند و نسبت به روند امور جمهوري اسلامي ايران، متنفر بشوند.

38- عناصر جريان سوم، برخي از گفتارهاي جناب آقاي خاتمي را تاييد مي‌كردند و هورا مي‌كشيدند و با پاره‌اي از سخنرانيهاي ايشان به شدت مخالفت ورزيده و اقسام ناسزاها را نثارش مي ساختند، مثلا وقتي كه جملات كنايه آميز به مقامات ارشد حكومت و به قول آنها «محافظه‌كاران» بر زبان مي‌راند، هورا مي‌كشيدند و كف مي‌زدند و آن لحظه كه از كيان جمهوري اسلامي ايران، مواضع امام خميني، و قانون اساسي دفاع مي‌كرد،‌و تبعيت خودش را از مقام معظم ولايت و امامت اعلام مي‌كرد،‌به خشم مي‌آمدند و بر سر آقاي خاتمي زوزه، «استعفا، استعفا» مي‌كشيدند، كه اوج آن بر مي‌گردد به قضيه ي تصرف بزرگترين جاسوسخانه‌ي شيطان بزرگ در خاورميانه كه از زبان مبارك خميني سترگ كه بعد از اوصياي دوازده‌گانه صلوات الله و سلامه عليهم اجمعين، بي‌نظير است «انقلاب دوم» نام گرفت،‌و در گفت و گوي آقاي خاتمي با خانم امانپور، محكوم شد، اينان جشن گرفتند، ولي وقتي كه با تحريك و تحرك اين دو چهرگان،‌حوادث زشت و تلخ بعد از انجام مسابقات فوتبال، به وقوع مي‌پيوست، كه توسط جناب آقاي رييس جمهور، به شدت مورد انتقام قرار گرفت و آتش افروزان آن آشوبهاي خياباني را اراذل، و تخريبگران اموال خاص و عام را،‌اوباش، نام نهاد،‌بدترين دشنامها را به ايشان دادن و بيشترين دشمنيها را در حقش روا داشتند. و هم اينان،‌مواضع ضد و نقيض جناب خاتمي را در مواجهه با اقشار مختلف و موقعيتهاي گوناگون سياسي - اجتماعي، و سوار اتوبوس شدن، و در صف روغن ايستادن، و پاسخ تلفن دادنش را ، كه هر كدام از آنها را يكبار بيشتر، نمايش ندادند، به سخره گرفتند، و اين گونه كارها را ... ناميدند و گفتند عجب رييس جمهور بيكاري داريم!، و شايعات راجع به ثبت‌نام مجددش، براي دور دوم رياست جمهوري، و گريه‌ي ترحم برانگيزش، در وزارت كشور- هنگام نام‌نويسي، و اعلام «هر نه روز يك بحران براي دولتش»، و. و. و، چه گفتند؟!، بماند براي بعد.

به گزارش ايسنا در ادامه اين نمابر آمده است : و خلاصه، چه بگويم،‌ اي شهيدان عالي مقام،‌ و اي، آبرومندان با غيرت، و غيرتمندان دردمند و با شرف، كه؛ سينه مالامال درد است ...! آه، در واقع جريان سوم، هر نه روز يك بحران براي خاتمي خلق نكرد، بلكه در حقيقت، هر روزي نه بحران،‌ جمهوري اسلامي ايران و مردم مسلمان ايران آفريد، و تا آنجا پيش رفت، كه در مجله‌ي «ايران جوان»، (وابسته به روزنامه‌ي دولتي ايران) رسما نوشتند؛ «استقلال - آزادي - جمهوري خاتمي»‌(!)، و مظلوميت نظام اسلامي را به جايي رساندند، كه حتي،‌همسر شهردار متخلف سابق تهران، پس از بازگشت از ملاقات شوي زندانيش، در پاسخ به سوال خاص خبرنگار مديون به آقاي كرباسچي، كه پرسيده بود، وضع زنداني چگونه بود؟، پدر فرزندانش را (نعوذبالله) به امام حسين عليه‌السلام، و قوه قضاييه جمهوري اسلامي را (پناه بر خدا) به ابن زياد ملعون،‌تشبيه كرد و جمله‌ي معروف شيرزن كربلا زينب كبري سلام‌الله عليها را قرائت كرد كه «ما رايت الا جميلا - نديدم چيزي مگر زيبايي»(!)

حال چرا جناب آقاي خاتمي كه مي‌توانست با يك جمله، از وقوع تمامي اين ماجراهاي تلخ و چندش آوري كه بر شمرديم و اتفاقات شوم و مشمئز كننده‌اي كه ذكرشان از حوصله‌ي اين نوشتار خارج است، ممانعت به عمل بياورد و نياورد؟!، الله اعلم.

عزيزان من، دوستان شهيدم؛ در عملياتهاي مختلف و تاريخي چغالوند و آزادسازي گيلانغرب، فتح‌المبين و آزادسازي دزفول و انديمشك از تيررس دشمن، بيت‌المقدس و آزادسازي سيدجابر، سوسنگرد، بستان و خرمشهر، والفجر مقدماتي و جنگل امغر، خيبر و جزيره‌ي مجنون، بدر و هورالعظيم، والفجر چهار و پنجوين و مائوت، والفجر هشت و بندر فاو، كربلاي يك و آزادسازي مهران، كربلاي چهار و جزيره‌ي ام‌الرصاص، كربلاي پنج و نهرجاسم و چهارراه مرگ، و عمليات مرصاد، از اسفندماه 59 الي تابستان 67، كه جاي خالي يكايك شما سروران عظيم‌الشان و جليل القدر را، با همه‌ي وجودمان، حس و لمس مي‌كنيم، شما خود بهتر از هر كس ديگري، غرض اصلي اين گروههاي آمريكايي مسلك و شيطان آيين را، واقف هستيد، كه همانا مايوس ساختن مردم مسلمان ايران اسلامي، از نظام مبارك جمهوري اسلامي و اثبات ناتواني اسلام جهت اداره‌ي كشور مستقل شما كه ارمغان مقدس امام شما، خميني كبير است، مي‌باشد كه مطمئنا خداي قادر و جبار و قهار شما، با هدايت عبد صالحش، آيه‌الله معظم - خامنه‌اي كبير، اين فرصت را تا اين لحظه كه به آنها نداده است و به احترام شما و همه‌ي شهيدان تاريخ اسلام و خاتم الاوصياء حجت‌بن الحسن العسكري، عجل‌الله تعالي فرجه الشريف و راهنمايي نمودن نايب بحقش، حضرت آيه‌الله العظمي حاج سيدعلي خامنه‌اي، رهبر معظم انقلاب اسلامي مدظله العالي، بعد از اين هم، چنين فرصتي به اينان نخواهد داد، و اين قبيله‌ي زرمند زورمدار چپاولگر حيله بازي را كه، راهشان شيطاني، رسمشان طاغوتي، تفكرشان فرعوني، روششان شهواني، چشمهايشان كور، گوشهايشان كر، قلبهايشان كدر و سيرتشان كريه و. و. مي‌باشد،‌ و ايران را همانند ... مي‌خواهند، هرگز بر كشور اسلامي شما شهيدان والامقام، چيره نخواهد ساخت.

انتهاي پيام . کد خبر: 8011-00562 ، تاريخ 02/بهمن‌ماه 1380

اختصاصي/

حجت‌الاسلام زادسر :جريان سوم ، براندازي خاموش جمهوري اسلامي ايران را دنبال مي‌كند،

 منبع : ايسنا.  ادامه . . .

  زادسر : کریستین امانپور یک جاسوس زبده است 

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...