سرویس: سياسي  .[ 25 تير 1386]. 

نماينده مردم جيرفت و عنبرآباد در گفتگوي تفصيلي با ايسنا منطقه كوير:

آينده پرونده هسته اي ايران را روشن مي بينم

عدم مديريت در نظارت بر بنگاههاي اقتصادي باعث پيامدهاي منفي شده است

خبرگزاری دانشجويان ايران _ کرمان . سرویس : سياسي

حجه الاسلام علي زادسر ، نماينده مردم جيرفت و عنبرآباد با حضور در مجموعه ايسنا منطقه كوير و بازديد از قسمتهاي مختلف آن در گفتگويي تفصيلي با خبرنگاران ايسنا شركت نمود.

حجه الاسلام زادسر در رابطه با پرونده هسته اي جمهوري اسلامي ايران به خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران( ايسنا) منطقه كوير گفت : در رابطه با پرونده هسته اي ايران سخنها رانده شده و قلمها زده شده و جمله مردم ايران، جمله سياسي هستند و از بعد تحقيقاتي هم ثابت شده كه تقريباً سياسي ترين مردم دنيا كه مسائل سياسي را دنبال مي كنند ايراني ها هستند و اهل تحليل مي باشند و تحليل خوبي هم نسبت به روند هسته اي دارند .

زادسر در ادامه افزود: آنچه كه مسلم است جهان استكبار به سركردگي آمريكا و انگليس هسته اي شدن و هسته اي بودن ايران را رسماً قبول كردند و ايران جز باشگاه هسته اي جهان ضبط و ثبت شده است فناوري هسته اي در ايران را پذيرفته اند ، توسط دانشمندان جوان ايراني اين امر بومي شده بنابراين بايد با جمهوري اسلامي هسته اي كنار بيايند، اين آن چيزي است كه خلاصه پرونده هسته اي مي باشد.

وي گفت: البته در اين موفقيت بزرگ ، دولت نهم، انصافاً نقش برجسته اي را ايفا كرد ضمن اينكه شروع هسته اي شدن ايران به سال هاي قبل بر مي گردد اما اينكه ما به فناوري رسيديم و از انفعال به در آمديم و دانشمندان ما انگيزه پيدا كردند كه دنبال راه اندازي سانتري فيوژها تا 3 هزار و الان تا 50 و 60 هزار بروند نقش كليدي دولت نهم، قابل انكار نيست و قابل ستايش است، كه بنده هم به سهم خودم، متشكر از دولت مي باشم.

وي در رابطه با اينكه دشمنان، ايران را كشوري خطرناك معرفي مي كنند افزود: البته ايران براي آنها خطرناك است، نه از بعد هسته اي شدن و يا اينكه ايران را به عنوان كشوري كه دنبال سلاح هاي كشتار جمعي و سلاح هسته اي است معرفي كنند بلكه خود بهتر مي دانند كه ما دنبال سلاح هسته اي نيستيم و از اين موضوع مطمئن هستند كه ايران خطري ندارد چراكه خود آنها در داشتن سلاح هاي هسته اي و توانمندي وحشتناك هسته اي ركوردار هستند.

شهدای هسته ای

زادسر در ادامه گفت: ايران چيزي براي عرض اندام در مقابل آنها ندارد اينها همه بهانه اي بيش نيست ، ايران را از لحاظ تفكري كه بر نظام آن حاكم است و تفكري كه دارد در جهان روز به روز گسترش پيدا مي كند و درددل هاي مردم و جوانان سراسر كشور و سرزمين هاي مختلف، تحول و انقلاب بوجود مي آورد، استكبار اين را زنگ خطري براي خود و اهداف خود مي دانند و مي خواهند با اين تفكر و آموزه ها مقابله كنند كه اولاً نمي توانند ثانيا نمي توانند بگويند چون ايران مي گويد ظلم وستم بد است، چون ايران مي گويد استكبار واستعمار بد است، چون ايران مي گويد همه دنبال عدالت و مساوات باشند ، چون ايرانيان پيرو راه وحرف امام حسين(ع) مي باشند اينها را نمي توانند بگويند اما اين را حس مي كنند لاجرم بايد يك دست آويزي پيدا كنند و هم اكنون بهترين دست آويز براي آنها اين است كه ايران را به عنوان كشوري كه دنبال سلاح هسته اي است معرفي نمايند وگرنه خود بهتر مي دانند جمهوري اسلامي ايران دنبال سلاح هسته اي نيست .

زادسر در مورد آينده پرونده هسته اي ايران ابراز عقيده كرد: بنده آينده اين پرونده را روشن مي بينم دشمنان گام به گام با سياستهاي تهاجمي دولت نهم و شجاعت قابل ستايش رئيس جمهور دكتر احمدي نژاد به عقب نشيني واداشته شدند و آخرين آن هم بحث سهميه بندي بنزين بود كه حقيقتاً به طور ناگهاني آنان را خلع سلاح كرد واستكبار را كه همه دلخوشي خود را به واردات بنزين به ايران بود نا اميد كرد در نظر مي پنداشت كه ايران تسليم خواهد شد ، در برابر ملت فهيم ايران به راحتي مساله سهميه بندي بنزين را پذيرفت و استقبال كرد وخود آنها هم گفتند تعبير انقلاب را دكتر احمدي نژاد در بخش انرژي بكار بردند و واقعاً شوراي امنيت يكي از دلايلي كه باعث به تعويق افتادن پرونده هسته اي به مدت دو ماه شد مساله سهميه بندي بنزين بود بنده از قبل هم عرض كردم شوراي امنيت و جهان استكبار چاره اي ندارند جز اينكه با جهموري اسلامي هسته اي كنار بيايند و كنار هم ، خواهد آمد.

وي در خصوص اجراي برخي سياست هاي دولت من جمله سهميه بندي بنزين ومساله مسكن 99 ساله و طرح هاي زودبازده اقتصادي ابراز اميدواري كرد وگفت: دكتر احمدي نژاد را رئيس جمهور موفقي يافتم و دولت را دولت فعال و موثري ، دولت نهم شجاعانه دست به كارهايي و مقوله هايي زد كه دولت هاي سابق چنين جراتي را نداشتند،دكتر احمدي نژاد در حقيقت خطر كرد ، شايد هم به همين جهت رهبر معظم انقلاب ، صفت شجاع را براي دولت آن هم چندين بار به كار برد كه آخرين آن بحث سهميه بندي بنزين است كه كار بزرگي بود و اين غول بنزين ، كه غول وحشتناكي در ذهن همه دولت ها بود ، آن را در هم شكست و فرو ريخت .

وي افزود: سهميه بندي بنزين از جهاتي به نفع مردم شد، ضمن اينكه در شروع كار يكسري سختي ها و تنگناهايي را به وجود آورد كه به مرور حل و فصل مي شود ، تا حدودي هم حل شده ، من جمله بحث آلودگي هوا كه درصد بالايي از آلودگي را به واسطه اين طرح پايين آمده است.

نماينده مردم جيرفت و عنبرآباد در مجلس شوراي اسلامي درخصوص مساله مسكن يادآور شد: آنچه در مورد مسكن اتفاق افتاده، اين در همه دولتها بوده من جمله تورم وگراني مسكن و عدم توان دولتها در ايجاد اشتغال ، كه تمامي اين مشكلات مختص به دولت هاي گذشته هم بوده است كه اين ، مختص به دولت فعلي نمي باشد و دليلش هم اين است كه ، اقتصاد كشور ما اقتصادي بيمار است و بيماري مزمن و تاريخي دارد كه علت آن بيماري هم همان بحث يارانه هاي سوخت مي باشد ، من باب مثال كه شايد تعجب هم كنيد دولت جمهوري اسلامي ايران ساليانه 600 ميليارد تومان سوبسيد بابت سوخت هواپيما مي دهد و 200 ميليارد تومان نيز بابت پذيرايي داخل هواپيما يارانه مي دهد، يعني دولت جمهوري اسلامي ايران ساليانه 700 الي 800 ميليارد تومان صرف يارانه هواپيمايي مي كند.

وي همچنين درخصوص مساله مسكن و تلاش بي وقفه دولت گفت: مهم ترين دغدغه دولت همين مساله مذكور مي باشد كه با سياست هاي مدبرانه خود روي اين معضل به صورت جدي و حساسيت خاص وقت گذاشته كه به نتيجه مثبتي در آينده نه چندان دور خواهد رسيد.

وي در پايان در خصوص بنگاههاي اقتصادي زودبازده خاطرنشان كرد: طرح فوق ، طرحي جالب است اما خوب ساماندهي نشده و به آن چيزي كه براي آن تعريف شده بود عمل نشده ، خيلي از افراد از اين مساله سوء استفاده كرده اند و خرج مشكلات ديگرشان كرده اند! قبلاً اگر بيكار بودند در حال حاضر به قول معروف ، بيكار بدهكار شده اند و آن طور دولت برنامه ريزي كرده و مد نظرش بوده به اين طرح ها عمل نشده است كه بايد در اين امر دقت ومديريت ويژه شود و در اين امر استان كرمان هم به دليل كم كاري و بي تدبيري مديريت استان از اين قاعده مستثني نيست و تاكنون نتوانسته موفق عمل نمايد، بطوريكه رئيس جمهور اعلام كرد استان كرمان در جذب اعتبارات كه شامل انواع اعتبارات مي باشد، جز استان هاي آخر مي باشد.

انتهاي پيام

=====

امريكا راهي جز پذيرش ايران هسته اي

غربي ها در طول اين سه دهه براي اينکه اين انقلاب را به زانو دربياورند از هر ترفند و توطئه اي استفاده کردند ولي در مقابل اين همه هجمه ها، امروز ايران اسلامي به عنوان يک کشور هسته‌اي ،جهان را تحت تاثير خود قرار داده است ادامه . . .

نظرات (1) | بازدید: 1806

=====

جمهوري اسلامي، در جرگه باشگاه هسته‌اي جهان

تهديدات توخالي شما كوچك‌ترين اثري بر اراده آهنين ملت ايران نخواهد گذاشت و اگر ديوانگي كرديد و كم‌ترين تعرضي به نيروگاه بوشهر داشتيد به طور قطع بايد منتظر بالاترين اقدام جمهوري اسلامي ايران باشيدhttp://media.farsnews.com/Media/8905/Images/jpg/A0888/A0888481.jpg ادامه . . .

نظر اول ... | بازدید: 1663

=====

دستيابي به فناوري هسته‌اي حاصل تلاش كارگران

زادسر جيرفتي از رئيس جمهور خواست اهداف و كار‌هايي كه تاكنون انجام نشده و براي امسال پيش‌بيني كرده را به‌ عنوان همت مضاعف و كار مضاعف اعلام و اين شعار را عملي كنند.

نظر اول ... | بازدید: 1735

=====
جمهوری اسلامی ایران جزو 10 کشور هسته ای جهان است

تهران- خبرگزاری ایسکانیوز: زادسر با بیان اینکه امروز جامعه جهانی هیچ حرف موجهی در مقابل برنامه هسته ای ایران ندارد، گفت: به تمامی سئوال های غرب طبق قوانین بین المللی پاسخ داده ایم.

نظر اول ... | بازدید: 3644

=====

ديدگاه‌هاي زادسر درباره رابطه دين و دموكراسی

زادسر : «دموكراسي » يعني حكومت مردم بر مردم و به قول قرآن « ان الله لا يغير ما بقوم حتي يغييروا ما بانفسهم... » ،http://www.shia-leaders.com/wp-content/uploads/2013/02/IMAGE634410866884375000.jpgادامه‌ . . .

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...