زادسر: داغ ننگ فرار جزايري، بر پيشاني قوه قضاييه مي‌ماند، ادامه . . .

 

ارزيابي فرار شهرام جزايري- 3

 

زادسر:داغ ننگ فرار جزايري در تاريخ، بر پيشاني قوه قضاييه مي‌ماند

 

خبرگزاري فارس: عضو كميسيون حقوقي و قضايي مجلس تصريح كرد: داغ ننگ فرار شهرام جزايري براي هميشه تاريخ بر پيشاني قوه قضاييه مي‌ماند.

 

علي ‌زادسر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس به ارزيابي ابعاد فرار شهرام جزايري فراري پرداخت و اظهار كرد: اصلاحاتي كه آقاي شاهرودي ادعا مي‌كردند، نتيجه‌اش همين است و به هيچ وجه‌ براي يك فرد عاقل قابل قبول نيست كه يك زنداني و مجرم اقتصادي كلان به همين راحتي فرار كند.

 

وي افزود: داغ ننگ اين فرار براي هميشه تاريخ بر پيشاني قوه قضاييه ماند و ما اميدواريم كه دستگاه قضايي متهم فراري را دستگير و به اشد مجازات برساند.

 

به اعتقاد نماينده مردم جيرفت و عضو كميسيون‌ حقوقي و قضايي مجلس، اگر شهرام جزايري به خارج از كشور منتقل شده باشد، قطعاً به معني اين است كه فرار او سازماندهي و برنامه‌ريزي شده بوده است؛ اگرنه در داخل كشور باشد و دستگير شود، ناشي از بي‌احتياطي بوده است.

 

زادسر با اشاره به طولاني شدن زمان رسيدگي به پرونده شهرام جزايري از سال 1380 تاكنون، پرسيد مگر گردش مالي حساب‌هاي شهرام جزايري چقدر گسترده بوده است كه قوه قضاييه نتوانست به موقع آن را بررسي و روشن كند.

 

اين نماينده مجلس شوراي اسلامي درباره برخي گمانه‌زني‌ها درخصوص احتمال تبريه شدن شهرام جزايري از اتهام اخلال در نظام اقتصادي در دادگاه اخيرش، خاطرنشان كرد: افكار عمومي آمادگي شنيدن خبر تبرئه اين متهم را داشت ولي خبر فرار او همگان را شوكه كرد.

 

انتهاي پيام/

 
 
 

منبع : فارس

 

تاریخ: شنبه 05/12/1385  ساعت: 15:53

 

زادسر در گفتگو با حیات:

 

فرار شهرام جزایری سازمان یافته است

 

مسوولان قضایی به جای توجیه ، عذر خواهی کنند

 

تهران- حیات

 

فرار شهرام جزایری یک فرار سازمان یافته است و مسوولان قضایی باید پاسخگو ملت باشند.

 

علی زادسر، عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس، در گفتگو با حیات در خصوص فرار شهرام جزایری عرب گفت: این فرار به طور قطع یک فرار با برنامه ریزی و سازمان یافته بوده و با فرار یک زندانی عادی تفاوت دارد و تنها در صورتیکه این فرد در داخل کشور دستگیر شود می توان سازمان یافته بودن این فرار را نفی کرد.

 

نماینده جیرفت با غیر عادی خواندن روند بررسی پرونده جزایری گفت: شکل گیری این پرونده از ابتدا و بعد روند برگزاری و بررسی این پرونده در دادگاه سوالات زیادی را در ذهن مردم ایجاد کرده و کل رسیدگی با توجه به زمان چند ساله ای که به خود اختصاص داده بود، بسیار غیر طبیعی بوده است.

 

وی در ادامه این مسئله را ننگی بر پیشانی قوه قضاییه خوانده وافزود: با توجه به اینکه متهم این پرونده سالها در اختیار قوه قضاییه بوده، هیچ توجیهی در این خصوص پذیرفتنی نیست و مسوولان قضایی به جای توجیه، از مردم عذرخواهی کنند و نهایت تلاش خود را به کار گیرند تا حیثیت جمهوری اسلامی را حفظ نمایند.

 

پایان پیام ثبت کننده مطلب: 9

 

منبع : حيات

 

كد خبر: 12322 تاريخ: 15:43:39 - 1385/12/03   

 

آخرین اخبار و تحلیل ها درباره شهرام جزایری: چگونگی فرار، شايعه قتل، تبانی، واکنش سیاسیون و ...

 

ماموران همراه وی که اینک تحت بازجویی هستند، ادعا کرده اند که در طول مسیر، جزایری با آنها صحبت و متقاعدشان کرده است که در میانه راه به او اجازه دهند که سری به خانه شان بزند.

 

یک نماینده دیگر مجلس نیز در این باره به کنایه گفت: چشم  قوه قضاییه و مقامات مربوطه و آنان که از این بابت به شانس رسیده اند روشن!

 

علی زادسر عضو کمیسیون امنیت ملی افزود: فرار شهرام جزایری از قبل برنامه ریزی شده بود و  اگر معلوم شود که او از کشور نیز خارج شده است قطعاً این قضیه نیز تبانی شده است.

 

وی در مورد تاثیر این قضیه در مبارزه با مفاسد اقتصادی افزود: مردم دیگر دیدگاه مثبتی به این قضیه ندارند و این موضوع می تواند مردم را از مبارزه نظام با مفاسد اقتصادی کم امید کند.

 

منبع : عصر ايران

 

چهارشنبه 2 اسفند 1385 ساعت 23:32

 

چشم قوه قضائیه روشن!

 

بهت و حیرت ناظران از فرار شهرام خان!

 

 آفتاب ـ‌ مهساامرآبادی: «مگر می‌شود؟» این اولین جمله‌ای است که هر کسی با شنیدن خبر گریز شهرام جزایری واگویه می‌کند. مگر می‌شود شخصی که 5 سال به اتهام اخلال در نظام اقتصادی در اوین به سر می‌برده، به یک باره و ناگهانی فرار کند؟ اعلام و تایید خبر فرار شهرام جزایر عرب که به اتهاماتی چون دادن رشوه به برخی مقامات،‌ اخلال در نظام اقتصادی کشور و تحصیل مالی از طریق نامشروع از سال 1380 در زندان به سر می‌برد روز چهارشنبه تمام ناظران را در بهت و شگفتی فروبرد.

 

زادسر: چشم آقای شاهرودی روشن!

 

وقتی با علی زادسر نماینده مردم جیرفت و عضو کمیسیون قضائی مجلس تماس می‌گیریم با تعجب می‌گوید که هیچ حرفی برای گفتن ندارد. او بعد از چند لحظه سکوت اضافه می‌کند: من تنها به گفتن این جمله کفایت می‌کنم که چشم آقای شاهرودی، ‌کل نیروهای قوه قضائیه و و... ‌روشن!

 

منبع : آفتاب

 

   زادسر:داغ ننگ فرار جزايري در تاريخ مي‌ماند

 

عضو كميسيون حقوقي و قضايي مجلس تصريح كرد: داغ ننگ فرار شهرام جزايري براي هميشه تاريخ بر پيشاني قوه قضاييه مي‌ماند.   

 

علي ‌زادسر در گفت وگو با فارس به ارزيابي ابعاد فرار شهرام جزايري فراري پرداخت و اظهار كرد: اصلاحاتي كه آقاي شاهرودي ادعا مي‌كردند، نتيجه‌اش همين است و به هيچ وجه‌ براي يك فرد عاقل قابل قبول نيست كه يك زنداني و مجرم اقتصادي كلان به همين راحتي فرار كند.

 

وي افزود: داغ ننگ اين فرار براي هميشه تاريخ بر پيشاني قوه قضاييه ماند و ما اميدواريم كه دستگاه قضايي متهم فراي را دستگير و به اشد مجازات برساند.

 

 به اعتقاد نماينده مردم جيرفت و عضو كميسيون‌ حقوقي و قضايي مجلس، اگر شهرام جزايري به خارج از كشور منتقل شده باشد، قطعاً به معني اين است كه فرار او سازماندهي و برنامه‌ريزي شده بوده است؛ اگرنه در داخل كشور باشد و دستگير شود، ناشي از بي‌احتياطي بوده است.

 

زادسر با اشاره به طولاني شدن زمان رسيدگي به پرونده شهرام جزايري از سال 1380 تاكنون، پرسيد مگر گردش مالي حساب‌هاي شهرام جزايري چقدر گسترده بوده است كه قوه قضاييه نتوانست به موقع آن را بررسي و روشن كند.

 

اين نماينده مجلس شوراي اسلامي درباره برخي گمانه‌زني‌ها درخصوص احتمال تبريه شدن شهرام جزايري از اتهام اخلال در نظام اقتصادي در دادگاه اخيرش، خاطرنشان كرد: افكار عمومي آمادگي شنيدن خبر تبرئه اين متهم را داشت ولي خبر فرار او همگان را شوكه كرد.

بهت و حیرت ناظران از فرار شهرام خان!

   خبرها و مصاحبه‌هايی از زادسر راجع به شهرام جزايری :

نماينده جيرفت در مجلس:در ماجراي جزايري عده‌اي از آب گل آلود ماهي گرفتند، ادامه . . .

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...