زادسر در نامه ای به رئیس جمهور: برای رفع محرومیت جیرفت و عنبرآباد در دولت عدالت محور دستوراتی قاطع و مشکل گشا صادر کنید ادامه . . .

 

    زادسر در نامه ای به رئیس جمهور:

    برای رفع محرومیت جیرفت و عنبرآباد در دولت عدالت محور دستوراتی قاطع و مشکل گشا صادر کنید

    حجت الاسلام زادسر نماینده جیرفت و عنبرآباد در نامه ای به رئیس جمهور، خواستار توجه دولت عدالت محور به رفع محرومیت ها و مشکلات حوزه انتخابیه خود شد و خطاب به دکتر احمدی نژاد نوشت مقدمات توسعه و پیشرفت این منطقه را در دولت عدالت محور فراهم کنید که جیرفت مهد تمدن شرق جهان بوده است.

    به گزارش خبرگزاری"مهر"، در نامه زادسر به دکتر احمدی نژاد با تسلیت و تعزیت شهادت ام ابیها(س) و آیت الله شهید بهشتی و 72 شهید کربلای ایران، آمده است:

    قصد بر این بود که مفاد اوراق پیوست را به عنوان نطق قبل از دستور به سمع ملت جلیل القدر و رشید ایران اسلامی و جنابعالی برساند ولیکن چنین توفیقی رفیق نگردید. نظر به اهمیت از نظر نگارنده و با توجه به محتوای زمانی برخی از بندهای آنها، استدعا دارد که مرحمت فرموده و دقایقی از وقت گرانبهای خود را مصروف قرائت مندرجات صفحات مورد اشاره فرموده و دستورات اکید، قاطع و مشکل گشا جهت رسیدگی و اقدامات مقتضی و خداپسندانه صادر فرمایید.

    نماینده جیرفت در ادامه سخنان خود را در چند بخش به رشته تحریر درآورده و چنین نوشته است:

    1- بیانات راهگشا و موشکافانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در هفتم و 29 خرداد سالجاری، حجت را به تمام معنا بر کارگزاران نظام، خصوصا مجلسیان تمام کرد و راه هرگونه عذر و بهانه ای را مسدود ساخت. گوینده که خود را یک از مخاطبان آن امام همام می شناسد، از این که نتوانسته آنگونه که او می خواسته و می خواهد عمل نماید، بسیار متاسف است و عذر تقصیر آورده و از درگاه ذات اقدس احدیت جلت عظمته مسالت دارد تا وی را بر عمل به رهنمودهای حکیمانه این عبد صالح خدا موفق بدارد تا توفیق تحصیل رضایت خاطرش را بدست آورد.

    2- این روزها فراوان از خط امام و خط امامی ها سخن در میان است و هر کسی از ظن خویش در تبیین آن می کوشد و افراد مد نظرش را بر آن سبیل می نمایاند، بنابراین، این بنده ناچیز درگاه پروردگار، اینگونه می پندارد که خط امام و طی آن طریق، به جز پیمودن مسیری که جانشین شایسته اش مشخص می نماید و اطاعت از دستورات مطاع حضرتش، حاصل نمی گردد. قطعا و یقینا هیچ کس حتی یک نفررا سراغ ندارد که از نظر سیره علمی، عملی، انقلابی و عقیدتی و مشی و منش، بیشتر از آیت الله معظم خامنه ای کبیر، به حضرت امام خمینی (ره)  شباهت داشته باشد.

    3- اتفاق مبارک سوم تیرماه 1384 مایه آرامش خاطر اهل اسلام و ایمان گردید و حال و هوای اوایل انقلاب اسلامی را حاکم کرد و به جمله اهل سیاست فهماند که باید اولویت اول ذهن متقاضیان قدرت برای ارائه خدمت، پرداختن به شعارهای انقلاب اسلامی که همان شعائر دینی است، باشد و به مباحثی چون حاکمیت دوگانه پایان داد و یکی از آرزوهای امثال بنده را که در راس امور قرار گرفتن اهل دفاع مقدس بود برآورده ساخت. بنابراین مقامات دولت نهم در سطوح مختلف باید بکوشند تا در مقام عمل به مردم مسلمان ایران اسلامی بباورانند که از پست داران قبل در ابعاد مختلف بهتر هستند و تا اول شهریورماه سال جاری که اولین سالگرد حاکمیت دولتمردان این دولت است، قضاوت اکثرت مردم چنین بشود و همگان بدانند که دیگر با این مجموعه حکومتی هماهنگ، هیچ عذر و بهانه ای برای مردم مسلمان ایران اسلامی پذیرفتنی نیست.

    در اینجا ذکر این نکته را برای ریاست جمهوری اسلامی ایران ضروری می داند که ایشان می بایست قدر این فرصت الهی و موقعیت طلایی را که ابتلایی عظیم نیز هست، به خوبی بداند و همیشه دوران خدمتگزاری اش را مثل اکنون به تصویر بکشاند و شبانه روز، سر از پا نشناسد تا امام مسلمین را که این همه به نیکی از دولت نهم یاد می کند و شعارهایش را اسلامی و دینی می داند و رئیس اش را سخت تعریز و تکریم می نماید، بیش از پیش خشنود بسازد و لا ینقطع شکر گزار نعمت وجود ذی جود او باشد.این مهم به دست نمی آید مگر در عمل به دستورات معظم له خصوصا در بحث مهار تورم لجام گسیخته و مقابله جدی و فوری با گرانی های بی حساب و کتاب هفته های اخیر و اشتغال و سرمایه گذاری و اصلاح ساختار اقتصادی و عمل به وعده هایی که داده است و می دهد، که دعا می کنیم که خداوند سبحان منت بنهد و ریاست جمهوری و دولت نهم را در حل و فصل مشکلات عدیده جامعه اسلامی ایرانی توفیق روزافزون مرحمت فرماید، بمنه و کرمه.

    4- در بحث هسته ای، راه همان است که رهبر رهنمون گشته و صبر و تدبیر در پیمودن آن، پیروزی حتمی و سربلندی قطعی را برای نسل فعلی تاریخ ایران اسلامی رقم خواهد زد. آری، تامین نظرات مدبرانه و خردمندانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، ایران بزرگ، کهن، اسلامی و هسته ای را در صعود به قلل رفیع علمی و فن آوری موفق خواهد ساخت و یک بار دیگر کلام طلایی و الهی امام راحل قدس سره را که فرمود: آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند را عملا به اثبات خواهد رسانید.

    5- آقای دکتر احمدی نژاد، مردم عزیز و شریف جیرفت و عنبرآباد می گویند حال که به جهت مراعات حال مردم استان کرمان خصوصا ما مردم جنوب آن، سفر پرخیر و برکت خود و تشکیل هیات دولت نهم را در استانداری کرمان به تعویق انداخته اید، لطف کنید و دستور دهید تا طرح ها و اقداماتی را که با صدها ساعت نفر کار کارشناسی دکتر رئوفی نژاد استاندار محترم کرمان و معاونین خدوم او و مجموعه مدیران زحمتکش استان و شهرستانها، آماده تصویب شده اند و قرار بود در روزهای نخست ماه جاری به تصویب هیات وزیران در استانداری کرمان برسند، در یکی از جلسات دولت در تهران به تصویب برسانید و در هنگامه سفر آتی آثار عملی آن ها را ملاحظه بفرمایید.

    جناب آقای احمدی نژاد، مردم ما می گویند که حضرتعالی به خوبی می دانید که جنوب استان کرمان از جنوب استان خراسان بزرگ سابق، به مراتب فقیرتر و محروم تر است، وجود روستاهایی همانند پیدنکوئیه و زندگی بیش از سیصد هزار نفر از مردم آن منطقه در کپرهایی غیر قابل توصیف، از چگونه ظلم وتبعیضی حکایت می کند؟ جز بی مهری و دیدگاه منفی حاکمان کرمان در گذشته و حتی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به مردم محروم و مظلوم جنوب استان کرمان.؟!

    جناب آقای رئیس جمهور، تنها استانی که بعد از انقلاب اسلامی مشمول تقسیمات کشوری نشده ، کرمان است که حقیقتا شایستگی دو استان و حتی بیشتر شدن را دارد، مردم منطقه ما می گویند با دستوری خداپسندانه و قاطعانه، جنوب استان کرمان را که شامل هفت شهرستان و شصت هزار کیلومتر مساحت است و شغل بیش از 95 درصد مردمانش کشاورزی و دامداری می باشد، به استانی مستقل تبدیل کنید و طغرای آن را به نام خود در تاریخ چند هزار ساله آن دیار ولایتمدار ثبت نمایید و مقدمات توسعه و پیشرفت آن را در دولت عدالت محور نهم فراهم فرمایید که جیرفت مهد تمدن شرق جهان بوده است.

    جناب آقای دکتر احمدی نژاد، خشکسالی ویرانگر هشت ساله، بدتر و بیشتر از زلزله ای به قدرت 7 در مقیاس ریشتر، جنوب استان کرمان را ویران ساخته است، بیش از 95 درصد مردم ما را فقیر گردانیده است. وضعیت به گونه ای شده است که در حال حاضر فقط در جیرفت و عنبرآباد باید آب آشامیدنی مردم صدها روستا را با دهها تانکر سیار و صدها تانکر ثابت تامین کرد. حدود 30 میلیارد تومان بدهی کشاورزان به بانک های دولتی خصوصا بانک کشاورزی است. قطع مکرر برق در گرمای 50 درجه سانتیگراد در منطقه مشکلات را مضاعف می سازد. لطفا چاره اندیشی فوری و جدی مبذول داشته و دستوراتی قاطع و مشکل گشا صادر نمایید.

    در پایان متذکر می گردد که تعبیر گوینده درباره مردم عقب نگه داشته شده و بسیار محروم و مظلوم مستقر در کوههای بالای پید نکوئیه این عبارت بود: آن مردم محروم همانند انسانهای نخستین و غارنشین زندگی می کنند، و در حقیقت این چنین وضعیت اسف بار و کیفیت باورناشدنی زندگی شان را به تصویر کشانید، اما  اینکه برخی از خبرنگاران و بعضی از رسانه ها چه گفتند و نوشتند و قبیله ای غارنشین ساختند و به دنبال آن پرداختند بحث دیگری است که به خودشان مربوط می شود.

    ضمن قدردانی از توجهات استاندار کرمان و فرماندار عنبرآباد و خصوصا کمیته امداد امام ره، اعلام می دارد که مقامات نظام و دولت از جمله ریاست مجلس شورای اسلامی آقای دکتر حداد عادل، جهت رفع نواقص و مشکلات آنان دستوراتی را صادر کرده اند که امیدوار است که در آینده ای نزدیک بتوانیم از همین بلندگو فهرست خدمات دولت و نظام را به آنان و دیگر نیازمندان منطقه برشمریم و تشکر خود و موکلین عزیز را به محضر شریفشان ابلاغ نماییم.

                           والسلام علیکم و عل جمیع عبادالله الصالحین و رحمه الله و برکاته

منبع : مهر

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...