نمايندگان وقت خود را صرف بررسي مسايل مهمي از جمله گراني و فساد اقتصادي كنند

 

زادسر در جمع خبرنگاران:

مجلس و دولت هنوز در مهار تورم توفیقی نداشته‌اند/

نمایندگان وقت قوه مقننه را صرف گرانی و فساد اقتصادی کنند

نماینده جیرفت در مجلس شورای اسلامی از همکاران خود خواست وقت نهاد قانونگذاری را صرف بررسی مسایل مهمی از جمله گرانی و فساد اقتصادی کنند .

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، علی زادسر که در حاشیه جلسه علنی امروز در جمع خبرنگاران سخن می گفت ، موضوعات مطرح شده در جلسات ماه های اخیر مجلس را از جهت گره گشایی از مشکلات جامعه قابل بررسی دانست .

وی خاطر نشان کرد : آنچه مردم و جامعه با آن دست و پنجه نرم می کنند، مسئله گرانی افسار گریخته است که ظاهرا هیچ دولت و مجلسی تا به حال روند رو به رشد آن را کنترل نکرده است .

زادسر ادامه داد : متاسفانه مجلس هفتم و دولت نهم با وجود شعارهای خود ، هنوز در مهار تورم توفیقی نداشته است .

نماینده جیرفت فساد اقتصادی و مواد مخدر و فساد و فحشا در امور سمعی و بصری را از اموری دانست که جامعه و مردم را رنج داده و کیان خانواده ها را به شدت تهدید می کند .

وی درباره تهیه و توزیع فیلم و سی دی از حریم خصوصی خانواده ها ، گفت : گزارش ارایه شده در این زمینه حاکی است 90 هزار سی دی ضد اخلاقی که محصول تصویر برداری از طریق تلفن همراه و دوربین های مخفی از محدوده شخصی افراد است ، وجود دارد .

این نماینده تصریح کرد : استماع چنین گزارشاتی عمق فرمایش مقام معظم رهبری درباره شیوه های شبیخون فرهنگی را ملموس و محسوس می کند .

زادسر در ادامه از دادستان و فرمانده نیروی انتظامی خواست مطالبی که در این خصوص به کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گزارش دادند ، به همه نمایندگان ملت منعکس نمایند تا آنها بیش از پیش به این مسئله مهم بپردازند .

وی با اشاره به طرح مجلس  برای افزایش مدرک تحصیلی داوطلبان نمایندگی مجلس ، گفت : آنچه باعث ناکارآمدی قوه مقننه در برخی امور می شود ، مدرک تحصیلی نیست بلکه مجلس به دو موضوع اساسی دین داری و عرضه نیاز دارد .

نماینده جیرفت تاکید کرد : نمایندگان ملت باید بتوانند همه وظایف نظارتی خود را به خوبی انجام دهند و قوانین مناسب وضع نمایند .

زادسر که عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس است ، از همکاران خود خواست در فرصت باقی مانده به نظارت جدی برای حل و فصل گرانی ها ، چاره اندیشی برای گریزگاه های قانونی فساد اقتصادی و اجتماعی و اخلاقی و شناسایی آنها بپردازند و دولت را به حل معضل بزرگ بیکاری یاری نمایند .

وی همچنین با اشاره به اعلام سازمان یونسکو که هر کس تا سال 2000 نتواند از رایانه استفاده کند ، از نظر این سازمان بی سواد است ، اظهار داشت : چرا نمایندگان ملت به جای بحث بر سر مدرک فوق لیسانس ، داشتن تخصص استفاده از رایانه و اینترنت را مطرح نمی کنند .

این نماینده در پایان خاطر نشان کرد : " درصد بسیار کمی از نمایندگان تخصص استفاده از اینترنت را دارند ، در حالی که این تخصص مهم تر از داشتن مدرک دانشگاهی باشد كم اهميت‌تر نيست زيرا دهكده‌ی جهانی در حال تحقق است و بيشتر امور دنيای امروز و مسائل روز مره‌ی مردم جهان الكترونيكی است و امروزه تمام مكاتبات نمايندگان مجلس‌شورای اسلامی توسط شبكه‌ی الكترونيكی انجام می‌شود.

"تاریخ انتشار، تهران: ۱۵:۲۷  ,  ۱۳۸۵/۱۰/۱۳

منبع : خبرگزاری مهر

تاريخ :13/10/1385    ساعت : 15:21

زادسرجيرفتي:

نمايندگان وقت خود را صرف بررسي مسايل مهمي از جمله گراني و فساد اقتصادي كنند

تهران- خبرگزاري كار ايران

/در جمع خبرنگاران پارلماني/ يك نماينده اصولگراي مجلس‌‏هفتم، از نمايندگان مجلس خواست وقت خود را صرف بررسي مسايل مهمي از جمله گراني و فساد اقتصادي كنند.

به گزارش خبرنگار پارلماني" ايلنا" علي زادسرجيرفتي، نماينده جيرفت و عنبرآباد در مجلس هفتم با طرح اين سوال از نمايندگان همكار خود در مجلس هفتم كه موضوعاتي كه در چند ماه گذشته در مجلس مطرح شده، چقدر از مشكلات جامعه را حل و فصل كرده است؟ افزود: آنچه هم اكنون جامعه و مردم با آن دست و پنجه نرم مي‌‏كنند، مساله گراني افسارگسيخته است كه ظاهرا هيچ دولت و مجلسي تا به حال روند روبه رشد آن را نتوانسته است كنترل كند.

وي تصريح كرد: متاسفانه مجلس‌‏هفتم و دولت نهم با وجود شعارهاي خود هنوز در مهار تورم توفيقي نداشته است.

زادسرجيرفتي گفت: موادمخدر و فساد و فحشا در امور سمعي بصري مردم را رنج مي‌‏دهد و كيان خانواده‌‏ها را به شدت تهديد مي‌‏كند.

وي ادامه داد: براساس گزارشي كه در اين زمينه ارائه شده است، 90 هزار CD ضد اخلاقي كه حامل تصويربرداري از طريق تلفن همراه و دوربين مخفي از حريم خانواده هاست، وجود دارد.

زادسرجيرفتي، از دادستان تهران و فرمانده نيروي انتظامي خواست مطالبي را كه در اين خصوص به كميسيون قضايي و حقوقي گزارش داده‌‏اند، به همه نمايندگان مجلس منعكس كنند.

وي، با اشاره به مطرح شدن بحث دارا بودن مدرك فوق‌‏ليسانس براي نمايندگان مجلس گفت: آنچه باعث ناكارآمدي مجلس در برخي امور مي‌‏شود، مدرك تحصيلي نيست بلكه مجلس به موضوع اساسي نياز دارد و آن عرضه و دين‌‏داري است.

پايان پيام. کد خبر: 382834

منبع : خبرگزاري كار ايران

زادسر در جمع خبرنگاران:

مجلس هفتم و دولت نهم درمهار تورم توفيقي نداشته‌اند

آنچه باعث ناكارآمدي قوه مقننه در برخي امور مي‌شود، مدرك تحصيلي نيست

سرويس: مجلس  1385/10/13    01-03-2007     15:58:30  8510-07178: کد خبر

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران  . سرويس: مجلس

نماينده جيرفت از همكاران خود تقاضا كرد كه وقت نهاد قانونگذاري را صرف بررسي مسايل مهمي از جمله گراني و فساد اقتصادي كنند.

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، علي زادسر، درجمع خبرنگاران، با بيان اين مطلب افزود: موضوعات مطرح شده در جلسات ماههاي اخير مجلس از جهت گره‌گشايي از مشكلات جامعه قابل بررسي است.

وي ادامه داد: آنچه مردم و جامعه با آن دست و پنجه نرم مي‌كنند مسأله گراني افسار گسيخته است كه ظاهرا هيچ دولت و مجلسي تا به حال روند روبه رشد آن راكنترل نكرده است.

نماينده جيرفت اضافه كرد: متاسفانه مجلس هفتم و دولت نهم با وجود شعارهاي خود، هنوز درمهار تورم توفيقي نداشته‌اند.

اين عضو كميسيون حقوقي مجلس، فساد اقتصادي و مواد مخدر و فساد و فحشا در امور سمعي بصري را از اموري دانست كه جامعه و مردم را رنج داده و كيان خانواده‌ها را به شدت تهديد مي‌كند.

وي درباره تهيه و توزيع فيلم و CD از حريم خصوصي خانواده‌ها، نيز اظهار داشت : گزارش ارائه شده در اين زمينه حاكي است 90 هزار CD ضداخلاقي كه محصول تصويربرداري از طريق تلفن همراه و دوربين‌هاي مخفي از محدوده شخصي افراد است، وجود دارد كه استماع چنين گزارشاتي عمق فرمايش مقام معظم رهبري درباره شيوه‌هاي شبيخون فرهنگي را ملموس و محسوس مي‌كند.

اين عضو كميسيون حقوقي همچنين از دادستان و فرمانده نيروي انتظامي تقاضا كرد مطالبي كه در اين خصوص به كميسيون قضايي و حقوقي مجلس گزارش دادند به همه نمايندگان ملت منعكس كنند تا آنها بيش از پيش به اين مسأله مهم بپردازند.

زادسر در ادامه با اشاره به طرح مجلس براي افزايش مدرك تحصيلي داوطلبان ورودي به مجلس،اظهار داشت: آنچه باعث ناكارآمدي قوه مقننه در برخي امور مي‌شود، مدرك تحصيلي نيست، بلكه مجلس به دو موضوع اساسي دين‌داري و عرضه نياز دارد.

نماينده جيرفت افزود: نمايندگان ملت بايد بتوانند همه وظايف نظارتي خود را به خوبي انجام دهند و قوانين مناسب وضع كنند.

وي همچنين با اشاره به اعلام سازمان يونسكو كه هر كس تا پايان سال 2000، نتواند از رايانه استفاده كند از نظر اين سازمان بي‌سواد است، گفت: چرا نمايندگان ملت به جاي بحث دارا بودن مدرك فوق‌ ليسانس، داشتن تخصص استفاده از رايانه و اينترنت را مطرح نمي‌كنند.

نماينده جيرفت تصريح كرد: درصد بسيار كمي از نمايندگان تخصص استفاده از اينترنت را دارند در حالي كه اين تخصص، مهم‌تر از داشتن مدرك دانشگاهي است.

انتهاي پيام. کد خبر: 8510-07178

منبع : خبرگزاري دانشجويان ايران

انتقاد زادسر از بي‌توجهي مجلس به مشكلات مردم

خبرگزاري فارس: نماينده جيرفت در مجلس از بي‌توجهي مجلس به گراني و فساد اقتصادي و ديگر مشكلات مردم انتقاد كرد.

به گزارش خبرنگار امور مجلس خبرگزاري فارس علي زادسر در حاشيه جلسه علني امروز چهارشنبه مجلس شوراي اسلامي در جمع خبرنگاران با طرح اين سؤال كه موضوعات مطرح شده در جلسات مجلس در چندماه گذشته چقدر از مشكلات جامعه را حل و فصل كرده گفت: مردم با گراني افسار گسيخته دست و پنجه نرم مي‌كنند كه ظاهراً هيچ دولت و مجلسي تا به حال نتوانسته روند رو به رشد آن را كنترل كند.

وي با انتقاد از مجلس هفتم و دولت نهم در عدم مهار تورم تصريح كرد: فساد اقتصادي، مواد مخدر و فحشا در امور سمعي و بصري از جمله مواردي است كه مردم از آن رنج مي‌برند، چرا كه كيان خانواده‌ها را به شدت تهديد مي‌كند.

عضو كميسيون حقوقي و قضايي مجلس با اشاره به تهيه و توزيع فيلم و سي دي از حريم شخصي و خصوصي خانواده‌ها خاطرنشان كرد: بر اساس گزارشي در اين زمينه نود هزار سي دي غير اخلاقي كه حاصل تصوير برداري از طريق تلفن همراه و دوربين‌هاي مخفي از حريم خانواده‌ها است وجود دارد، بنابراين چنين گزارش‌هايي عمق فرمايش مقام معظم رهبري درباره شبيخون فرهنگي را ملموس و محسوس مي‌كند.

 

 

زادسر افزود: از دادستان تهران و فرمانده نيروي انتظامي مي‌خواهيم مطالبي را كه در اين خصوص به كميسيون حقوقي و قضايي مجلس گزارش داده‌اند به همه نمايندگان مجلس منعكس كنند تا نمايندگان به اين مسئله مهم بيش از پيش توجه كنند.

وي در پاسخ به سئوالي در خصوص بحث دارا بودن مدرك فوق‌ليسانس براي نمايندگي در مجلس با بيان اينكه آنچه باعث ناكارآمدي مجلس در برخي امور مي‌شود مدرك تحصيلي نيست تصريح كرد: مجلس به دينداري و عرضه نياز دارد و نمايندگان بايد وظيفه نظارتي و تقنيني خود را به خوبي اعمال كنند.

نماينده جيرفت در مجلس از نمايندگان مجلس هفتم خواست تا در فرصت باقيمانده براي حل و فصل مسئله گراني، فساد اقتصادي، اخلاقي و اجتماعي در جامعه و حل معضل بيكاري در جامعه چاره‌انديشي كنند.

وي با اشاره به اعلام سازمان يونسكو مبني بر اينكه هر كس تا سال 2000 هزار نتواند از رايانه استفاده كند بي‌سواد محسوب مي‌شود گفت: بر اساس آنچه كه من اطلاع دارم درصد كمي از نمايندگان تخصص استفاده از اينترنت را دارند. در حالي كه اين تخصص مهم‌تر از داشتن ليسانس و فوق‌ليسانس است، چرا نمايندگان مجلس به جاي بحث در خصوص داشتن مدرك فوق‌ليسانس بحث تخصص استفاده از رايانه و اينترنت را مطرح نمي‌كنند.

انتهاي پيام/2

منبع : خبرگزاري فارس

كد خبر: 9205 تاريخ: 16:52:14 - 1385/10/13   

نماينده جيرفت در مجلس از نمايندگان مجلس هفتم خواست تا در فرصت باقيمانده براي حل و فصل مسئله گراني، فساد اقتصادي، اخلاقي و اجتماعي در جامعه و حل معضل بيكاري در جامعه چاره‌انديشي كنند.

نماينده جيرفت در مجلس از نمايندگان مجلس هفتم خواست تا در فرصت باقيمانده براي حل و فصل مسئله گراني، فساد اقتصادي، اخلاقي و اجتماعي در جامعه و حل معضل بيكاري در جامعه چاره‌انديشي كنند.

نماينده جيرفت در مجلس از بي‌توجهي مجلس به گراني و فساد اقتصادي و ديگر مشكلات مردم انتقاد كرد.

به گزارش فارس علي زادسر در حاشيه جلسه علني امروز چهارشنبه مجلس شوراي اسلامي در جمع خبرنگاران با طرح اين سؤال كه موضوعات مطرح شده در جلسات مجلس در چندماه گذشته چقدر از مشكلات جامعه را حل و فصل كرده گفت: مردم با گراني افسار گسيخته دست و پنجه نرم مي‌كنند كه ظاهراً هيچ دولت و مجلسي تا به حال نتوانسته روند رو به رشد آن را كنترل كند.

وي با انتقاد از مجلس هفتم و دولت نهم در عدم مهار تورم تصريح كرد: فساد اقتصادي، مواد مخدر و فحشا در امور سمعي و بصري از جمله مواردي است كه مردم از آن رنج مي‌برند، چرا كه كيان خانواده‌ها را به شدت تهديد مي‌كند.

عضو كميسيون حقوقي و قضايي مجلس با اشاره به تهيه و توزيع فيلم و سي دي از حريم شخصي و خصوصي خانواده‌ها خاطرنشان كرد: بر اساس گزارشي در اين زمينه نود هزار سي دي غير اخلاقي كه حاصل تصوير برداري از طريق تلفن همراه و دوربين‌هاي مخفي از حريم خانواده‌ها است وجود دارد، بنابراين چنين گزارش‌هايي عمق فرمايش مقام معظم رهبري درباره شبيخون فرهنگي را ملموس و محسوس مي‌كند.

زادسر افزود: از دادستان تهران و فرمانده نيروي انتظامي مي‌خواهيم مطالبي را كه در اين خصوص به كميسيون حقوقي و قضايي مجلس گزارش داده‌اند به همه نمايندگان مجلس منعكس كنند تا نمايندگان به اين مسئله مهم بيش از پيش توجه كنند.

وي در پاسخ به سئوالي در خصوص بحث دارا بودن مدرك فوق‌ليسانس براي نمايندگي در مجلس با بيان اينكه آنچه باعث ناكارآمدي مجلس در برخي امور مي‌شود مدرك تحصيلي نيست تصريح كرد: مجلس به دينداري و عرضه نياز دارد و نمايندگان بايد وظيفه نظارتي و تقنيني خود را به خوبي اعمال كنند.

نماينده جيرفت در مجلس از نمايندگان مجلس هفتم خواست تا در فرصت باقيمانده براي حل و فصل مسئله گراني، فساد اقتصادي، اخلاقي و اجتماعي در جامعه و حل معضل بيكاري در جامعه چاره‌انديشي كنند.

وي با اشاره به اعلام سازمان يونسكو مبني بر اينكه هر كس تا سال 2000 هزار نتواند از رايانه استفاده كند بي‌سواد محسوب مي‌شود گفت: بر اساس آنچه كه من اطلاع دارم درصد كمي از نمايندگان تخصص استفاده از اينترنت را دارند. در حالي كه اين تخصص مهم‌تر از داشتن ليسانس و فوق‌ليسانس است، چرا نمايندگان مجلس به جاي بحث در خصوص داشتن مدرك فوق‌ليسانس بحث تخصص استفاده از رايانه و اينترنت را مطرح نمي‌كنند.

منبع : عصر ايران

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...