. وعده الهی قرآن توسط عروسك‌گردانان مكار صدام محقق شد

 

دوشنبه ۱۱ دي ۱۳۸۵   ۱۵:۱۶    شماره‌ خبر : 91954

حجت‌الاسلام زادسر: وعده الهی قرآن توسط عروسك‌گردانان مكار صدام محقق شد

گروه سياسی: صدام فقط نقش يك عروسك را داشت كه نه اهل سنت و نه شيعيان را قبول داشت و هميشه به فكر دامن زدن به اختلافات بين مذاهب بود كه در نهايت به دليل پيچيدگی طناب سياست و مكار بودن عروسك‌گردانان به دار مجازات آويخته و وعده الهی قرآن در مورد وی محقق شد.

حجت‌الاسلام والمسلمين علی زادسر، نماينده مردم جيرفت و عنبرآباد، در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران (ايكنا) صدام حسين رييس‌جمهو ر مخلوع عراق را دشمن اسلام دانست و تصريح كرد: صدام يكی از عوامل و دست نشانده‌های قطعی آمريكا و منكر دين و ديانت بود كه بعد از شكست خود، برای مظلوم‌نمايی ظاهر خود را به شكل مسلمانان در آورده بود.

وی در ادامه افزود: صدام فقط نقش يك عروسك را داشت كه نه اهل سنت و نه شيعيان را قبول داشت و هميشه به فكر دامن زدن به اختلافات بين مذاهب بود كه در نهايت به دليل پيچيدگی طناب سياست و مكار بودن عروسك‌گردانان به دار مجازات آويخته و وعده الهی قرآن محقق شد.

 زادسر:

متجاوزی كه در روزهای پايانی عمر خود با محاسن و همراه داشتن قرآن در افكار عمومی حاضر می‌شد، در پرده آخر سناريو بازی خود به كارگردانی آمريكا زمينه را طوری فراهم كردند كه در روز عيد قربان اين ملعون اعدام شود و نظارت علمای شيعه را بهانه‌ای ديگر برای تفرقه‌افكنی نمايند.

اين عضو كميسيون قضايی ـ حقوقی مجلس خاطرنشان كرد: متجاوزی كه در روزهای پايانی عمر خود با محاسن و همراه داشتن قرآن در افكار عمومی حاضر می‌شد، در پرده آخر سناريو بازی‌اش به كارگردانی آمريكا زمينه طوری فراهم شد كه در روز عيد قربان اين ملعون اعدام شود و نظارت علمای شيعه را بهانه‌ای ديگر برای تفرقه‌افكنی نمايند.

وی درادامه تصريح كرد: آمريكا كه وظيفه چرخاندن اين عروسك را به عهده داشت، با هدف سرپوش گذاشتن بر روی جنايات خود با اعدام سريع صدام، در روز عيد قربان، سعی بر اين داشت تا تفرقه جديدی ميان مذاهب اسلام ايجاد كند كه باز هم با شكست روبه‌رو شد.

وی در ادامه با اشاره به پرونده هسته‌ای ايران گفت: آمريكا جنايتكاری است كه تجهيزات شيميايی و ميكروبی را در اختيار صدام قرار داد تا با كشتار ملت ايران و عراق، زمينه و بستر حكومت خود را در ميان مسلمانان تقويت كند. 

اين عضو كميسيون قضايی و حقوقی بيان داشت: شايد اين عروسك و دست‌نشانده آمريكا در روزهای پايان عمر خود حرف‌هايی از علت كشتار برادران اهل سنت، حمله به ايران و كويت داشت كه در روند پرونده فناوری صلح‌آميز هسته‌ای ايران، تأثيرات بسياری داشت كه ناخوشايند استكبار جهانی بود.

 نماينده مجلس هفتم :

تفرقه‌افكنی كار دشمنان اسلام و قرآن است و اعدام صدام به نام شيعيان در روز عيد قربان و در نظر نگرفتن وعده انتقام الهی از ظالمان، گناهی ديگر از سوی آمريكاست كه در تاريخ به يادگار می‌ماند.

وی با مكار دانستن آمريكا افزود: مطرح كردن علت اعدام صدام، توسط برخی رسانه‌های دست‌نشانده غرب و محدود كردن آن به كشتار فقط 148 تن از شيعيان، ترفندی برای دور كردن افكار از جنايات او و حاميانش می‌باشد تا از اين طريق بازی ديگری را مستكبرين در منطقه از سر گيرند.

زادسر با اشاره به كشتار هزاران كرد عراقی توسط اين حاكم بعثی گفت: صدام صدها هزار كرد، شيعه و سنی، ايرانی و عراقی را طی سال‌های حكومت خود به قتل رساند كه رسانه‌های غربی به جای استفاده از كلمه صدها هزار شيعه و سنی، فقط به 148 شيعه اشاره می‌كنند كه اين مسأله روشنگر ترفند جديد آمريكاست.

اين نماينده مجلس هفتم خاطرنشان كرد: اعدام صدام معامله با ايران نبود؛ بلكه عاملی برای ايجاد تفرقه بين مذاهب برای رسيدن شيطان بزرگ به مقاصد شوم خود است؛ تاجايی كه آمريكا با اعدام اين دست نشانده‌ای كه در حال حاضر زنده بودنش بی‌فايده بود، در راستای سياست‌های خود استفاده كرد.

زادسر با اشاره به فرمايش مقام معظم رهبری مبنی بر اينكه هر حركت تفرقه‌انگيز در دنيای اسلام گناهی تاريخی است، اظهار داشت: تفرقه‌افكنی كار دشمنان اسلام و قرآن است و اعدام صدام به نام شيعيان در روز عيد قربان و در نظر نگرفتن وعده انتقام الهی از ظالمان، گناهی ديگر از سوی آمريكاست كه در تاريخ به يادگار می‌ماند.

وی با اشاره به تعصب‌گرايی برخی كشورها افزود: سران كشورهای عرب بايد بدانند، اعدام صدام بازی ديگر آمريكا برای عدم رسيدگی به فجايعی بود كه اين تجاوزگر نسبت به مردم و ملت خود، ايران و كويت داشته است.

 عضو كميسيون قضايی ـ حقوقی مجلس:

سران كشورهای عرب بايد بدانند، اعدام صدام بازی ديگر آمريكا برای عدم رسيدگی به فجايعی بود كه اين تجاوزگر نسبت به مردم و ملت خود، ايران و كويت داشته است.

اين نماينده مجلس افزود: بعد از سقوط رژيم پهلوی در ايران، سران اين رژيم، قبل از اعدام خاطرات و اطلاعاتشان را ثبت و در اختيار نسل انقلاب قرار دادند، ولی از صدام چه باقی ماند، به جزحرف‌های ناگفته‌ای كه در پس دود سيگارهای برگ او از بين رفت.

وی اضافه كرد: چطور امكان دارد آمريكايی‌ها تمام امكانات رفاهی و بهداشتی ـ تفريحی را برای صدام مهيا كنند، به جز چند برگ كاغذ و قلم؛ و شايد دليل آن، اين باشد كه بازخوانی خاطرات اين جنايتكار تا مدت‌ها دست تفرقه‌افكنان را از ايجاد اختلاف بين مذاهب كوتاه می‌كرد.

زادسر در پايان با تحقق يافتن وعده الهی كه در قرآن به آن تأكيد شده است، گفت: اعدام صدام به هر دليل در هر روزی، چه بسا روز عيد قربان، نبايد عاملی برای فراموشی و عدم پيگيری محاكمه سران رژيم بعث عراق شود، زيرا حرف‌ها و ناگفته‌های بسياری در صورت اجرای صحيح روند محاكمه، آشكار می‌شود كه در نتيجه باعث نابودی استكبار و اتحاد ملت اسلام می‌گردد.

حجت‌الاسلام زادسر: وعده الهی قرآن توسط عروسك‌گردانان مكار صدام محقق شد

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...