احمدی‌نژاد : آمده ام تا خود، دولت و آبرویم را هزینه انقلاب، امام (ره)، نظام و مردم کنم. زادسر در پایان گفت و گو با خبرنگار "مهر" گفت احمدی‌نژاد تصریح کرده است برخی از امام و انقلاب و نظام برای خود و حاکمیتشان هزینه می کنند، اما من آمده ام تا خود، دولت و آبروی خود را هزینه انقلاب، امام (ره)، نظام و مردم کنم و مصمم هستم و بدان افتخار می کنم.احمدی‌نژاد تصریح کرد در مواضع خود جدی هستم و عهد کرده ام جانم را فدای اسلام و انقلاب و رهبری بکنم. برخوردهای آنان با بنده به این علت است که همه سخنرانی‌هایم را با "اللهم عجل لولیک الفرج والنصر و ... پیش‌بینی زادسر در مورد آینده احمدی‌نژادادامه . . .

 

گفتگوی اختصاصی 90 دقيقه‌ای زادسر با رئيس جمهور

 

/ اختصاصی مهر (سال 1384)/ بازخوانی آخرین اظهارات احمدی‌نژاد از زبان یک نماینده‌ی مجلس؛

 

16 نامزد دیگر برای وزارت نفت داشتم/ از برکناری مدیران بانک‌ها دفاع می‌کنم/ بورس را دیگران به این روز انداختند/ به هیچ‌کس، رفاقتی، فامیلی و حزبی مسئولیت نداده‌ام/ فقط وامدار مردم هستم /آرزو دارم فدای اسلام شوم.

 

حجت الاسلام و المسلمین علی زادسر که در دوره‌های چهارم و پنجم مجلس از منتقدان جدی هاشمی رفسنجانی و حزب کارگزاران سازندگی بود، با حمایت از هاشمی رفسنجانی در انتخابات نهم ریاست جمهوری بسیاری را شگفت زده کرد. زادسر اکنون نماینده نماینده‌ی جیرفت و عنبرآباد در مجلس هفتم است.

 

وی اخیرا دیداری با محمود احمدی نزاد رئیس جمهور داشته است که به گفته خود او ، این دیدار بر نگرش او نسبت به احمدی‌نژاد و دولت نهم بسیار تاثیر گذار بوده است.

 

به گزارش خبرنگار سیاسی "مهر"، این نماینده مجلس چند هفته پیش نیز در نطق پیش از دستور خود به مخالفان و منتقدان دولت و گروههای سیاسی و نمایندگان مجلس توصیه کرد اجازه دهند در یک فضای آرام و به دور از جنجال و تنش، دولت نهم برنامه های خود را دنبال کند و از آنها خواست صد(100) روز آغازین  فعالیت احمدی‌نژاد را با صد(100) روز آغازین فعالیت دو رئیس جمهور قبلی و دولت های گذشته، مقایسه کنند.

 

 نماینده‌ی جیرفت و عنبرآباد در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری"مهر" با اشاره به دیدار یکشنبه شب خود با احمدی‌نژاد گفت: اواخر آبان و در روز سخنرانی رییس جمهور در کنگره ائمه جمعه به قصد دیدار با امامان جمعه به این کنگره رفته بودم، در پایان سخنرانی رئیس جمهور از ايشان خواستم فرصت مفصلی را در اختیار بنده قرار بدهد تا یک سری حرف‌های غیراداری و غیرکاری را با او در میان بگذارم و وی با گشاده رویی به الهام رئیس دفتر خود گفت که فرصت مناسبی را برای بنده تعیین کند که ظرف کمتر از یک ماه به من اطلاع دادند که با رییس جمهور وقت ملاقات دارم.

 

زادسر با بیان اینکه احمدی‌نژاد می داند که در انتخابات به او رای نداده ام ، گفت : در دیدار يك‌ساعت‌ونيم(5/1) ساعته خود با رئیس جمهور که بر خلاف سایر دیدارهایش با نمایندگان مجلس که حداكثر 20 دقیقه بیشتر طول نمی‌کشد، تا پاسی از شب ادامه یافت، در خصوص هرآنچه در ماه‌های اخیر در روزنامه‌ها، سایت‌های اینترنتی، محافل سیاسی و اقتصادی و مجلس بعد ازانتخابات ریاست جمهوری در خصوص دولت نهم و شخص رئیس جمهور شنیده بودم، پرسیدم ، و او مهربان ، صمیمی و با حوصله حرف‌های مرا شنید و صادقانه پاسخ داد.

 

این نماینده مجلس این دیدار را نشانه توجه رئیس جمهور به رفع شبهات وتوجه به افکار عمومی می داند.

 

زادسر سپس با تاکید بر اینکه سخنگوی رئیس جمهور نیست، گفت: اما مناسب می‌دانم برای اطلاع افکار عمومی و زدودن ابهامات و هجمه‌هایی که عیله دولت احمدی‌نژاد مطرح می‌شود، پرسش و پاسخ‌های خود با رئیس جمهور را برای مردم نقل کنم.

 

 سیاست خارجی/ رژیم صهیونیستی؛ غرب هنوز نتوانسته  پاسخ جدی در باره هولوکاست بدهد

 

زادسر به خبرنگار "مهر" گفت : پس از احوال پرسی و ابراز خرسندی از دیدار با رئیس جمهور، بلافاصله از وی درباره سیاست خارجی دولت ، مواضع و اظهاراتش علیه رژیم اشغالگر قدس و قضیه هولوکاست سوال کردم و احمدی‌نژاد تاکید کرد که بنای ما در سیاست خارجی حفظ عزت مصلحت و حکمت توام با عدالت است .

 

احمدی‌نژاد درباره اسرائیل نیز گفت که  "من در تمام اظهاراتم حرف نظام را زده ام و مطلب جدیدی نگفته ام، اینکه اسرائیل باید از صحنه روزگار حذف شود سخن امام (ره) بود. علاوه بر مجمع عمومی سازمان ملل متحد، دراجلاس سران کنفرانس اسلامی در مکه نیز که آمریکا می خواست با ترفندهای مختلف مقدمات حضور و به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی را تدارک ببیند، این توطئه درهم شکست و من تاکید کردم که کشورهای اسلامی متوجه خطر اسرائیل باشند. من در زاهدان و در بین هموطنان اهل سنت نیز این مطالب را گفتم و آن‌ها نیز با فریاد بلند و تکبیر آن را تایید کردند و آمریکا دریافت که ایرانیان ید واحده هستند و در موضوع فناوری هسته‌ای هم، تمامی ایرانیان در مقابل زورگویی و تهدید بیگانگان علیرغم تفاوت در قوم، گویش و رنگ و پوست و مذهب یک دل و متحدند.

 

 زادسر ادامه داد: رئیس جمهور در مورد هولوکاست هم تصریح کرد من استکبار و آمریکا و اروپا را در موضوع هولوکاست به چالش کشیدم و آنها هنوز نتوانسته اند پاسخ جدی در این باره بدهند که اگر قتل عامی صورت گرفته چرا ملت فلسطین باید پاسخ بدهد و اروپا بیاید برای جبران این کشتار قطعه‌ای از زمین خود را در اختیار رژیم صهیونیستی بگذارد و به همین خاطر سردمداران استکبارجهانی از دست من عصبانی هستند. من گفتم اگر می‌گوئید قتل عامی شده ، بیایند پاسخ بدهند و جالب اینکه از فردای طرح این سخنان، صدها تن از دانشمندان و برجستگان دنیای غرب در این خصوص از من سوال می‌کردند و تاکید می‌کردند که منطقی و علمی سخن گفته‌ام و حرف درستی است .

 

زادسر در ادامه گفت‌گو با "مهر" اظهار داشت: احمدی‌نژاد در ادامه سخنانش به اجلاس کنفرانس اسلامی و نشست مکه اشاره کرد و گفت: در این نشست موفقیت و پیروزی بزرگی از جمله به رسمیت شناختن همه مذاهب اسلامی در کنفرانس اسلامی، نصیب ما شد و همه نظرات ایران در قطعنامه پایانی گنجانده شد.

 

اقتصاد / بورس؛ سیاست های جدید اقتصادی دولت دارد جواب می دهد

 

نماینده‌ی جیرفت و عنبرآباد به سئوال خود درباره وضع اقتصادی و بورس از احمدی‌نژاد اشاره کرد و گفت: رئیس جمهور تصریح کرد بورس را برخی آقایان به این روز انداختند و من آمده‌ام تا اصلاح کنم و دیدید که در روزهای اخیر شاخص های بورس رو به صعود است و قطعا بهتر خواهد شد و جایگاه واقعی خود را خواهد یافت.احمدی‌نژاد گفت: من سیاست‌های اقتصادی خود را با حضور تیم اقتصادی و خصوصا بانک مرکزی و وزارت اقتصاد را دقیقا با سیاستهای قید شده در سند چشم انداز و برنامه چهارم هماهنگ کرده ام. بررسی های رئیس کل بانک مرکزی هم نشان می دهد سیاست های جدید اقتصادی دولت دارد جواب می دهد و ما مصمم هستیم تورم را مهار کنیم و دنبال آن هستیم که نرخ تسهیلات بانکی را تک رقمی کنیم.

 

زادسر گفت: احمدی‌نژاد تصریح کرد که من در این کار جدی و مصمم هستم، من قبل از ریاست جمهوری در بخش های مختلف اقتصادی مطالعات جدی داشته‌ام. احمدی‌نژاد در همین جا تاکید کرد که در سال آینده تلاش می‌کنیم بر اساس سیاست‌های جدید دولت بودجه‌ای تنظیم کنیم که مردم طعم شیرین عدالت را بچشند و امیدوارم مجلس نیز همکاری کند.

 

سفرهای استانی؛ به هر وعده‌ای كه می‌دهم عمل خواهم کرد

 

 زادسر در ادامه گفت‌گو با "مهر" اظهار داشت : از احمدی‌نژاد پرسیدم چقدر وعده‌هایی که در سفرهای استانی می‌دهید عملی است و آیا قابلیت اجرایی دارد؟ و او گفت: هر وعده‌ای می‌دهم عمل خواهم کرد. قبل از آغاز سفرهای استانی، برنامه ریزی کردیم تا قبل از سال جديد به 9 استان سفر کنیم و محاسبه کردیم  و بودجه‌ای برای این سفرها اختصاص دادیم، و سهم هر استان نیز به طورمشخص تعیین شده است. احمدی‌نژاد گفت که این کشور ثروتمند و قدرتمند است، مردم خوب و با صلاحیتی دارد و شایسته خدمت، رفاه، آسایش، آزادی و آبادانی هستند  و مردم طعم شیرین خدمت را خواهند چشید. ایران اسلامی نباید فقیر داشته باشد. این وضعیت کنونی در شان ملت ایران نیست و نشان آن است که سیاست های اقتصادی سال‌های گذشته، جواب نداده است.

 

مفاسد اقتصادی؛ رانت‌خواری و ویژه‌خواری‌ها را ریشه‌کن خواهم کرد

 

زادسر گفت : احمدی‌نژاد تاکید کرد که در مبارزه با مفاسد اقتصادی جدی هستم و در آینده خواهید دید که چگونه در مقابل دست اندازی‌ها به بیت‌المال خواهم ایستاد و رانت‌خواری و ویژه‌خواری‌ها را ریشه‌کن خواهم کرد. و بدانید در این راه مصمم هستم و بر آن اعتقاد راسخ دارم و خواهید دید که آینده ایران چگونه خواهد شد.

 

انتصابات دولت ؛ به هیچ کس رفاقتی، فامیلی و حزبی مسئولیت نداده ام

 

زادسر گفت : یکی از موضوعاتی که همواره قصد داشتم از احمدی‌نژاد سئوال کنم، حضور برخی افراد در دولت و مشاورت رئیس جمهور است که احمدی‌نژاد با تایید فضائل و ویژگی های برخی آنها از جمله جوانی ، اصولگرایی، پرشوری، پرکاری، سلامت و قابل اعتماد بودن گفت: آنچه درباره برخی دوستان می‌گویند یک جنگ رسانه‌ای است. آن‌ها می خواهند القاء کنند که من تصمیم گیرنده نیستم و دیگران برای  من و دولت من تصمیم می‌گیرند، در حالی که من به عنوان رئیس جمهور بر کلیه امور کشور اشراف دارم و حضور برخی افراد در دولت را هیچگاه بر اساس مسائل عشیره‌ای ، قبیله‌ای ، حزبی، دوستی و قوم و خویشی نمی‌دانم و وامدار هیچکس نیستم و فقط خود را وامدار مردم می دانم. احمدی‌نژاد گفت : من تعدادی از وزرا و بسیاری از مدیران را قبلا ندیده بودم  و آن‌ها را بر اساس شایستگی‌ها انتخاب کردم و وامدار هیچ جناح و فردی نیستم و به هیچ‌کس به خاطر رفاقت، فامیل بودن بودن و این و آن مسئولیت نداده‌ام و در کار با کسی تعارف ندارم و جدی هستم.

 

 تعامل دولت و مجلس؛ به معنای واقعی مجلس را در راس امور می‌دانم

 

زادسر در ادامه گفت و گو با خبرنگار مهر گفت که احمدی‌نژاد به تعامل با مجلس معتقد است و به او گفته که به شدت به مجلس احترام می گذارم و به معنای واقعی مجلس را در راس امور می دانم، اگر مروری بر فعالیت بنده در ماههای گذشته کنید می‌بینید هیچ رئیس جمهوری مانند من با مجلس تعامل نداشته است و توجه به خواست مجلس همواره مورد نظر بنده بوده و خواهد بود."دیدار با مجمع نمایندگان استان های مختلف، دیدار با اعضای کمیسیون های تخصصی مجلس، دیدار با تک تک نمایندگان مجلس در حد وقت مقتضی همه دراین راستا بوده است. من با مجلس تعامل جدی داشته و خواهم داشت. "احمدی‌نژاد تصریح کرد که به دولتمردان نیز توصیه کرده ام همواره با مجلس تعامل کنند، زیرا تعامل با مجلس را به نفع مردم، دولت و نظام می دانم. احمدی‌نژاد درباره برخورد مجلس در رای اعتماد به وزیران کابینه نیز گفت: من نگران رای ندادن به وزرای پیشنهادی نبودم. من معتقدم مجلس و دولت باید کار خود را انجام دهند و براساس وظایف خود عمل کنند.  زادسر افزود که احمدی‌نژاد به او گفت حتی در روز رای اعتماد به چهارمین وزیر پیشنهادی نفت هم نگران نبودم زیرا اگر به او هم رای نمی دادند  16 نفر دیگر را در لیست داشتم  تا معرفی کنم و  آنقدر معرفی می کردم تا رای بیاورد.

 

انجمن حجتیه/ مصباح یزدی؛ هیچ ارتباط خاصی بین بنده و آیت الله مصباح نیست

 

زادسر گفت از احمدی‌نژاد پرسیدم آیا با انجمن حجتیه ارتباط دارید و وی در مورد رابطه و عضویتش در انجمن حجتیه موضع گرفت. او با تاکید براینکه انگ حجتیه به وی نمی‌چسبد، از من سئوال کرد که آیا  انجمن حجتیه ای ها هیچ گاه از عدالت، مبارزه با مفاسد اقتصادی، تبعیض و ... سخن می گویند؟ و سابقه مبارزه و جهاد دارند ؟ و برخوردهای آن‌ها با بنده به این علت است که همه سخنرانی‌هایم را با "اللهم عجل لولیک الفرج و الفرج والنصر و ... آغاز می کنم و آنها می خواهند کسی جرات نکند در جامعه حرف از امام زمان بزند و قصدشان تخریب دولت در افکار عمومی است.

 

زادسر ادامه داد: از رییس جمهوردرباره تعامل و رابطه اش با آیت الله مصباح یزدی پرسیدم و وی گفت: "آیت الله مصباح یکی از بزرگان دین و شیعه است و رهبر معظم انقلاب از آیت الله مصباح یزدی به عنوان مطهری دوم یاد کردند و من به ایشان به عنوان یکی از بزرگان دین و حوزه احترام می گذارم و ارادت دارم و هیچ ارتباط خاصی بین بنده و آیت الله مصباح نیست. همه مواضع من برگرفته از اسلام، امام (ره) و رهبر معظم انقلاب است و اینجانب ضمن احترام و ارتباط با همه مراجع عظام تقلید و علما، با آقای مصباح نیز ارتباط دارم.

 

خرافات؛ هیچ گاه خرافه پرست نبوده ام

 

زادسر در بخش دیگری از گفت و گوی خود با" مهر" با اشاره به شایعاتی که درمورد خرافه ای بودن رئیس جمهور و برخی وزیران وی در برخی محافل مطرح شده است گفت: من که استاد دانشگاهم. تحصیل کرده‌ی علوم جدیدم. با علم و فن و تخصص آشنا هستم چگونه می توانم خرافه‌پرست باشم. کسانی که اینگونه سخن می‌گویند می‌خواهند من و دولت را تخریب کنند و لی معتقدم که مردم از اهداف دولت پشتیبانی خواهند کرد و در تماس های خود نیز از من می‌خواهند در مواضع خود محکم و استوار گام بردارم.

 

 بم ، اولویت برنامه همه وزیران دولت

 

زادسر در اظهار داشت : احمدی‌نژاد با اشاره به تلاش دولت جدید برای بازسازی هرچه سریعتر شهر زلزله زده "بم "گفت: در جلسه ستاد راهبردی بازسازی بم که هفته گذشته با حضور بنده برگزار شد، اعضای دولت را موظف کردم مسائل "بم" را در اولویت کاری حوزه خود قرار دهند و در این جلسه تصمیمات مقتضی جهت تسهیل در روند بازسازی این شهر اتخاذ شد. از آغاز دولت نهم به بازسازی "بم"  اهتمام جدی داشته ام و نخستین سفر غیر رسمی بنده، به این شهرستان بود و دولت مصوبات خوبی هم در این عرصه داشت.احمدی‌نژاد ابراز امیدواری کرد سرعت بازسازی با سیاست ها و برنامه های اعلام شده رییس جمهور، به نحو مطلوبی افزایش یابد.

 

مطبوعات؛ نقد منصفانه را از هر شخصی می پذیرم

 

زادسر گفت از احمدی‌نژاد درباره تعامل با رسانه ها و مطبوعات پرسیدم و وی با تاکید بر اینکه روشنگری و انتقادات مطبوعات و رسانه را عاملی برای پیشرفت دولت می دانم و از آن‌ها و همه افراد، گروهها و شخصیت‌های موافق و مخالف خود خواسته ام که منصفانه دولت را نقد کنند . وی افزود: هر چند از 6 صبح تا 12 شب کار می کنم و وقت زیادی برای خواندن روزنامه و دیدن سایت‌های خبری ندارم، ولی اخبار به من می‌رسد و مطمئنم مردم در آینده حقایق دولت نهم را خواهند فهمید و به جوسازی‌ها و دروغ پردازی‌ها توجه نخواهند کرد.

 

دفاع از برکناری مدیران بانک‌ها؛ اقتصاد تحول می‌خواهد

 

زادسر گفت درباره تغییر یک باره مدیران عامل بانک‌ها از رئیس جمهور سئوال کردم و وی گفت هر چند رئیس جمهور مستقیما در این باره دخالت نمی‌کند اما مدیریت بانک‌ها در 27 سال گذشته یکنواخت بوده است و اکثر آن‌ها دائم جابجا می‌شدند، درحالی که اقتصاد تحول می‌خواهد و من از این تغییرات دفاع می‌کنم و آثار مثبت آن نیز به مرور مشخص خواهد شد.

 

شکست اشرافی گری دولتی؛ آرزوی رئیس جمهور و همه ایرانیان

 

 زادسر ادامه داد: رئیس جمهوردر این دیدار به من گفت که  یکی از آرزوهای من شکست اشرافی‌گری دولتی بوده است. نه تنها در ایام انتخابات بلکه اکنون هم به واقع معتقدم که افتخار دولت خدمتگزاری به مردم است و من به جاروکشی آنها افتخار می کنم و می دانم این موضوع آرزوی هر ایرانی نیز هست و در روح و روان همه ایرانی ها این تمنا وجود دارد و امیدوارم خداوند در این راه به من کمک کند.

 

آمده ام تا خود، دولت و آبرویم را هزینه انقلاب، امام (ره)، نظام و مردم کنم

 

زادسر در پایان گفت و گو با خبرنگار "مهر" گفت احمدی‌نژاد تصریح کرده است برخی از امام و انقلاب و نظام برای خود و حاکمیتشان هزینه می کنند، اما من آمده ام تا خود، دولت و آبروی خود را هزینه انقلاب، امام (ره)، نظام و مردم کنم و مصمم هستم و بدان افتخار می کنم.احمدی‌نژاد تصریح کرد در مواضع خود جدی هستم و عهد کرده ام جانم را فدای اسلام و انقلاب و رهبری بکنم.

 

مطالب مرتبط :

 

16 نامزد دیگر برای وزارت نفت داشتم/

 

 از برکناری مدیران بانکها دفاع می کنم/

 

بورس را دیگران به این روز انداختند/

 

 به هیچ کس، رفاقتی، فامیلی و حزبی مسئولیت نداده ام/

 

 فقط وامدار مردم هستم /

 

آرزو دارم فدای اسلام شوم،

 

منبع خبرگزاری «مهر، كليك كنيد

 

 1- «نقد» احمدی‌نژاد، به سبكی ديگر، (خواندنی است) :ادامه . . .

 

2- پیش‌بینی زادسر در مورد آینده‌ی احمدی‌نژاد . . .ادامه‌ی مطلب

 

3- زادسر در نامه ای به رئیس جمهور: برای رفع محرومیت جیرفت و عنبرآباد در دولت عدالت محور دستوراتی قاطع و مشکل گشا صادر کنید،  ادامه . . .

 

4- يك بار و براي هميشه مواضع اعتقادي خود و دولت (نهم) را راجع   ادامه . . .

 

5- منبع خبرگزاری «آفتاب»، كليك كنيد

 

6- به گزارش خبرگزاری"مهر"، در نامه زادسر به دکتر احمدی نژاد با تسلیت و تعزیت شهادت ام ابیها(س) و آیت الله شهید بهشتی و 72 شهید کربلای ایران، آمده است: ادامه . . .

 

7- زادسر : در هيچ کدام از انتخابات گذشته اخلاق سياسي مطابق با آموزهاي دين مبين اسلام رعايت نشده است.:ادامه . . .

 

8 - نقاط قوت و موارد ضعف دولت نهمادامه . . .

 

9 - دولت امر به معروف را ازخودش شروع کندادامه . . .

 

10 - زادسر از احمدي‌نژاد خواست كه به وزير كشور دستور دهد جنوب استان كرمان به مركزيت جيرفت استان شده و بعد از ماه رمضان در ديدار با مردم جيرفت اين خبر خوش را به مردم اعلام نمايد. ادامه . . .

 

 

11- زادسرجيرفتی در نامه‌ای بسيار مهم و استراتژيك : جناب آقای رئيس جمهور؛ آثار تخريبی انتشار چنين شايعاتی آن‌هم در اولين روز 12- بازگشايی مدارس در سال جديد، از هر بمب امريكايی و موشك انگليسی بيشتر و خطرناك‌تر است.ادامه‌ی . . .

 

نامه‌ی بسيار مهم دوم زادسرجيرفتی خطاب به رئيس‌جمهور 

13- «اعتراض شديد و قوي به انتزاع شهرستان‌هاي قلعه‌گنج و منوجان از استان كرمان و الحاق آن‌ها به استان هرمزگان» ادامه‌ی . . .

 

14 - زادسر : آقاي رييس‌‏جمهور! جلوي يك عزل بي‌‏سابقه رابگيريد/ استاندار كرمان رييس جهاد كشاورزي جيرفت را بركنار كرده است نه وزير . . ، ادامه . . .

 

 

 

15 - اینكه می‌گویند دولت نهم ارزشمدار است حقيقتی غير قابل انكار است، زیرا نگارنده طی سه دوره‌ی نمایندگیش هرگز ندیده و نشنیده بود كه به مجرد اينكه صدای مؤذن در فضا بپيچد و فریاد گویا و مقدس «بشتابید به سوی نماز» گوش مؤمنين را بنوازد، رئیس دولت و یا هر كدام از وزیرانش آن را یك اصل حاكم بر هر چیز و هر كار دولتی بدانند و يادآور شعار معروف شهيد رجايی بشوند كه : «به كار بگوييد وقت نماز است . . . »، ادامه‌ی مطلب

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

به بهانه‌ی یك سؤال

 

16 - صبح روز (چهارشنبه 20/7/1384) در راهروی مجلس شورای اسلامی یكی از مقامات محترم خطاب به نماینده‌ی مردم عزیز و شریف جیرفت و عنبرآباد فرمود:«از من سوال می‌كنند كه چرا زادسر اینقدر از احمدی نژاد حمایت می‌كند؟ جواب آن چیست؟» ادامه . . ..

 

17- علی‌ زادسر جیرفتی،‌نماينده مجلس گفت: در حقیقت احمدی‌نژاد استکبار را به چالش کشید و به فرهیختگان و آگاهان جهان گوشزد کرد تا یاد مصلح کل را زنده کنند و به اندیشمندان جهان عرضه داشت که حاکمان استکباری جهان ببری کاغذی هستند و نباید از آن ها واهمه داشت.

 

زادسرجیرفتی خطاب به آیت الله هاشمی‌رفسنجانیادامه . . .

 

بازتاب گسترده‌ی گفتگوی صريحِ با آية‌الله هاشمی‌رفسنجانی ادامه . . .

 

واکنش مجمع تشخيص، به گفت‌گوی زادسرجيرفتی با هاشمی‌رفسنجان ادامه . . .   

چند سخن به قصد دفاع از حريم روحانيت ادامه . . .

چرا اصولگرایان منتقد از احمدی‌نژاد حمایت می‌کنند؟ آادامه . . .

(اخبار/آخرین ها)

گزارش تصویری رئیس جمهور در جمع مردم جیرفت ادامه‌ی مطلب  رئیس جمهور در جمع مردم جیرفت

 . گزارش تصویری / رئیس جمهور در جمع مردم عنبر آباد

(اخبار/آخرین ها)

گزارش تصویری / رئیس جمهور در جمع مردم عنبر آباد ادامه‌ی مطلب ديدار با مردم عنبرآباد رئيس جمهور در جمع مردم ع

دیدگاه‌ها   

#1 وحيد 1388-02-07 10:17

با سلام
مفضل بن عمر می گوید : در خدمت امام صادق (ع) سخن از اعمال به میان آمد ، عرض کردم من در مقام عمل بسیار ضعیفم و سستم . حضرت فرمود : آرام باش و از خدا آمرزش بخواه . یعنی این اندازه تا امید مباش . سپس فرمود : بی گمان عمل اندکی که همراه با تقوا باشد بهتر است از عمل فراوانی که خالی از تقوا باشد . مفضل می گوید : عرض کردم چگونه ممکن است کسی دارای این همه عمل خوب باشد ولی تقوا نداشته باشد ؟
امام فرمودند : آری می شود ، همانند افرادی که اطعام می کنند و با همسایگان مهربانند و در خانه آنها بر روی مردم باز است ، اما در اولین برخورد با گناه عنان از دست می دهند و به نافرمانی و عصیان می پردازند ولی کسانی هم هستند که توفیق انجام این گونه خدمات و نیکوکاری را ندارند ، اما در برخورد با گناه خویشتن دارند و خود را از آلودگی حفظ می کنند .»
من معتقدم احمدي نژاد اينچنين است يعني خدمات زيادي انجام مي دهد ولي در جاي خود حقوقي را زير پامي گزارد كه انسان تعجب مي كند
اگر اشتباه مي كنم مرا راحنمائي فرماييد با تشكر
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...