زادسرجیرفتی با اشاره به اينكه مشي و منش احمدي نژاد و انتخاب وي ثابت كرد مردم ايران حزبي، جناحي و باندي رأي نمي دهند، تصريح كرد: احزاب و جناح‌ها آن‌گونه كه بايد در روح و روان مردم جا باز نكرده اند كه نمونه آن را در انتخابات سوم تير 84 ديديم، گفت سوم تير نشان دهنده نقش موثر رسانه ها در توجيه افكار عمومي است.  زادسر، انتخاب احمدي نژاد و رأي دادن به شعارهاي وي را موجب زنده شدن مبارزه آزادي خواهان جهان دانست كه در دولت اصلاحات از بين رفته بود.ادامه . . .

 

بازدید تا تاریخ 20 خرداد 1395؛ 5607

 

زمان مخابره خبر :3/4/1386    

 

علي زادسرجیرفتی، نماينده جيرفت و عنبرآباد در مجلس شوراي اسلامي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران بزرگترين دستاورد سوم تير را وفاداري و اعتقاد مردم ايران به شعارهاي اصيل امام خميني(ره) دانست و گفت: برخي گروه ها اين طور القاء مي كردند كه ديگر زمان تمسك جستن به شعارهاي انقلاب گذشته و اهداف مورد نظر امام(ره) كمرنگ شده است و شعارهاي پنجاه و هفتي ديگر جواب نمي دهد اما توجه مردم به شعارهاي احمدي نژاد و لبيك گفتن به او به تمام اين شائبه ها خاتمه داد.

زادسر با اشاره به اينكه مشي و منش احمدي نژاد و انتخاب وي ثابت كرد مردم ايران حزبي، جناحي و باندي رأي نمي دهند، تصريح كرد: احزاب و جناح‌ها آن‌گونه كه بايد در روح و روان مردم جا باز نكرده اند كه نمونه آن را در انتخابات سوم تير 84 ديديم.

وي سوم تير را نشان‌دهنده نقش موثر رسانه‌ها در توجيح افكار عمومي دانست و گفت: سوم تير نشان داد كه هر كس بتواند از طريق رسانه ملي ارتباط درست و صميمي خود با مردم را به تصوير بكشاند پيروز ميدان خواهد بود و سياست خوبي كه رسانه ملي به كار بست هم باعث حضور گسترده مردم و هم موجب انتخاب صحيح مردم شد.

عضو كميسيون حقوقي و قضايي مجلس با اشاره به اينكه انتخاب احمدي نژاد موجب مصمم ساختن آزادي خواهان جهان در مبارزه با استكبار شد، تصريح كرد: انقلاب اسلامي ايران كه الگوي مسلمانان دنيا قرار گرفته بود با عملكرد هشت ساله دولت اصلاحات حالت يأس و سرخوردگي را به وجود آورد  كه انتخاب احمدي نژاد موجب زنده شدن آن اهداف و آرمان ها گرديد.

وي با اشاره به اينكه احمدي نژاد به طور نسبي به اكثر شعارها عمل كرده است، اظهار داشت: برخورد با مفاسد اقتصادي، سفرهاي هيئت دولت و پيگيري مصوبات نشان دهنده توفيقات بيشتر دولت نهم نسبت به دولت هاي گذشته است.

وي ساده زيستي، دوري از ريخت و پاش هاي مرسوم، وقت شناسي، ارزش مداري و مكتب داري را از نقاط برجسته احمدي نژاد عنوان كرد./ح

YJC - انتهاي خبر // باشگاه خبرنگاران جوان//www.Yjc.ir

نماینده اصولگرا: دولت احمدی نژاد در همه زمینه ها موفق تر از دولت های خاتمی است

عصر ایران : علی زادسر نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد، دولت نهم را در همه زمینه ها موفق تر از دولت هشتم و هفتم دانست و افزود: هرچند که در خصوص بهبود شرایط معیشتی مردم و اشتغال جوانان دولت تاکنون موفقیت چندانی نداشته اما نیت و تلاش دولت برای برطرف کردن مشکلات در این زمینه ها بوده است.

وی از جمله اقدامات مثبت و موثر دولت نهم را سفر هیات دولت به بیش از 300 شهرستان و تشکیل جلسه در 30 مرکز استان ، اقدام برای محرومیت زدایی ، ممنوعیت سفر حج مستحبی برای مقامات دولتی، ممنوعیت اشرافی گرایی و مبارزه جدی با مفاسد اقتصادی عنوان کرد.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی که با خبرنگار عصرایران(asriran.com) گفت و گو می کرد ،مهمترین اقدامی که در دولت آقای احمدی نژاد صورت گرفت را حفظ ارزش ها و آموزه های انقلابی و دینی دانست و افزود: در دوران ریاست جمهوری خاتمی این ارزشها فراموش شده بود تا جائیکه خانواده شهدا، جانبازان و نسل جبهه از اینکه ارزشهای ملی و دینی آنها نادیده گرفته می شد عذاب می کشیدند.

وی از جمله موارد بی احترامی به ارزشها در دوره خاتمی را ، مصاحبه با کریستین امانپور، شهید عنوان کردن امریکایی هایی که کشته شده بودند ، اشتباه دانستن تصرف لانه جاسوسی و عذر خواهی برای آن عنوان کرد و افزود: در آن دوران بود که جلوی خاتمی شعار می دادند، توپ ، تانک ، بسیجی دیگر اثر ندارد، طالبان حیا کن حکومت را رها کن، دورود بر مصدق سلام بر خاتمی ، خاتمی میرزمد انحصار می لرزد و استقلال آزادی جمهوری خاتمی .

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی همچنین در خصوص سیاست خارجی دولت نهم گفت: دولت نهم یک تصویر ایران هسته ای را از کشور به جهان نشان داد و کشور را در عرصه بین الملل با اقتدار و مقاوم معرفی کرده است تا جائی که امریکا ، ایران را طرف خود می داند .

وی با بیان اینکه احمدی نژاد در کشورهای آزادیخواه و اسلامی بسیار محبوب است گفت : دولت نهم توانست دولت عدالت و شجاع را به جهانیان نشان دهد هرچند که دولت قبلی تصویر قابل قبولی از ایران به جهان ارائه نداده بود.

نماینده مردم جیرفت افزود: تصویری که آقای خاتمی دستش را به سوی پاپ دراز کرده است اما پاپ در دست دادن به او تعلل می کند و پس از مدتی که دست خاتمی در هوا معلق مانده با وی دست می دهد ، آدم را بسیار متاثر می کند.

وی افزود: قدرتهای بزرگ به تئوری گفتگوی تمدن های خاتمی بی توجه بودند و جنگ تمدن ها را به راه انداختند.

وی با تاکید بر اینکه هیچ دولتی نمی تواند به تنهایی و در مدت کوتاهی این مشکلات را برطرف کند گفت: باید در نظر داشت که اکنون ارزش پول نیز کاهش پیدا کرده است و یک میلیون تومان سال 76 اکنون ده میلیون تومان شده است.

زادسر مهمترین اقدامان دولت نهم را پرهیز از تجمل گرایی عنوان کرد و افزود: دولت نهم با پرهیز ار کاخ نشینی جلوی اشرافی گرایی را گرفت در حالیکه در دولت قبلی دکوراسیون دفنر یکی از وزرا یک میلیارد تومان بود که در این شرایط مقامات خود را جدا از مردم می دانستند.

زادسر در خصوص اینکه گفته می شود شکافی که اکنون میان اصولگرایان است و سبب انشعاب جدید در این جریان شده است به دلیل نوع رفتار دولت با مجلس است گفت: امیدوارم جدایی میان اصولگرایان نباشد اما اگر هست ، مقصر اصلی ازمیان برخی دولتی ها و برخی نمایندگان ، برخی نمایندگان هستند که این شکاف بوجود آمده است.

وی با بیان اینکه با هیچ دولتی در مجلس مانند دولت نهم برخورد نشد افزود: سابقه نداشته که 4 وزیر یک کابینه رای اعتماد نگیرند ، برای یک وزارت خانه 4 وزیر معرفی شود .

این نماینده با تاکید بر اینکه باید از رسانه ایی کردن اختلافات درون جناحی پرهیز کرد افزود: اصولگرایان باید بدانند که اگر اختلافی دارند باید بین خود حل کنند و از سخن رسانه ای گفتن بپرهیزند ؛ چراکه رسانه ایی کردن اختلافات مساوی است با کمک کردن به رقبا .

تصویری که آقای خاتمی دستش را به سوی پاپ . . . ، آدم را بسیار متاثر می‌کند.

سه شنبه 29 خرداد 1386 ساعت 21:17

انتخابات سوم تیر-1

پیش‌بینی زادسرجیرفتی در مورد آینده احمدی‌نژاد

 آفتاب: یک نماینده اصولگرای مجلس دستاوردهای انتخاب محمود احمدی‌نژاد در روز سوم تیر را تشریح کرد.

علی‌ زادسر در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی آفتاب در آستانه سالروز انتخاب محمود احمدی‌نژاد به سمت ریاست جمهوری گفت:‌ «روز سوم تیر مانند بقیه روزهای انتخابات ریاست جمهوری در فرهنگ کشور پر انتخابات جمهوری اسلامی است. مثل روز دوم خرداد یا 18 خرداد. منتهی یک فرق اساسی آن،‌ این بود که تا به حال انتخابات به دور دوم کشیده نشده بود. پیام بسیار مهم روز سوم تیر 84 برای احزاب و گروه‌های سیاسی نیز این بود که مردم مسلمان و شیعه ایران حزبی و جناحی فکر نمی‌کنند. البته احزاب و گروه‌ها یا این پیام را نشنیدند یا نشنیده گرفتند.»

وی افزود: «در دوم خرداد نیز بعضی گروه‌ها و احزاب آقای خاتمی را مصادره کردند و رأی مردم را به حساب جناح خود گذاشتند و آن قدر القا کردند تا به خاتمی باوراندند که اگر ما نبودیم شما رأی نمی‌آوردید!»

وی با تأکید بر اینکه تصمیم مردم جناحی نبوده است اظهار عقیده کرد: «در دوم خرداد هم مردم به خاتمی رأی دادند نه به جریان مشارکت و احزاب دیگر. پیام دیگر سوم تیر احیای شعارهای اساسی و اصیل انقلاب و شعارهای جدی حضرت امام(ره) بود که عده‌ای می‌گفتند کم‌رنگ شده و ثابت شد که این شعارها با گوشت و پوست و استخوان مردم عجین شده است و احمدی‌نژاد نیز به درستی متوجه شد و شعارهایی را سر داد که مطابق اصول اساسی انقلاب بود».

زادسر ادامه داد: «پیام دیگر سوم تیر نقش مهم رسانه ملی بود. به طوری که ثابت شد هر کس به خوبی با ملت ایران ارتباط روحی برقرار کند رأی را می‌آورد و احمدی‌نژاد نیز این هنر خود را به نمایش گذاشت.»

این نماینده مجلس در ادامه گفت: «سوم تیر اثبات کرد که مقلب القلوب خداست. پیش از دوم خرداد هیچ کس فکر نمی‌کرد خاتمی رأی بیاورد و پیش از سوم تیر هم هیچ کس پیش‌بینی پیروزی احمدی‌نژاد را نداشت. دل‌های مردم دست خداست و هر کس جز این فکر کند اشتباه می‌کند و این برای همه از جمله آقای احمدی‌نژاد یک امتحان الهی است».

زادسر به سرنوشت‌ساز بودن مسایل اقتصادی در برنامه نامزدهای انتخاباتی اشاره کرد و اظهار داشت: «طبق شعارهای خاتمی قبل از 2 خرداد 70 تا 80 درصد رأی او به خاطر مسایل اقتصادی بود. بعدها البته گفتند که به خاطر توسعه سیاسی بوده است. اما خاتمی همه شعارهایش اقتصادی بود. در مورد احمدی‌نژاد هم همین‌طور است و 70 درصد رأی او به خاطر مسایل اقتصادی است. او شعار خوبی دارد که می‌گوید: «می‌شود و می‌توانیم». ‌امیدوارم بشود و بتوانیم».

این چهره اصولگرا تحلیل‌های مربوط به کاهش محبوبیت احمدی‌نژاد را رد کرد و ابراز عقیده کرد: «در بین خواص شاید این اتفاق رخ داده باشد اما توده‌های مردم هنوز به طور جدی به احمدی‌نژاد امیدوارند و احساس می‌کنند که او می‌تواند مشکلات اقتصادی حل کند و باید به او فرصت داد».

زادسر مدعی شد: «الان افکار عمومی مجلس را خیلی همراه دولت تلقی نمی‌کنند. استنباط مردم این است که احمدی‌نژاد می‌خواهد کار کند اما بعضی نمی‌گذارند. مردم به نظر من در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری هم به احمدی‌نژاد فرصت می‌دهند و این تحلیل‌های مبتنی بر نظرسنجی هم خیلی مبنا ندارد. من به این نتیجه رسیده‌ام که احمدی‌نژاد الان یک رئیس جمهور به معنای واقعی کلمه از کار درآمده و از حالا به بعد مدیریت او مفید فایده است و اگر هزینه‌هایی برای تجربه‌اندوزی قرار بوده پرداخت شود، شده و حالا وقت فایده‌رسانی است».

وی در پایان از رسانه‌ها خواست به دولت نهم کمک کنند و تنها نواقص را مطرح نکنند.

کد مطلب : 62313

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...