آن امامی كه جناب‌عالی را به جهت استعفای بدون هماهنگی‌تان، آنگونه شديد و غليظ گوشمالی دادند و با شما برخورد عتاب‌آميز كردند و پرگله سخن فرمودند، با توجه به نوع عملكرد عجيب فعلی و سخنان غريب كنونی شما كه دشمن‌خواه و استكبارنواز هستند، چه حكمی را صادر می‌كردند؟آن امام همامی كه با آن «هشت نفر»، «نهضت به اصطلاح آزادی»، «مرحوم بازرگان و باندش»، «مهدی هاشمی معدوم و فريب خوردگانش» و «قائم‌مقام وقتش»، آن كردند كه شما بهتر از نويسنده می‌دانيد، به راستی با شما چه می‌كردند، شمايی كه ان‌شاءالله ناخودآگاه در خدمت كسانی قرار گرفته‌ايد كه مستقيم و غير مستقيم  براندازی نظامی را در دستور كار خود دارند كه همان امامی كه شما را نخست‌وزيرش می‌خواندند، حفظ آن را از نماز هم بالاتر می‌دانستند و معتقد بودند كه حكومتش می‌تواند حتی حج را تعطيل بكند.لطفاً كمی با خودتان خلوت بكنيد و آنگاه به وجدان خود و به روح امام خمينی  پاسخ بگوييد كه اگر امام سلام‌الله عليه، اكنون زنده بودند، با شما چه می كردند؟ادامه ...

 

بازدید تا تاریخ 1395/03/18؛ 6725

 

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحيم

جناب آقای ميرحسين موسوی

با سلام

احتمالاً جناب‌عالی می‌دانيد كه اين سرباز كوچك بنيان‌گذار كبير جمهوری اسلامی قدس‌سره، و رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله‌العالی، و مفتخر به نوكری 12 ساله‌ی مردم شريف ايران اسلامی، بيش‌از بيست سال از عمر خويش را در انتخابات‌های متعدد گذرانيده است و سه بار بازنده‌ی انتخابات بوده است و سه بار هم برنده‌ی آن، اما بدانيد كه غالباً در هنگامه‌ی باخت، بلادرنگ طی اطلاعيه‌ای از مردم شريف تشكر می‌كرده است و ضمن تبريك به آن‌ كس كه به عنوان برنده اعلام می‌شده است، توضيحی ضروری را نيز مبنی بر قبول داشتن نتيجه‌ی انتخابات را بعد از تأييد صحت آن توسط شورای محترم نگهبان، متذكر می‌شده است، و در روزگار پيروزی، بلافاصله حوزه‌ی انتخابيه‌ی خود را به مقصد تهران ترك می‌كرده است، تا موجبات تحريك و شماتت برخی از طرفداران، و جريحه‌دار شدن عده‌ای ديگر از حاميان رقبای رأی نياورده را، فراهم نكند.

بنابر آنچه كه يادآور گرديد، به عنوان يك فرد مجرب در برد و باخت انتخاباتی در مقياس با يك حوزه‌ی انتخابيه و مجلس شورای اسلامی، و با استفاده از حقوق شهروندی و البته با احترام، سؤالاتی چند را از شما كه به قصد رياست جمهوری آمده بوديد، دارد و اميدوار است كه حداقل با صراحت به طرفداران خودتان پاسخ بدهيد و همچنين ذهن ده‌ها ميليون نفر ايرانی ديگر چون نگارنده را، روشن بگردانيد :

آيا شما كه لاينقطع از قانون‌گرايی و مبارزه با قانون‌گريزی سخن می‌گفتيد، نمی‌دانستيد كه توهين و تهمت به رئيس جمهور قانونی كشور، آن‌هم با سخنرانی‌های بسيار در جای جای اين ديار، و برنامه‌های متعدد و زنده‌ی همه‌ی شبكه‌های مختلف صدا و سيما، جرم است؟. اگر می‌دانستيد كه قطعاً چنين است، پس به چه هدفی كار انتخاباتی خود را با قانون‌شكنی آشكار و علنی شروع كرديد، اقدامات خلاف قانون خود را چگونه توجيه می‌كنيد؟!، پر واضح است كه اتهمات شما مبنی بر دروغ‌گو بودن، خرافه گرايی، رمالی و از اين قماش، به رئيس جمهور رسمی ‌و قانونی جمهوری اسلامی، كه خودتان نيز می‌خواستيد در آن جايگاه رفيع قانونی قرار بگيريد، تخم شوم تحريك و بذر مسوم بدگمانی را در جامعه كاشت و پاشيد، و نتيجه‌ی آن، اين شد كه عده‌ی از آشوب‌گران و ضدانقلابيون داخلی در ميان جمعی از طرفداران شما كه از دوستداران متدين نظام اسلامی بوده و هستند، پنهان شدند.

اطلاع داشتن از اختيارات قانونی رئيس جمهور برای همه خوب است و برای كسی كه خواهان تصاحب آن‌ها می‌باشد، از بديهيات است، پس چگونه است كه جناب‌عالی در ابتدای اعلان نامزدی خود با شعار قانون‌، به جنگ قانون رفتيد و به تعبير مرحوم شريعتی، «مذهب عليه مذهب» را، جامه‌ی عمل پوشانديد و به نام قانون‌گرایی، نشان قانون‌گريزی را از خود برجای گذاشتيد، زيرا سخن غيرقانونی ديگری را مبنی بر جمع كردن "گشت ارشاد ناجا"، در صورت رئيس جمهور شدن، بر زبان رانديد!، و اين در حالی است كه همگان حتی تحصيل‌كردگان ابتدايی، نيز می‌دانند كه نيروی انتظامی‌جمهوری اسلامی ايران در اختيار فرماندهی كل نيروهای مسلح است و رئيس جمهور نمی‌تواند چنين كند وگرنه رئيس جمهور اين دوره چنين كرده بود. خوب حالا اگر كسی تحليل بكند كه ای بسا كه ادعای جمع كردن "گشت ارشاد ناجا" با توجه به برنامه‌ی از پيش تعيين شده‌ی آشوبگران و تخريب كنندگان آموزش ديده در كشورهای بيگانه، توسط شما ولو با چند واسطه، مطرح شده باشد، چه پاسخی داريد؟. مطمئناً آنان می‌دانستند كه چنانچه بخواهند آشوب به پا بكنند و اموال مردم را به يغما ببرند و اماكن عمومی را با تجهيزات آن‌ها، و وسايل نقليه‌ی عمومی و خصوصی را، به آتش بكشند، اين عزيزان زحمتكش ناجا از جمله "گشت ارشاد" خواهند بود كه می‌توانند آن‌ها را جمع بكنند، و چنين خواهند كرد ان شاءالله.

جناب آقای موسوی، آيا قبول داريد كه حضور 85%  از واجدين شرايط رأی، به پای صندوق‌های انتخاباتی رياست جمهوری دهم، كه جناب‌عالی هم در اين مهم، نقش مهمی ايفا كرده‌ايد، در تاريخ دموكراسی جهان بی‌همتا و ركورد شكن است؟، لابد قبول داريد، پس چرا راضی شديد اين عظمت، بی‌همتايی، سربلندی و اعتماد، آسيب ببيند و اين سلاح برنده كه از هر بمب اتمی برای دشمنان قسم خورده‌ی اسلام و انقلاب اسلامی، خطرناكتر و كشنده‌تر بود، كم اثر بشود. جناب نخست وزير منتخب رهبر معظم انقلاب اسلامی در دوران رياست جمهوري حضرتش، كه خودتان در گذشته برگزاركننده‌ی انتخابات در كل كشور بوده‌ايد، چرا در محاسبات خود، احتمالات بعد از انتخابات را، ناديده گرفتيد و دچار بزرگ‌ترين اشتباه عمر خدمتی خود و گرفتار وحشتناك‌ترين تصميم زندگانی خويشتن شده‌ايد؟. جناب آقای موسوی، به نظر شما آيا شعار ضدانقلاب كه سرنگونی جمهوری اسلامی و برقراری حكومت سكولار و لائيك در ايران مسلمان و علوی می‌باشد، با اقدامات آشوبگرانی كه مساجد را در آتش می‌سوزانند و به راحتی مردم را به خاك و خون می‌كشند، هماهنگ است؟، حتماً پاسخ شما مثبت است به دليل اين كه اين هماهنگی اظهر من‌الشمس است و نياز به توضيح ندارد. با توجه به اين نكته‌ی حائز اهميت، دلايل سكوت مهندس ميرحسين موسوی چيست؟، و علت نگارش آن بيانيه‌ی كذايی خطاب به ملت شريف ايران كدام است؟،. آيا خون كشته‌شدگان و جبران خسارات وارده به مردم مسلمان و غير مسلمان ايران به عهده شما هست يا نيست؟، شما كه بر خلاف نص قانون چها كه نكرده‌ايد و متأسفانه تا اين لحظه هم به طور كامل برائت خود را از آن آدم‌كشان و تخريب‌گران و كمك‌كنندگان به جماعت فتنه‌گر و ضدانقلاب، اعلام نكرده‌ايد.

جناب آقای موسوی كه عده‌ای از طرفدارانت به رغم آن كه می‌دانستند شما نخست وزير منتخب رئيس جمهور وقت و منصوب مجلس شورای اسلامی بوده‌ايد و نه رهبری نهضت اسلامی، و به ناحق شعار می‌دادند " . . . نخست‌وزير امام"، آيا شما امام خمينی نورالله مرقده‌الشريف را قبول داريد؟، قاعدتاً پاسخ اين پرسش آری است، خوب حالا به ما بگوييد، آن امامی كه جناب‌عالی را به جهت استعفای بدون هماهنگی‌تان، آن‌گونه شديد و غليظ گوشمالی دادند و با شما برخورد عتاب‌آميز كردند و پرگله سخن فرمودند، با توجه به نوع عملكرد عجيب فعلی و سخنان غريب كنونی شما كه دشمن‌خواه و استكبارنواز هستند، چه حكمی را صادر می‌كردند؟. آن امام همامی كه با آن «هشت نفر»، «نهضت به اصطلاح آزادی»، «مرحوم بازرگان و باندش»، «مهدی هاشمی معدوم و فريب خوردگانش» و «قائم‌مقام وقتش»، آن كردند كه شما بهتر از نويسنده می‌دانيد، به راستی با شما چه می‌كردند، شمايی كه ان‌شاءالله ناخودآگاه در خدمت كسانی قرار گرفته‌ايد كه مستقيم و غير مستقيم  براندازی نظامی را در دستور كار خود دارند كه همان امامی كه شما را نخست‌وزيرش می‌خواندند، حفظ آن را از نماز هم بالاتر می‌دانستند و معتقد بودند كه حكومتش می‌تواند حتی حج را تعطيل بكند. لطفاً كمی با خودتان خلوت بكنيد و آنگاه به وجدان خود و به روح امام خمينی  پاسخ بگوييد كه اگر امام سلام‌الله عليه، اكنون زنده بودند، با شما چه می كردند؟. آیا حکم اعدام شما را به عنوان مفسدفی‌الارض صادر نمی‌کردند؟

البته پرسش‌های فراوان ديگری مانند چرايی عدم مراجعه‌ی شما به مراجع قانونی و ارائه‌ نكردن اسناد معتبر محكمه‌پسند و حضور نيافتنتان در شورای محترم نگهبان و . و . در ذهن همگان هست كه بماند برای بعد.

ضمناً جناب آقای ميرحسين موسوی بداند كه دشمنان قسم خورده‌ی نظام مبارك جمهوری اسلامی كه مناظره‌های زنده و تلويزيونيش روی تمام مدعيان دروغين دموكراسی را كم كرد، خوب و خيلی زود متوجه شدند كه در سی سالگی جمهوری اسلامی ايران، چهل ميليون آرای مردم مسلمان و غيرمسلمان ايران اسلامی، چه معنی و مفهومی دارد و برای استمرار مقتدرانه‌ی نظام جمهوری اسلامی، چگونه پادزهر قوی و فوری و دائمی مناسبی خواهد بود ، كما اين‌كه خيلی خوب و زود دانستند كه شهيدان والامقامی چون مطهری، مفتح، بهشتی، باهنر، رجايی و . و  كه بودند و چه می‌خواستند بكنند و امثال رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئيس محترم مجمع تشخيص مصلحت نظام هم الحمدلله، از دم تيغ زهرآگينشان به سلامت عبور كردند، دريغا كه . . . .؟!!.

يادآوری يك نكته‌ی ديگر مفيد فايده خواهد بود كه سال‌ها پيش رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آية‌الله معظم خامنه‌ای كبير دامت بركاته، خطاب به دشمنان نظام اسلامی فرمودند كه بدانند (نقل به مضمون):«"اسلام"، "كمونيسم"، نيست، و "ايران"، "شوروی"، نيست، و "خاتمی" ‌هم، "گورباچف"، نيست.»

ناگفته نماند كه اين قلم انتقاداتی نيز بر برخی از گفتارها و بعضی از كردارهای جناب آقای دكتر احمدی‌نژاد رياست محترم جمهوری، دارد كه در وقت مناسب تقديم خواهد شد.

اللهم اجعل عواقب امورنا خيراً

نماينده‌ی مردم شریف جیرفت و عنبرآباد در

دوره‌های چهارم، پنجم و هفتم مجلس شورای اسلامی

علی زادسرجيرفتی

تهران؛ خرداد 1388

=====

چگونه «گشت ارشاد» را جمع می‌کنید     ادامه . . .

======

ا. .گفتگوی میرحسین با جاسوس "سیا" ادامه . . . 

======

مجمع روحانيون مبارز به كجا می‌روند؟، آن‌هم چنين شتابان!، كمی تأمل

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...