بدیهی است که این قلم بنای نوشتن خوبی‌های! دولت یازدهم، و بدی‌های دولت‌های نهم و دهم را در این مقال نداشت. فقط می‌خواست به دولتمردان فعلی با همه خوبی‌هایشان (!) بفهماند که در مقام عمل سخت قافیه را در برابر دولتمردان دولت‌های نهم و دهم با همه بدی‌هایشان (!) باخته‌اید. ادامه ...

 

به بهانه‌ی سفر احمدی‌نژاد به جیرفت

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم عزیز و شریف ایران اسلامی خصوصاً در جیرفت و عنبرآباد

سلام علیکم و رحمت الله و برکاته

با احترام بسیار و اظهار ارادت خاص، به استحضار می‌رساند:

اخیراً برخی از دوستان حزب‌اللهی و اصولگرای ما در جیرفت بزرگ و کهن (هفت (7) شهرستان) تصمیم گرفتند تا به مناسبت سالروز شهادت جانگداز شهیدِ عارف، فقیه، فیلسوف و انقلابی حضرت علامه آیت الله مرتضی مطهری نورالله مرقده‌الشریف (1395/02/12) ، مجلسی با شکوه و عظمت در مصلای بزرگ شهر جیرفت برگزار کنند و از رئیس جمهور محترم نهم و دهم جناب آقای دکتر محمود احمدی‌نژاد درخواست کنند تا به عنوان سخنران اصلی جهت تبیین شخصیت شخیص معلم و نقش بی‌بدیل تعلیم و فرصت طلایی تعلم، به جیرفت بزرگ و کهن سفر کند. در این خصوص قابل ذکر است:

الف – به مجرد مطرح شدن بحث سفر مورد اشاره در رسانه‌ها و فضای مجازی، ناگهان آنچنان وحشتی فراگیر اصلاح‌طلبان سبز و بنفش را درهم نوردید که گویی موشک مرصاد بر منزل مکان نشست‌شان فرود آمده و همه آنان را با انفجارش گریبانگیر اعمالشان در عرصات ساخته است. ترس اینان از آمدن احمدی‌نژاد، از رفتن به جهنم بیشتر است.

ب – همگان می‌دانند که نگارنده در سال 1384 به احمدی‌نژاد رأی نداده است، و در دوره دهم ریاست جمهوری به رغم اینکه در امامزاده صالح علیه‌السلام (تجریش) بر روی وررقه (تعرفه) رأی با وضوء نوشته بود دکتر محمود احمدی‌نژاد، اما تندترین انتقادات قلمی و بیانی را بعد از جریان نامبارک آن آدم منحرف و ای بسا ماسون، و ایضاً 11 روز شوم بست نشینی، و بیانه‌ی ایشان در مرگ آن عرق‌خوار کذایی و یار غار صدام لعین و خانم کلینتونِ ...، داشته‌ و منتشر ساخته‌ است که آخرین آن‌ها عبارت بود از «احمدی‌نژاد با بدترین وضع ممکن رفت».

ج – به دکتر فریدون سابق و حجت الاسلام روحانی لاحق نیز رأی ندادم، و از دوماه به انتخابات که در شهرها گشت و گذار داشتم، به دوستان می‌گفتم خدا کند روحانی رأی را نبرد که می‌برد. در پاسخ به دلیل این تمنا عرض می‌شد: زیرا بنده 8 سال با وی همکار بوده‌ام و خوب می‌شناسمش. اما بعد از انتخابش همانند دیگر رئیسان جمهور، حتی آن نوکر سروس و خش و بش کننده با زنان خوشگل ایتالیایی که دختر در آنجا نایاب یا کمیاب است، از رئیس شدنش استقبال نموده و مصاحبه کرده و 7 نکته مهم به هفتمین رئیس (اینجا) جمهور نوشتم که خیلی از دوستانم استقبال نفرمودند.

د – بعد از رأی اعتماد وزیران محترمش از مجلس شورای اسلامی، در وجیزه‌ای سرگشاده به جنابش توصیه کردم که قدرت مردم را امانت خدا بدانند و از فرامین مطاع خضرت امام خامنه‌ای مدظله، اطاعت کنند، و تمام سعی و توان خود را خرج رفع مشکلات اقتصادی کشور، و دفع سختی‌های معیشتی احاد مردم شریفی که جنابش را به قدرت رسانیدند بنمایند و کاری نکنند که سال دیگر در چنین روزهای بگویند ای دریغ از پارسال و خدا بیامرزد پدر و مادر احمدی‌نژاد را، (همچنین پدر و مادر آقای روحانی را). مدتی بعد در مصاحبه‌ای گفتم چنانچه روحانی مشکلات و معضلات اقتصادی جامعه را برطرف کند، اسطوره می‌شود و در غیر اینصورت احمدی‌نژاد اگر بیاید که می‌آید با اختلاف فاحشی رئیس دولت دوازدهم خواهد شد. (اینجا)

و اما بعد؛ حالا ببینیم این دولت یازدهم چه کرد؟

1-     مشکل آب مصرفی مردم را هم به برجام بد فرجام گره زده.

2-     منتقدین خود را با ناسزاهای دور از شأن و خارج از نزاکت اسلامی، ساکت کرد.

3-     در بست و بدون ظرافت شد کشته و مرده همانند مشایی در دولت سابق.

4-     با گفته‌های نسنجیده و تضعیف کننده که مواردش بسیار است دشمن غدار را جری ساخت.

5-     کارخانه‌های نیمه تعطیل را تمام معطل، بیکاری را مضاعف و واردات را ...! و مصرف‌گرایی را...!

6-     اداره‌ی کشور را به طور کامل در اختیار عوامل و نوچه‌های آقای هاشمی‌رفسنجانی قرار داد که نمونه‌ی هویدای آن آقای جهانگیری‌کوهشاهی و پنهانی آن آقای مرعشی است که خط دهنده به امثال معاون اول روحانی همی باشد.

7-     آنچنان برجام را فرجام نیکوی کشور  معرفی کرد که 1 - + 5 هم حیرت کرده بودند و اخیراً رفیق شفیق ظریفش در امریکا، اعلام کرده است که ایرانی‌ها پیرامون برجام بزرگ‌نمایی کرده‌اند.

8-     با مهمل گویی و توپ را در زمین دولت قبل انداختن، از پاسخگویی به مشکلات کشور طفره رفت و دوستانش نیز با مظلوم نمایی شانه از مؤاخذه و مجازات خدایی خالی می‌کنند.

9-     گرانی‌های فلج کننده بیداد می‌کند، کجا می‌شود در این روزگار با سه میلیون تومان یک خانواده سه نفر در حد یک مسلمان آبرومند، اداره کرد. خصوصاً در کلان شهرها.

10- از همه بدتر، زشت‌تر عمل نکردن به دستورات ولی فقیه روزگار که مانند بنیان‌گذار کبیر جمهوری اسلامی ایران قدس‌سره، نایب امام عصر علیه السلام و عجل الله فرجه، است و مرجع تقلید جهان اسلام که 11 روز سرکار نرفتن آن شخص، در مقابل نافرمانی‌های دولت فعلی و این شخص، هیج است هیچ.

11- بسیج ساختن بسیجی‌های ولایتمدار، و مردم اهل نماز و نماز جمعه علیه افکار کذایی خود، مانند مذاکره عمرسعد (!) با امام حسین علیه السلام. قربان و صدقه رفتن آن عنصر امریکایی مسلک و انگلیسی مرام که با تصویب خودش ممنوع‌التصویر و ممنوع‌الخروج است.

در چنین شرایطی است که اینها با تبلیغات فرنگی‌مآب خود، احمدی‌نژادی را عامل هر خلافی که در ایران و امریکا رخ داده است پنداشته و به حساب او نوشتند و تهمت‌ها زدند و دروغ‌ها ساختند و هتاکی‌ها کردند، شده است قبله آمال مستضعفان و محرومان جامعه، که گرانی و بیکاری و بی منزلی مضاعف این دولت، جانشان را به لبشان رسانیده است. احمدی‌نژادی که بسیاری از محرمان را به نان و نوایی، و مسکن و مأوایی رساند، می‌شود پاشنه آشیل این دولت، و نامش لرزه می‌اندازد بر ستون فقرات عوامل دولت یازدهم در سراسر کشور. این دولتی که به نام روحانی و به کام مرعشی و در خدمت هاشمی‌رفسنجانی است، کار را به جایی رسانیده است که حتی امثال نویسنده که آنهمه مطلب و مقاله و سخنرانی بر ضد احمدی‌نژاد داشته است، با صراحت و البته با شجاعت می‌گوید خطاهای متعدد احمدی‌نژاد 10 است و از روحانی 90، و کدام عاقلی را سراغ دارید که 90% خلاف را بپذیرد و 10% را خیر؟!. مطمئناً بنده در انتخاب یکی از این دو، احمدی‌نژاد را مرجح دانسته و رأی می‌دهم.

تصویر مرتبط

بدیهی است که این قلم بنای نوشتن خوبی‌های! دولت یازدهم، و بدی‌های دولت‌های نهم و دهم را در این مقال نداشت. فقط می‌خواست به دولتمردان فعلی با همه خوبی‌هایشان (!) بفهماند که در مقام عمل سخت قافیه را در برابر دولتمردان دولت‌های نهم و دهم با همه بدی‌هایشان (!) باخته‌اید.

به آنها توصیه دارم که یا مشکلات عدیده اقتصادی، اشتغالی، صادراتی، اسکانی و . و ... از سر راه مردم بردارید و برجامتان را به فرجام برسانید، و بروید دعا کنید که احمدی‌نژاد نیاید و یا خدای نکرده موفق به آمدن نشود، وگرنه کارزاری سخت در پیش رو دارید، که اهل انتخابات در مناطق ما پیروزی احمدی‌نژاد را قطعی دانسته و او را رئیس جمهور دولت دوازدهم جمهوری اسلامی ایران می‌دانند. تا مشیت پروردگار چه باشد.

به نظر ما شارلاتانیزم عوامل دولت بنفش و سبز در فضای مجازی و روزنامه‌ی قانون! و رسانه‌های دیگر بهترین دلیل بر پیروزی احمدی‌نژاد در انتخابات خرداد 1396 می‌باشد. پس طرفداران احمدی‌نژاد بشتابید جهت دعوت مردم به سوی مصلای جیرفت در تاریخ 1395/02/12 و فراهم ساختن مقدمات ایاب و ذهاب آنان.

هفته معلم را به محضر سروران گرامی فرهنگی و معلمین سراسر کشور تبریک و تهنیت می‌گویم

با تشکر و اعتذار؛ طلبه‌ی بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی

نماینده‌ی مردم شریف جیرفت و عنبرآباد

در دوره‌های چهارم، پنجم و هفتم مجلس شورای اسلامی

و امام جمعه سابق اسدآباد، نویسنده و محقق

قم‌المقدسه، 10 اردیبهشت 1395

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...