بنده به غیر از دوره‌ی پنجم، در تمام هشت انتخابات دیگر (سوم و ششم هرکدام دو مرتبه نامزد بودم)، بنا به دستور مردم و خواست آنان دواطلب شدم. خصوصاً دوره‌های هشتم و نهم که طومار 1500 نفری کتبی فرستاند و بنده با ده‌‌ها نفر از امضا کنندگان طومارها تلفنی صحبت کردم و همگی امضای خود را تأیید و امر خود را قویاً تکرار می‌کردند. به همین دلیل هم تمام هزینه‌های انتخاباتی بنده را مردم پرداخته و الآن هم می‌پردازند. ادامه ...

 

[No Subject]

People

•        Mahdi Mijane <mahdimijane@yahoo.com>

•        Today at 8:56 AM

To

•        a_zadsarjirofti@yahoo.com

Message body

با عرض سلام و ادب خدمت حجت الااسلام والمسلمین زادسرجیرفتی نماینده‌ی دوره‌های چهارم ،پنجم و هفتم [مجلس شورای اسلامی] و کاندید[ای] نمایندگی دردوره[ی] دهم [از حوزه‌ی انتخابیه‌ی جیرفت و عنبرآباد]

اینجانب میجانی هستم ازنشریه دوهفته‌نامه[ی] دارالولایه،12 سوال محضر حضرتعالی تقدیم میکنم

Dec 27 at 2:54 PM

1- هدف ازاینکه برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردید با توجه به اینکه دوازده سال نماینده بودید چه می‌باشد.

پاسخ سؤال اول؛

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

بنده به غیر از دوره‌ی پنجم، در تمام هشت انتخابات دیگر (سوم و ششم هرکدام دو مرتبه نامزد بودم)، بنا به دستور مردم و خواست آنان دواطلب شدم. خصوصاً دوره‌های هشتم و نهم که طومار 1500 نفری کتبی فرستاند و بنده با ده‌‌ها نفر از امضا کنندگان طومارها تلفنی صحبت کردم و همگی امضای خود را تأیید و امر خود را قویاً تکرار می‌کردند. به همین دلیل هم تمام هزینه‌های انتخاباتی بنده را مردم پرداخته و الآن هم می‌پردازند.

2- نظرتان رادرخصوص افرادی که کاندید[ای] نمایندگی درشهرستانهای جیرفت و عنبرایاد شدند را بگویید.

پاسخ سؤال دوم؛

تعداد آن‌ها خیلی کم است.

3- [الف] عملکرد خودتان را در دوره‌های قبلی نماینده بودید قبول دارید؟ [ب] بنظر شما از زادسرجیرفتی کسی بهتر هست یا نه؟ [ج] بخواهید به عملکرد نمایندگان جیرفت نمره بدهید به هر کدام نمره چند میدهید.

پاسخ سؤال سوم؛

- الف؛ البته که عملکرد خود را بالاتر از یک نماینده‌ی معمولی مجلس شورای اسلامی می‌دانم. مطمئناً کسی پیدا نشده است که برابر قانون اساسی و آیین‌نامه‌ی داخلی مجلس شورای اسلامی، ثابت کند که زادسرجیرفتی در دوران‌هایی که نماینده بوده است فلان کار را می‌توانسته انجام بدهد و نداده است.

- ب؛ ان‌شاءالله همه اینان، در پیشگاه خداوند متعال و بصیر و علیم، از بنده بهتر هستند، اما برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی، هیچکدام را قابل مقایسه نمی‌دانم.

- ج؛ معلم و اساتیدی که باید به عملکرد نمایندگان مجلس نمره بدهند، مردم هستند.

4-شما سالها با حمایت اصول گرایان نماینده مجلس شدید اما هیچ زمان حاضر نشدید بخاطر دیگر اصول گرایان کنار بروید دلیلش چیست؟ ایا به وحدت اصولگرایان اعتقاد دارید؟

پاسخ سؤال چهارم؛

جسارت نشود این بند چهارم اصلا سؤال نیست و غلط است. بنده به دستور آنان نامزد شدم. زادسر از سران اصول‌گرا در استان و کشور بوده است. بعید است در استان کرمان کسی بیشتر از بنده به وحدت اصولگرایان اعتقاد داشته باشد. کدام اصولگرا را منظورتان است؟ همان شخص که سوگند خورد و خلافش عمل کرد؟! مگر اصول‌گرا چنین می‌کند. یا دیگری را ...؟

5-نظرخودتان را در خصوص 9 دی بگویید

پاسخ سؤال پنجم؛

روز بس مبارک 9 دی از ایام‌الله است و تعظیم و تکریم آن لازم و ضروری و شرکت در راه‌پیمایی آن ای بسا که اجر و منزلت عزاداری و سینه‌زنی در روز تاسوعا و عاشورا را داشته باشد، زیرا انقلاب اسلامی را از خطر بزرگ نفاق و دوچهرگی امثال هاشمی‌رفسنجانی نجات داد و سران فتنه خاتمی، میرحسین و کروبی را رسوای خاص و عام و داخل و خارج ساخت.

6-آقای هاشمی‌رفسنجانی بحث شورایی شدن رهبری را مطرح کردند نظر شما در این خصوص چه می‌باشد؟

پاسخ سؤال ششم؛

هدف شما از مطرح کردن یک مطرود سیاسی در نزد اهل ایمان، چیست؟ طرح اسم ایشان از سوی شما تعجب برانگیز است. بحث شورایی خلاف قانون اساسی است و نامبرده نیز در چنین جایگاهی برای طرح اینگونه مباحثی قرار ندارد.

7-چرا در دوره هشتم از آقای هاشمی حمایت کردید.

پاسخ سؤال هفتم؛

علت‌العلل آن برای استان شدن جیرفت بزرگ و کهن بود. وگرنه بنده همیشه به اکثر مواضع ایشان نقد داشتم، و از سال 1388 ایشان را اصلاً قبول ندارم.

8-فتنه از نظر شما چه تاثیری داشت ونظرتان راجع به فتنه گران چیست؟

پاسخ سؤال هشتم

به اعتقاد بنده خسارت‌های مادی و معنوی فتنه‌ی شوم و کثیف و عفن وطن‌فروشان خائن که دینشان امریکایی و مرامشان انگلیسی و مذهبشان صهیونیستی است در سال 1388 قابل محاسبه و بیان نیست.

-         40 میلیون رأی ملت اسلامی ایران بزرگ و قدرتمند را که حق‌الناس بود، کم اثر کرد.

-         دشمنان اسلام و قرآن و در رأسشان اوبامای صهیونیست را شادمان ساخت.

-         ماه‌ها کشور را به ورطه‌ی ویرانی کشاند.

-         بیکاری و حیرانی و تورم را بر کشور مسلط گردانیدند.

-         توهم براندازی جمهوری اسلامی ایران را در ذهن متوهم امریکا و انگلیس افزون ساخت.

-         دل نازنین و دریایی ناخدای انقلاب اسلامی را شکستند.

فتنه‌ی 1388، که بزرگ‌تر، خطرناک‌تر و  مخرب‌تر از فتنه‌ی انگلیسی، امریکایی، صهیونیستی 18/تیر/1378 بود، توسط سازمان‌های جاسوسی مخوف «ام آی شش»، «سیا» و «موساد» و با استفاده از تجارب فتنه‌های گذشته به و جود آمد و مزدوران داخلی اجنی و نوکران شیطان به سرکردگی میرحسین، کروبی، خاتمی و هاشمی اجرا شد که نهم دی‌ماه 1388 مهر باطل شد بر آن زد.

9_نظر خود را در خصوص حصر آقایان موسوی و کروبی بگویید.

پاسخ سؤال نهم؛

هر جه که شورای عالی امنیت ملی برابر عزت، مصلحت و حکمت، حکم کند باید اجرا شود. اینان سزاوار اینهمه لطف نبودند.

10-درخصوص تغییرات اخیراداره آموزش پرورش شهرستان جیرفت توجه نکردن  مسولین  به تذکرات امام جمعه محترم و خواسته‌های مردم چه می‌باشد.

پاسخ سؤال دهم؛

هیچ مسؤولی جرأتِ به توجهی به اوامر حکیمانه‌ی امام جمعه را نباید داشته باشد. ضمناً دستورات امام جمعه‌ی محترم اجرا شده است.

11-با توجه به کشاورزی بودن منطقه چرا در طول دوازده سال نمایندگی هیچ اقدامی برای اماده کردن زیر ساخت‌های ساماندهی عرضه محصولات مانند صنایع فراوری و صادرات انجام ندادید.؟

پاسخ سؤال یازدهم؛

این دروغ بزرگ را چه کسی به شما گفته است؟! آقای ع – ف؟

12-چرا در زمان نمایندگی شما بالا دست هلیل رود سد ساخته شد و شما سکوت کردید.

پاسخ سؤال دوازدهم؛

کدام سد و در چه تاریخی، لطفاً سند غیر مخدوش ارائه کنید. این مطالب دروغ را آقای ع – ف، اینطرف و آنطرف القا می‌کند.

سخن آخر

سخن آخر:

مردم شریف جیرفت و عنبرآباد لطف کنند و حقیقتاً بین خود و خدای خود خلوت کنند و با کارشناسان متدین و خداترس و مؤمن و نمازخوان مشورت کنند و در بین نامزدهایی که صلاحیتشان برای شورای محترم نگهبان احراز می‌شود «اصلح» (بهترین در دیانت، در توانمندی، در بیان و در قلم) را پیدا کنند و او را هم از نظر مالی و هم از جهت نیروی انسانی کمک کنند. زیرا نماینده‌ی مجلس به ویژگی‌های بسیار نیازمند است خصوصاً به چهار عنصر بسیار مهم ذکر شده. البته مردم شریف جیرفت و عنبرآباد فراموش نکنند و مطمئن باشند که حالا حالاها نوکری همانند زادسرجیرفتی پیدا نکرده و پیدا نخواهند کرد کما اینکه در مقام تجربه ملاحظه فرمودند.

طلبه‌ی بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی

جیرفت؛ 1394/10/08

============

مشتی از خروار از عملکرد زادسرجیرفتی که فقط جهت استحضار جنابعالی تقدیم می‌گردد:

فرمایش حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی راجع به طلبه‌ی بسیجی علی زادسرجیرفتی در جمع روحانیون شرکت کننده در عملیات پیروز والفجر 8 : ... البته فرمایشات برادر عزیزمان آقای زادسر بنده را شرمنده كرد . . . زیرا ایشانخوش‌ذوق و خوش‌بیان و خوش‌قلم هستند. كتابشان را هم خوانده‌ام. من قبلاً هم ایشان را زیارت كرده‌ام. . .ادامه‌ . .  .

دیدگاه‌ها   

#2 علی 1394-11-06 23:41

من میتونم از نظر نیروی انسانی خدمتتون برسم
نقل قول کردن

#1 علی قدرتی 773-07-19 13:07

این همه درآمد دولت به کجا می‌رود؟
از لحاظ میزان ذخایر نفتی سومین کشور دنیا هستیم. در گاز هم دومین کشور دنیا هستیم. ده درصد معادن دنیا (فلزات، سنگ های قیمتی و ...) هم در ایران است. دولت این همه درآمد دارد و با این حال همیشه ناله می کند و از مردم می‌خواهد که از دریافت یارانه انصراف بدهند.
مبلغی را کارت به کارت می‌کنید و 500 الی 900 تومان از حسابتان کم می‌شود. می‌خواهید ببینید در کارت بانکی چقدر پول دارید 125 تومان از حسابتان کم می‌شود. حساب کنید در کل کشور چه درآمد بزرگی برای دولت ایجاد می‌کند.
...
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...