خداوند بنده را در دنیا و عقبا، با بسیجیان دیروز و امروز چون امام خمینی، امام خامنه‌ای، آیات الهی؛ بهشتی، مطهری، مدنی، صدوقی، اشرفی‌اصفهانی، دستغیب، و سرداران سترگی همانند؛ صیادشیرازی و همدانی محشور فرماید بحق محمد و آل محمد. ادامه ...

 

پاسخ به پرسش‌های پایگاه اطلاع‌رسانی آوای سیدجمال

 

س 1؛ امروز وظیفه‌ی بسیج و بسیجی در مقابل تهدیدات دشمن چیست؟

س 2؛ اگر بخواهید در یک جمله بسیج را تعریف کنید بفرمایید که بسیج چیست و بسیجی کیست؟

س 3؛ وظیفه‌ی بسیج در مقابل تحقق شعار اقتصاد مقاومتی چیست

س 4؛ بسیج دوران انقلاب با امروز چه تفاوتی دارد و وظیفه‌ی بسیجی امروز چیست؟

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

پاسخ پرسش اول؛

بسیج، پایگاه مستحکم و دشمن شکن وفاداران نهضت مقدس حضرت امام خمینی قدس سره، است که نهضتی حسینی و عاشورایی بوده و هست و ان‌شاءالله خواهد بود.

بسیج، مأوای عاشقان، یاران و جانفدایان حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی است.

بسیج، مکان موعد رزمندگان عزیز اسلام همی باشد و چون گلستانی بزرگ از انواع گل‌ها و ریاحین معطر بهاری شکلی شکیل به خود گرفته، و قبله‌ی آمال مستضعفان عالم شده است.

بسیج، راز استمرار انقلاب شکوهمند اسلامی، و راز ابهت و عظمت جمهوری اسلامی است.

بسیجی، بنده‌ی صالح خدا، با قول و فعل واحد، آمر به معروف و ناهی از منکر، اهل عشق و صفا، مهر و وفا، زرنگ و یکرنگ، اهل جنگ و ضد جفنگ، مرد میدان نبرد، مخالف هر آدم نامرد، است.

بسیجی همانند سرداران شهید همدانی و صیادشیرازی، و نمونه‌ی شهید بهشتی و شهید مطهری است.

بسیجی، مرگ بر امریکا گو، نابودگر اسرائیل زورگو، لرزاننده‌ی کاخ سفید دروغگو است.

 بسیجی درهم شکننده‌ی قدرت استکبار، و رسواگر امریکای جهانخوار است.

بسیجی مایه‌ی امید حزب‌الله لبنان، موجب قدرت حزب‌الشعب عراق، نجات‌بخش ارتش سوری و جانفشان حفظ دین خدا و گوینده‌ی شعار عزت‌بخش مؤمنین و کشنده‌ی کافرین «کلنا عباسک یا زینب» است.

پاسخ سؤال 2 - هرکس در هرکجای عالم حضرت امام خامنه‌ای را اطاعت کند بسیجی است.

پاسخ سؤال 3 – بسیجی باید تحقق بخش اقتصاد مقاومتی در ابعاد مختلف بشود و اجمالاً می‌بایست راه درازی را بپیماید تا رهایی‌بخش اقتصاد بیمار کشور گردد. بسیجی می‌باید بداند که اقتصاد مقاومتی مد نظر امام خامنه‌ای را، با این دولت و این مسؤولین اقتصادی نمی‌توان مقق دید. تنها امید به اقشار مختلف بسیج است که با جهادی علمی و عملی دولت را مجبور سازد که زمینه‌ی اجرایی شدن سیاست‌های اقتصادی را فراهم سازد. در این زمینه گفتنی بسیار دارم که در وقت مقتضی تقدیم خواهد شد.

پاسخ پرسش 4 -

بسیج دوران قبل از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، حین موفقیت و بعد از آن، از جهت اعتقادات دینی، دیدگاه‌های سیاسی، آموزه‌های مکتبی و تبعیت از امامت و ولایت تغییر ماهوی و راهبردی نکرده است و نمی‌تواند تغییر کند زیرا مبنا و مرامش عاشورا و امام حسین علیه‌السلام است. اما از جهت علمی، تخصصی، سازماندهی، آموزش انواع جنگ‌های پارتیزانی، کلاسیک و الکترونیکی، سایبری و اجمالاً نبرد هسته‌ای قابل مقایسه نیست. بسیج امروز به منزله‌ی بمبی الهی است برای دشمنان دین و ملت بسیج امروز خالق 23/تیرما/1378 است، آفریننده‌ی 09/دی ماه 1388 است. بسیج امروز اوج تکامل بسیج دیروز را به نمایش گذاشته است.

خداوند بنده را در دنیا و عقبا، با بسیجیان دیروز و امروز چون امام خمینی، امام خامنه‌ای، آیات الهی؛ بهشتی، مطهری، مدنی، صدوقی، اشرفی‌اصفهانی، دستغیب، و سرداران سترگی همانند؛ صیادشیرازی و همدانی محشور فرماید بحق محمد و آل محمد.

والسلام علیکم و رحمت‌الله و برکاته

طلبه‌ی بسیجی،

علی زادسرجيرفتی

نماینده‌ی مردم شریف جیرفت و عنبرآباد در

دوره‌های چهارم، پنجم و هفتم مجلس شورای اسلامی

و ششمین امام جمعه‌ی اسدآباد

پژوهشگر و نویسنده‌ی مرکز تحقیقات فقهی (قم)

ششمین روز هفته‌ی مبارک بسیج

جیرفت؛ 1394/09/06،

**************************

 *****************

. آذر 1394 - 12:04   |   کد مطلب: 29481
 
یک طلبه بسیجی و نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در ادوار مختلف مجلس:
تنها امید کشور برای تحقق اقتصاد مقاومتی به قشر بسیجی است
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در ادوار مختلف مجلس با بیان اینکه بسیجی باید بداند اقتصاد مقاومتی که مدنظر رهبر انقلاب است، با این دولت و مسئولان اقتصادی نمی‌توان موفق دید، گفت: تنها امید این کشور برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی به اقشار مختلف بسیج است که با جهادی علمی و عملی دولت را مجبور سازد تا زمینه‌ اجرایی شدن سیاست‌های اقتصادی را فراهم سازد.

به گزارش آوای سیدجمال، علی زادسرجيرفتی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، بسیج را پایگاه مستحکم و دشمن‌شکن وفاداران نهضت مقدس حضرت امام خمینی( ر ه) دانست و اظهار کرد: در واقع بسیج مأوای عاشقان، یاران و جان فدایان حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) و در راستای نهضتی حسینی و عاشورایی بوده و هست و ان‌شاءالله خواهد بود.

وی گفت: بسیج مکان موعد رزمندگان عزیز اسلام همی باشد و چون گلستانی بزرگ از انواع گل‌ها و ریاحین معطر بهاری شکلی شکیل به خود گرفته، و قبله‌ی آمال مستضعفان عالم شده است.

یک طلبه بسیجی و نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در ادوار مختلف مجلس راز استمرار انقلاب شکوهمند اسلامی و راز ابهت و عظمت جمهوری اسلامی در وجود بسیج خواند و افزود: بسیجی، بنده‌ صالح خدا، با قول و فعل واحد، آمر به معروف و ناهی از منکر، اهل عشق و صفا، مهر و وفا، زرنگ و یکرنگ، اهل جنگ و ضد جفنگ، مرد میدان نبرد، مخالف هر آدم نامرد است.

وی سرداران شهید همدانی، صیادشیرازی، بهشتی و مطهری را از جمله افراد بسیجی مخلص خواند و تصریح کرد: بسیجی، مرگ بر امریکا گو، نابودگر اسرائیل زورگو، لرزاننده‌ی کاخ سفید دروغگو و درهم شکننده‌ی قدرت استکبار، و رسواگر امریکای جهانخوار است.

زادسرجیرفتی ادامه داد: بسیجی مایه‌ی امید حزب‌الله لبنان، موجب قدرت حزب‌الشعب عراق، نجات‌بخش ارتش سوری و جانفشان حفظ دین خدا و گوینده‌ی شعار عزت‌بخش مؤمنین و کشنده‌ی کافرین «کلنا عباسک یا زینب» است.

وی هرکس در هرکجای عالم که حضرت امام خامنه‌ای را اطاعت کند، بسیجی عنوان کرد و گفت: بسیجی باید تحقق بخش اقتصاد مقاومتی در ابعاد مختلف بشود و اجمالاً می‌بایست راه درازی را بپیماید تا رهایی‌بخش اقتصاد بیمار کشور شود.

شمشمین امام جمعه اسدآباد با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی که مد نظر امام خامنه‌ای با این دولت و این مسئولین اقتصادی نمی‌توان موقق دید، خاطرنشان کرد: امید این کشور برای اجرای اقتصاد مقاومتی تنها به اقشار مختلف بسیج است که با جهادی علمی و عملی دولت را مجبور سازد که زمینه‌ی اجرایی شدن سیاست‌های اقتصادی را فراهم سازد.

وی با بیان اینکه بسیج دوران قبل از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، حین موفقیت و بعد از آن، از جهت اعتقادات دینی، دیدگاه‌های سیاسی، آموزه‌های مکتبی و تبعیت از امامت و ولایت تغییر ماهوی و راهبردی نکرده است و نمی‌تواند تغییر کند، افزود: چرا که مبنا و مرام بسیجی عاشورا و امام حسین(ع) است.

زادسرجیرفتی ادامه داد: البته از جهت علمی، تخصصی، سازماندهی، آموزش انواع جنگ‌های پارتیزانی، کلاسیک و الکترونیکی، سایبری و اجمالاً نبرد هسته‌ای قابل مقایسه نیست.

وی با اشاره به اینکه بسیج امروز برای دشمنان دین و ملت به منزله‌ی بمبی الهی است، گفت: بسیج امروز خالق 23 تیرماه  78 و آفریننده‌ 9 دی سال 88 است که اوج تکامل بسیج دیروز را به نمایش گذاشته است.

 انتهای پیام/ن

 
 
 
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...