بخش سوم پاسخ به ناسزاها و دشنام‌های برخی به اصطلاح اصلاح‌طلبان و دروغ‌های آن‌هاادامه . . .

6- فحاش و تخریب‌گر ششم، آن فتنه‌گر کذایی بود که در فتنه‌های 78 و 88 نقش ستون‌پنجمی دشمن را بازی کرد و مدتی هم با حکم دادگاه جمهوری اسلامی به زندان رفت. بلی، او را در جیرفت به عنوان فرستاده‌ی ویژه رئیس جمهور وقت مطرح ساختند که در ستاد رقیب خودنمایی داشت و هرچه دل تنگش خواست علیه نگارنده و دوستان و حامیان وی گفت، و بحث «یک سال به من مهلت بدهید جیرفت را استان می‌کنم» را، از موضع بالا تثبیت کرد و رفت.

7 - هفتمین مدعی اصلاح‌طلبی که زادسرجیرفتی را ناسزا گفت و تهمت‌ها زد کسی بود که با صراحت به نویسنده بدین مضمون گفت: «آقای زادسر شما مرا ببخشید. من فکر می‌کردم که وجود برخی از مشکلات و عدم حل و فصل آن‌ها برمی‌گردد به سخنان، و عملکرد جنابعالی که به عنوان نماینده‌ی مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی انجام وظیفه می‌کردید. اما اینک خودم با همه‌ی وجود حس و لمس می‌کنم که حاکمیت کرمان با جیرفت مسأله دارد و مخالف پیشرفت منطقه است، نه با زادسر. آن‌ها با من‌هم که مثل خودشان هستم همکاری نمی‌کنند.» که بنده خطاب به او که لطف و رحمت الهی را برایش خواستارم، گفتم، مطمئن باش که آنان جرأت نمی‌کردند با من همکاری نکنند. آقای مرعشی در استانداری ستاد ویژه پی‌گیری مسائل جیرفت تشکیل داده بود. همه‌ی این‌کارهایی را که انجام شده می‌بینید با سماجت، پی‌گیری و شجاعت زادسرجیرفتی انجام گرفته است، از جمله احداث فرودگاه، سواحل شرقی و غربی هلیل رود دیوانه و . و ... . اگر می‌خواهید با فحش‌ها و ناسزاهای مکتوب او آشنا شوید «اینجا» را اشاره کنید.

8 - برخی از فرمانداران مدعی اصلاح‌طلبی، و قلم بدستان مدعی اصلاح‌طلبی عموماً، تخریب‌های بسیاری انجام دادند. هر کس می‌خواست مشهور بشود علیه زادسر می‌نوشت. هر کس می‌خواست سیاهه‌اش به فروش برود و سرمایه‌دار بشود، بلدوزروار تخریب می‌کرد و گریدروار راه درآمد بیشتر را صاف می‌ساخت. البته به فضل الهی نتوانستند که زادسر را به یک مرده سیاسی تبدیل کنند و غلطک ستم خود را بر روح و روان او بکوبند. خداوند آنان را که متنبه شده و توبه کرده، و دیگر شخصیت کسی را ترور نمی‌کنند، بیامرزد.

در اینجا به پاره‌ای از دروغ‌ها، تهمت‌ها، و هتاکی‌های شفاهی و مکتوب عده‌ای از این اصلاح‌طلبان کذایی اشاره می‌گردد:

1-   این آخوند روضه‌خوان چه می‌داند سیاست چیه.! (اما سیاستمداری زادسرجیرفتی آنان را کشته است، بیش از 30 سال است که گرفتارند و نمی‌دانند چکار انجام بدهند تا بتوانند خودشان را از سیاست‌مداری نامبرده رهایی بخشند.)

2-   چرا مردم در شعارهایشان پسوند «جیرفتی» را به او داده‌اند.! (اما نمی‌گویند که این شعار مردمی خودجوش در هوا طنین‌انداز شد، زیرا کاندیدای اینان جیرفتی نبود، خدا می‌داند که نه به ذهن بنده آمده بود و نه طالب آن بودم، ولی به این پسوند افتخار کردم و می‌کنم.)

3-   سواد ندارد.! (دریغا شهامت و مردانگی آن را ندارند که بگویند زادسر به زبان‌های عربی و انگلیسی سخنرانی می‌کند، در رشته‌ی سخت و تخصصی «زبان و ادبیات انگلیسی» درس خوانده است. با زبان فرانسه آشنایی خوبی به دست آورد «نه "9" واحد فرانسه به عنوان زبان دوم دانشگاهی پاس کرده است». نویسنده‌ای توانا و گوینده‌ای مسلط با سخنرانی‌ها مشهور دو ساعته، می‌باشد. «اینجا» را اشاره کنید. شجاعت آن را ندارند که اعتراف بکنند زادسرجیرفتی جزو اولین کسانی بود که از اولین روزهای ورود اینترنت به کشور، بر نرم‌افزار و سخت‌افزار روزگار «انفجار اطلاعات» مسلط بود و عزیزان بخش فن‌آوری و اطلاعات مجلس و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی به او لقب «آی تی من» مجلس را دادند. جرأت ندارند که اذعان کنند زادسرجیرفتی از اولین مقام‌دارانی بود که سایت اینترنتی رسمی شخصی راه انداخت و در استان کرمان به احتمال قریب به یقین اولین شخصیت حقوقی سایت‌دار زادسر بود و درست به یاد دارم که آقای سیدحسین مرعشی بعد از زادسر سایت خودش را راه اندازی کرد. بسیاری از قلم بدستان و خبرنگاران شهادت خواهند داد که زادسر چه نقشی در گسترش فضای مجازی و سایبر ایفا کرده است و چقدر در در تشویق، و ترغیب آنان از استفاده از فضای مجازی کوشیده است. هر کس که باور ندارد می‌تواند از جناب آقای سلیمانی (عبور) و دلفاردی (کمنزیل) و مختاری (جیرفت بیدار) و . و ... سؤال کند)

4-   نوشتند زادسر گفته «دریای خون به پا می‌کنیم».! (اما ننوشتند که این مطلب را روزنامه‌های زنجیری و رنگارنگ اصلاح‌طلبان، به دروغ از قول وی منتشر کردند.)

5-   نماینده‌ای احساساتی، دگم، متحجر، پرسروصدا، خبرساز و . و ... می‌باشد.! (چون نمی‌توانند بگویند و بنویسند که قلم و بیانش ما را بیچاره و عاصی کرده است، این‌گونه تخریبش می‌سازند)

6-   نعوذبالله، به فلان سید روحانی به مقام رسیده، توهین کرده است.! (چه دروغ بزرگی را منتشر کردند. خدا را به حق جد مکرم همان سید، صلی‌الله علیه و آله و سلم، که می‌گفتند، سوگند می‌دهم که هرچه خودش مصلحت می‌داند، انجام بدهد.)

7-   خیلی فحش می‌دهد ! (حتی یک مورد هم نتوانستند و نمی‌توانند ثابت کنند. چنانچه می‌توانند یک مورد مستند از خروج زادسرجیرفتی از نزاکت اسلامی و انسانی، بیاورند و جایزه بگیرند.)!

8-   با مقامات دعوا دارد و درگیری درست می‌کند!. (نمی‌گوند ملاحظه مقامات را ندارد و با آنان مماشات نمی‌کند، به دروغ او را دعواگر معرفی می‌نمایند یک مورد هم مستند ندارند. همش دروغ می‌گویند، دروغ می‌گویند، دروغ.)

9-   نعوذبالله، نستجیربالله، با عرض معذرت از شما خوانندگان در طول تاریخ، اینان کتباً نوشتند (واقعاً پناه بر خدا)، زادسر گفته اگر فلانی به مجلس برود من "..." دوم او می‌شوم.! (حالا این قماش هتاکان و فحاشان صفت زشت خود را به این طلبه‌ی مظلوم نسبت می‌دهند)

10-           از رباخواران حمایت می‌کند.! (جریان معاملات چکی یوسفی‌ها و قنبری‌ها، که من گفته بودم از اینکه می‌بینم جیرفتی‌ها ماشین «صفر» سوار می‌شوند لذت می‌برم. اینان با سوء استفاده از مقامشان رفتند در زندان جیرفت و از یکی از آقایان ... پرسیده‌اند زادسر ماشینی را که مجلس با او فروخته، به شما فروخته است)

11-           اینان نوشتند که جیرفتی‌ها و مردمان دیگر شهرستان‌های مستقل شده از جیرفت، با لقمه‌ی حرام بچه‌های خود را بزرگ می‌کنند. زیرا معاملات چکی آنان ربوی است و چون پول حرام در می‌آورند پس لقمه حرام هم می‌خورند ! (خدا اینها را نمی‌بخشد، به خاطر از پای درآوردن این بنده ناچیز خدا، به همه‌ی مردم منطقه تهمت رباخواری زدند و جنایت کردند و مردم را ورشکست ساختند.)

12-           گفته فلانی، زنش را عقد نکرده است.!(همان مارکسیت معروفی که اذان اسلامی را، نعوذبالله به عرعر خرها تشبیه کرده است. خیلی مسخره است)

13-           در مطبوعات با فلانی (همان مارکسیست) دعوا می‌کند، در پشت پرده با او رفیق است.! (چه کسی باور می‌کند که زادسر با کسی که او را نجس می‌داند دوستی داشته باشد مگر زادسر مانند ... هست که با بهایی‌ها مراوده و معاشرت داشته باشد. اینها نگفتند و ننوشتند که آن مارکسیت چه جوری سر از جیرفت درآورد و در وقت قاچاق مواریث فرهنگی 8000 ساله جیرفت چکار می‌کرد و کجا بود؟ آیا قاچاقچیان بین‌المللی عتیقه‌جات جیرفت را می‌شناسد یا می‌شناخت؟)

ادامه دارد . . .

دیدگاه‌ها   

#1 سنجری 772-12-03 17:38

آقای زادسر . سلام علیکم . یکی از عوامل وبازی گردانانی که در تخریب شما با نیروهای تحت فرمانش نقش دارد و قبلا زخمی از شما هم برداشته است ، حال که مدیر کشاورزی سازمان عمران را شکست خورده دیده است ، با حیلت هائی و حمایت همان دشمنان اصلی مرکز نشین شما در صدد ، گرفتن مسئولیت رئیس سازمان برای خود یا داماد ش است که شاید بتوانند ، مانعی برای حضور شما در منطقه باشند . همین ما ه 2 تا سه تابلو فرش با این هدف به استاندار ووزیر کشاورزی هدیه نموده است و در وزارت کشاورزی به تخریب نیروهای جوان متعهد غیر وابسته و غیر تحت سلطه اش مشغول است وشدیدا در این جهت فعال است
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...