خدا کند که پراکننده‌ی بیش از ده فحش و ناسزا و ده دروغ بزرگ و تهمت ناحق که ذکر متن آن را بنا بر نص قرآن کریم در کریمه‌ی 19 سوره‌ی مبارکه‌ی نور، روا نمی‌داند، احدی از فرمانداران قبلی دولت جمهوری اسلامی ایران نباشد.ادامه . . .

 

ناسزاها و دشنام‌های برخی از اصلاح‌طلبان کشور، استان، جیرفت و عنبرآباد به این طلبه‌ی مظلوم و بسیجی

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

جیرفتی‌های باوفا، عنبرآبادی‌های پرصفا و خانواده‌های معظم شهدا زیدعزهم

سلام علیکم، اسعدالله ایامکم

پیشاپیش عیدبس سعید و بسیار مبارک فطر را، به محضر شریفتان تبریک عرض می‌کنم.

هفته‌ی قبل جهت زیارت فرزند شهید و جمعی از دوستان رشید او، در منزل پرخاطره و قدیمی پدر بزرگوار و شهیدش سردار والامقام سید منصور حسینی‌ رضوان‌الله علیه، در کوچه‌ای که ذکر وضعیت معیشت 18 یتیم ساکن آن، از سه سردار جلیل‌القدر و شهید عظیم‌الشأن دوران دفاع مقدس، در محضر نایب امام عصر عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف، سرشک معظم‌له را جاری ساخت، شرف حضور پیدا کرده و از آنان شنفتم و مطالبی را نیز گفتم. سپس فردای آن شب پرخیر که جمعه بود، جهت زیارت جمعی از مردم عزیز اسفندقه و یاران سابق و لاحق در معیت دوستانی عزیز، عزیمت کرده و در مجلسی با شکوه، منظم، آماده، بر جمعی فرهیخته، مسأله‌دان و به قول برخی باکلاس که همان متشخص خودمان است، وارد شده و به زیارتشان نائل گردیدم که حقیقتاً تا کنون در اسفندقه نمونه نداشته است. متأسفانه تصاویر منتشر شده به هیچ‌وجه، به رخ کشنده‌ی حال و هوای آن محفل متفکرانه و زادسرنواز، که همراهان تعداد خواهران و برادران را حدود یکصد نفر شمرده بودند، نبودند. بعد از آن عازم جیرفت و ساعاتی بعد راهی کرمان شده و صله‌ی رحم بجا آورده و ساعت 14:00 روز تاریخی و به یادماندنی 13 رجب‌المرجب، در کوپه 10 سالن نه قطار، یکی از شش نفر مسافر کرمان – تهران بودم. حوالی زرند بودیم که صدای آهنگ تلفن دستی‌ام مرا به سوی صفحه نمایش خود دعوت کرد که شماره‌ای ناشناس را نشان می‌داد.

عزیز محترمی که پشت خط چاق سلامتی کردند، خود را مدیر گروه واتس‌آپی "پیشرفت و توسعه‌ی جنوب" و دست‌اندرکار رسانه‌های متعدد مجازی و حقیقی معرفی کرده و به نگارنده امر فرمودند که باید پاسخ‌گوی پرسش‌های یکصد نفر از مقامات و فرهیختگان گروه ما باشید. پاسخ شنید که کدام جنوب! جنوب کالیفرنیا، جنوب اسپانیا، یا جنوب سرزمین اشغالی فلسطین یا ...، و جواب شنیدم که منظور جنوب کرمان است، و شنید که این اسم «من‌درآوردی "جنوب"» حتی اگر جنوب کرمان باشد بدانید و آگاه باشید که اصل آن بر «جیرفت‌زدایی» بنا نهاده شده است، "جنوب" مصطلح در افواه مردم و دیوان دولتی‌ها، و با تأسف بیشتر بیان نمایندگان، از کجا آمده است. آیا مصوبه‌ی مجلس است؟ بخشنامه‌ی دولت است؟ آیا استانی مستقل است؟ اگر هست مرکز آن کجاست. دوست محترم من، جیرفت استان که نشد بماند، هویت ما جیرفتی‌ها، کهنوحی‌ها، عنبرآبادی‌ها، قلعه‌گنجی‌ها، رودباری‌ها، منوجانی‌ها و فاریابی‌ها را نیز با دست خودمان از ما گرفته‌اند. مرد شریف بنده زادگاهم ساردوئیه و جیرفتی هستم و به هر دو افتخار می‌کنم، ایضاً مردمان شهرستان‌های مورد اشاره به زادگاه و وطن خود افتخار می‌کنند. آیا یک نفر از کهنوحی‌ها، عنبرآبادی‌ها، قلعه‌گنجی‌ها، رودباری‌ها، منوجانی‌ها و فاریابی‌ها را می‌شناسید که به خود و شهر و دیارش افتخار نکند. اما چرا می‌گوییم جنوب، جنوب، جنوب ...، الله اعلم. آری؛ با اعتقاد راسخ خدمت عزیز تماس گیرنده عرض شد که بنده نام و جریان گروهی را که می‌فرمایید بر ضد جیرفت‌ی‌ها و کهنوحی‌ها، عنبرآبادی‌ها، قلعه‌گنجی‌ها، رودباری‌ها، منوجانی‌ها و فاریابی‌ها، می‌دانم که متأسفانه ناخواسته و عملاً به جیرفت‌زدایی و فراموشی شهرستان‌های دیگر مشغول هستند، و این جیرفتی وفادار به اسلام، انقلاب اسلامی، امام خمینی و امام خامنه‌ای و جیرفتیان و عنبرآبادیان و دیگر شهرستان‌های مذکور، هرگز حاضر نیست با گروهی با این نام من‌درآوردی و جیرفت‌شکن، همکاری کند، یا پاسخ‌گوی فرمایشات اعضای محترم آن باشد.

مدیر محترم مزبور پس از استماع نظرات فنی و قاطع زادسرجیرفتی، بدین مضمون فرمودند:«حق با شماست، من اصلاً به این نکته‌ی مهم توجه نکرده بودم، خب اسم آن را تغییر می‌دهیم، پیشنهاد شما چیست؟» بنده عرض کردم گرچه از محتوای گروه اطلاعی ندارم اما به احترام جنابعالی که چنین مشتاقانه و مردانه حقیقت را پذیرفتید، اسم آن را به "پیشرفت و توسعه‌ی جیرفت و ..." یا "جیرفت و شهرستان‌های ..." که جناب ایشان "پیشرفت و توسعه‌ی جیرفت و ..." را پذیرفتند. بنده به برخی از دوستان عرض کردم که زادسرجیرفتی با جناب آقای پاینده چنین قراری را گذاشته است، چنانچه نام گروه را تغییر دادند خبر بدهید تا همکاری کنم که چنین شد و الحمدلله اینجانب در کمال صدق و صفا جوابگوی سؤالات مدیریت محترم شدم و او هم نهایت لطف و احترام را مبذول داشتند و ایضاً دیگر دوستان گروه «پیشرفت و توسعه‌ی جیرفت و ...» در اینجا متن پرسش‌های آنان که اکثراً مخالفان زادسرجیرفتی بودند، و پاسخ‌های خود را تقدیم می‌دارد:

بسم الله الرحمن الرحیم

دوستانواتس‌آپیجیرفت بزرگ و کهن و هفت شهرستان سرنوشت ساز دیگر زیدعزهم

سلام علیکم

رحلت جانگداز ام‌المصائب زینب کبری سلام الله وصلوات الله علیها و علیهم اجمعین، را تسلیت و تعزیت عرض کرده و پاسخ به سوالات نه گانه که مدیریت محترم گروه از جانب شما ارسال کرده است را، تقدیم می دارد :

پرسش 1

جناب اقای زادسر؛ منطقه گرایی و اختلافات قومیتی در جیرفت و عنبراباد به اوج خود رسیده، به اعتقاد جنابعالی مهمترین راهکار برای از بین بردن این معضل بزرگ چه می باشد؟

پاسخ

راه مقابله با بلای مشمئز کننده ی سردسیری و گرمسیری گرایی، و ساردویی و جبالبارزی بازی، عمل به قرآن است که فرموده است :”ان اکرمکم عندالله اتقیکم” یعنی انتخاب و انتصاب مقامات اصلح.

پرسش 2

ایا فکر نمی کنید حضور جنابعالی در دو دوره قبلی و به خصوص دور قبل به سود نماینده فعلی تمام شد؟

پاسخ

حضور بنده به دستور امثال شما و به نفع نظام مبارک اسلامی و انتخابات در جیرفت و عنبرآباد بوده است. دیگران بدون عذر موجه با بنده رقابت به ناحق داشته اند.

پرسش 3

به اعتقاد جنابعالی در وضعیت فعلی منطقه، نماینده اینده جیرفت باید دارای چه خصوصیاتی باشد؟

پاسخ

نماینده ی مجلس باید دو عنصر مهم و تعیین کننده داشته باشد؛

اول؛ دین

دوم؛ عرضه

مابقی خود به خود به دست می‌آید. چونکه صد آید…

پرسش 4

از انجا که کشاورزی رابطه مستقیمی با درامد بیشتر مردم جیرفت و عنبراباد دارد،جنابعالی در سه دوره ای که در مجلس حضور داشتید در این راستا چه اقداماتی انجام دادید؟

پاسخ

اقدامات بسیار زادسرجیرفتی در مورد کشاورزی را در؛

www.zadsar.ir

ملاحظه فرمایید. با چند سطر نمی‌شود.

پرسش 5

اقای زادسر؛ جنابعالی از نظر جسمی با توجه به اینکه عمل باز قلب انجام داده اید در وضعیت خوبی نیستید، بهتر نیست به جای حضور به عنوان کاندیدا از یک نیروی جوان و توانمند دیگر حمایت نمایید؟

پاسخ

به فضل الهی بنده هرگز مشکل چربی و گرفتگی. … نداشته ام. پاسخ پرسش پنجم را از جناب خ – م رئیس دوم دفتر نماینده بپرسید که چنان مرا در سینه اش فشار داد که اگر عمل قلب باز کرده بودم حتما درجا می‌مردم. بنده روزانه حدود ۷ کیلومتر راه می‌روم. هر سه‌شنبه شب ۴ ساعت لا ینقطع قدم می زنم.بیش از نود ونه و نیم درصد فرمایشات مخالفان زادسرجیرفتی از این قماش است.

پرسش 6

اگر جنابعالی نیروی کارامد و موثری هستید چرا در پست های کلیدی کشوری و استانی از جنابعالی استفاده نشده است؟

پاسخ

پرسش ششم صلاحیت پاسخ گفتن را ندارد به جز “سلام”یی که قرآن کریم دستور فرموده است.

پرسش 7

جنابعالی ۱۲ سال نماینده مردم جیرفت بوده اید و این مدت زمان زیادی برای ارایه توانایی های شما جهت خدمت بوده، چه اصراری دارید که مجددا کاندیدا شوید؟

پاسخ

بنده به غیر از دوره ی پنجم هرگز خودم نامزد نمایندگی نشدم. شرح آن ها در سایت زادسرجیرفتی با عنوان “جیرفتی های با وفا و عنبرآبادی های پر صفا” ملاحظه فرمایید.

پرسش 8

جنابعالی با انکه کاندیدا هستید چرا از بدو شروع به کار دولت تدبیر و امید با مجموعه دولت جدید مخالفت هایی داشته اید،فکر میکنید اگر رای اورده و نماینده جیرفت و عنبراباد شوید به صلاح این منطقه خواهد بود؟(بیانیه شما در سایت دقیانوس موجود است)

پاسخ

زادسرجیرفتی به هیچ وجه با هیچ دولتی مخالف نبوده و اکنون نیز. برای موفقیت همه دولت های اینوری و آنوری دعاگو بوده هست. چنانچه کسی فرق نقد واقعی و دلسوزانه را با مخالفت نمی‌تواند بفهمد، تهمت نزند.

پرسش ۹

اگر جریان سیاسی منتسب به جنابعالی شما را به عنوان کاندیدا معرفی نکند حاضرید با دیگر دوستان همسو ائتلاف کنید؟

پاسخ

پرسش نهم بسیار دردمند است و دوای درد آن هم در واتس آپ پیدا نمی‌شود.

از همه ی شما عزیزان و نخبگان و مدیریت محترم گروه جیرفت و … ممنونم.

والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

طلبه ی بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی

قم المقدسه؛ تابستان ۱۳۹۴

چند روز گذشته که همه‌ی حاضران آن شب خاطره‌ای، در شبکه‌ی واتس‌آپ از گروه مطرح، شهادت خواهند داد. نامعلوم و عجیب است که چرا دگرباره نام گروه را به «پیشرفت و توسعه ...» عوض کردند و مدتی از این عوضی شدن، باز به همان عنوان جیرفت‌، کهنوح، عنبرآباد، قلعه‌گنج، رودبار، منوجان و فاریاب شکنِ «پیشرفت و توسعه‌ی جنوب»(!؟) قبلی عدول کردند.

فردای آن روز، فحش‌نامه‌ای سراسر دروغ و توهم، در گروه مذکور منتشر شد و سپس آن را در سایر گروه‌های "وآتسآپی"، "تلگرامی" و ای بسا "فیسبوکی" نشر دادند. بنا نداشتم به آن، این‌گونه پاسخ بدهم، لاکن جو "فضای مجازی" به گونه‌ای درآمده است که عدم جواب به دروغ‌نامه‌ی پراز فحش، احتمال تأثیر در ذهن کاربران کم اطلاع را متبادر اذهان بگرداند. مصلحت این است که به بازوی توانای قلم متوسل شده و اجمالاً مطالبی را تقدیم بدارد و ان‌شاءالله تفصیل آن‌ها را در حضور مردم خواهم گفت.(بنا بر قول مشهور برخی از فعالین در شبکه‌ی اجتماعی مجازی واتسآپ، یکی از فرمانداران سابق جیرفت فحش‌نامه را توزیع کرده است)

خدا کند که پراکننده‌ی بیش از ده فحش و ناسزا، و ده دروغ بزرگ و تهمت ناحق، که ذکر متن آن را بنا بر نص قرآن کریم در کریمه‌ی 19 سوره‌ی مبارکه‌ی نور، روا نمی‌داند، احدی از فرمانداران قبلی دولت جمهوری اسلامی ایران نباشد. زیرا خداوند جبار فرموده است: «إِنَّ الَّذِينَ يُحِبُّونَ أَن تَشِيعَ الْفَاحِشَةُ فِي الَّذِينَ آمَنُوا لَهُمْ عَذَابٌ أَلِيمٌ فِي الدُّنْيَا وَالْآخِرَةِ وَاللَّهُ يَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ؛ به يقين كسانى كه دوست دارند (و فعاليت مى‏كنند) كه عمل زشت در ميان كسانى كه ايمان آورده‏اند شيوع پيدا كند (اطلاع از عمل زشت كسى يا ارتكاب عمل زشت شايع شود) براى آنها در دنيا و آخرت عذابى دردناك است، و خدا (عواقب شوم آن را) مى‏داند و شما نمى‏دانيد.»(ترجمه مشکینی «ره»)

نظر به این‌که اکثر فحش‌دهندگان و دروغ پردازان بیش از دو دهه به این عبد سراپاتقصیر، از اول مدعی چپی بودند، و از دوم خرداد یکهزار و سیصد و هفتادوشش هم، عنوان اصلاح‌طلبی کذایی را یدک می‌کشند، خوب است که ذهن جوانان عزیز و حقیقت‌جوی جیرفت و عنبرآباد را، با برخی از فحش‌ها و دروغ‌های مکتوب سران چپ در منطقه، آشنا بگردانم و اجازه بدهید که اشاره‌ای به هزاران دروغ، توهین، تهمت و ناسزای شفاهی سران و غیر سرانشان، در صدها و بلکه هزاران سخنرانی پر از ‌هتاکی‌هایشان علیه زادسرجیرفتی، نداشته باشیم که مثنوی هفتاد من کاغذ است و از حوصله خواننده بدر، و در توان نگارنده نیز، نیست.

(ذکر موارد به ترتیب وقوع ناسزاها):

الف- بهترین، مستند‌ترین، آن‌ها فحش‌ها و ناسزاهای یکی از اعضای کرمان‌شناسی در روزنامه‌ی پیر و به اصطلاح بی‌طرف! اطلاعات در پاییز 1372 به مدیر مسؤولی آقای سید محمود دعایی با عنوان: «نفی حکمت مکن از بهر دل عامی چند»(غزل شمارهٔ ۱۸۲ حافظ شکر سخن«ره») که علاوه بر تحقیر، و ناسزاگویی به نماینده‌ی مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، به مردم عزیز این دیار ولایتمدار نیز جسارت روا داشته بود. البته وقتی با پاسخ قوی، قاطع، جدی و مستند بنده روبرو شد و ناگزیر بود برابر قانون مطبوعات آن را منتشر سازد، مدیر مسؤولش که در آن وقت بعضاً در مجلس حضور پیدا می‌کرد، از بنده بسی خواهش کرد که اجازه بدهم چند سؤال از متن پاسخ‌نامه سانسور کند، از بس ح - م رسوا می‌کرد، که پس از اصرار و خواهش زیادش، به احترام جدش صلی الله علیه و آله و سلم، موافقت شد.

ب- پاسخ پر از هتاکی و توهینِ وزیر اصلاح‌طلب کذایی آموزش و پرورش وقت، در پاسخ به نطق قبل از دستور نماینده‌ی مردم جیرفت، که چرا توهین کننده‌ی به مقام معظم ولایت و شامخ امامت مسلمین را، در شهرستان جیرفت رئیس آموزش و پرورش گذاشته است. که باز با پاسخ قاطع و قوی زادسرجیرفتی مواجه شد و دستور داد که او را عزل کنند و به مدیرکل وقت آموزش و پرورش استان کرمان فرمان داد که باید رضایت زادسر را به دست آورید که نگارنده به احترام شهدا در حالی که آقای س – م وی را همراهی می‌کرد، به محل کار آن پدر شهید مراجعه کرد و آقای ح- ش را پیشنهاد داد که ایشان (ح – ش)نیز لطف بسیار فرمودند!، و بعد از آن مشمول لطف خاص! برخی دیگر از دوستان انتخاباتی و سیاسی واقع گردید که خداوند علیم و قدیر جبران فرماید و فرموده است.

ج- سومین فحاش و هتاک از سران اصلاحاتی به اینجانب، آن پناهنده به دامن ملکه بریتانیاست که مواجب بگیر بی‌بی‌سی فارسی، و مزدور آل سعود کثیف و پلید شده است، می‌باشد، که در بیش از 7 یا 8 شماره‌ی روزنامه اطلاعات به مدیر مسؤولی دوست جون جونیش آقای سید محمود دعایی، به زادسرجیرفتی داده است. این‌ها علاوه بر یادداشت‌های پر از فحش نامبرده در مجلس است که با عناوین معاون رئیس جمهور، و وزیر ارشاد خطاب به اینجانب می‌نوشت. برخی از کسانی که در منطقه قریب به دو دهه در مکسب خویش بدترین و رکیک‌ترین فحش‌های غیرقابل باور و حتی ناموسی مکتوب خویش را، علیه بنده منتشر ساخته و می‌سازند، و از برکت آن‌ها، شمارگان و درآمدشان را افزایش دادند و می‌گویند حسابی پولدار شده و پیمانکاری را نیز آموخته‌اند، و اکنون نیز گاه و بیگاه تازیانه‌ی ستم مکتوب خویش را بر شانه‌ی عرض و قامت آبروی زادسرجیرفتی فرود می‌آورند، آن فراری خائن و لندن نشین را، استاد خود می‌دانستند و الآن هم اگر جرأت کنند قربان و صدقه‌اش خواهند رفت.

د- چهارمین فحاش آقای ح - م بود که به عنوان رئیس دفتر رئیس جمهور در ستاد انتخاباتی رقیب"ره"، بیش از یک ساعت به این طلبه‌ی بسیجی و دوستان وی ناسزا گفت، که زادسرجیرفتی هم پاسخ دندان‌شکنی در آخرین سخنرانی انتخاباتی‌اش به او داد و الحمدلله مردم فریب نخوردند و باز زادسرجیرفتی را انتخاب کردند. البته بعداز موفقیت در دوره‌ی پنجم، در ملاقات حضوری که با رئیس جمهور وقت داشتم، معلوم شد که سفر و سخن ح - م به جیرفت و در ستاد رقیب، با هماهنگی شخص آقای هاشمی‌رفسنجانی بوده است.

ه- اولین استاندار دوم خردادی (1376) استان کرمان که خدایش بیامرزد در مراسم معارفه‌ی اولین فرماندار دوم خردادی جیرفت، به عنوان پنجمین فحاش به این روحانی مظلوم است، که مرا دعواگر و ... مشخص کرد و بدین مضمون گفت که ما برای خدمت آمدیم نه برای دعوا، و اینجانب در حالی که در منطقه بودم عمداً در جلسه‌ی معارفه شرکت نکردم، و همان شب در مسجد جامع سخن گفتم و با صراحت اعلام کردم که آقای استاندار محترم، بدانید که نماینده‌ی مردم جیرفت و عنبرآباد آقای ف - ف را، قبول نداشته است، ندارد و نخواهد داشت، اما در خدمت فرماندار جیرفت هر کس که باشد، بوده است، می‌باشد و خواهد بود. اگر راست می‌گویید و برای خدمت آمده‌اید، بنده به عنوان نماینده‌ی واقعی و حقیقی این مردم، به شما می‌گویم، اکنون که فرماندار، استاندار، وزیر کشور، رئیس جمهور همه یکی هستید، منطقه‌‌ای که مساحت آن حدود 50000 کیلومتر مربع (جیرفت و کهنوج) را به مرکزیت جیرفت استان بکنید که اگر بخواهید قطعاً می‌توانید، زادسرجیرفتی در اینجا و در حضور خدا و شهدا و مردم اعلام می‌کند که اگر چنین بکنید مطمئن باشید ما مردم این دیار ولایت‌مدار، قول می‌دهیم که هر کس (حتی ...) را که شما بخواهید رأی خواهیم داد.

هرگز چنین نخواهند کرد. البته ممکن است حالا از ترس این‌که نکند دگرباره زادسرجیرفتی قدرت بگیرد، چنین بکنند که بعید است.

و- فحاش و تخریب‌گر ششم، آن فتنه‌گر کذایی بود که در فتنه‌های 1378 و 1388 نقش ستون‌پنجمی دشمن را بازی کرد و مدتی هم با حکم دادگاه جمهوری اسلامی به زندان رفت. بلی، او را در جیرفت به عنوان فرستاده‌ی ویژه رئیس جمهور وقت مطرح ساختند که در ستاد رقیب"ره" خودنمایی داشت و هرچه دل تنگش خواست علیه نگارنده و دوستان و حامیان وی گفت، و بحث «یک سال به من مهلت بدهید جیرفت را استان می‌کنم» را، از موضع بالا تثبیت کرد و رفت.

ز - هفتمین مدعی اصلاح‌طلبی که زادسرجیرفتی را ناسزا گفت و تهمت‌ها زد کسی بود که با صراحت به نویسنده بدین مضمون گفت: «آقای زادسر شما مرا ببخشید. من فکر می‌کردم که وجود برخی از مشکلات و عدم حل و فصل آن‌ها برمی‌گردد به سخنان، و عملکرد جنابعالی که به عنوان نماینده‌ی مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی انجام وظیفه می‌کردید. اما اینک خودم با همه‌ی وجود حس و لمس می‌کنم که حاکمیت کرمان با جیرفت مسأله دارد و مخالف پیشرفت منطقه است، نه با زادسر. آن‌ها با من‌هم که مثل خودشان هستم همکاری نمی‌کنند.» که بنده خطاب به او که لطف و رحمت الهی را برایش خواستارم، گفتم، مطمئن باش که آنان جرأت نمی‌کردند با من همکاری نکنند. آقای مرعشی در استانداری ستاد ویژه پی‌گیری مسائل جیرفت تشکیل داده بود. همه‌ی این‌کارهایی را که انجام شده می‌بینید با سماجت، پی‌گیری و شجاعت زادسرجیرفتی انجام گرفته است، از جمله احداث فرودگاه، سواحل شرقی و غربی هلیل رود دیوانه و . و ... . اگر می‌خواهید با فحش‌ها و ناسزاهای مکتوب او آشنا شوید «اینجا» را کلیک کنید.

ح - برخی از فرمانداران مدعی اصلاح‌طلبی، و قلم بدستان مدعی اصلاح‌طلبی عموماً، تخریب‌های بسیاری انجام دادند. هر کس می‌خواست مشهور بشود علیه زادسر می‌نوشت. هر کس می‌خواست سیاهه‌اش به فروش برود و سرمایه‌دار بشود، بلدوزروار تخریب می‌کرد و گریدروار راه درآمد بیشتر را صاف می‌ساخت. البته به فضل الهی نتوانستند که زادسر را به یک مرده سیاسی تبدیل کنند و غلطک ستم خود را بر روح و روان او بکوبند. خداوند آنان را که متنبه شده و توبه کرده، و دیگر شخصیت کسی را ترور نمی‌کنند، بیامرزد.

در اینجا به پاره‌ای از دروغ‌ها، تهمت‌ها، و هتاکی‌های شفاهی و مکتوب عده‌ای از این اصلاح‌طلبان کذایی اشاره می‌گردد:

1-   این آخوند روضه‌خوان چه می‌داند سیاست چیه.! (اما سیاستمداری زادسرجیرفتی آنان را کشته است، قریب 40 سال است که گرفتارند و نمی‌دانند چکار انجام بدهند تا بتوانند خودشان را از سیاست‌مداری این آخوند بسیجی و جیرفتی رهایی بخشند.)

2-   چرا مردم در شعارهایشان پسوند «جیرفتی» را به او داده‌اند.! (اما نمی‌گویند که این شعار مردمی خودجوش در هوا طنین‌انداز شد، زیرا کاندیدای اینان جیرفتی نبود، خدا می‌داند که نه به ذهن بنده آمده بود و نه طالب آن بودم، ولی به این پسوند افتخار کردم و می‌کنم.)

3-   سواد ندارد.! (دریغا شهامت و مردانگی آن را ندارند که بگویند زادسر به زبان‌های عربی و انگلیسی سخنرانی می‌کند، در رشته‌ی سخت و تخصصی «زبان و ادبیات انگلیسی» درس خوانده است. با زبان فرانسه آشنایی خوبی به دست آورد «نه "9" واحد فرانسه به عنوان زبان دوم دانشگاهی پاس کرده است». نویسنده‌ای توانا و گوینده‌ای مسلط با سخنرانی‌ها مشهور دو ساعته، می‌باشد. «اینجا» را اشاره کنید. شجاعت آن را ندارند که اعتراف بکنند زادسرجیرفتی جزو اولین کسانی بود که از اولین روزهای ورود اینترنت به کشور، بر نرم‌افزار و سخت‌افزار روزگار «انفجار اطلاعات» مسلط بود و عزیزان بخش فن‌آوری و اطلاعات مجلس و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی به او لقب «آی تی من» مجلس را دادند. جرأت ندارند که اذعان کنند زادسرجیرفتی از اولین مقام‌دارانی بود که سایت اینترنتی رسمی شخصی راه انداخت و در استان کرمان به احتمال قریب به یقین اولین شخصیت حقوقی سایت‌دار زادسر بود و درست به یاد دارم که آقای سیدحسین مرعشی بعد از زادسر سایت خودش را راه اندازی کرد. بسیاری از قلم بدستان و خبرنگاران شهادت خواهند داد که زادسر چه نقشی در گسترش فضای مجازی و سایبر ایفا کرده است و چقدر در در تشویق، و ترغیب آنان از استفاده از فضای مجازی کوشیده است. هر کس که باور ندارد می‌تواند از جناب آقای سلیمانی (عبور) و دلفاردی (کمنزیل) و مختاری (جیرفت بیدار) و . و ... سؤال کند)

4-   نوشتند زادسر گفته «دریای خون به پا می‌کنیم».! (اما ننوشتند که این مطلب را روزنامه‌های زنجیری و رنگارنگ اصلاح‌طلبان، به دروغ از قول وی منتشر کردند.)

5-   نماینده‌ای احساساتی، دگم، متحجر، پرسروصدا، خبرساز و . و ... می‌باشد.! (چون نمی‌توانند بگویند و بنویسند که قلم و بیانش ما را بیچاره و عاصی کرده است، این‌گونه تخریبش می‌سازند)

6-   نعوذبالله، به فلان سید روحانی به مقام رسیده، توهین کرده است.! (چه دروغ بزرگی را منتشر کردند. خدا را به حق جد مکرم صلی‌الله علیه و آله و سلم، همان سیدی که او را مزد بگیر سروس می‌داند، که می‌گفتند، سوگند می‌دهم که هرچه خودش مصلحت می‌داند، انجام بدهد.)

7-   خیلی فحش می‌دهد ! (حتی یک مورد هم نتوانستند و نمی‌توانند ثابت کنند. چنانچه می‌توانند یک مورد مستند از خروج زادسرجیرفتی از نزاکت اسلامی و انسانی، بیاورند و جایزه بگیرند.)!

8-   با مقامات دعوا دارد و درگیری درست می‌کند!. (نمی‌گویند ملاحظه مقامات را ندارد و با آنان مماشات نمی‌کند، به دروغ او را دعواگر معرفی می‌نمایند یک مورد هم مستند ندارند. همش دروغ می‌گویند، دروغ می‌گویند، دروغ.)

9-   نعوذبالله، نستجیربالله، با عرض معذرت از شما خوانندگان در طول تاریخ، اینان کتباً نوشتند (واقعاً پناه بر خدا)، زادسر گفته اگر فلانی به مجلس برود من "..." دوم او می‌شوم.! (حالا این قماش هتاکان و فحاشان، صفت زشت خود را به این طلبه‌ی مظلوم نسبت می‌دهند)

10-           از رباخواران حمایت می‌کند.! (جریان معاملات چکی یوسفی‌ها و قنبری‌ها، که من گفته بودم از اینکه می‌بینم جیرفتی‌ها ماشین «صفر» سوار می‌شوند لذت می‌برم. اینان با سوء استفاده از مقامشان رفتند در زندان جیرفت و از یکی از آقایان ... پرسیده‌اند زادسر ماشینی را که مجلس با او فروخته است، به شما معامله کرده است)

11-           اینان نوشتند که جیرفتی‌ها و مردمان دیگر شهرستان‌های مستقل شده از جیرفت، با لقمه‌ی حرام بچه‌های خود را بزرگ می‌کنند. زیرا معاملات چکی آنان ربوی است و چون پول حرام در می‌آورند پس لقمه حرام هم می‌خورند ! (خدا اینها را نمی‌بخشد، به خاطر از پای درآوردن این بنده ناچیز خدا، به همه‌ی مردم منطقه تهمت رباخواری زدند و جنایت کردند و مردم را ورشکست ساختند.)

12-           گفته فلانی، زنش را عقد نکرده است.!(همان مارکسیت معروفی که اذان اسلامی را، نعوذبالله به عرعر خرها تشبیه کرده است. واقعاً که خیلی مسخره است)

13-           در مطبوعات با فلانی (همان مارکسیست) دعوا می‌کند، در پشت پرده با او رفیق است.! (چه کسی باور می‌کند که زادسر با کسی که او را نجس می‌داند دوستی داشته باشد مگر زادسر مانند ... هست که با بهایی‌های ساکن . . . مراوده و معاشرت داشته باشد. اینها نگفتند و ننوشتند که آن مارکسیت چه جوری سر از جیرفت درآورد و در وقت قاچاق مواریث فرهنگی 8000 ساله جیرفت چکار می‌کرد و کجا بود؟ آیا قاچاقچیان بین‌المللی عتیقه‌جات جیرفت را می‌شناسد یا می‌شناخت؟)

14-           کتباً نوشتند که این بنده ناچیز خدا، مخالفان خود را قلم (نابود) می‌کند.! (هرگز نگفتند تنها نماینده‌ای که بیشترین توجه را به مخالفان خود داشته و بابت این ویژه‌گی چه هزینه‌ها که نپرداخته است زادسرجیرفتی است. به خدا سوگند که حتی یک مورد ندارند که به وسیله‌ی آن ثابت کنند که زادسر با فلان شخص حقوقی یا حقیقی برخورد انتخاباتی یا سیاسی کرده است، یا با بهمان مدیر ناسازگاری داشته است، چون که از نظر انتخاباتی، مخالف زادسرجیرفتی بوده است. بله نماینده‌ی دوازده ساله‌ی مردم شریف جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، علیه برخی از مقامات اقدامات قانونی انجام داده است و از جیرفت رفته‌اند اما نه به جهت مخالفت آنان با زادسر در انتخابات‌ها، بلکه از آن باب که شایستگی و صلاحیت نداشتند تا نوکر مردم باشند. به نمونه‌هایی که در پی می‌آید توجه بفرمایید؛

الف – فرماندار سال 71 و 72 حاضر به همکاری نبود که به جای خود، حتی نامه‌ی نماینده‌ی مجلس را تحویل نگرفته و نخوانده بود. زادسر هم با استفاده از قدرت مردم، کاری کرد که وزیر کشور وقت دو ساعته عزلش کرد. ساعت 14:00 رفت وزارت کشور و ساعت 16:00 کپی حکم عزلش را گرفت.

ب – یکی از مقامات برق منطقه‌ای به صورت مکتوب به مردم عزیز سرجاز توهین کرده بود و با پی‌گیری بنده از جیرفت به شهر خودش رفت.

ج ه یکی از مقامات جهاد سازندگی وقت در حضور زادسر به کشاورزان اطراف مزرعه بهشتی جسارت کرد و وقتی در ماشین نشستند که برگردند نماینده مقتدر مردم به آن مسؤول گفت که فلانی جل و پلاس یا بند و بیلت را جمع کن و برو تا پیش وزیر نرفتم، عاقل بود قبول کرد و رفت.

د – یکی از رؤسای سازمان کشاورزی نیز به جهت عدم اقدامات لازم، 24 ساعته رفت.

ه – یکی از استانداران کرمان که توجه لازم را به پی‌گیری‌های نمایندگان ملت نداشت با پی‌گیری زادسر و یکی دو نفر دیگر از نمایندگان دوره‌ی چهارم، که زادسر را مساعدت فرمودند، از استانداری رفت.

و – برخی از مقامات ... به جهت شکایات بدون امضای برخی از مردم حوزه انتخابیه، با پی‌گیری زادسر و بررسی مقامات مافوق آن‌ها در تهران از جیرفت به دیگر شهرستان‌ها کوچ کردند.

مدیرکل یکی از ادارات استان کرمان به جهت عدم رسیدگی به بهسازی و آسفالت خیابان‌های شهرک شهید بهشتی، تغییر کرده است.

ز – مسؤولین ارشد دبیرخانه یکی از قوای سه‌گانه با اعتراض زادسر به عملکرد ناصواب او توسط رئیس آن قوه، تعویض شده‌اند.

و موارد متعدد دیگر اینچنینی وجود دارد که همه و همه به خاطر عدم مدیریت درست آن‌ها بوده است. خصوصاً انحلال شرکت سهامی زراعی جیرفت که با خواست حدود ششصد نفر از سهامدارانش بعد از 23 سال.

15-           می‌گویند زادسر نخبه‌کشی کرده است ! (اما نمی‌گویند مقامات شهرستانی و استانی "حتی کشوری"، طی دوران‌های نمایندگی 12 ساله زادسرجیرفتی رشد کردند و بعضاً با تحصیلات ابتدایی به مدیرکلی، و با دیپلم و یکی از ادارات جیرفت، به فوق لیسانس و نمایندگی مجلس رسیدند ... بگویند کدام نخبه را کشته‌ام!. رؤسایی مانند؛ کمیته امداد، 15 خرداد، فرهنگ و ارشاد، دانشگاه آزاد، فرمانداران جیرفت، عنبرآباد، کرمان، و برخی از مقامات زنجان، سازمان کشاورزی جیرفت، شهرداری‌های جیرفت – عنبرآباد و جبالبارز و . و ... مدیرکلی صدا و سیما در استان‌های مرکزی و هرمزگان، رؤسای دانشکده‌ها و تا مدیرکلی منابع انسانی کل صدا و سیما، و . و ...، مستحضر باشید که برخی از این نخبه‌های پرورش یافته با حمایت زادسرجیرفتی، چپی و مخالف او نیز بودند.)

16-           این از خدا بی‌خبران مدعی اصلاح‌طلبی، شب‌نامه پخش کردند که زادسر مواد مخدر به تهران حمل کرده است. از قاچاقچیان بین‌المللی عتیقه‌جات جیرفت حمایت کرده، یکی از سران قاچاقچی مواریث فرهنگی را در منزلش پناه داده است. رشوه گرفته است، در احکام قضایی دخالت کرده است، از اجرای حکم اعدام قاجاقچی مواد مخدر جلوگیری کرده است و . و ... ، و همه این قضایای شوم و قبیح را در شکوائیه‌ای به دادگاه پرقدرت، نفوذناپذیر، قاطع و جدی ویژه روحانیت تسلیم کردند و الحمدلله زادسر با صلابت و قاطعیت و طهارت به همه آن‌ها پاسخ محکمه‌پسند تقدیم کرد و شاکیان را محکوم ساخت. (تمام این خلاف‌ها و دروغ‌ها فقط و فقط به  جهت این بود و هست که به فضل الهی هیچ ضعف اخلاقی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی از زادسر شما نداشتند و ندارند، و گرنه او را بیچاره کرده بودند و اگر یکی از این دروغ‌ها را ثابت می‌کردند، زادسر را زندانی می‌ساختند، زیرا دادگاه ویژه روحانیت، با هیچ‌کس و هیچ‌مقامی تعارف ندارد و با متخلفین مماشات نمی‌کند.

اجازه بدهید که به دروغ‌های دیگری مانند موارد ذیل، که دیگر توضیح ندهم که از حوصله خوانند و نگارنده خارج می‌شود:

17-           در دهه‌ی هفتاد در نخجوان تجریش منزلی خریده است به مبلغ 500 میلیون تومان.

18-           پانصد میلیون تومان پول گرفته و از آقای ا - ه حمایت کرده است.

19-           تاجر انتخابات است. پول می‌گیرد و کاندیدا می‌شود.

20-           مأمور شکست فلان، و مروج بهمان است.

21-           عمل قلب باز انجام داده و مریض و ناتوان است.

22-           چندین بار سکته قلبی کرده است.

23-           اختلاف‌انداز بین شهرستان‌های جیرفت، کهنوج و بم است.

و صدها دروغ، هتک، تهمت، افترا و ناسزایی که گفته و می‌گویند.

جالب توجه این است که اینان زادسر را به بداخلاقی و صفات رذیله‌ی دیگری که خودشان مبتلا هستند، متهم می‌کنند. یاللعجب.

از همه مهمتر حادثه‌ی بسیار شوم و تلخ و شرم‌آور فروردین 1367 مقابل فرمانداری جیرفت است که در آن غائله‌ی کثیف، توطئه‌ی رذیلانه و پاپوش وحشتناک، مرحومِ مظلوم جواد صداقت‌منش تازه داماد «ره» را کشتند و ده‌ها نفر از زادسری‌ها را، از جمله همین نماینده محترم فعلی را، دستگیر کرده، کتک زده و زندانی ساختند و سرانجام بعد از این‌که اسحاق جهانگیری‌کوهشاهی را در محلس انداختند و اعتبارنامه‌اش را به تصویب رساندند، حکم تبرئه تمام دستگیرشدگان زادسری و شخص زادسرجیرفتی صادر شد، که متن آن آماده تقدیم است. آه که چه بلاها بر سر زادسرجیرفتی و دوستانش که نیاورده‌اند.

قسمت پنجم اختصاص دارد به 10 دروغ و 10 ناسزا و فحشی که اخیراً در گروه اجتماعی اینترنتی منتشر ساختند. که به زودی ارائه می‌گردد.

وعده داده بودیم که دروغ‌ها، دشنام‌ها و تهمت‌های احدی از اصلاح‌طلبان کذایی را به استحضار شما خوانندگان معزز برسانیم. آن قلم به دست غافل از آیه شریفه 14 سوره علق که فرموده است: «أَلَمْ يَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ يَرَى؛ آیا ندانسته که خدا می‌بیند».

 ناسزاهایی از قبیل آنچه که در پی می‌آید به نگارنده‌ی مظلوم نثار! کرده و در متن سراسر وهن و خفنی که در شبکه‌های اجتماعیِ فضای مجازی منتشر ساخته است:

 - گدا، - دوره‌گرد، - شارلاتان،-دادوبیدادگر، - ناسزاگو،- بی‌عرضه، - تشنج‌آفرین،  - درگیر با مسؤولین،- خائن،- اختلاف‌انداز،- نخبهکش، - توهین کننده به مردم جیرفت و عنبرآباد، و دروغ‌های بزرگی مانند:

1-    اسفندقه همه شرایط بخش شدن را داشت و زادسرجیرفتی پی‌گیر مستقل شدنش نشد.

2-    علی‌آباد، میان‌ده، دولت‌آباد، دوبنه، حسین‌آباد ‌دهدار، و دولت‌آباد اسفندقه نیز شرایط بخش شدن را داشتند و علی زادسرجیرفتی 12 سال نماینده مردم در مجلس بود و عرضه تبدیل آن‌ها را بخش، پیدا نکرد.

3-    در 12 سال نمایندگی زادسرجیرفتی هیچ عمران و آبادانی در جیرفت و عنبرآباد صورت نگرفت، از بس نامبرده با مقامات دعوا کرد و تشنج‌آفرین بود.

4-    تفاوت اسماعیلیه با فاریاب و قلعه‌گنج چیست که آن‌ها شهرستان شده‌اند و این‌ها همچنان غریب و ناآباد مانده‌اند.

5-    ، ساردوییه هفتاد سال پیش به همراه یزد و سمنان بخش بودند، آنها هم اکنون مرکز استان هستند، و ساردوئیه همچنان بخش مانده است.

6-    شهرستان شدن عنبرآباد، که با پی‌گیری زادسرجیرفتی صورت نگرفته است، با اقدامات آن مرحوم، عنبرآباد که مقدمه استقلال دیگر شهرستان‌ها بود، مستقل شد.

7-    زادسرجیرفتی هیچ نقشی در بخش شدن اسماعیلیه و عمران و آبادانی آن دیار ولایتمدار، نداشته است.

8-    دروغ بس بزرگ دیگرش که شرم‌آور همی باشد عبارت است؛ استقلال سازمان جهاد کشاورزی جیرفت و کهنوج که در نیمه‌ی اول 1375 به وقوع پیوست، توسط نماینده‌ی میان‍دوره‌ای دوره‌ی ششم"ره" محقق شده است

9-    فقط یک اداره کل در زمان نمایندگی زادسرجیرفتی و آن هم اداره کل راه‌وترابری بوده است

10-           منظور آقای دهمرده استاندار اسبق در سفر اول معاون اول دولت دهم که گفت خدا می‌فهمد پدر چه کسی را بیامرزد، زادسرجیرفتی نبوده است!.

11-           زادسرجیرفتی بین جیرفت – بم و کهنوج اختلاف‌اندازی کرده است.

این قلم به دست کذایی، در یک متن کوتاه بیش از ده فحش و ناسزا نثار! زادسرجیرفتی کرده، و بیش از ده دروغ و تهمت بزرگ را علیه زادسرجیرفتی منتشر ساخته است. جالب این است که این کسی که جرأت نداشته لجن‌نامه‌ی پرخفن خویش را امضا کند، به همراه دوستان کذائی خود که اکثراً اصلاح طلب هستند و برخی از مدعیان دیگر، بیش از سی‌سال است که با استفاده از مجالس‌های عزا و عروسی، سیاسی و غیره، دربلندگوهای رسمی و غیر آن، و شب‌نامه‌های قاچاقی و غیرمجاز، و سیاهه‌های مجاز و باج‌بگیر و آگهی‌ستان اجباری، و اکنون نیز در فضای سایبر، زادسرجیرفتی را به ناسزاگویی متهم ساخته و می‌سازند. اینان آدم را به یاد آن ماجرا می‌اندازد که آقا دزده در میان جماعت فریاد می‌زد؛ آهای بگیرید دزد را. سبحان الله. این نویسنده‌نماهای سخیف، که پای حرف‌های خود نمی‌ایستند و سموم قلم خود را در ظرف غذای روحی مردمان می‌ریزند و سینه‌چاک فسادِ اکاذیب و شایعات تولیدی‌شان هستند، تمام ناسزاهایی را که به صورت مکتوب علیه این بسیجی مظلوم به کار برده و می‌برند، وصف حال خود و دوستانش را می‌کنند، و گرنه قریب به چهل (40) سال است که مردم عزیز منطقه، استان و کشور، مستمع هزاران سخنرانی زادسرجیرفتی و خواننده صدها مقاله و خاطرات او بوده و هستند، و هرگز سخنی خارج از نزاکت از نامبرده نشنیده‌ و مطلبی دون شأن طلبگی، از وی نخوانده‌اند.

اما راجع به دروغ‌های بزرگ این غافلان از خدا و مکافات عمل:

شبهه؛

 اسفندقه همه شرایط بخش شدن را داشت و زادسرجیرفتی پی‌گیر مستقل شدن آن نشد.

پاسخ؛

 تمام مردم شریف اسفندقه از تابستان 1360، با خلق ‌و خو، مشی و منش، راه و رسم زادسرجیرفتی آشنا بوده و هستند و آخرین سخنرانی وی را در جلسه بسیار با شکوهی که به مناسبت سالروز ولادت امام علی علیه‌السلام ترتیب داده بودند (13 رجب‌المرجب 1436) استماع کردند و می‌دانند که کلید توسعه هر منطقه‌ای حتی قبل از نیروی انسانی، راه و جاده است، و همه این مردم رشید شاهد بوده‌اند که جاده اسفندقه در سال 1372 با ده میلیون تومان پول قرضی و دستور وام وزیر وقت جهاد سازندگی به شرکت عشایری جیرفت به مدیریت آقای ناصر مقدس‌زاده، با سماجت و اصرار کم‌نطیر زادسرجیرفتی آغاز شد و طی سه دوره نمایندگی او در مجلس به پیش رفت و باید گفت صدها میلیارد ریال اعتبار به آن تخصیص یافت و به فضل الهی تمام شد و یکی از شاهکارهای زادسرجیرفتی جاده اسفندقه و به خصوص تنگ‌سرگز است که اگر قدرت، قاطعیت و سماجت زادسرجیرفتی نبود جاده‌ای برای اسفندقه با این کیفیت ای‌بسا ساخته نمی‌شد. این مطلب مهمی است که اگر اسفندقه بن‌بست نبود و شرایط بخش شدن را می‌داشت قطعاً و یقیناً در دوران نمایندگی زادسرجیرفتی بخش شده بود. اگر الان از نظر جمعیت، عمران و آبادانی، خیابان کشی و شهرسازی بهبود یافته است از برکت راه عبور و مرور اسفندقه است که به شرایط بخش شدن نزدیک گردیده است و اینک 8 سال است که زادسرجیرفتی از قدرت به دور است و گرنه احتمالاً اسفندقه بخش شده بود.

شبهه؛

علی‌آباد، میان‌ده، دولت‌آباد، دوبنه، حسین‌آباد ‌دهدار، و دولت‌آباد اسفندقه نیز شرایط بخش شدن را داشتند و علی زادسرجیرفتی 12 سال نماینده مردم در مجلس بود و عرضه تبدیل آن‌ها را به بخش، پیدا نکرد

پاسخ؛

علی آباد، میان‌ده، دولت آباد، دوبنه، حسین‌آباد دهدار و ...، طی دوران نمایندگی زادسر بسیار پیشرفت کردند دانشگاه علی‌آباد و میانده و راه‌های آن‌ها با پیگیری‌های زادسر به وجود آمده اند، استقلال ملک و زمین 600 عضود شرکت سهامی‌زراعی سابق نیز یکی از پیگیری‌های ویژه زادسرجیرفتی بوده است که قدرت او را به تصویر کشانید. جاده ساغری، جاده دوبنه، آب آشامیدنی دوبنه، جاده‌ی دوبنه و حسین‌آباد دهدار از اقدامات مهم زادسر می‌باشند.

شبهه؛

در 12 سال نمایندگی زادسرجیرفتی هیچ عمران و آبادانی در جیرفت و عنبرآباد صورت نگرفت، زیرا نامبرده با مقامات دعوا می‌کرد و تشنج‌آفرین بود.

پاسخ؛

 تلاش‌هاي مستمر، مؤثر و مصرانه زادسرجيرفتي براي توسعه، عمران و آباداني جيرفت و عنبرآباد و پی‌گيری‌های لاينقطع برای امثال موارد ذيل كه گوشه‌ای از هزاران امور اينچنينی است كه در كارنامه‌ی زادسرجيرفتی ثبت و درج شده است. به قول نماینده‌ی ... فعلی جیرفت و عنبرآباد این کارها همه در خواب انجام شده‌اند!، زیرا گفته است که قبل از من، مقامات همه خواب بودند. پناه بر خدا از این دروغ بزرگ.

کارهای مهم عبارتند از:

- بیش از یك دهه‌ جهت سفر مقام معظم رهبری روحی‌فداه، به جیرفت

- سال‌ها برای برقراری امنیت

- تلاش 15 ساله استان‌شدن جیرفت

- 6 سال پی‌گیری برای شهرستان‌شدن عنبرآباد

- 3 سال برای احداث فرودگاه

- 3 سال برای آب شرب شهر جیرفت

- 3 سال برای اصلاح و تعریض جاده جیرفت _ كرمان

- 4 سال برای احداث پل دریاچه _ عنبرآباد

- پی‌گیری 5 ساله جاده عنبرآباد _ مردهك _ نرگسان

- 5 سال برای جاده جیرفت _ اسفندقه

- 5 سال برای جاده جیرفت _ ساردوئیه _ بافت

- 8 سال پی‌گیری برای جاده جیرفت _ ساردوئیه _ راین

- 3 سال برای احداث پایانه باربری

- 15 سال برای برای تعریض و اصلاح خیابان طالقانی شمالی

- چندسال برای احداث كارخانه كنسانتره گریپ فروت

- پی‌گیری چندین ساله برای كارخانه پنیر

- بيش‌از هفت سال برای جاده جیرفت _ بلوك .

- مكرر- بيش‌از چهار سال برای جاده جیرفت _ جزفطن .

- 4 سال پی‌گيری لاينقطع جهت استقلال سازمان جهاد كشاورزی جیرفت و كهنوج (75-71)

- 6 سال پی‌گيری لاينقطع جهت چهار خطه شدن جاده جیرفت _ كهنوج _ بندرعباس

- 5 سال پی‌گيری لاينقطع جهت اصلاح و تعریض جاده جیرفت _ كهنوج _ رودان

- چندین سال برای بخش‌شدن مردهك

- پی‌گیری چندین ساله شهرشدن جبالبارز

- 8 سال برای استقلال اداره منابع طبیعی

- پی‌گیری 7 ساله جهت تأسیس اداره كل راه و ترابری

- چهار سال برای جهت استقلال بانك كشاورزی

- پی‌گیری چندین ساله جهت استقلال اداره دامپزشكی

- چندین سال جهت استقلال سازمان تعاون روستایی

- سال‌ها جهت استقرار اداره شیلات

- ساليان متمادی جهت برقراری پروازهای قدیم و جدید جیرفت

- پی‌گیری 4 ساله جهت تأسیس صداوسیمای منطقه جنوب به مركزیت جیرفت

- مصوب ساختن آرزوی ديرينه‌ی مردم جنوب استان كرمان يعنی راه‌آهن كرمان _ جیرفت _ كهنوج در جلسه‌ی رسمی هيأت دولت در كرمان.

- تلاش 4 ساله جهت تأسیس دفتر خبری صدا و سیما در جیرفت

- توجه و تلاش چندین ساله جهت حل مشكل حق‌التدریسی‌ها

- توجه دائم 12 ساله جهت تقدیر و تشكر از عوامل برقراری امنیت در منطقه جیرفت و كهنوج

- پی‌گیری توسعه و تجهیز باند فرودگاه جیرفت در حد استانداردهای بین‌المللی

- تلاش بی‌وقفه و جدی چندین ساله برای گازرسانی به شهرستان جیرفت و عنبرآباد كه به زودی نتیجه خواهد بخشید

- پی‌گیری جدی چندین ساله برای الحاق بخش اسماعیلیه ‌ی بلوك به شهرستان جیرفت

- چندین سال تلاش برای چهار خطه شدن جاده جیرفت _ كرمان

- سال های سال خطر كردن برای مقاوم‌سازی علمی و فنی منازل مسكونی شهرستان جیرفت

- سال‌ها تلاش و جديت جهت احداث كارخانه سیمان در عنبرآباد

- پی‌گیری جدی بیش از ده سال جهت تولید ویسكوز (ابریشم مصنوعی)

- تصويب چهارخطه‌ شدن جاده‌ي جيرفت – كرمان در جلسه‌ي هيأت دولت در كرمان.

- سال‌ها تلاش و جديت جهت طرح بزرگ دامداری چند هزار رأسی

- پی‌گیری برای یكسان‌سازی زمین‌های كشاورزان و سر و سامان دادن به امور كشاورزی.

- سال‌ها تلاش و جديت جهت احداث سد شور جيرفت.

و هزاران مورد پی‌گیری‌های جدی و مؤثر مربوط به مصالح و منافع جيرفت و عنبرآباد، كشور و كرمان در سطوح منطقه‌ای، استانی و ملی. از جمله استقرار دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و استقرار قریب به بیست اداره کل و سازمان دیگر و . و . . . در شهر جیرفت

=====

علي زادسرجيرفتي در يك نگاه !

* جزو اولین انقلابیون و مبارزان نهضت حسینی (ع) خمینی كبیر (س) در جیرفت بزرگ و باستان.

* اولین طلبه منطقه جیرفت بزرگ (با راهنمایی حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی).

*جزو اولین رزمندگان اسلام است كه در ماه‌های نخست جنگ تحمیلی عازم جبهه‌های حق علیه باطل شده و با بعثیان كافر جنگیده است.

* اولین خاطره‌نویس رسمی شهیدان و رزمندگان اسلام در بین روحانیان.(خاطرات یك طلبه از جبهه‌های جنگ).

* اولین روحانی اعزامی به جنوب لبنان از استان كرمان.

* اولین طلبه جنگی و مجروحی كه از استان كرمان به زیارت امام خمینی قدس‌سره نایل آمد.

* جزو اولین روحانیونی كه رزمندگان لشكر 41 ثارا... صدای او را می‌شناختند و در دل تاریكی شب‌های عملیات گوش به توصیه‌های اومی‌کردند

* اولین طلبه‌ای كه به عنوان نماینده‌ مجلس شورای اسلامی از منطقه‌ی جیرفت راهی مجلس شورای اسلامی شد.

* نفر اول در فن‌آوری اطلاعات (IT) در مجلس شورای اسلامی.

* نفر اول در پی‌گیری نامه‌های مردمی دریافتی از سوی پست جمهوری اسلامی در مجلس شورای اسلامی.

* جزو نفرات اول در ایراد نطق‌های برتر مجلس شورای اسلامی.

* اولین كسی است كه بحث شهرستان‌شدن عنبرآباد را مطرح ساخت و تا حصول نتیجه پی‌گیری كرد.

*اولین كسی است كه متوجه شد تنها راه توسعه‌ی جیرفت بزرگ و باستان، استقلال آن از كرمان است و موضوع استان‌شدن جیرفت را مطرح ساخت و بیش از پانزده سال است كه لاینقطع پی‌گیری می‌كند.

*اولین نماینده‌ای كه در بین نمایندگان استان كرمان از حق و حقوق رادیو و تلویزیونی خویش استفاده‌ی قانونی كرد.

* تسلط بر سخنرانی به زبان عربی.

* مسلط بر مكالمه به زبان انگلیسی و آشنا به زبان فرانسه.

*تخصص تجربی در حوزه فرهنگ و هنر (عضوكميسيون فرهنگی در دوره ی چهارم مجلس شورای اسلامی).

* تخصص تجربی در امور اقتصادی (عضوكميسيون اقتصادی در دوره ی پنجم مجلس شورای اسلامی)

* تخصص تجربی در امور حقوقی و قضایی (عضوكميسيون قضايی و حقوقی در دوره ی هفتم مجلس شورای اسلامی).

* صاحب‌نظر تجربی در چگونگی سدسازی در كشور.

* صاحب‌نظر تجربی در كیفیت راه‌سازی و حمل و نقل.

* صاحب‌نظر تجربی در امور كشاورزی از كاشت تا برداشت.

*پی‌گیر اختصاصی حق و حقوق خلبانان سراسر كشور در شركت‌های خصوصی و دولتی و دیگر نهادها و سازمان‌ها.

*پی‌گیری خاص برای حل و فصل مشكلات پرستاران سراسر كشور.

*نفر اول نمایندگان مجلس در برملاساختن توطئه‌های انگلیس دربين اقوام مختلفایرانی و عملكرد تفرقه‌افكنانه سفیر انگلیس در تهران.

*تنها نماینده‌ای كه در دفاع از عملكرد دیوان محاسبات خطر كرد.

*تنها نماینده‌ای كه در دفاع از شبكه‌ی جهانی العالم اقدام كرد.

*تنها نماینده‌ای كه برای دفاع از زبان فارسی و مقابله با زبان فینگیلیش توجه كرد.

*تنها نماینده‌ای كه برای محاسبه‌ی ارزان پیام كوتاه (پك) به زبان فارسی اقدام جدی كرد.

*تنها نماینده‌ای كه با سفرهای آنچنانی و افطاری مقامات از سفره‌ی بیت‌المال مقابله كرده است.

*تنها نماینده‌ای كه برای آزادسازی خانم دكتر گروگان گرفته‌شده‌ی كرمانی اقدام كرد.

*تنها نماینده‌ای كه پی‌گیری ارسال پاسخ از سوی رئیس‌جمهور و دیگر مقامات و وزیران را به نمایندگان مجلس در دستور كار خود داشته و دارد.

*تنها نماینده‌ای كه از چاپ و پخش سررسید‌های گران‌قیمت سالیانه توسط دستگاه‌های دولتی ممانعت به عمل آورده است.

*تنها نماینده‌ای كه پیگیر برطرف ساختن برخی از مشكلات شروع سریال حضرت یوسف شد.

*تنها نماینده‌ای كه با تغییر دكوراسیون چند صدمیلیونی برخی از مقامات مقابله كرده است.

*تنها نماینده‌ای كه بحث مقابله با زلزله را به صورت جدی در كشور مطرح ساخته است و لاینقطع پی‌گیری كرده است.

*تنها نماینده‌ای كه در دفاع از كاركنان مجلس شورای اسلامی خطر كرده است.

*تنها نماینده‌ای كه از حق و حقوق خبرنگاران سراسر كشور جانانه دفاع كرده است.

*****

*تنها نماینده‌ای كه مدعی است كه ؛

1- هرگز دروغ نگفته است.

2- نامه‌ای را بدون پاسخ نگذاشته است.

3- كسی از اقوام نسبی و سببی و دوستان خاصش را به كاری نگمارده است.

4 - هیچ سوء استفاده‌ای از موقعیت نمایندگی‌اش نكرده است.

*****

* زادسرجيرفتی پیوند‌زننده ی نام، آثار و عظمت جیرفت به محققین ایران و جهان.

* ركورددار سفر به حوزه انتخابیه به مسافت 1400 كیلومتری.

* منظم‌ترین نمایندگان در ملاقات با مراجعین و وقت‌شناس‌ترین مسئول سه دوره مجلس در حوزه انتخابیه‌اش.

*تنها كسی كه از مسئولین جیرفت و عنبرآباد، كرمان و كشور تقاضای شخصی ننموده است.

* تنها مسؤولی كه در هر حالی تلفن همراهش را پاسخ داده است و شماره آن هنوز عوض نشده است.

* تنها نماینده‌ای كه یك نطق اختصاصی عاشقانه در مورد سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به حوزه انتخابیه‌اش ایراد كرده است.

* تنها نماينده‌ای كه هرگز استفاده اختصاصی و خانوادگی از ماشين‌های دولتی نكرد.

و ...

 شبهه؛

تفاوت اسماعیلیه با فاریاب و قلعه‌گنج چیست که آن‌ها شهرستان شده‌اند و این‌ها همچنان غریب و ناآباد مانده‌اند.

پاسخ؛

عرض می‌شود که زادسرجیرفتی بسیار وقت صرف کرد و همت بکار بست تا اسماعیلیه بخش بشود و سعی کرد تا مقدمات عمران و آبادنی و سرانجام شهرستان شدن آن، فراهم گردد که موفقیت او قطعی و مسلم شد تا این‌که فرصت‌طلبان، قدرت مردم را به ناحق از او ستاندند. اکنون هم چنانچه مردم عزیز بخش اسماعیلیه به مرکزیت بلوک که الحمدلله به شهر ارتقا یافته است، با هم یکی بشوند و دست اتحاد و پیمان برادری ببندند و زادسر هم توانمند گردد، قطعاً شهرستان شدن اسماعیلیه در دسترس قرار خواهد گرفت. (چه می‌شود اگر بیش از این دروغ ننویسید و تهمت نزنید.)

شبهه؛

دروغ بزرگ‌تر هم‌ترازی ساردوئیه، با یزد و سمنان، و عقب‌ماندگی ساردوئیه را به گردن زادسرجیرفتی انداختن،

پاسخ؛

از جک‌های مبتذل و مزخرف ناجوانمردان روزگار است که باعث خنده شده است. اگر این سیاهه‌نویس دل‌کبود، کمی شعور خود را مورد استفاده، و ذره‌ای معرفت الهی کسب می‌کرد، و مقداری هم اطلاعات می‌داشت، می‌دانست که مقایسه بین مناطق مورد توجه‌اش، قیاس مع‌الفارق است. فقط یک چشمه از دلایل عقب‌ماندگی ساردوئیه را ذکر می‌کند. در انتخابات دوره ششم مجلس شورای اسلامی زادسرجیرفتی که یکی از شاهکارهای پی‌گیری و موفقیت خود را در مقام به نمایش گذاشته بود که عبارت از احداث جاده‌ی فوق‌العاده جیرفت – ساردوئیه - بافت – سیرجان می‌باشد، و رقیب که از عوامل دولت بود، جاده مذکور را در عنبرآباد، میانچیل، جبالبارز، بلوک و اسفندقه، به عنوان چماق بر سر زادسرجیرفتی می‌کوبید و همه جا ظالمانه می‌گفت تنها کاری که زادسر انجام داده، برای منطقه خودش همانند اتوبان ساخته است، و همان رقیب در جمع عده‌ای از مردم ساردوئیه می‌گفت که جاده ساروئیه چه ربطی به زادسر دارد! این جاده از زمان شاه بوده و زادسر بیخودی ادعا دارد. این مدعیان ساردوئیه که چند دوره است که با اسم مبارک ساردوئیه و دلفارد بازی می‌کنند و این بخش تاریخی و بزرگ را در مقابل جبالبارز، عنبرآباد، میانچیل و ... ، قرار دادند و زادسر را از فیض خدمت محروم ساخته‌اند، در روزهای یازدهم و دوازدهم اسفند یکهزارو سیصد و نود، آسایش مردم دلفارد و ساردوئیه را قطع کردند و گفتند: (شبهه)؛ رأی دادن به زادسر یعنی رأی دادن به یک جبالبارزی، زیرا زادسر رأی نمی‌آورد و رأی خود را خراب نکنید. آنان هم یاد گرفتند و در جاهای دیگر منطقه گفتند رأی دادن به زادسر یعنی رأی دادن به یک بهرآسمانی، چون زادسر رأی نمی‌آورد و رای خود را خراب نکنید، و از دو ناحیه تیرهای مسموم خود را رها کردند و شد آنچه که شد. عجیب‌تر این‌که می‌گویند زادسر نمی‌گذارد که یک دلفاردی و یا یک ساردویی به مجلس برود، حقیقتاً حرف مزخرف و پلشتی است.

حتی بدتر از اینها شایعه ساختند و به دروغ پرداختند که زادسر مأموریت دارد که نگذارد فلان کس و بهمان شخص به مجلس بروند و بابت این کارش صدها میلیون تومان پول از ... گرفته است. کسی که با پی‌گیری زادسر رئیس ... شد، کسی که ادعای دوستی و اصولگرایی داشت و کسی که وکالت زادسر را ملهم از گرداگرد کعبه معظمه تبلیغ می‌کرد به همراه آنان که با تأیید و کمک زادسر برگزارکننده انتخابات و نظارت بودند، همه و همه دست به دست هم دادند و در کمال عزت و احترام و بدون هیچ زحمت و امیدی یک اصلاح‌طلب را جایگزین زادسرجیرفتی در مجلس نمودند و بعد از ارسال او به خانه‌ی ملت، طلبکار زادسرجیرفتی شدند و گفتند اسلام‌پناه را، زادسر به مجلس فرستاده و علت این ادعا را هم می‌نالیدند که زادسر چرا کاندیدا شد!؟، و چرا به بازرس شورای نگهبان گفته که رأی منتخب دوره هشتم، اگر چه محلی و با اختلاف اندازی میان سردسیریان – گرمسیریان تولید شد، ولی رأیی نسبتاً سالم مردمی بوده و امام فرموده است: «میزان رأی ملت است»، آن موقع هنوز امام خامنه‌ای نفرموده بود «رأی مردم حق‌الناس است». آمدند و با هزار و یک ترفند و توطئه، مانع ادامه خدمتگزاری صادق، جدی، سمج، قاطع شجاع و ... شدند و یک چیزی هم طلبکارند. اصلاً چقدر خودشان را تحویل گرفته‌اند. زادسر هیچ‌وقت با ضعیفان، حتی اگر ناسزایش گفته و حقش را نیز پایمال ساخته‌اند، مقابله به مثل نکرده و اهل انتقام نبوده است.

زادسرجیرفتی درست به یاد دارد که در میان مردم ساردوییه در صحن امام زاده سلطان سیدمحمد علیه‌السلام، به مردم گفت، مردم ساردوییه بین من و شما امام زاده علیه‌السلام گواه باشد که من گفتم. آری، عرض شد ای ساردویی‌ها کمک کنید زادسر به مجلس برود تا جاده گدار خیموکی به راین ،همانند جاده جیرفت ساردو –دلفارد ساخته شود و مقدمات آباد شدن ساردوئیه فراهم شود اگر زادسر به مجلس نرود جاده سربیژنی را خواهند ساخت و عبور و مرور از آن جاده خواهد شد و ساردوئیه پیشرفت لازم را نخواهد کرد، اما بغض و حسادت برخی این حقایق را نمی‌دید. حالا تصور بکنید تمام خودروهایی که از آن جاده رفت و آمد می‌کنند، می‌آمدند درب‌بهشت و آنگاه به سوی راین می‌تاختند چه می‌شد.

 اگر در دروه هفتم زادسرجیرفتی به مجلس نرفته بود، جاده درب‌بهشت (گدار خیموکی) - حسین آباد –راین به این صورتی که هست ساخته نمی‌شد و به عنوان راه روستای و متروکه تلقی می گردید. از همه مهم‌تر اینک 8 سال است که زادسر قدرتی برای پیگیری مناطق مختلف از جمله ساردوئیه را نداشته است و اکنون با اقبال عمومی که از سوی مردم شریف هرمزگان به ساردوئیه شده است، چناچه زادسر نماینده می‌بود و مردم ساردوئیه به توصیه‌های وی عمل می کردند، امید بیشتری برای شهرستان شدنش بود و هست.

هرکس که با الفبای سیاسی شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد آشنا باشد می‌داند که طرح شهرستان شدن عنبرآباد در سال 1371 یعنی سال اول نمایندگی زادسرجیرفتی توسط نامبرده مطرح شد و تا حصول نتیجه لاینقطع پی‌گیری شد.

و اما در خصوص عنبرآباد چه به بگویم از ظلم و ستم برخی که خود را عنبرآبادی معرفی می‌کنند و ناجوانمردانه بین عنبرآبادیان و جیرفتیان بغض و کینه می‌کارند در حالی که خدا لعنت کند زادسرجیرفتی و یا هر کس دیگری که در پی‌گیری امور این دو شهرستان دوئیت قائل شود.

لطفاً راجع به عنبرآباد مطالب ذیل را با دقت ملاحظه فرمایید:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

مردم شریف عنبرآباد و خانواده‌های معظم شهدا زیدعزهم

سلام عليكم و رحمت الله و بركاته

اخیرا عده‌ای قلیل که همیشه ظالمانه بر خدمتگزار امتحان پس داده شما تاخته‌اند و ناجوانمردانه با تولید صدها شایعه، و پردازش شاید هزاران دروغ از سال 1366 الی 1394 طی 28 سال که یک عمر است، توانستند تا سرانجام با انواع تقلبات، بین این خادم و نوکر شما عزیزان و جیرفتی های بزرگوار، فاصله‌ای غیر خدایی انداختند.

اکنون که یقین پیدا کرده‌اند که شما مردم رشید و تیزبین به اطمینان رسیده‌اید که دیگر نوکری به طهارت، صداقت، سماجت، صراحت، شجاعت و جانفشانی و . و ... زادسرجيرفتی، نتوانستید برای خودتان بیابید. حتی کسانی که به جهت پروپگاندای غرب‌مآبانه‌ی مخالفین سیاسی، موافقم نبوده‌اند از قرار مسموع بعضاً می‌فرمایند: بین خود و خدا، دیگر وکیلی مانند زادسر را، باید مادر بزاد.دوباره چند ماه است که ظلم و ستم‌های خودشان را مضاعف ساخته، و از شبکه های اجتماعی هم سوءاستفاده نموده و جنگ تبلیغاتی به راه انداخته‌اند و می‌نویسند زادسرجیرفتی چکار کرده است؟

زادسرجیرفتی بخش بزرگ اسماعیلیه را از عنبرآباد جدا کرده است.

انگار چشم نداشته‌اند که ببینند و گوش نداشته‌اند که بشنود:

1- اولین خواسته عنبرآبادی‌های پرصفا از خدمتگزار خود در مجلس شورای اسلامی در دوره‌ی چهارم مجلس شورای اسلامی که دوره‌ی اول نمایندگی این طلبه‌ی بسیجی بوده است، ایجاد امنیت بود که محقق شد که بیت الغزل اقدامات نگارنده است.

2- دومین مطالبه مردم شریف عنبرآباد احداث پل دریاچه است که از شاهکارهای دوران نمایندگی زادسرجیرفتی است.

بلی؛ از شاهکارهای بسیار طلایی دوران خدمتگزاری زادسرجیرفتی مستقل شدن عنبرآباد و شهرستان شدن آن است که نه در مخیله‌ی هیچ‌یک از عنبرآبادی‌ها خطور کرده بود و نه از دیگران. و %100 افتخارش از آن نماینده دوره‌های چهارم و پنجم مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی است. در حال مطالعه برای استان شدن به یقین رسیدم که باید عنبرآبادمستقل بشود.حالا هر کس مرد است رسماً و کتباً با اسم و رسم و تلفن ادعاهای فوق را انکار کند. حقیقتاً از همه و همه مهمتر جدا ساختن عنبرآباد از جیرفت است، که چقدر برخی از جیرفتی‌ها اعم از موافق و مخالف سیاسی، با من مخالفت کردند و چقدر رای از دست دادم و چقدر علیه بنده تبلیغ کردند، خدا می‌داند.  

و اما در رابطه با بخش بزرگ اسماعیلیه؛

هر کس بگوید اسماعیلیه جزو بخش عنبرآباد بوده است یا تقسیمات کشوری را نفهمیده و یا دروغگوئی بزرگ است.

بنده به عنوان نماینده‌ی مجلس شورای اسلامی به حضور شریف بزرگان و مردم بخش مذکور، تا کریم‌آباد ده به ده، و روستا به روستا رفتیم و التماس کردیم، که موقتا اجازه بدهند که این بخش به عنبرآباد ملحق بشود و عنبرآباد شرایط و ظرفیت شهرستان شدن را پیدا بکند بعد از آن کار بزرگ و مبارک، اگر نخواستید جزو عنبرآباد باشید، پی‌گیری می‌کنم که دوباره به جیرفت ملحق بشوید.

الحمدلله این شاهکار که پیشقراول شهرستان شدن چند شهرستان دیگر هم شد، محقق گردید و عنبرآباد مستقل شد و پل دریاچه هم افتتاح گردید، اما هیچگاه احدالناسی از اهالی شریف بخش اسماعيله‌یاز دریاچه و رومرز تا آب برده حاضر نبودند که از توابع شهرستان عنبرآباد باشند. تا اینکه دوباره در دوره‌ی هفتم مجلس شورای اسلامی آمدند به سراغ بنده و گفتند مرد است و قولش. بنده هم گفتم چشم.

آمدم عنبرآباد و عرض کردم ای بازاری ها یکی دو سال اجناستان را از جیرفت ارزانتر بفروشید. ای اداری‌ها یک کاری بکنید که مردم غرب هلیل‌رود دیوانه و وحشی، با اشتیاق از پل احداث شده عبور بکنند و به شهر عنبرآباد مرکز شهرستان وارد شوند.آنان پی گیر هستند که دوباره به جیرفت ملحق بشوند. کسی گوشش بدهکار نشد که نشد، خب،بنده باید چکار می کردم.وکیلی که به خواست اکثریت مردمدر عمران و آبادانی توجه نکند دین ندارد.آری بنده به قول خود در دوره‌ی پنجم مجلس عمل کردم و مقدمات قطعی و حتمی الحاق بخش بزرگ اسماعیلیه مهیا شد، که قبل از ابلاغیه رسمی آن، قدرت مقتدر زادسرجیرفتی با عرضه را، با صدها ترفند و دروغ و کلک ستاندند، و شد آنچه که شد.خب حالا اگر عرضه دارید به آن کسی که فرستاده‌اید بگویید که مردم اسماعیلیه را موافق جزو عنبرآباد شدن بگرداند و تا حصول نتیجه از پای ننشیند. بدانید که مردم می‌دانند که خائن کیست نه آن‌که کسی که اسماعیلیه را مجدداً به جیرفت برگرداند.

در پایان عرضه می‌دارد:

دیگر مطلبی که درخواست عموم مردم باشد، مطرح نشده بود. اما بنده با مطالعه و بررسی پروژه‌های ذیل را تا حصول نتیجه پی‌گیری کرده‌ام :

- جاده های بسیار مهم و مهم؛

- گلو تا نرگسان

- عنبرآباد تا نه بنی سلمان آباد.

- عنبرآباد تا پاسگاه امجز

- عنبرآباد تا پل و بعد از پل تا جاده بلوک

- عنبرآباد تا پاتلی و دیگر روستاها تا جاده اصلی کهنوج - جیرفت

- عنبرآباد تا حیشین

- گرم سالاررضا تا جاده اصلی مرده

- حاجی آباد گرم و . و ... که الآن حضور ذهن ندارم.

- هان، یادم آمد، دوساری تا جاده جیرفت -کهنوج.

- تعریض و آسفالت از علی آباد تا ورودی عنبرآباد.

- علی آباد تا ده مقدس زاده‌ها.

در بخش آب فقط خدا می داند که چقدر زحمت کشیدم.

آب دوساری،  آب زاخت و ملک آباد، آب حاجی آباد گرم. و. و ...

در بخش بهداشت

          احداث درمانگاه و بیمارستان در عنبرآباد که قبل از اتمام و افتتاح، قدرت را زادسر گرفتند.

کمک به احداث مصلای عنبرآباد

کمک به شهرداری که یک قلم آن به اعتراف شهردار وقت2/000/000/000ریال بوده است.

خدا می‌داند که برای مردم عزیز و محروم مستقر در مهتابی چها که نکردم از خودشان بپرسید همچنین مردم عزیز و محروم پیدنکوئیه و مشابه آن‌ها.

و بسیار است که باید به بایگانی کارها مراجعه کنم.

مردم شریف عنبرآباد به غیر از زادسرجیرفتی دیگر قدرت و جرأت هیچ کس نبود که پی‌گیری کند تا سروران عزیز ثاراللهی به فرماندهی سردار سترگ، جهانی و افتخارآفرین سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی ، برای ایجاد امنیت در منطقه مستقر شود.

به غیر از این طلبه‌ی بسیجی کسی نمی توانست دولت را مجاب و مجبور بسازد که پل دریاچه را احداث کند.

به غیر از این خاطره نویس شهیدان کسی نمی توانست احداث جاده تا نرگسان را عملی بسازد.

کسی نمی توانست برق رسانی از عنبرآباد تا نرگسان را. ...

در دهه‌ی 70 قریب به50/000/000/000ریال پول هزینه‌اش شد.

جاده رودفرق را، تیغ سیاه را و. ...

در بخش مدرسه سازی چه اقداماتی که نشد.

هر که مرد است و غیرتمند، و حرفی برای گفتن، نقدی بر مطالب، و اعتقاد بر این‌که طبق قوانین ساری و جاری در کشور اعم از قانون اساسی و آئین نامه‌ی داخلی مجلس شورای اسلامی، بنده می‌توانستم کاری برای عنبرآباد یا جیرفت انجام بدهم و کوتاهی کردم، مستند و مدلل انا رجل بگوید و ادعا های بنده را رسما و کتبا و با اسم و رسم در مجاری رسمی کشور اعم از مکتوب یا خبرگزاری‌های مجوزدار،  رد بکند و جواب بگیرد. نه در وآتس‌آپ و تلگرام و از این جور جاها.

حالا بنده با صبوری ناملایمات را تحمل می کنم تا به همگان ثابت کنم که مخالفان مدعی زادسرجيرفتی، چیزی برای گفتن ندارند به جز دروغ. و دردشان صندلی سبز و قدرت‌مند و پر امکانات مجلس شورای اسلامی است نه عمران جیرفت و آبادانی عنبرآباد.

هر کس راست می گوید بیاید در محضر مردم شریف جیرفت و عنبرآباد در یک مسجد، حسینه یا جای دیگر، رو در رو با زادسرجيرفتی مطرح کند و فی المجلس جواب بگیرد و از شروع تا ختام جلسه هم فیلم تهیه شود. البته مشروط به این که همه چیز مشخص، و با مدیریت و اجرایی که مرضی الطرفين باشد، صورت پذیرد و فرمانداری و سربازان گمنام امام زمان علیه‌السلام هم در جریان قرار بگیرند تا هر جور که صلاح دانستند، از دور یا نزدیک، با واسطه یا مستقیم، نظارت داشته باشند و اگر لازم شد کنترل فرمایند. آری؛ در حضور مردم، با اعلام قبلی، هر کس مرد است، علیاً.

با تشکر؛

طلبه‌ی بسیجی

علی زادسرجیرفتی

نماینده‌ی دوره های چهارم، پنجم و هفتم مردم شریف جیرفت و عنبرآباد

در مجلس شورای اسلامی

قم‌المقدسه؛  1394/04/13

=====

شبهه؛

دروغ بس بزرگ دیگرش که شرم‌آور همی باشد عبارت است؛ استقلال سازمان جهاد کشاورزی جیرفت و کهنوج که در نیمه‌ی اول 1375 به وقوع پیوست، توسط نماینده‌ی میان‍دوره‌ای دوره‌ی ششم"ره" محقق شده است

پاسخ؛

و اما راجع به استقلال سازمان جهادکشاورزی جیرفت و شش شهرستان دیگر، استدعا دارد که سخنرانی بسیار مهم زادسرجیرفتی را، با دقت از نظر شریف بگذارنید و آنگاه اظهار نظرهای مخالفان منطف! نامبرده را ملاحظه بفرمایید که چقدر دور از حقیقت است:

دستور جلسه‌ سي‌ و چهارم‌ روز سه‌شنبه‌ هشتم‌ آبان‌  ماه‌ 1375 مطابق‌ با شانزدهم‌ جمادي‌الثاني‌ 1417:

....................

6 ـ گزارش‌ شور اول‌ كميسيون‌ امور اداري‌ و استخدامي‌ در مورد لايحه‌ اصلاح‌ تبصره‌ (7) قانون‌ تفكيك‌ وظايف‌ وزارتخانه‌هاي‌ كشاورزي‌ و جهادسازندگي‌. (استقلال سازمان جهادكشاورزی)

.................

منشي‌  (موحدي‌ ساوجي‌) ـ دستور بعد گزارش‌ شور اول‌ كميسيون‌ امور اداري‌ و استخدامي‌ در خصوص‌ لايحه‌ اصلاح‌ تبصره‌ (7) قانون‌ تفكيك‌ وظايف‌ وزارتخانه‌هاي‌ كشاورزي‌ و جهاد سازندگي‌.

مخبر كميسيون‌ استخدام‌ تشريف‌ بياورند.

مجيدي‌ ـ  من‌ مخالف‌ هستم‌.

نايب‌ رئيس‌ ـ  حالا يكي‌ از اعضاي‌ كميسيون‌، آقاي‌ ترقي‌ تشريف‌ بياورند.علي‌ زادسر ـ  بسم‌الله الرحمن‌ الرحيم‌

بنده‌ از مجلس‌ محترم‌ تقاضا دارم‌ لطف‌ فرموده‌ و به‌ عرايضم‌ توجه‌ خاص‌ معطوف‌ دارند.

بحث‌ سازمانهاي‌ كشاورزي‌ شهرستانهاي‌ جيرفت‌ و قزوين‌ و گرگان‌ و گنبد به‌ (31) سال‌ پيش‌ برمي‌گردد. سال‌ 1344 كه‌ بنا بر استعدادهاي‌ خاص‌ كشاورزي‌ در مناطق‌ مذكور، كارشناسان‌ سازمانهاي‌ برنامه‌ و بودجه‌ و امور كشاورزي‌ در آن‌ روزگار طي‌ نامه‌ شماره‌ 12/8/810544 توسط‌ سازمان‌ برنامه‌ وقت‌ مطرح‌ و براساس‌ ماده‌ (19) قانون‌ برنامه‌ عمراني‌ كشور به‌ تصويب‌ رسيده‌. مطلبي‌ كه‌ برادر بزرگوارمان‌ جناب‌ آقاي‌ زارعي‌ در خصوص‌ نياز به‌ ساختمانهاي‌ جديد و نيروي‌ انساني‌ جديد و چارت‌ تشكيلاتي‌ جديد فرمودند، هيچكدام‌ اينها را اين‌ سازمانها نياز ندارند. براي‌ اينكه‌ الان‌ (31) سال‌ است‌ كه‌ اينطور دارند اداره‌ مي‌شوند. منتها اسم‌شان‌ سازمان‌ عمران‌ جيرفت‌، سازمان‌ عمران‌ قزوين‌ و سازمان‌ عمران‌ گرگان‌ و گنبد بوده‌ و با تشكيلات‌ خاص‌ در شهرستان‌ اداره‌ مي‌شدند. حالا چرا آن‌ زمان‌ تشخيص‌شان‌ اين‌ بوده‌ كه‌ اين‌ مناطق‌ به‌ سازمان‌ مستقل‌ زيرنظر مركز نياز دارند، بخاطر آن‌ ويژگيهاي‌ خاصي‌ كه‌ ان‌شاءالله خدمتتان‌ عرض‌ مي‌كنم‌. ان‌شاءالله مجلس‌ محترم‌ هم‌ وقوف‌ كامل‌ دارد و عنايت‌ لازم‌ را مبذول‌ مي‌فرمايد.

قبل‌ از آن‌ من‌ چند نكته‌ را بصورت‌ اختصار عرض‌ كنم‌ كه‌: نكته‌ اول‌، سابقه‌ اين‌ لايحه‌اي‌ كه‌ الان‌ در دستور كار است‌ و شما نمايندگان‌ بزرگوار ملاحظه‌ فرموديد به‌ نيمه‌ دوم‌ 71 برمي‌گردد كه‌ ما با خبر شديم‌ سازمانهاي‌ عمران‌ جيرفت‌ و قزوين‌ و گرگان‌ و گنبد منحل‌ شده‌ و بجاي‌ آنها اداره‌ كشاورزي‌ بوجود آمده‌ و زير نظر استان‌ بايد اداره‌ بشود. استناد هم‌ كردند، همين‌ استنادي‌ كه‌ آقاي‌ زارعي‌ فرمودند كه‌ قانون‌ مصوب‌ مجلس‌ اجازه‌ نداده‌ در هر استاني‌ بيش‌ از يك‌ سازمان‌ تأسيس‌ و ايجاد گردد. در حاليكه‌ اينها تأسيس‌ شده‌ بودند و اداره‌ مي‌شدند و هيچ‌ بار مالي‌ بوجود نمي‌آوردند و هيچ‌ نيروي‌ انساني‌ جديد و چارت‌ تشكيلات‌ جديدي‌ نياز نداشتند. ما طي‌ پيگيريهاي‌ لاينقطع‌ از طريق‌ سازمان‌ امور اداري‌ و استخدامي‌ و دبيركل‌ محترم‌ آن‌ و معاونت‌ محترم‌ حقوقي‌ وامور مجلس‌، جناب‌ آقاي‌ هجرتي‌ به‌ اين‌ نتيجه‌ رسيديم‌ كه‌ مشكل‌ را در حضور شريف‌ رياست‌ محترم‌ جمهوري‌ حضرت‌ آيت‌الله هاشمي‌ رفسنجاني‌ مطرح‌ كنيم‌ و از ايشان‌ درخواست‌ كنيم‌ به‌ عنوان‌ رئيس‌ شوراي‌عالي‌ اداري‌ دستور بدهند استقلال‌ اين‌ سازمانهاي‌ يادشده‌ تأمين‌ شود. بعد از بحث‌ مفصلي‌ كه‌ در محضر ايشان‌ شد، معظم‌له‌ فرمودند نظر آقاي‌ كلانتري‌ (وزير محترم‌ كشاورزي‌) در اين‌ خصوص‌ چيست‌؟ آيا مطالب‌ شما را آقاي‌ كلانتري‌ به‌ عنوان‌ باني‌ امر كشاورزي‌ قبول‌ دارد، تأييد مي‌كند؟ كه‌ بنده‌ عرض‌ كردم‌ بله‌ آقا، ايشان‌ روي‌ نامه‌ بنده‌ مرقوم‌ فرمودند كه‌ جناب‌ آقاي‌ كلانتري‌ نظر بدهند. آقاي‌ كلانتري‌ هم‌ نظر كارشناسي‌ خودشان‌ را دادند.

نهايتاً به‌ اينجا ختم‌ شد كه‌ كارشناسان‌ حقوقي‌ نظر دادند كه‌ رئيس‌ جمهور محترم‌ به‌ تنهايي‌ نمي‌تواند بر استقلال‌ اين‌ سازمانهادستور بدهد، بايد حتماً مجلس‌ محترم‌ نظر بدهد و اين‌ استثناء را در قانون‌ تصريح‌ كند. در اواخر سال‌ 73، اوائل‌ سال‌ 74 از طرف‌ ما  طرحي‌ تنظيم‌ شد كه‌ به‌ مجلس‌ تقديم‌ بشود نمايندگان‌، منتها بعد از بررسي‌ و تبادل‌ نظر به‌ اين‌ نتيجه‌ رسيديم‌ كه‌ الان‌ با توجه‌ به‌ سال‌ 74 كه‌ سال‌ خاصي‌ بود ممكن‌ است‌ ما نتيجه‌ مطلوب‌ را از طرح‌ نگيريم‌. بهتر اين‌ است‌ كه‌ خود دولت‌ لطف‌ كند و لايحه‌ آن‌ را تنظيم‌ كند و پس‌ از تصويب‌ در هيأت‌ دولت‌ به‌ مجلس‌ محترم‌ تقديم‌ كند كه‌ كارشناسان‌ سازمان‌ امور اداري‌ و استخدامي‌ پس‌ از سفرهاي‌ متعدد به‌ مناطق‌ يادشده‌ و كارشناسي‌ جدي‌ و همچنين‌ وزارت‌ كشاورزي‌، لايحه‌اي‌ كه‌ الان‌ خدمت‌ شماست‌ به‌ دولت‌ تقديم‌ و تصويب‌ و الان‌ هم‌ در حضور و در دست‌ شماست‌ و ان‌شاءالله مورد توجه‌ خاص‌ شما هم‌ قرار مي‌گيرد و ما از اين‌ بابت‌ خاطرجمع‌ هستيم‌ و همينجا بنده‌ به‌ سهم‌ خودم‌ تشكر عميق‌ خود را از وزارت‌ كشاورزي‌ و سازمان‌ امور اداري‌ و استخدامي‌ و زحماتي‌ كه‌ كشيدند ابلاغ‌ مي‌كنم‌.

اما مختصري‌ در خصوص‌ منطقه‌ جيرفت‌ و كهنوج‌ و استحقاق‌ آنجا به‌ سازمان‌ كشاورزي‌ مستقل‌، قطعاً عزيزان‌ و موافقين‌ محترم‌ در خصوص‌ استعدادهاي‌ مناطق‌ قزوين‌ و گرگان‌ و جنوب‌ خراسان‌ توضيح‌ لازم‌ را خواهند داد. جيرفت‌ كه‌ نام‌ ديگر آن‌ سبزواران‌ است‌، حدود (18) هزار كيلومتر مربع‌ مساحت‌ دارد. از شمال‌ به‌ بم‌ و از جنوب‌ به‌ كهنوج‌ و باتلاق‌ جازموريان‌ و از غرب‌ هم‌ به‌ بافت‌ و قسمتي‌ از استان‌ هرمزگان‌ راه‌ دارد و همسايه‌ است‌. چهار بخش‌ بزرگ‌ و پردامنه‌ دارد. بنامهاي‌ مركزي‌، عنبرآباد، ساردوئيه‌ كه‌ جبالبارز و ساردوئيه‌ سردسيري‌ و آن‌ دوتاي‌ ديگر گرمسيري‌ هستند و داراي‌ بيش‌ از (1400) روستاست‌ كه‌ چندي‌ پيش‌ من‌ عرض‌ كردم‌ بيش‌ از (103) آن‌ بالاي‌ بيست‌ خانوار بي‌برق‌ است‌ و (180) بالاي‌ بيست‌ خانوار بي‌آب‌ است‌ و متأسفانه‌ سخت‌ هم‌ گرفتار ييلاق‌ و قشلاق‌ هستند كه‌ خسارت‌ فراواني‌ از اين‌ بابت‌ متحمل‌ مي‌شوند. شهرستان‌ كهنوج‌ هم‌ (32) هزار كيلومتر مربع‌ مساحت‌ دارد كه‌ جمعاً اين‌ دو شهرستان‌ (50) هزار كيلومتر مربع‌ مساحت‌ دارند و حتي‌ ساخت‌ سد جيرفت‌ با توجه‌ به‌ استعداد منطقه‌ و تأسيس‌ سازمان‌ عمران‌ وقت‌ در (31) سال‌ قبل‌، در دستور كار قرار مي‌گيرد. البته‌ اگرچه‌ تا اين‌ لحظه‌ هيچ‌ خيري‌ به‌ مردم‌ جيرفت‌ نرسانيده‌... (نايب‌ رئيس‌ ـ وقتتان‌ تمام‌ است‌) يك‌ لحظه‌ اجازه‌ بفرماييد.

بطور متوسط‌ بارندگي‌ آن‌ (180) ميلي‌متر در سال‌ است‌، ارتفاع‌ آن‌ از سطح‌ دريا (1100) متر است‌ و (125) هزار هكتار زمين‌ حاصلخيز در حاشيه‌ هليل‌رود دارد. (50) هزار هكتار زمين‌ حاصلخيز در دشت‌ فارياب‌ دارد، (435) هزار هكتار در دشت‌ قلعه‌گنج‌ دارد، (874) هزار هكتار در دشت‌ رودبار دارد و از نظر آب‌ رودخانه‌ هليل‌ (540) ميليون‌ متر مكعب‌ در سال‌ آب‌ دارد، رودخانه‌ شور حدود (100) ميليون‌ و آبهاي‌ زيرزميني‌ آن‌ كه‌ توسط‌ چاههاي‌ عميق‌ و نيمه‌عميق‌ تأمين‌ مي‌شود (12) هزار و (350) حلقه‌ چاه‌ است‌ و اگر ان‌شاءالله سد جيرفت‌ هم‌ به‌ بهره‌برداري‌ برسد حدود (17) هزار هكتار ديگر اضافه‌ مي‌شود و (28)گونه‌ گياهان‌ زراعي‌ در جيرفت‌ توليد مي‌شود، (29) گونه‌ درختان‌ ميوه‌ و چهار فصل‌ بودن‌ جيرفت‌ معروف‌ است‌ و به‌ «هند ايران‌» معروف‌ است‌. ذرت‌ در دو نوبت‌ در سال‌ مي‌شود. هندوانه‌ (3) نوبت‌، خيار سبز (4) نوبت‌، گوجه‌فرنگي‌ (3) نوبت‌، تناژ توليد محصولات‌ در هكتار؛ گوجه‌فرنگي‌ (65)تن‌، خيار سبز (38)تن‌، هندوانه‌ (70)تن‌، خرما (8) تن‌، ليمو شيرين‌ (60)تن‌، پرتقال‌ (25)تن‌، گريپفوروت‌ (40)تن‌، (نايب‌ رئيس‌ ـ حالا همه‌ را مي‌خواهيد بخوانيد! وقت‌ حضرت‌عالي‌ گذشته‌ است‌) مي‌خواهم‌ عرض‌ كنم‌ كه‌ از همه‌ جهت‌ واقعاً استحقاق‌ جيرفت‌ و كهنوج‌ به‌ استقلال‌ سازمان‌ كشاورزي‌ مورد توجه‌ و مورد تأكيد كارشناسان‌ مربوطه‌ است‌ كه‌ ان‌شاءالله مجلس‌ محترم‌ هم‌ لطف‌ خواهد كرد.

من‌ اينجا اين‌ اجازه‌ را مي‌خواهم‌ كه‌ نظر يكي‌ از كارشناسان‌ آلماني‌ را كه‌ در يك‌ سفر به‌ جيرفت‌ داشتند براي‌ شما بخوانم‌ و رفع‌ زحمت‌ كنم‌ كه‌ بمنظور انجام‌ ارزيابي‌ كامل‌ توان‌ توليدي‌ و ظرفيت‌ صادرات‌ و محصولات‌ كشاورزي‌ استان‌ كرمان‌ مأمور شده‌ بود پس‌ از بازديد از مناطق‌ كشاورزي‌ جيرفت‌ و كهنوج‌ در گزارش‌ مورخه‌ 15 مارس‌ 1994 خود در ارتباط‌ با جنوب‌ استان‌ كرمان‌، منطقه‌ جيرفت‌ نوشته‌ است‌ «جيرفت‌ يكي‌ از مناطق‌ با ارزش‌ كشاورزي‌ و كاملاً استثنايي‌ بوده‌ و مشابه‌ مناطق‌ خوب‌ دنيا نظير كاليفرنيا، دلتاي‌ نيل‌ و جنوب‌ اسپانيا محسوب‌ مي‌شود. موقعيت‌ آب‌ و هوايي‌ انحصاري‌ و استعدادهاي‌ اين‌ منطقه‌ در زمينه‌ توليدات‌ كشاورزي‌ مي‌تواند جيرفت‌ را به‌ يكي‌ از مناطق‌ عظيم‌ صادرات‌ كالاهاي‌ غيرنفتي‌ به‌ اروپا تبديل‌ نمايد. عدم‌ وجود برف‌ و سرما در اين‌ ناحيه‌...» كه‌ ان‌شاءالله مجلس‌ محترم‌ به‌ اين‌ نكته‌ توجه‌ كند و تصويب‌ نمايد.

والسلام‌ عليكم‌ و رحمة‌الله و بركاته‌

نايب‌ رئيس‌ ـ  متشكر، ادامه‌ بحث‌ را براي‌ جلسه‌ آينده‌ مي‌گذاريم‌.

1375/08/04

..............................

صورت‌ مشروح‌ مذاكرات‌ جلسة‌ علني‌ روز چهارشنبه‌ نهم‌ آبان‌ ماه‌ 1375 

 رئيس‌ ـ  خيلي‌ متشكر، نماينده‌ دولت‌ بفرماييد.

==============

ادامه دارد ...

==============

درست به یاد دارم که به فرماندارن وقت جیرفت و عنبرآباد با صراحت گفتم با این عملکرد ناصواب و غیرخدایی شما قطعاً آقای اسلامی‌پناه، به مجلس می‌رود و رفت که البته رفتنش مرهون پیام و شهادت بنده بود که برای بازرس شورای نگهبان شهادت دادم که آرای ایشان اگرچه ناسیونالیستی می‌باشد ولی واقعی و مردمی است. حالا چرا ادامه دادم و انصراف خود را اعلام نکردم بماند برای یک وقت دیگر. فقط از فرماندار وقت جیرفت بخواهید که وضوء بگیرد و دست بگذارد بر روی قرآن کریم و بگوید که متن آن نامه‌ی محرمانه‌ای را که زادسر در شب آخر تبلیغات انتخابات برایت با نمابر فرستاد چه بود؟ ادامه . . .

 

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...