به محض این‌که گفتم؛ آمرزگارا؛ مسؤولین فرهنگی دولت ایشان، خصوصاً وزیر فرهنگ و ارشاد را هدایت فرما. به ناگه بمب خنده‌ی شدید حضار در مجلس شورای اسلامی، منفجر شد و دقایقی همگان فقط می‌خندیدند.ادامه . . .

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

امروز صبح مورخ 1393/07/16 ، اکثر رسانه‌های مکتوبِ دنیای حقیقی و مجازی، جریان میهمانی مفصل و پرهزینه‌ی دیشب ریاست محترم قوه‌ی مقننه‌ی جمهوری اسلامی ایران را، برابر گرایشات سیاسی خود، به صورت مختصر و مستوفی منعکس ساخته‌اند. نگارنده که طی 12 سال نمایندگی‌اش در مجلس شورای اسلامی، بارها در این میهمانی شام، با عنوان دل‌ربای نشست مشترک دولت و مجلس شرکت داشته، و بر سر سفره‌ی چرب، خوشمزه و متنوع آن‌ نشسته است!، بیشترین فایده این نشست‌ها را که هر شش‌ماهی یک‌بار در خانه‌ی ملت و کاخ دولت و به نوبت برگزار می‌شد در همین شامِ خوردنی‌اش یافته است!، بر آن شد تا خاطره‌ی خاص و خواندنی‌‌اش را از یکی از این نشست‌ها در مجلس پنجم، که سه سال آن هم‌زمان بود با هفتمین دولت و پنجمین رئیس جمهور، برای ملت عزیز ایران به یادگار بنگارد تا بدانند که ممکن است از این گونه فواید هم برای نمایندگان داشته باشد.

البته این نشست به اصطلاح دولت و مجلس، مزایا دیگری نیز دارد مانند؛ دیدار عمومی نمایندگان و وزیران، احتمالاً قول و قرار برخی با بعضی، بده و بستان بعضی با برخی!، تسلیم مکتوبات (درخواست‌ها) ساکنین خانه‌ی ملت، به حضور فرمان‌بران رئیس دولت، و اخذ دستوراتی اجرایی از عده‌ای از ویزران در هامش تعدادی از نامه‌های نمایندگان که به اصطلاح نوکران اختصاصی مردم مسلمان و غیر مسلمان ایران اسلامی هستند. و از این قبیل. در زمانی که بنده نماینده‌ی مجلس بودم، تا آنجا که در خاطرم مانده است، برنامه‌های نشست‌های دولت و مجلس که با شام خوب‌اش!، ختم به خیر می‌شد، عبارت بود از:

-        سقف جلسه 180 دقیقه،

-        90 دقیقه از آن سه ساعت، در اختیار مجلسیان، و مابقی‌اش متعلق به دولتی‌ها،

-        30 دقیقه دراختیار 10 نماینده‌ی مجلس قرار می‌گرفت، که هر یک صاحب 3 دقیقه وقت گرانبهای بلندگوی پر قدرت مجلس می‌شدند، که با قید قرعه از بین متقاضیان ثبت نام کرده، مشخص می‌شدند تا هر چه دل‌‌شان می‌خواست بگویند.

-        30 دقیقه دوم، مختص به هیأت رئیسه‌ی مجلس بود تا گزارشی از وضعیت موجود خود را ارائه کند.

-        یک سوم 180 دقیقه به وزیرانی که رئیس جمهور مشخص می‌کرد اختصاص داشت تا به هر نحو که صلاح بدانند در مقام پاسخ‌گویی به اظهارات مطرح شده، مدافع عملکرد دولت باشند.

-        از دقیقه‌ی 120 الی دقیقه‌ی 150 هم رئیس محترم مجلس افاده می‌فرمودند.

-        30 دقیقه‌ی پایانی هم حتماً از باب ختامه مسک! در اختیار رئیس جمهور قرار می‌گرفت تا فیوضات را کامل فرماید.

در یکی از این میهمانی‌ها که به میزبانی رئیس وقت ما در مکان قبل از بهارستان برگزار شد، اسم علی زادسرجیرفتی هم یکی از ده نام نماینده‌ای بود که به عنوان نفر پنجم یا ششم در قرعه‌کشی اعلام شد، که باید در جایگاه ناطقین قرار بگیرد و مطالب دلخواه خود را حداکثر ظرف 3 دقیقه بیان کند. خوب یک سینه سخن را چگونه می‌شد در 180 ثانیه فریاد کرد؟ آن‌هم در آن شرایط پر درد و رنجی که اصلاح‌طلبان امریکایی مسلک و لیبرال‌مآب ایجاد کرده بودند که شرحی از مشت نمونه‌ی خرواراش هم سر دراز داشت و مثنوی هفتادمن کاغذ می‌شد.

خلاصه کنم؛ در آن چند دقیقه، با کمی تأمل و سر بردن در جیب تفکر، به این جمع بندی رسیدم که از باب «الاهم و فالاهم» سه مطلب اساسی و بسیار مهم را به اصطلاح تلگرافی ظرف سه دقیقه مطرح کنم، و در پایان چند دعا از بالا به پایین را مناجات کرده و حرف نهایی دلم را بیان کنم.

و اما مضمون آن سه مطلب اساسی که اجمالاً در خاطرم مانده است، عبارت است:

اول؛ جناب آقای رئیس جمهور؛ مدتی طویل است که توسط خودتان غیر مستقیم، و دوستان‌تان علنی و شفاف تبلیغ و القا می‌شود که آقای خاتمی می‌خواهد کار کند و به وعده و وعید‌های انتخاباتی‌اش عمل کند ولی نمی‌گذارند که او کار کند، لطفاً امروز با صراحت بگویید که چه کس یا کسانی، کدام ارگان یا کدامین نهاد یا شخصی چنین قدرتی دارد که مانع از انجام تعهدات قانونی رئیس جمهور بشود! تا ما خودمان بزنیم تو دهن‌اش. اگرچه ما آن را «دروغ بزرگ» می‌دانیم. (هرگز خاتمی به این پرسش پاسخ نگفت که نگفت. چون واقعاً دروغی بزرگ بود.)

دوم؛ آقای رئیس جمهور؛ «کشاورزی»، در کشوری که اولویت اول آن تولیدات انواع محصولات کشاورزی است، در حال اضمحلال است. چنان‌چه چاره‌ای اندیشه نفرماید به زودی می‌بایست به سوگ مرگ تدریجی کشاورزی، و نابودی زندگانی کشاورزان نشست، و به کوچ بی‌شمار روستائیان، به حلبی‌آبادهای حومه‌ی شهرهای جای-جای کشور، نگریست.

سوم؛ جناب آقای رئیس جمهور، آنچه را که به عنوان طرح سامان دهی اقتصادی مطرح می‌کردید و مانور می‌دادید، و از قرار مسموع به تأیید رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز رسیده است، به کجا انجامید و چرا مسکوت ماند؟

مستحضر باشید که خاتمی به هیچ‌یک از مشکلات و معضلات سه‌گانه‌ی مطرح شده، جوابی نداشت که بدهد و نشینیده می‌گرفت. بعداً یکی از وزیران او که اکنون هم از مقامات مهم و مطرح کشور است در یک جلسه‌ی دو نفره به نویسنده گفت: خاتمی فرق بین میلیارد ریال با میلیارد تومان را تمیز نمی‌دهد. منظور او این بود که خاتمی را برای رئیس جمهوری خلق نکرده‌اند.

حالا بشنوید (بخوانید) از دعاهای بنده که در طلیعه‌ی سخن اشاره شد، که چه غوغایی به پا کردند و مدت‌ها نقل محافل سیاسی، جناح‌ها و تیتر خبرنامه‌های محرمانه شدند؛

-        خدایا؛ قلب مبارک حجت ثانی عشر عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف را از ما خشنود بگردان. (همه گفتند آمین)

-        پروردگارا؛ روح مطهر و ملکوتی امام راحل را از محفل ما شاد بگردان. (همه گفتند آمین)

-        بارالها؛ به عمر، عزت، قدرت، ابهت، نفوذ کلمه و موفقیت رهبر معظم انقلاب اسلامی بیفزا. (همه گفتند آمین)

-        آفریدگار؛ رئیس جمهور اسلامی ایران بر انجام تعهداتی که به ملت ایران اسلامی داده است موفق بدار. (همه گفتند آمین)

-        آمرزگارا؛ مسؤولین فرهنگی دولت ایشان، خصوصاً وزیر فرهنگ و ارشاد را هدایت فرما. به ناگه بمب خنده‌ی شدید حضار در مجلس شورای اسلامی، منفجر شد و دقایقی همگان فقط می‌خندیدند.

و اما حالا حواشی سخنان زادسرجیرفتی را، مستحضر بشوید:

1-    خوب است فیلم و نوار آن را از آرشیو مجلس شورای اسلامی بخواهید و ببینید، باور بفرمایید به محض این‌که دعای پایانی را بیان کردم صدای خنده بلند حاضرین در فضای داخل پارلمان طنین انداز شد، از بس که برایشان جالب و پر معنی بود و با خنده‌های از عمق جان خود موافقت خود را؛ با این ادعای بنده در یک مصاحبه که مهاجرانی منحرف است و باید استیضاح بشود، اعلام داشتند.

2-    وقتی از جایگاه ناطق به سوی صندلی‌ام حرکت کردم ،آقای دکتر خرازی که وزیر امور خارجه بود، در حالی که لبخند می‌زد خطاب به این قلم گفت: من تعجب کرده بودم که سخنرانی زادسر در حال تمام شدن است و ایشان هیچ حرفی را پیرامون مهاجرانی مطرح نکرد، که این دعای تاریخی را اعلان کردید.

3-    چند دقیقه‌ای از نشستن‌ام بر صندلی نگذشته بود که نامه رسان داخلی مجلس، یادداشتی به دستم داد که با روان‌نویس توسط مهاجرانی منقوش شده بود. وقتی نوشته‌ی با رنگ سبز! آن را خواندم، پر از هتک حرمت و ملامال از فحش و ناسزا بود. آری آن ظاهر خوش خط و خال، باطنی داشت ...! .

سرگیجه بی بی سی از مواضع دوگانه سران عرب+ فیلم

4-    رئیس محترم مجلس وقت آقای ناطق، به نطق ناطق مذکور اشاره کرد و کیفیت بیان مطالب و دعاها را تأیید کرد.

5-    رئیس جمهور وقت که از نظر بنده منحرف بود و هست، نیز طی نیم ساعت سخنرانی‌اش پنج یا شش بار به نطق و دعاهای زادسرجیرفتی اشاره کرد و گفت کاش آقای زادسر برای هدایت منهم دعا می‌کرد. چرا فقط برای متولیان فرهنگی دولت دعا کرد؟ شاید مرا قابل هدایت نمی‌داند که دعا نکرد. البته نه او، و نه نظریه پرداز منحرف او، هرگز هدایت نشدند. خودش که از سران فتنه است و رفیق شفیق‌ وی هم پناهنده به ملکه! شده است و خدمتگزار BBC.

خاطرات گفتنی از این دو، بسیار است.

اللهم اجعل عواقب امورنا خیراً

طلبه‌ی بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی

نماینده‌ی ادوار مجلس(4، 5 و 7)

قم‌المقدسه؛ 1393/07/16

=====

مذاکره‌ چندین‌ ساعته‌ درخصوص‌ آمریکا

   
زادسرجیرفتی در مخالفت با مهاجرانی زینت‌الوزرای خاتمی: پوزش‌ می‌طلبم‌ که‌ در خانه‌ ملت‌ ایران‌ بحث‌ و مذاکره‌ چندین‌ ساعته‌ درخصوص‌ آمریکاست‌.(قسمت دوم) ادامه . . .

 ==============

استفاده از این مطلب فقط با ذکر نشانی زیر برای عموم بلا مانع است:http://www.zadsar.ir/

دیدگاه‌ها   

#5 شهاب 1393-11-27 07:14

درود بر خاتمی عزيز؛ سید بزرگوار دوستت داریم؛آقای زادسر چ کاری برای مردم رنجدیده جیرفت انجام دادی ن جیرفت با اون کشاورزی عالی استان کردی و ن هیچ کار مثبتی برای مردم اون خطه مردم هوشیار شدن اونزمانی ک شما رای میاوردی مردم بیچاره بودن من بچه بندرم و کلی جیرفتی دوست و رفیق دارم هشتاد درصدشون میگن در دوره نمایندگیش هیچ کاری برامون نکرد.============== به نام خدا

تلاش‌هاي مستمر، مؤثر و مصرانه زادسرجيرفتي براي توسعه، عمران و آباداني جيرفت و عنبرآباد و پی‌گيری‌های لاينقطع برای امثال موارد ذيل كه گوشه‌ای از هزاران امور اينچنينی است كه در كارنامه‌ی زادسرجيرفتی ثبت و درج شده است.

1 - بیش از یك دهه‌ جهت سفر مقام معظم رهبری روحی‌فداه، به جیرفت

2 - سال‌ها برای برقراری امنیت

3 - تلاش 15 ساله استان‌شدن جیرفت

4 - 6 سال پی‌گیری برای شهرستان‌شدن عنبرآباد

5 - 3 سال برای احداث فرودگاه

6 - 3 سال برای آب شرب شهر جیرفت

7 - 3 سال برای اصلاح و تعریض جاده جیرفت _ كرمان

8 - 4 سال برای احداث پل دریاچه _ عنبرآباد

9 - پی‌گیری 5 ساله جاده عنبرآباد _ مردهك _ نرگسان

10 - 5 سال برای جاده جیرفت _ اسفندقه

11 - 5 سال برای جاده جیرفت _ ساردوئیه _ بافت

12- 8 سال پی‌گیری برای جاده جیرفت _ ساردوئیه _ راین

13- 3 سال برای احداث پایانه باربری

14- 15 سال برای برای تعریض و اصلاح خیابان طالقانی شمالی

15- چندسال برای احداث كارخانه كنسانتره گریپ فروت

16- پی‌گیری چندین ساله برای كارخانه پنیر

17- بيش‌از هفت سال برای جاده جیرفت _ بلوك .

17مكرر- بيش‌از چهار سال برای جاده جیرفت _ جزفطن .

18- 4 سال پی‌گيری لاينقطع جهت استقلال سازمان جهاد كشاورزی جیرفت و كهنوج (75-71)

19- 6 سال پی‌گيری لاينقطع جهت چهار خطه شدن جاده جیرفت _ كهنوج _ بندرعباس

20- 5 سال پی‌گيری لاينقطع جهت اصلاح و تعریض جاده جیرفت _ كهنوج _ رودان

21- چندین سال برای بخش‌شدن مردهك

22- پی‌گیری چندین ساله شهرشدن جبالبارز

23- 8 سال برای استقلال اداره منابع طبیعی

24- پی‌گیری 7 ساله جهت تأسیس اداره كل راه و ترابری

25- چهار سال برای جهت استقلال بانك كشاورزی

26- پی‌گیری چندین ساله جهت استقلال اداره دامپزشكی

27- چندین سال جهت استقلال سازمان تعاون روستایی

28- سال‌ها جهت استقرار اداره شیلات

29- ساليان متمادی جهت برقراری پروازهای قدیم و جدید جیرفت

30- پی‌گیری 4 ساله جهت تأسیس صداوسیمای منطقه جنوب به مركزیت جیرفت

31- مصوب ساختن آرزوی ديرينه‌ی مردم جنوب استان كرمان يعنی راه‌آهن كرمان _ جیرفت _ كهنوج در جلسه‌ی رسمی هيأت دولت در كرمان.

32- تلاش 4 ساله جهت تأسیس دفتر خبری صدا و سیما در جیرفت

33- توجه و تلاش چندین ساله جهت حل مشكل حق‌التدریسی‌ها

34- توجه دائم 12 ساله جهت تقدیر و تشكر از عوامل برقراری امنیت در منطقه جیرفت و كهنوج

35- پی‌گیری توسعه و تجهیز باند فرودگاه جیرفت در حد استانداردهای بین‌المللی

36- تلاش بی‌وقفه و جدی چندین ساله برای گازرسانی به شهرستان جیرفت و عنبرآباد كه به زودی نتیجه خواهد بخشید

37- پی‌گیری جدی چندین ساله برای الحاق بخش اسماعیلیه ‌ی بلوك به شهرستان جیرفت

38- چندین سال تلاش برای چهار خطه شدن جاده جیرفت _ كرمان

39- سال های سال خطر كردن برای مقاوم‌سازی علمی و فنی منازل مسكونی شهرستان جیرفت

40- سال‌ها تلاش و جديت جهت احداث كارخانه سیمان در عنبرآباد

41- پی‌گیری جدی بیش از ده سال جهت تولید ویسكوز (ابریشم مصنوعی)

42- تصويب چهارخطه‌ شدن جاده‌ي جيرفت – كرمان در جلسه‌ي هيأت دولت در كرمان.

43- سال‌ها تلاش و جديت جهت طرح بزرگ دامداری چند هزار رأسی

44- پی‌گیری برای یكسان‌سازی زمین‌های كشاورزان و سر و سامان دادن به امور كشاورزی.

45 - سال‌ها تلاش و جديت جهت احداث سد شور جيرفت.

و هزاران مورد پی‌گیری‌های جدی و مؤثر مربوط به مصالح و منافع جيرفت و عنبرآباد، كشور و كرمان در سطوح منطقه‌ای، استانی و ملی. از جمله استقرار دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و استقرار قریب به بیست اداره کل و سازمان دیگر و . و . . . در شهر جیرفت
=====

علي زادسرجيرفتي در يك نگاه !

* جزو اولین انقلابیون و مبارزان نهضت حسینی (ع) خمینی كبیر (س) در جیرفت بزرگ و باستان.

* اولین طلبه منطقه جیرفت بزرگ (با راهنمایی حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی).

*جزو اولین رزمندگان اسلام است كه در ماه‌های نخست جنگ تحمیلی عازم جبهه‌های حق علیه باطل شده و با بعثیان كافر جنگیده است.

* اولین خاطره‌نویس رسمی شهیدان و رزمندگان اسلام در بین روحانیان.(خاطرات یك طلبه از جبهه‌های جنگ).

* اولین روحانی اعزامی به جنوب لبنان از استان كرمان.

* اولین طلبه جنگی و مجروحی كه از استان كرمان به زیارت امام خمینی قدس‌سره نایل آمد.

* جزو اولین روحانیونی كه رزمندگان لشكر 41 ثارا... صدای او را می‌شناختند و در دل تاریكی شب‌های عملیات گوش به توصیه‌های اومی‌کردند

* اولین طلبه‌ای كه به عنوان نماینده‌ مجلس شورای اسلامی از منطقه‌ی جیرفت راهی مجلس شورای اسلامی شد.

* نفر اول در فن‌آوری اطلاعات (IT) در مجلس شورای اسلامی.

* نفر اول در پی‌گیری نامه‌های مردمی دریافتی از سوی پست جمهوری اسلامی در مجلس شورای اسلامی.

* جزو نفرات اول در ایراد نطق‌های برتر مجلس شورای اسلامی.

* اولین كسی است كه بحث شهرستان‌شدن عنبرآباد را مطرح ساخت و تا حصول نتیجه پی‌گیری كرد.

*اولین كسی است كه متوجه شد تنها راه توسعه‌ی جیرفت بزرگ و باستان، استقلال آن از كرمان است و موضوع استان‌شدن جیرفت را مطرح ساخت و بیش از پانزده سال است كه لاینقطع پی‌گیری می‌كند.

*اولین نماینده‌ای كه در بین نمایندگان استان كرمان از حق و حقوق رادیو و تلویزیونی خویش استفاده‌ی قانونی كرد.

* تسلط بر سخنرانی به زبان عربی.

* مسلط بر مكالمه به زبان انگلیسی و آشنا به زبان فرانسه.

*تخصص تجربی در حوزه فرهنگ و هنر (عضوكميسيون فرهنگی در دوره ی چهارم مجلس شورای اسلامی).

* تخصص تجربی در امور اقتصادی (عضوكميسيون اقتصادی در دوره ی پنجم مجلس شورای اسلامی)

* تخصص تجربی در امور حقوقی و قضایی (عضوكميسيون قضايی و حقوقی در دوره ی هفتم مجلس شورای اسلامی).

* صاحب‌نظر تجربی در چگونگی سدسازی در كشور.

* صاحب‌نظر تجربی در كیفیت راه‌سازی و حمل و نقل.

* صاحب‌نظر تجربی در امور كشاورزی از كاشت تا برداشت.

*پی‌گیر اختصاصی حق و حقوق خلبانان سراسر كشور در شركت‌های خصوصی و دولتی و دیگر نهادها و سازمان‌ها.

*پی‌گیری خاص برای حل و فصل مشكلات پرستاران سراسر كشور.

*نفر اول نمایندگان مجلس در برملاساختن توطئه‌های انگلیس در بين اقوام مختلف ایرانی و عملكرد تفرقه‌افكنانه سفیر انگلیس در تهران.

*تنها نماینده‌ای كه در دفاع از عملكرد دیوان محاسبات خطر كرد.

*تنها نماینده‌ای كه در دفاع از شبكه‌ی جهانی العالم اقدام كرد.

*تنها نماینده‌ای كه برای دفاع از زبان فارسی و مقابله با زبان فینگیلیش توجه كرد.

*تنها نماینده‌ای كه برای محاسبه‌ی ارزان پیام كوتاه (پك) به زبان فارسی اقدام جدی كرد.

*تنها نماینده‌ای كه با سفرهای آنچنانی و افطاری مقامات از سفره‌ی بیت‌المال مقابله كرده است.

*تنها نماینده‌ای كه برای آزادسازی خانم دكتر گروگان گرفته‌شده‌ی كرمانی اقدام كرد.

*تنها نماینده‌ای كه پی‌گیری ارسال پاسخ از سوی رئیس‌جمهور و دیگر مقامات و وزیران را به نمایندگان مجلس در دستور كار خود داشته و دارد.

*تنها نماینده‌ای كه از چاپ و پخش سررسید‌های گران‌قیمت سالیانه توسط دستگاه‌های دولتی ممانعت به عمل آورده است.

*تنها نماینده‌ای كه پیگیر برطرف ساختن برخی از مشكلات شروع سریال حضرت یوسف شد.

*تنها نماینده‌ای كه با تغییر دكوراسیون چند صدمیلیونی برخی از مقامات مقابله كرده است.

*تنها نماینده‌ای كه بحث مقابله با زلزله را به صورت جدی در كشور مطرح ساخته است و لاینقطع پی‌گیری كرده است.

*تنها نماینده‌ای كه در دفاع از كاركنان مجلس شورای اسلامی خطر كرده است.

*تنها نماینده‌ای كه از حق و حقوق خبرنگاران سراسر كشور جانانه دفاع كرده است.

*تنها نماینده‌ای كه مدعی است كه ؛

1- هرگز دروغ نگفته است.

2- نامه‌ای را بدون پاسخ نگذاشته است.

3- كسی از اقوام نسبی و سببی و دوستان خاصش را به كاری نگمارده است.

4 - هیچ سوء استفاده‌ای از موقعیت نمایندگی‌اش نكرده است.

* زادسرجيرفتی پیوند‌زننده ی نام، آثار و عظمت جیرفت به محققین ایران و جهان.

* ركورددار سفر به حوزه انتخابیه به مسافت 1400 كیلومتری.

* منظم‌ترین نمایندگان در ملاقات با مراجعین و وقت‌شناس‌ترین مسئول سه دوره مجلس در حوزه انتخابیه‌اش.

*تنها كسی كه از مسئولین جیرفت و عنبرآباد، كرمان و كشور تقاضای شخصی ننموده است.

* تنها مسؤولی كه در هر حالی تلفن همراهش را پاسخ داده است و شماره آن هنوز عوض نشده است.

* تنها نماینده‌ای كه یك نطق اختصاصی عاشقانه در مورد سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به حوزه انتخابیه‌اش ایراد كرده است.

* تنها نماينده‌ای كه هرگز استفاده اختصاصی و خانوادگی از ماشين‌های دولتی نكرد.

و ...

=====
گزارش هزاران اقدام و پی گيری برای جيرفت و عنبرآباد


هزاران اقدام و پی‌گيری برای جيرفت و عنبرآبادhttp://www.gameinformer.com/cfs-filesystem file.ashx/__key/CommunityServer-Components-UserFil es/00-00-46-75-28-Attached+Files/6558.2000.jpg: ادامه . . .

« گزارش عملكرد - دفتر اول »

استان‌شدن جيرفت

« گزارش عملكرد - دفتر دوم »

- چاره‌انديشي جهت رفع معضل خطرناك بيكاري :

« گزارش عملكرد - دفتر سوم »

راه‌هاي روستايي و شهري :

گزارش عملكرد ، دفتر چهارم

بخش اسماعيله‌ی بلوك

گزارش عملكرد ، دفتر پنجم

پي‌گيري‌هاي مربوط به شهرستان بم

گزارشی تأسف‌بار از وضعيت راه‌ها به رئيس‌جمهور


بازدید تا تاریخ 1393/03/24:
نقل قول کردن

#4 delshad1 1393-09-04 22:16

سلام
الان ساعت درست 3و بیست دقیقه ی بامداد است ، ساعت 12 بود که خواستم سایتتان را مطالعه کنم از بس مطالب شیوا و جذاب بود که تا الان مشغول مطالعه ی دوراندیشی و قدرت تحلیل شما بودم ، یکی از مطالبی که بسیار نظرم را جلب کرد جلسه رای اعتماد آقای مهاجرانی بود که شما مخالف ایشان بودید و چه زیبا و دوراندیشانه شخصیتی که بعضی ها الان آن را کشف کرده اند شما در اوج اعتمادی که مسولین داشتند شرح حال ایشان را تحلیل و کشف کرده اید از بس مطالب زیبا ، شیوا و فصاحت وبلاغت خاص خود را داشت که انسان را به وجد می آود و انگونه قشنگ وصف و حال کرده اید که خواننده خود را در صحن علنی نجلس در کنار خودتان می بیند .
آقای زادسر باعث افتخار ما هستید دستتان را میبوسم
نقل قول کردن

#3 قدیری نژاد 1393-07-18 21:36

با سلام و ادب و احترام به شما روحانی شجاع ودلسوز شما با موضع گیری به موقع و شجاعانه نشان دادید که نان امام زمان را هدر نداده‌اید ای کاش خیلی از این آقایان پر ادعا که هزینه سنگینی بر دوش بیت المال هستند قدر خود و قدر فرصت بدست آمده را میدانستند و به وظائف قانونی و شرعی خود عمل می‌کردند
نقل قول کردن

#2 mostafa 1393-07-17 21:46

با سلام و عرض ادب
استاد گرامی جناب حجت الاسلام والمسلمین زادسر
ای کاش همین نماینده های به اصطلاح دلسوز فعلی مجلس سر سوزنی هم که شده جسارت و شجاعت دفاع از حقوق ملت رو داشتند اما حیف که ثروت اندوزی تمام وجودشون رو تسخیر کرده و رضای دولت رو به جای رضای خدا با خواری و تملق انجام میدن.
حیف حیف حیف که مجلس فعلی یه زادسر جیرفتی روکم داشت تا به جناب روحانی و ریزه خواراش تو مجلس بفهمونه وقتی مسئولیت میگیری باید کار کنی واسه ملت نه اینکه با یه عده دولت مرد به اصطلاح خدمتگذار کیسه بدوزی واسه مال ملت.
نقل قول کردن

#1 حسین 1393-07-17 07:38

آسلام از بیان این خاطره چند نکته وجود دارد1 بی باکی نماینده و پرهیز از هرگونه تملق گویی2شناخت دقیق ازاز اقراد و مواضعشان به طوری که الان متوجه می شویم دلیل آن همه تتدی شما با خاتمی و اطرافیانش چه بوده3موقیعت شناسی نماینده می داند چی را کجا بگوید و با چه ادبیاتی بگوید4صراحت بیان و شفاف گویی 5طرح سوالات چالشی از ریس جمهور در آن جو سنگین جلسه نشان از درایت و تیز ببنی حضرتعالی دارد
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...