هفت فرق قابل توجه و بعضاً تجربه شده‌ی این دو      ادامه . . .

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

مردم شریف، رشید و متدین ایران اسلامی

سلام علیکم

درست دو روز بعد از تحویل کلید ساختمان سفید چهار راه پاستور – فلسطین توسط آقای احمدی‌نژاد رئیس دولت دهم به آقای روحانی رئیس دولت یازدهم و صاحب کلید کذایی مشهور که در تاریخ 1392/05/12 صورت گرفت، این قلم وجیزه‌ای تقدیم رئیس جمهور جدید کرد (اینجا) که عنوان آن چنین بود؛

«هفت نکته‌‍‌ی قابل توجه و بعضاً تجربه شده، تقدیم به رئیس دولت یازدهم جمهوری اسلامی ایران»

در انتهای بند پنجم آن نوشته‌ی مورد اشاره آمده است؛

«... مبادا خدای ناکرده برخی از موافقان متملق و فرصت‌طلب، و مخالفان عنود و بخیل، با حاشیه‌سازی‌های غیرضروری و تعمدی، توان و استعداد جناب رئیس جمهور را به مسائلی معطوف و مشغول بکنند که نتیجه‌ی آن خدای ناکرده این بشود که مردم بعد از بک‌سال دیگر بگویند ای دریغ از پارسال، و بنالند که صد رحمت به احمدی‌نژاد، ...».

تا کنون بارها خبرنگاران کشوری و منطقه‌ای سعی کرده‌اند تا از این بنده‌ی کوچک خدا، به نوعی علیه آقای حسن روحانی و دولت متبوع‌اش مطلبی، خاطره‌ای یا مصاحبه‌ای را بگیرند که نتوانستند. به دلایلی که برای خودم داشتم، تا کنون نقد که نکردم به جای خود، مرتب در تأیید و حمایت ایشان سخن گفته و مطلب نوشته‌ام و از همه‌ی مخالفان وی خواستم که شش ماه تا یک سال به نامبرده و دولتمردانش فرصت بدهند که مدارک مستند آن در این پایگاه اطلاع رسانی www.zadsar.ir «اینجا» با عنوان علی زادسرجیرفتی و حسن روحانی موجود و قابل دسترسی است.

امروز مورخ 1393/05/21 دقیقاً هفت (7) روز است که از نوشتن این جمله که در تاریخ 1392/05/14 به  تسبیح کلمات سپرده شده است: «... مردم بعد از بک‌سال دیگر بگویند ای دریغ از پارسال، و بنالند که صد رحمت به احمدی‌نژاد ...»، می‌گذرد که باز بنا به دلایلی که دارم مصمم شدم تا اولین نقد این  نقاد را با عنوان؛ هفت(7) فرق قابل توجه و بعضاً تجربه شده‌ی احمدی‌نژاد و روحانی، قلمی ساخته و تقدیم محضر شریف شما مردم سیاست‌فهم و مقام‌شناس بنمایم. البته یکی از آن چند علت موجب این نوشتار، سخنرانی بسیار غضبناک و بسی عجیب آقای روحانی رئیس جمهور دولت یازدهم است که همه‌ی حامیان جان برکف و بعضاً ... وی را، اعم از سران فتنه، موسوی‌خوئینی‌ها، روحانیون مبارز، خاتمی کذایی، هاشمی‌رفسنجانی، و تعداد زیادی از قلم به دستان به اصطلاح اصلاح‌طلب را، شرمنده ساخت و سرهای تازه بالا آمده‌ی آنان را دگرباره به پایین انداخت.

فرق اول

احمدی‌نژاد قیافه‌ی (فیگور) به اصطلاح روشنفکری داشت ولی با حفظ چند آیه از قرآن مجید و دعای قرآنی و مأثوره، ادای علمای دین را در می‌آورد و مدتی هم در این تفاوت موفق شد. اما روحانی چهره‌ی (فیگور) حجت‌الاسلامی(آخوندی) دارد و سعی بسیار در در آوردن ادای روشنفکران غرب‌عاشق را دارد. قضاوت آیا جناب ایشان در این تفاوت خویش موفقیتی به دست آورده است یا خیر، با شما ملت رشید ایران باشد. 

فرق دوم

احمدی‌نژاد هر کجا که کم می‌آورد بدین مضمون می‌گفت مسؤلان بیست و چند سال قبل از من، همه مقصرند و اکثریت آنان هم پاک نبودند، تنها دولت پاک بعد از انقلاب اسلامی، دولت من است. اما آقای روحانی که کم می‌آورد بیش از یک سال است که مرتب بدین مضمون می‌گوید؛ مقصر هشت (8) سال گذشته و دولت قبل است، این‌جوری خوردند آن‌جوری بردند و رئیس جمهور سابق را گناهکار اعلام می‌کند، و هیچ سخنی از دوستان خودش قبل از به قدرت رسیدن احمدی‌نژاد بر زبان نمی‌آورد و نمی‌گوید که برخی از آنان  چه بلاها که بر سر کشور، فرهنگ، اقتصاد، ارز، سیاست خارجی و . و . . . که نیآوردند.

فرق سوم

احمدی‌نژاد تقریبا در مرداد ماه هرسال احتمالاً برای جلب نظر حواس‌های خارجی‌های عرق‌خور، و سر و صدا راه انداختن در سازمان ملل، به خارجی‌های صهیونیست خصوصاً اشغالگران سرزمین مقدس قدس، با آرامش و بدون خشم، گیر می‌داد و دشمنان قسم خورده و نشان‌دار اسلام و جمهوری اسلامی را با کلماتی شبیه ... تخطئه می‌کرد و سخت آنان را برآشفته می‌ساخت، و پر آوازه‌ترین رئیس جمهور دنیا! در نشست‌های سالیانه‌ی نیویورک می‌شد. اما به نظر می‌رسد آقای روحانی که می‌خواهد از آقای احمدی‌نژاد پر سر و صداتر باشد و تیتر شدن سخنان، حرکات، لباس، ملاقات‌ها و تلفن‌های او در رسانه‌های خارجی و اکثراً صهیونیستی را، مانند سلف خود و خیلی‌های دیگر، بسیار دوست می‌دارد، درست بر عکس آقای احمدی‌نژاد در آستانه سفر سالیانه به نیویورک آن‌چنانی، بزرگان دین، دانشمندان، سیاستمداران، اندیشمندان، دلسوزان انقلاب اسلامی، بسیجیان و فرمان‌بران ولایت و امامت حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی را، ترسو، بزدل، لرزان، لایق جهنم، و از این قماش ادبیات شوفرمآبانه معرفی می‌کند، و قند در دل دشمنان اسلام و قرآن آب می‌کند، و خودش را تیتر رسانه‌های لیبراستی و سکولار غربی و استکبار عالمی می‌کند که احتمالاً شاید در دل اوبامای ملعون و کثیف جایی پیدا کند. همان رئیس جمهور کود‌ک‌کش، غزه سوز و ویرانگر فلسطین را منظور است که روحانی او را مؤدب و باهوش می‌یابد و با گفتن یک کلمه انگلیسی به آن دراز احمق افتخار می‌ورزد، ولی در کمال تأسف و ستم، منتقدان توانمند و دانشمند خودش را در داخل کشور، بی‌سواد و عقب ‌مانده می‌نامد.


فرق چهارم

آقای احمدی‌نژاد رئیس جمهوری میان‌سال، پر تحرک، خستگی‌ناپذیر، پر مسافرت و احتمالاً کم‌غذا و مقامات عالی و میانی و تحتانی دولتش با میانگین سنی چهل سال بودند و هر استانی را چند بار سفر کردند. خوب، قضاوت فرق دولت یازدهم و آقای روحانی و جمله‌ی مقاماتش، با دولت نهم و دهم، با شما مردم خوب و فهیم.

فرق پنجم

آقای احمدی‌نژاد سخنرانی بود حماسی، تیزهوش و مخاطب شناس، ظرف چند دقیقه خواسته‌های شنوندگانش را دریافت می‌کرد و باب دل آنان و نه به مصلحت کشور و رضایت خدا، سخن می‌گفت، اگر چه خطیب نبود و یک نواخت داد می‌زد، در هر حال ماهی دلخواه خود را صید می‌کرد. ولیکن آقای روحانی خطیب است و مانند بعضی از منبر نشینان، منبری را که آماده کرده است با حال و هوای برخی از اهل منبر پیاده می‌کند، حالا شنونده بپسندد یا نه، گوش کند یا خیر، انگار برایش مهم نیست و یا نمی‌تواند به مقتضای حال سخن براند. اگر دیروز که همه‌ی سفرای جمهوری اسلامی در کل جهان مستمع بودند، احمدی‌نژاد به جای روحانی سخنران بود، بعید است این‌گونه عنان از کف می‌داد و با عصبانیت عقده‌گشایی می‌کرد.

فرق ششم

آقای احمدی‌نژاد بسیار حاضر جواب و سؤالات را با سؤال و با خنده جواب می‌داد و خبرنگار را بدهکار می‌کرد و البته سریع هم خودش را در موضع نقاد قرار می‌داد و به همین دلیل هم در مناظراتی که بود کسی حریفش نشد. قطعاً شما می‌دانید که آقای روحانی در این زمینه هم خیلی با آقای احمدی‌نژاد فرق دارد.

فرق هفتم

به فضل و توفیق الهی فرق هفتم این دو رئیس جمهور را به اضافه چند فرق دیگر، بعد از سفر آقای روحانی از نیویورک که بهشت غرب‌زدگان ظاهر بین و بی‌خبر از داخل امریکا است، تقدیم می‌دارد.

 انصاف حکم می‌کند که به امید خدا در آینده به وجوه اشتراک این دو رئیس جمهور و به برخی از محسنات روحانی و احمدی‌نژاد بپردازیم ان‌شاءالله.

طلبه‌ی بسیجی؛ علی زادسرجیرفتی

قم‌المقدسه، 1393/05/21

دیدگاه‌ها   

#3 علی 1393-05-30 11:13

یکی اظهار نظر کنه که صاحب نظر باش حاج اقا 4دور نماینده بودی چکار کردی دنبال منافع خودتین وگرنه روحانی کجا امثال احمدی نژاد کجا خورد برد جانم فدای روحانی

===
=====
========

به نام خدا

علی آقا؟!، اولاً سلام و ثانیاً اگر می‌دانستید که زادسرجیرفتی چند دوره نماینده‌ی مردم عزیز جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی بوده است، مطمئناً می‌دانستید که او اهل نظر بوده و هست و ان‌شاءالله خواهد بود.این را می‌توانید از موافقین و مخالفین‌اش بپرسید، اگر می‌فهمیدی که زادسرجیرفتی چه کارنامه‌ی درخشانی دارد، نمی‌پرسیدید که چکار کرده است. لطفاً حالا مطالب زیر را بخوانید و اگر خواستید از خوانندگان این پایگاه اطلاع رسانی عذرخواهی بفرمایید.

مدیریت
*****
تلاش‌هاي مستمر، مؤثر و مصرانه زادسرجيرفتي براي توسعه، عمران و آباداني جيرفت و عنبرآباد و پی‌گيری‌های لاينقطع برای امثال موارد ذيل كه گوشه‌ای از هزاران امور اينچنينی است كه در كارنامه‌ی زادسرجيرفتی ثبت و درج شده است.

1 - بیش از یك دهه‌ جهت سفر مقام معظم رهبری روحی‌فداه، به جیرفت

2 - سال‌ها برای برقراری امنیت

3 - تلاش 15 ساله استان‌شدن جیرفت

4 - 6 سال پی‌گیری برای شهرستان‌شدن عنبرآباد

5 - 3 سال برای احداث فرودگاه

6 - 3 سال برای آب شرب شهر جیرفت

7 - 3 سال برای اصلاح و تعریض جاده جیرفت _ كرمان

8 - 4 سال برای احداث پل دریاچه _ عنبرآباد

9 - پی‌گیری 5 ساله جاده عنبرآباد _ مردهك _ نرگسان

10 - 5 سال برای جاده جیرفت _ اسفندقه

11 - 5 سال برای جاده جیرفت _ ساردوئیه _ بافت

12- 8 سال پی‌گیری برای جاده جیرفت _ ساردوئیه _ راین

13- 3 سال برای احداث پایانه باربری

14- 15 سال برای برای تعریض و اصلاح خیابان طالقانی شمالی

15- چندسال برای احداث كارخانه كنسانتره گریپ فروت

16- پی‌گیری چندین ساله برای كارخانه پنیر

17- بيش‌از هفت سال برای جاده جیرفت _ بلوك .

17مكرر- بيش‌از چهار سال برای جاده جیرفت _ جزفطن .

18- 4 سال پی‌گيری لاينقطع جهت استقلال سازمان جهاد كشاورزی جیرفت و كهنوج (75-71)

19- 6 سال پی‌گيری لاينقطع جهت چهار خطه شدن جاده جیرفت _ كهنوج _ بندرعباس

20- 5 سال پی‌گيری لاينقطع جهت اصلاح و تعریض جاده جیرفت _ كهنوج _ رودان

21- چندین سال برای بخش‌شدن مردهك

22- پی‌گیری چندین ساله شهرشدن جبالبارز

23- 8 سال برای استقلال اداره منابع طبیعی

24- پی‌گیری 7 ساله جهت تأسیس اداره كل راه و ترابری

25- چهار سال برای جهت استقلال بانك كشاورزی

26- پی‌گیری چندین ساله جهت استقلال اداره دامپزشكی

27- چندین سال جهت استقلال سازمان تعاون روستایی

28- سال‌ها جهت استقرار اداره شیلات

29- ساليان متمادی جهت برقراری پروازهای قدیم و جدید جیرفت

30- پی‌گیری 4 ساله جهت تأسیس صداوسیمای منطقه جنوب به مركزیت جیرفت

31- مصوب ساختن آرزوی ديرينه‌ی مردم جنوب استان كرمان يعنی راه‌آهن كرمان _ جیرفت _ كهنوج در جلسه‌ی رسمی هيأت دولت در كرمان.

32- تلاش 4 ساله جهت تأسیس دفتر خبری صدا و سیما در جیرفت

33- توجه و تلاش چندین ساله جهت حل مشكل حق‌التدریسی‌ها

34- توجه دائم 12 ساله جهت تقدیر و تشكر از عوامل برقراری امنیت در منطقه جیرفت و كهنوج

35- پی‌گیری توسعه و تجهیز باند فرودگاه جیرفت در حد استانداردهای بین‌المللی

36- تلاش بی‌وقفه و جدی چندین ساله برای گازرسانی به شهرستان جیرفت و عنبرآباد كه به زودی نتیجه خواهد بخشید

37- پی‌گیری جدی چندین ساله برای الحاق بخش اسماعیلیه ‌ی بلوك به شهرستان جیرفت

38- چندین سال تلاش برای چهار خطه شدن جاده جیرفت _ كرمان

39- سال های سال خطر كردن برای مقاوم‌سازی علمی و فنی منازل مسكونی شهرستان جیرفت

40- سال‌ها تلاش و جديت جهت احداث كارخانه سیمان در عنبرآباد

41- پی‌گیری جدی بیش از ده سال جهت تولید ویسكوز (ابریشم مصنوعی)

42- تصويب چهارخطه‌ شدن جاده‌ي جيرفت – كرمان در جلسه‌ي هيأت دولت در كرمان.

43- سال‌ها تلاش و جديت جهت طرح بزرگ دامداری چند هزار رأسی

44- پی‌گیری برای یكسان‌سازی زمین‌های كشاورزان و سر و سامان دادن به امور كشاورزی.

45 - سال‌ها تلاش و جديت جهت احداث سد شور جيرفت.

و هزاران مورد پی‌گیری‌های جدی و مؤثر مربوط به مصالح و منافع جيرفت و عنبرآباد، كشور و كرمان در سطوح منطقه‌ای، استانی و ملی. از جمله استقرار دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و استقرار قریب به بیست اداره کل و سازمان دیگر و . و . . . در شهر جیرفت
=====

علي زادسرجيرفتي در يك نگاه !

* جزو اولین انقلابیون و مبارزان نهضت حسینی (ع) خمینی كبیر (س) در جیرفت بزرگ و باستان.

* اولین طلبه منطقه جیرفت بزرگ (با راهنمایی حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی).

*جزو اولین رزمندگان اسلام است كه در ماه‌های نخست جنگ تحمیلی عازم جبهه‌های حق علیه باطل شده و با بعثیان كافر جنگیده است.

* اولین خاطره‌نویس رسمی شهیدان و رزمندگان اسلام در بین روحانیان.(خاطرات یك طلبه از جبهه‌های جنگ).

* اولین روحانی اعزامی به جنوب لبنان از استان كرمان.

* اولین طلبه جنگی و مجروحی كه از استان كرمان به زیارت امام خمینی قدس‌سره نایل آمد.

* جزو اولین روحانیونی كه رزمندگان لشكر 41 ثارا... صدای او را می‌شناختند و در دل تاریكی شب‌های عملیات گوش به توصیه‌های اومی‌کردند

* اولین طلبه‌ای كه به عنوان نماینده‌ مجلس شورای اسلامی از منطقه‌ی جیرفت راهی مجلس شورای اسلامی شد.

* نفر اول در فن‌آوری اطلاعات (IT) در مجلس شورای اسلامی.

* نفر اول در پی‌گیری نامه‌های مردمی دریافتی از سوی پست جمهوری اسلامی در مجلس شورای اسلامی.

* جزو نفرات اول در ایراد نطق‌های برتر مجلس شورای اسلامی.

* اولین كسی است كه بحث شهرستان‌شدن عنبرآباد را مطرح ساخت و تا حصول نتیجه پی‌گیری كرد.

*اولین كسی است كه متوجه شد تنها راه توسعه‌ی جیرفت بزرگ و باستان، استقلال آن از كرمان است و موضوع استان‌شدن جیرفت را مطرح ساخت و بیش از پانزده سال است كه لاینقطع پی‌گیری می‌كند.

*اولین نماینده‌ای كه در بین نمایندگان استان كرمان از حق و حقوق رادیو و تلویزیونی خویش استفاده‌ی قانونی كرد.

* تسلط بر سخنرانی به زبان عربی.

* مسلط بر مكالمه به زبان انگلیسی و آشنا به زبان فرانسه.

*تخصص تجربی در حوزه فرهنگ و هنر (عضوكميسيون فرهنگی در دوره ی چهارم مجلس شورای اسلامی).

* تخصص تجربی در امور اقتصادی (عضوكميسيون اقتصادی در دوره ی پنجم مجلس شورای اسلامی)

* تخصص تجربی در امور حقوقی و قضایی (عضوكميسيون قضايی و حقوقی در دوره ی هفتم مجلس شورای اسلامی).

* صاحب‌نظر تجربی در چگونگی سدسازی در كشور.

* صاحب‌نظر تجربی در كیفیت راه‌سازی و حمل و نقل.

* صاحب‌نظر تجربی در امور كشاورزی از كاشت تا برداشت.

*پی‌گیر اختصاصی حق و حقوق خلبانان سراسر كشور در شركت‌های خصوصی و دولتی و دیگر نهادها و سازمان‌ها.

*پی‌گیری خاص برای حل و فصل مشكلات پرستاران سراسر كشور.

*نفر اول نمایندگان مجلس در برملاساختن توطئه‌های انگلیس در بين اقوام مختلف ایرانی و عملكرد تفرقه‌افكنانه سفیر انگلیس در تهران.

*تنها نماینده‌ای كه در دفاع از عملكرد دیوان محاسبات خطر كرد.

*تنها نماینده‌ای كه در دفاع از شبكه‌ی جهانی العالم اقدام كرد.

*تنها نماینده‌ای كه برای دفاع از زبان فارسی و مقابله با زبان فینگیلیش توجه كرد.

*تنها نماینده‌ای كه برای محاسبه‌ی ارزان پیام كوتاه (پك) به زبان فارسی اقدام جدی كرد.

*تنها نماینده‌ای كه با سفرهای آنچنانی و افطاری مقامات از سفره‌ی بیت‌المال مقابله كرده است.

*تنها نماینده‌ای كه برای آزادسازی خانم دكتر گروگان گرفته‌شده‌ی كرمانی اقدام كرد.

*تنها نماینده‌ای كه پی‌گیری ارسال پاسخ از سوی رئیس‌جمهور و دیگر مقامات و وزیران را به نمایندگان مجلس در دستور كار خود داشته و دارد.

*تنها نماینده‌ای كه از چاپ و پخش سررسید‌های گران‌قیمت سالیانه توسط دستگاه‌های دولتی ممانعت به عمل آورده است.

*تنها نماینده‌ای كه پیگیر برطرف ساختن برخی از مشكلات شروع سریال حضرت یوسف شد.

*تنها نماینده‌ای كه با تغییر دكوراسیون چند صدمیلیونی برخی از مقامات مقابله كرده است.

*تنها نماینده‌ای كه بحث مقابله با زلزله را به صورت جدی در كشور مطرح ساخته است و لاینقطع پی‌گیری كرده است.

*تنها نماینده‌ای كه در دفاع از كاركنان مجلس شورای اسلامی خطر كرده است.

*تنها نماینده‌ای كه از حق و حقوق خبرنگاران سراسر كشور جانانه دفاع كرده است.

*تنها نماینده‌ای كه مدعی است كه ؛

1- هرگز دروغ نگفته است.

2- نامه‌ای را بدون پاسخ نگذاشته است.

3- كسی از اقوام نسبی و سببی و دوستان خاصش را به كاری نگمارده است.

4 - هیچ سوء استفاده‌ای از موقعیت نمایندگی‌اش نكرده است.

* زادسرجيرفتی پیوند‌زننده ی نام، آثار و عظمت جیرفت به محققین ایران و جهان.

* ركورددار سفر به حوزه انتخابیه به مسافت 1400 كیلومتری.

* منظم‌ترین نمایندگان در ملاقات با مراجعین و وقت‌شناس‌ترین مسئول سه دوره مجلس در حوزه انتخابیه‌اش.

*تنها كسی كه از مسئولین جیرفت و عنبرآباد، كرمان و كشور تقاضای شخصی ننموده است.

* تنها مسؤولی كه در هر حالی تلفن همراهش را پاسخ داده است و شماره آن هنوز عوض نشده است.

* تنها نماینده‌ای كه یك نطق اختصاصی عاشقانه در مورد سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به حوزه انتخابیه‌اش ایراد كرده است.

* تنها نماينده‌ای كه هرگز استفاده اختصاصی و خانوادگی از ماشين‌های دولتی نكرد.

و ...

=====
گزارش هزاران اقدام و پی گيری برای جيرفت و عنبرآباد


هزاران اقدام و پی‌گيری برای جيرفت و عنبرآبادhttp://www.gameinformer.com/cfs-filesystem file.ashx/__key/CommunityServer-Components-UserFil es/00-00-46-75-28-Attached+Files/6558.2000.jpg: ادامه . . .

« گزارش عملكرد - دفتر اول »

استان‌شدن جيرفت

« گزارش عملكرد - دفتر دوم »

- چاره‌انديشي جهت رفع معضل خطرناك بيكاري :

« گزارش عملكرد - دفتر سوم »

راه‌هاي روستايي و شهري :

گزارش عملكرد ، دفتر چهارم

بخش اسماعيله‌ی بلوك

گزارش عملكرد ، دفتر پنجم

پي‌گيري‌هاي مربوط به شهرستان بم

گزارشی تأسف‌بار از وضعيت راه‌ها به رئيس‌جمهور
نقل قول کردن

#2 صفری 1393-05-25 20:06

با سلام به محضر حاج آقا - اصل نقد دلسوزانه در پیشرفت هر دولتی بی شک مؤثر است. اما سلیقه ها در شیوه نقد گوناگون است. همچنین هر کس ادبیات ویژه ای در نقد دارد اما به نظر بنده ادبیات به کارگرفته در این متن چندان مطلوب نیست. کلید کذایی - خاتمی کذایی- احمدی نژاد ادا می آورد- روحانی ادا در می آورد. به هر حال اینها اموری هستند لایعلم الا من قبله پس به جای نقد به شیوه مذکور بهتر است به اختصار و در عین حال مستدل بیان شود که فلان قسمت از گفتار یا اعمال اینها منطبق با مبانی غربی و.....است. البته حُسن شفافی را نباید در ادبیات استاد زادسر نادیده گرفت هر چند صرف روشنگری دلیل بکارگیری هر گونه عباراتی در کلام نمی شود. التماس دعا از حاج آقا زادسری که بزرگوار است و کارش برای خداست هرچند ما در ادبیات نقد با وی اختلاف نظر داشته باشیم.

====== ===== ========
باسمه‌تعالی
ضمن تشکر بسیار از لطف و توجه جناب آقای صفری که از سر صدق و صفا و جهت اصلاح ادبیات این نقاد، نقد فرموده‌اند به استحضار می‌رساند:
منظور از کلید کذایی یعنی کلیدی که در دست آقای رئیس جمهور به عنوان شاه‌کلید معرفی شد و هیچ قفلی را نگشود و یک مشکل را نیز، حل نکرد. ادا در می‌آورد هم بدین معنی است که واقعی نباشد.
ذکر نکردن منابع و مآخذ هم، از عدم وجود آن‌ها نبوده است بلکه این فرق‌ها را همه‌ی مردم مسلمان و غیرمسلمان ایران اسلامی می‌دانند و از همین جهت ذکر آن‌ها ضروری به نظر نمی‌رسد.
ای کاش که دیگر خوانندگان جلیل‌القدر نیز همانند جناب آقای صفری که خداپسندانه نقد فرموده‌اند، چنین کنند که بسیار مفید فایده خواهد بود.
در هر حال تذکر جناب‌ ایشان را وارد می‌دانم و سعی بر آن خواهد شد تا بعد ازاین، جز به ضرورت به کار گرفته نشود. با سپاس؛ مدیریت
نقل قول کردن

#1 mostafa 1393-05-23 12:50

با سلام و عرض ادب
محضر شریف استاد ارجمند (زادسر جیرفتی)
جناب استاد الحق و الانصاف نکاتی که اشاره نمودید درباب خصوصیات اخلاقی و رفتاری آقای احمدی نژاد و آقای روحانی کاملاً صدق می کند.قابل ذکر است در باب نکته دومی که اشاره نموده اید بگویم، نیت چنانچه برای رضای خدا و کار کردن باشد گناهکار دانستن رئیس جمهور دولتهای قبل معنا پیدا نمی کند چرا که تنها می تواند پوششی برای جبران کم کاری و عدم توانمندی رئیس جمهمور و هیئت دولت باشد.هر چند که هیچ انسانی بی عیب و نقص نمی باشد. ولی گناهکار دانستن تنها یک دولت در عدم پیشبرد اهداف کشور تنها تعبیری جزء عناد شخصی با رئیس جمهور وقت نمی باشد.ملت عزیز از جناب ایشان انتظار دارند که انشالله در بیان موضع گیری های خود با توجه به شخصیت و لباسی که بر تن دارند از واژه های معقولانه تر استفاده نمایند.
(من الله توفیق)
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...