در پی اظهارات اخیر سعید رضوی‌فقیه در همدان، حجه الاسلام و المسلمین زادسرجیرفتی خطاب به رئیس جمهور: اقای رئیس جمهور؛ اولین بازنده، شما خواهید بود ادامه . . .

 

در پی اظهارات اخیر سعید رضوی‌فقیه در همدان

هشدار حجه الاسلام و المسلمین زادسرجیرفتی به رئیس جمهور

اقای رئیس جمهور؛ آیا به جناب‌عالی گفته‌اند که رضوی‌فقیه، چه غلط‌های بزرگی را مرتکب شده است؟!. نگذارید دوباره ماجراهای اصلاح‌طلبان امریکایی در کشور تکرار بشوند، که اگر خدای ناکرده چنین شود، اولین بازنده، شما خواهید بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمنزیل : درپی اظهارات اخیر سعید فقیه رضوی که منجر به بروز اعتراضات مراجع تقلید، فعالان اجتماعی و سیاسی شد حجه الاسلام والمسلمین زادسرجیرفتی با قرار دادن مطلبی کوتاه در خروجی پایگاه اطلاع رسانی خود ضمن محکوم کردن سخنان فقیه رضوی در اینباره به رئیس جمهور هشدار داد.

متن پیام هشدار علی زادسرجیرفتی بدین شرح است:

((اقای رئیس جمهور؛ آیا به جناب‌عالی گفته‌اند که رضوی‌فقیه، چه غلط‌های بزرگی را مرتکب شده است؟!. نگذارید دوباره ماجراهای اصلاح‌طلبان امریکایی در کشور تکرار بشوند، که اگر خدای ناکرده چنین شود، اولین بازنده، شما خواهید بود.زادسرجیرفتی))

این درحالی است که اکثر فعالان سیاسی استان همدان نسبت به سخنان هنجارشکنانه فقیه رضوی اعتراض کرده اند و برخی نیز خواستار اخراج وی از استان همدان شده اند.

در همین رابطه نیز از قول دادستان همدان نقل شده است که وی با تشکیل پرونده ای مقدمات محاکمه فقد رضوی را فراهم ساخته است.

در همین رابطه توجه شما را به اعتراضات رسانه ای مردم و فعالان دینی ، سیاسی و… را در ۲۴ ساعت گذشته راجع به اظهارات سعید فقیه رضوی جلب می نماییم.

آریایی نژاد در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

کمیته “رصد فتنه” در همدان تشکیل شود/ هدف “رضوی‌فقیه”‌ها مقابله با نظام ولایی است

عضو مجمع نمایندگان استان همدان با بیان اینکه هدف “فقیه‌رضوی”‌ها مقابله با نظام ولایی است، گفت: پیشنهاد می‌دهم کمیته “رصد فتنه” در همدان تشکیل شود.

احمد آریایی‌نژاد نماینده مردم ملایر در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، در واکنش به سخنان اخیر سعید رضوی‌فقیه در دانشگاه همدان گفت: معتقدم فتنه ۸۸ نه تنها خاموش نشده بلکه ادامه دارد و این سخنرانی نیز در امتداد فتنه ۸۸ مطرح شده است.

آیت‌الله نوری همدانی خواستار شد: مجازات همه افراد دخیل در ماجرای توهین رضوی فقیه

حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به مشابهت ماجرای اهانت رضوی فقیه به جریان آغاجری، ابراز داشت: این مسأله بزرگتر از جریان آغاجری است؛ در جلسه‌ای که آغاجری آن حرف‌ها را زد دو زن در اعتراض به حرفهای او سخن گفتند اما در این جلسه کسی چیزی نگفت؛ باید بررسی شود که حاضران در آن جلسه موافق آن اظهارات بوده‌اند یا نه؛ اگر مخالف بودند چرا به وی اجازه دادند اینقدر فرصت توهین پیدا کند و سخنانش را ادامه دهد؟!

به گزارش رسا، حضرت آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید عصر امروز در جمع طلاب و فضلایی که برای ابراز انزجار نسبت به اظهارات سخیف سعید رضوی فقیه در بیت ایشان تجمع کرده بودند، اظهار داشت: همه کسانی که در این ماجرا دخیل بودند باید به نحوی گوشمالی داده شوند تا درس عبرتی برای سایرین باشد و دیگر هیچ کس در هیچ کجا جرأت تکرار چنین اقدامی را نداشته باشد؛ ما منتظر اقدامات بعدی مسؤولان هستیم.

معاون سیاسی استاندار همدان در گفت‌وگو با فارس:

مجوزی برای سخنرانی رضوی‌فقیه صادر نکرده بودیم/ در تجمع معترضان شرکت می‌کنم

معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان با بیان اینکه سخنرانی رضوی‌فقیه مجوز نداشت، گفت: فردا در صورتی که در همدان باشم در مراسم اعتراض مردم همدان به این سخنان توهین‌آمیز حضور می‌یابم.

خبرگزاری فارس: مجوزی برای سخنرانی رضوی‌فقیه صادر نکرده بودیم/ در تجمع معترضان شرکت می‌کنم

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد ابراهیم الهی‌تبار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه موضع استانداری همدان در ارتباط با سخنان رضوی‌فقیه را استاندار به روشنی بیان کرده است، افزود: استانداری همدان به شدت سخنان مطرح شده را محکوم می‌کند.

نماینده طلاب معترض به سخنان اخیر رضوی فقیه، فعال اصلاح‌طلب: مدیران اجرایی نباید با حمایت از چنین ‏افرادی از خیمه نظام خارج شوند/ دولت تدبیر کند، رئیس‌جمهور خود عضو ‏مجلس خبرگان است و توهین به این مجلس توهین به وی است

به گزارش خبرنگار «نسیم»، حجت‏‌‏الاسلام سیدجلال رضوی‌مهر، نماینده طلاب و فضلای استان همدان در تجمع طلاب معترض به اهانت‌های “رضوی فقیه” فعال اصلاح طلب که امروز بعدازظهر مقابل بیت آیت الله نوری همدانی برگزار شد، با تاکید بر اینکه ملت ایران بیدار است و مجالی به فتنه‌گران نخواهد داد، اظهار داشت: مدیران اجرایی نباید با حمایت از چنین ‏افرادی از خیمه نظام خارج بشوند.

فرار به جلوی دبیر حزب مردم‌سالاری همدان

جلسه رضوی‌فقیه اختصاصی بود/ با منتشرکنندگان سخنرانی برخورد شود!

دبیر حزب مردم‌سالاری همدان همایش اصلاح‌طلبان را یک جلسه اختصاصی نامید و گفت: این شورا با انتقاد جدی از فرصت‌طلبانی که محتوای این جلسه اختصاصی را منتشر کرده‌اند خواستار برخورد قضایی با منتشرکنندگان این جلسه شده است.!

جواد گیاه‌شناس امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان در زمینه برگزاری جلسه فوق‌العاده اصلاح‌طلبان استان همدان در روز گذشته اظهار داشت: شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان همدان دیروز در جلسه فوق‌العاده، پیش‌نویس بیانیه اعلام مواضع خود را در زمینه موضوع رضوی‌فقیه آماده کرد.

سئوال از وزیر کشور درباره سخنرانی رضوی‌فقیه

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: یکشنبه آینده سئوال از وزیر کشور در ارتباط با انتصابات افراط‌گرایانه و جریانات اخیر در کشور به ویژه همدان، در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد.

سئوال از وزیر کشور درباره سخنرانی رضوی‌فقیه

به گزارش افکارنیوز، ابراهیم کارخانه‌ای امروز از پیگیری برای سئوال از وزیر کشور در نخستین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی طی هفته آتی خبر داد و افزود: یکشنبه آینده، سئوال از وزیر کشور در ارتباط با انتصابات افراط‌گرایانه و جریانات اخیر در کشور به ویژه همدان، در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد.

معاون سیاسی استاندار همدان:

مجوزی برای سخنرانی رضوی‌فقیه صادر نکرده بودیم

معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان با بیان اینکه سخنرانی رضوی‌فقیه مجوز نداشت، گفت: فردا در صورتی که در همدان باشم در مراسم اعتراض مردم همدان به این سخنان توهین‌آمیز حضور می‌یابم. به گزارش فرهنگ نیوز، محمد ابراهیم الهی‌تبار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه موضع استانداری همدان در ارتباط با سخنان رضوی‌فقیه را استاندار به روشنی بیان کرده است، افزود: استانداری همدان به شدت سخنان مطرح شده را محکوم می‌کند.

سئوال از وزیر کشور درباره سخنرانی رضوی‌فقیه

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: یکشنبه آینده سئوال از وزیر کشور در ارتباط با انتصابات افراط‌گرایانه و جریانات اخیر در کشور به ویژه همدان، در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد.

ابراهیم کارخانه‌ای امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از پیگیری برای سئوال از وزیر کشور در نخستین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی طی هفته آتی خبر داد و افزود: یکشنبه آینده، سئوال از وزیر کشور در ارتباط با انتصابات افراط‌گرایانه و جریانات اخیر در کشور به ویژه همدان، در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه انتصابات افراط‌گرایانه زمینه‌ساز اقدامات ساختارشکنانه است، ابراز داشت: وزیر کشور باید در این زمینه پاسخگو باشد.

پرونده رضوی‌فقیه به تهران ارسال شد

در حال حاضر پرونده این فرد برای تفهیم اتهام و بازجویی به دادگستری تهران ارسال شده تا سپس برای رسیدگی به همدان ارجاع شود.

دادستان همدان گفت: پرونده رضوی‌فقیه برای تفهیم اتهام و بازجویی به دادگستری تهران ارسال شده و سپس برای رسیدگی به همدان ارجاع می‌شود.

کامران حمزه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به اظهارات توهین‌آمیز سخنران همایش اصلاح‌طلبان و پیگیری پرونده قضایی این فرد اظهار کرد: رضوی‌فقیه یکسری اظهارات در همدان داشته و در گذشته نیز اتهاماتی داشته که بر این اساس از وی اعلام شکایت کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه محل سکونت رضویفقیه در تهران است، افزود: در حال حاضر پرونده این فرد برای تفهیم اتهام و بازجویی به دادگستری تهران ارسال شده تا سپس برای رسیدگی به همدان ارجاع شود.

دولت به اظهارات رضوی‌فقیه واکنش نشان دهد

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه اظهارات رضوی‌فقیه در جامعه نوعی افراط محسوب می‌شود، گفت: متاسفانه دولت در مقابل اینگونه اظهارات سکوت کرده و هیچ واکنشی نشان نداده است.

دولت به اظهارات رضوی‌فقیه واکنش نشان دهد

به گزارش افکارنیوز، احمد نیکفر عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به اظهارات اخیر سعید‌ رضوی‌فقیه عضو حزب منحله مشارکت گفت: هرکس که به دنبال کسب مقبولیت و مشروعیت باشد اینگونه اظهار نظر نمی‌کند، اما هدف این فرد از بیان این اظهارات سنجش افکار عمومی برای بازگشت به صحنه و حیات سیاسی خود و حزب منحله اش در جامعه است.

 http://kamanzil.com/

دیدگاه‌ها   

#1 صانعی کرمانی 1393-01-17 16:41

هو المدبر
انشا الله کلید ندبیر الهی را جناب روحانی تدبیر منش از روی سنت هایی الهی بیشتر و بهتر بشناسد و راهی را که اصلاح طلبان مفسد رفتند نرود ....
دیگر اینکه جناب زادسر که از تبار بقیة الشهدا است خیر خواهیش واقعی است جناب روحانی که خود بچه جبهه و جنگ است این خیر خواهی ها را پذیرا باشد و الا ....
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...