زادسرجیرفتی: عذرخواهی رییس جمهور از مردم اقدامی شایسته ادامه . . .

» سرویس: سياسي - سياست داخلي

کد خبر: 92111913701

شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۹

یک نماینده سابق مجلس گفت: باید به دولت تدبیر و امید وقت بیشتری داد تا بتواند اوضاع کشور را سر و سامان دهد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کویر، حجت الاسلام"علی زادسر" در جمع خبرنگاران با تبریک ایام دهه فجر اظهار کرد: انقلاب موجب عزت، افتخار و سربلندی ایران اسلامی است و خدمات صورت گرفته در انقلاب در بخش‌های مختلف نسبت به انقلاب های شکل گرفته در سایر ملل بی مانند است.

وی افزود: انقلاب اسلامی با هدایت امام راحل و در ادامه با رهبری‌های مقام معظم رهبری در مسیر پیشرفت حرکت کرده و حقیقتا می‌توان گفت در هیچ جای دنیا مانند ایران رهبران پاک، متعهد، صادق و آگاه به مسائل پیدا نمی‌شود که این مایه افتخار ملت ایران بوده و وفاداری مردم به انقلاب و مقام معظم رهبری گواه این موضوع است.

این فعال سیاسی تصریح کرد: در حال حاضر انقلاب اسلامی در مسیر مقام معظم رهبری حرکت می‌کند و با قاطعیت به گزافه گویی‌های دشمنان و استکبار پاسخی دندان‌شکن خواهد داد و در 22 بهمن امسال تمام نقشه‌های دشمنان را خنثی خواهد کرد.

وی با اشاره به مسائل سیاسی روز از جمله توافق ژنو و بحث بر سر مسئله هسته‌ای ایران اضافه کرد: آمریکا باید ایران هسته‌ای را بپذیرد و معتقدیم که ملت انقلابی ما در کنار مقام معظم رهبری با تمام وجود از این حق مسلم خود دفاع می‌کند.

نماینده سه دوره مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مهم‌ترین پیروزی برای نظام اسلامی در توافق ژنو این است که تمام ابرقدرت‌های جهان یک طرف و جمهوری اسلامی سوی دیگر قرار گرفته و در واقع جهان به این نتیجه رسید که موضوع هسته‌ای حق ایران اسلامی است.

وی افزود: این‌که امروز قدرت‌های جهان بر سر مسائل با هم توافق یا اختلاف دارند، به خاطر دلسوزی سایر ملت‌ها یا ایران نیست، بلکه آنها بر سر منافع خود از ارتباط با ایران توافق یا اختلاف دارند.

زادسر با اشاره به این‌که اظهارات کشورهای توافق‌کننده ژنو با هم در تضاد است، گفت: امیدواریم توافق کنندگان به تعهدات خود پایبند بوده و پایان خوشی را در موضوع این توافقات داشته باشیم.

وی تصریح کرد: آنچه امریکا از ما می‌خواهد، جمع شدن موضوع هسته‌ای ایران است که این مسئله خط قرمز جمهوری اسلامی می‌باشد و امروز امریکا و سایر ملل باید ایران هسته‌ای را پذیرفته و مجبورند که بپذیرند.

نماینده سابق مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی در خصوص عملکرد دولت یازدهم در این مدت افزود: معتقدیم که باید به دولت تدبیر و امید وقت بیشتری داد و منتقدان از زاویه انصاف به موضوعات مطرح شده بنگرند.

وی اظهار کرد: عذرخواهی رییس جمهور از مردم به خاطر مشکلات موجود در بحث سبد کالا و مسائل کشور، اقدامی شایسته است که تاکنون در نظام ما سابقه نداشته است.

زادسر با اشاره به همکاری دولت و مجلس گفت: مجلس همیشه در بحث تغییر دولت ها گرفتار بوده و این امر به کشور آسیب می‌رساند و تجربه می‌گوید در انتخابات آینده مجلس، تغییر دولت در ازدیاد نمایندگان اصلاح طلب تاثیرگذار است.

وی اضافه کرد:‌ البته دیگر کسی نمی‌تواند بیانیه جزب دموکرات را از بلندگوی مجلس اعلام کند و شورای نگهبان باید افرادی را تایید کند که سرسپرده نظام اسلامی باشند.

زادسر تصریح کرد: اگر مجلس و دولت با هم یکی شوند این مردم هستند که ضرر می‌کنند.

وی در بخش دیگری با اشاره به این‌که استاندار کرمان فردی فراجناحی و اقتصاددان است، گفت: این مهم برای استان بسیار ارزشمند است و امیدواریم ایشان در استان موفق باشد که موفقیت استاندار موفقیت نظام اسلامی و توسعه استان کرمان است.

این فعال سیاسی درباره تغییر مدیران در استان اظهار کرد: تغییر مدیران در دولت‌ها، همیشه ضرر وارد کرده و چون در دولت‌های قبل این موضوع اتفاق افتاده، نمی‌توان دولت یازدهم را به دلیل تغییرات مورد نقد قرار داد و امیدواریم اگر قرار است استاندار کرمان مدیران استان را تغییر دهد، هر چه زودتر اقدام کند و اگر قصد تغییر ندارد، فرمانداران را ابقا نماید تا واقعا آنها بتوانند فرمانداری کنند.

وی با اشاره به این‌که اخیرا مباحثی درمورد جابه‌جایی اعتبارات از شهرستانی به شهرستان دیگر انجام شده، این صراحت کلام استانداررا ستود و گفت: نمایندگان حوزه انتخابیه نباید در این موضوع سکوت کنند و آنها می‌توانند با ارائه مستندات حق قانونی حوزه انتخابیه خود را پس بگیرند.

زادسر درباره راه آهن جیرفت بیان کرد: این طرح مصوبه دولت نهم است که باید اجرایی می شد و مایه تاسف است که این مهم از دستور کار خارج شده است.

وی در زمینه نقش رسانه ها در کشور گفت: بنده به عنوان یک منتقد به موضوع آزادی بیان اعتقاد دارم در دوره نمایندگی با خبرنگاران ارتباط داشته و اخبار را پیگیری می کردم و هر چه فعالیت خبرنگاران در جامعه بیشتر باشد، خطای مسوولان کمتر خواهد بود.

انتهای پیام

=====

خبرگزاری جمهوری اسلامی - نشست ژنو قدرت سیاسی جمهوری اسلامی ایران ...

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...