زادسرجیرفتی طلبه‌ای است بسیجی، و الحمدلله همچنان بسیجی مانده است، و نقد کننده همه‌ی مقامات اعم از چپ و راست بوده، هست و خواهد بود، و به همین دلیل است که امثال آقای مرعشی از چپ، و آقای م - ب، از راست، وی را... ادامه . . .

 

بسم‌الله‌الرحمن‌ارحیم

مدیریت محترم پایگاه اطلاع‌رسانی "خبرآنلاین" زیدعزه

سلام علیکم

در پاسخ به مطلب ذیل :

«مرعشی: به زادسر گفته بودم که اگر ما از نقد احمدی​نژاد دست بکشیم، او در مقابل رهبری قرار می​گیرد».

http://www.khabaronline.ir/detail/305786/Politics/parties ،  انتشار:یکشنبه 6 مرداد 1392 - 18:35:25

بدین وسیله جوابیه‌ی نماینده‌ی دوره‌های چهارم، پنجم، و هفتم مردم جیرفت و عنبرآباد، در مجلس شورای اسلامی را، تقدیم می‌دارد تا برابر "قانون" نسبت به درج آن با همان کیفت، اقدام مقتضی را معمول فرمایید.

با تشکر؛ طلبه‌ی بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی

نماینده‌ی دوره‌های چهارم، پنجم، و هفتم

مردم جیرفت و عنبرآباد، در مجلس شورای اسلامی

==============

بسم‌الله‌الرحمن‌ارحیم

در پاسخ به سخنان یکشنبه 6 مرداد 1392 - 18:35:25، جناب اقای مرعشی مندرج در "خبرآنلاین"، به نشانی اینترنتی؛ http://www.khabaronline.ir/detail/305786/Politics/parties، که بازتاب قابل توجهی در برخی از "سایت‌ها"، و "وبلاگ‌های" فضای سایبری پیدا کرد، به استحضار خوانندگان محترم "آنلاین" می‌رساند :

جناب آقای سیدحسین مرعشی رئیس اسبق میراث فرهنگی، در گفتگو با "خبرآنلاین"، مطالبی را مطرح ساخته‌اند که پاسخ به آنها را، احترام گذاشتن به افکار عمومی خصوصاً خوانندگان محترم پایگاه اطلاع‌رسانی "خبرآنلاین"، و دفاع از عدم تحریف حقایق، تلقی می‌نماید، زیرا معنی و مفهوم آنها اجمالاً عبارتند از اینکه زادسرجیرفتی نماینده‌ی اسبق جیرفت و عنبرآباد؛

- طرفدار احمدی‌نژاد بوده است.

- با انتقاد از احمدی‌نژاد مخالفت می‌کرده است.

- منتقد احمدی‌نژاد را، مخالف مقام معظم رهبری می‌دانسته است.

- از کلام من(مرعشی)، که گفتم:« آقای احمدی‌نژاد اگر خیالش از بابت ما راحت شود و ما ول کنیم نقد عملکرد ایشان را،  متوقف نمی‌شوند و در مقابل رهبری هم قرار می‌گیرند. بگذارید ما با ایشان مشغول باشیم و سر گرمشان کنیم.»، تعجب کرده و پرسیده، واقعاً اینطوره؟.

- زادسرجیرفتی همیشه رقیب ما بوده است.

- به او تلفن زدم و گفتم که پیش‌بینی من درست از آب درآمد و آقای احمدی‌نژاد در مقابل رهبری ایستاد.

به فضل الهی سعی براین خواهد شد که ضمن احترام به نامبرده، با اختصار به موارد ششگانه‌ی مورد اشاره، پاسخ مقتضی و مستند را، تقدیم کرده و تنویر افکار نماید.

مطلب اول؛ زادسرجیرفتی نماینده‌ی اسبق جیرفت (و عنبرآباد)، طرفدار احمدی‌نژاد بوده است.

پاسخ؛ خدا را شکر زادسرجیرفتی، هرگز طرفدار احمدی‌نژاد نبوده است. در انتخابات نهم ریاست جمهوری نهم که از آیةالله هاشمی‌رفسنجانی سال 1384، حمایت جدی کرده است، و با مصاحبه‌های متعدد، نطق، و مسافرت به ده‌ها استان و شهرستان‌های کشور، با تمام توان در آن زمان، او را "اصلح" معرفی کرد.

البته نامبرده که منتقد جدی بعضی از سیاست‌های دولت سازندگی بود، برای حمایت قاطع از هاشمی‌رفسنجانی 1384 که بعضی‌ها را تکان داد و برایشان بسیار غیرمترقبه و عجیب بود، دلایل متقن و قابل توجهی داشت، که اهل قدرت در آن ایام و ایضاً بعد از آن، نه از او پرسیدند تا بدانند، و نه خواستند که بدانند.

در دوره‌ی دهم ریاست جمهوری هم ضمن انعکاس نظرات آیةالله هاشمی رفسنجانی، از کسی حمایت نکرده و خانه‌نشینی را پیشه ساختم.

مطلب دوم؛ زادسرجیرفتی با انتقاد از احمدی‌نژاد مخالفت می‌کرده است.

پاسخ ؛ زادسرجیرفتی خود از اول، یکی از منتقدین جدی، صریح و قوی احمدی‌نژاد بود، به دلایل و مستنداتی که در پی می‌آید ؛

1-    گفتگوی 90 دقیقه‌ای زادسرجیرفتی با احمدی‌نژاد (1384) "اینجا"

2-     نقد احمدی‌نژاد و دولت نهم به سبکی دیگر (1387)؛ "اینجا"

3-    اندر حکایت‌های عجیب و غریب احمدی‌نژاد (1388)؛ "اینجا"

4-    به استقبال تنفیذ دهم (1388)؛ "اینجا"

5 – احمدی‌نژاد موج آفرینی نکند (1385)؛ "اینجا"

6 - احمدي‌نژاد خود را منتخب امام زمان ع(نعوذبالله)می‌داند!؟يك‌‏بار و براي هميشه با مردم شفاف باشید (مهرماه 1384 "اینجا"

7 – مشايي كيست، چه مي‌گويد و كجا مي‌رود (1388)؛ "اینجا"

 8 - رفیق شفیق هوگوچاوز خسته نباشید (1392)؛ "اینجا"

9 – احمدی‌نژاد کاری کرد که امثال ما بگوییم صد رحمت به خاتمی و مرعشی. (1392)؛ "اینجا"

(همگان مستحضر هستند که اسناد غیر قابل خدشه‌ی ادعاهای نه‌گانه مورد اشاره،در پایگاه اطلاع‌رسانی زادسرجیرفتی به نشانی :www.zadsar.ir  قابل ملاحظه می‌باشند).

البته که زادسرجیرفتی به پیروی از مقام منیع ولایت و اوامر مطاع آن حضرت، همیشه از رؤسای جمهور حمایت داشته و دارد، خصوصاً از رئیس دولت نهم در سال اول ریاستش. دلیل آنهم روشن است. زادسر از رئیس جمهور حمایت کرده است و نه از احمدی‌نژاد. بلی اولین کسی که جرأت کرد در مجلس هفتم به صورت علنی و برخلاف جو حاکم مجلس، از رئیس دولت نهم دفاع کند زادسرجیرفتی بود که هم آقای قدرت علیخانی به زادسرجیرفتی ناسزاها گفت، و هم آقای م ـ ب هم، به وی طعنه‌ها زد.

آن جمله‌ی زادسرجیرفتی معروف است که گفت در سال اول دولت اصلاحات کسی جرأت نداشت علیه رئیس آن سخنی بر زبان بیاورد، و در سال اول دولت احمدی‌نژاد، کسی جرأت نمی‌کرد از رئیس دولت دفاع کند، و زادسر اولین کسی بود که در سال‌های 1376 و 1383 ، هم بر ضد خاتمی سخن گفت و هم به نفع احمدی‌نژاد. مدارک و مستندات این ادعا نیز قابل عرضه است.

بنابراین، آیا زادسرجیرفتی می‌توانسته است مخالف نقد احمدی‌نژاد باشد، می‌شود!؟. یعنی یک نقاد معروف، عدم نقد از مقامات دولت و دیگر قوا را منطقی بداند؟!، مسلم است که چنین نیست. با این وصف چرا آقای مرعشی چنین گفته است، الله اعلم. ضمناً مردم جیرفت و عنبرآباد و دیگر معاشرین سیاسی و غیرسیاسی زادسرجیرفتی شهادت می‌دهند که سخن معروف زادسر در پاسخ به پرسش چرایی عدم حمایتش از احمدی‌نژاد که عبارت بود از ؛

"احمدی‌نژادی که من از زمان استانداریش می‌شناسم، هر لحظه که احساس کند که می‌تواند در مقابل امام خامنه‌ای بایستد، همان لحظه، درنگ نخواهد کرد».

نظر به حقیقت مورد توجه، چگونه نگارنده به آقای مرعشی چنان ‌گفته است، عجیب است. بله، بنده به یاد دارم که به آقای مرعشی گفتم که چرا اینهمه به احمدی‌نژاد ناسزامی‌گویید؟!. احمدی‌نژاد هر کس هست، اکنون رئیس جمهور ماست، و احترامش لازم است. نقادی با تخریب و . . .، تفاوت دارد. اگر آقای مرعشی یک مورد دارد که از کارهای خوب احمدی‌نژاد هم ذکری به میان آورده است، ارائه بدهد. نقاد، منصف است و راه حل هم می‌دهد.

مطلب سوم؛ زادسرجیرفتی منتقد احمدی‌نژاد را، مخالف مقام معظم رهبری می‌دانسته است.

پاسخ؛ مگر می‌شود باور کرد که زادسرجیرفتی که مطابق نظر امام خامنه‌ای مبنی بر نقد منصفانه دولت‌ها، «نقد دولت نهم به سبکی دیگر»را نوشته است، و آن همه نقد مستند داشته است، منتقد احمدی‌نژاد را مخالف ولایت مطلقه‌ی فقیه بداند!، نعوذبالله.

مطلب چهارم؛ زادسرجیرفتی از کلام من(مرعشی)، که گفتم:« آقای احمدی‌نژاد اگر خیالش از بابت ما راحت شود و ما ول کنیم نقد عملکرد ایشان را،  متوقف نمی‌شوند و در مقابل رهبری هم قرار می‌گیرند. بگذارید ما با ایشان مشغول باشیم و سر گرمشان کنیم.»، تعجب کرده و پرسیده، واقعاً اینطوره.

پاسخ ؛ آقای احمدی‌نژاد به رغم ناسزاهای آقای مرعشی، آن وقتی که احساس کرد می‌تواند در مقابل رهبری بایستد، 11 روز خانه نشینی کرد.

مطلب پنجم ؛ به زادسرجیرفتی تلفن زدم و گفتم که پیش‌بینی من درست از آب درآمد و آقای احمدی‌نژاد در مقابل رهبری ایستاد.

 پاسخ ؛ اگر هم چنین بوده باشد، برای بنده عادی بوده است، زیرا این بنده‌ی خدا، خود قبل از آقای مرعشی این مهم را فریاد می‌کرده است. ایشان از دوستان هم جناحش در جیرفت و عنبرآباد سؤال کند، قطعاً آنان تصدیق می‌کنند که زادسرجیرفتی همیشه جمله‌ی مورد اشاره ذکر شده در پاسخ مطلب دوم را معتقد بوده است و بر زبان نیز جاری می‌ساخته است.

مطلب ششم ؛ زادسرجیرفتی نماینده اسبق جیرفت (که همیشه رقیب ما بود ما در جناح‌های مقابل ما بود).

پاسخ ؛ اتفاقاً زادسرجیرفتی در مخالفت با احمدی‌نژاد، در مقابل آقای مرعشی نبود، و به همین دلیل دوستان بیست ساله‌اش حکم تکفیرش را صادر کردند، و کارهایی کردند که هرگز مخالفان به اصطلاح اصلاح‌طلبش انجام نداده بودند. یکی از جرم‌های زادسرجیرفتی در نزد بهانه جویان در کمین نشسته، همین هم‌موضع شدنش با مرعشی در اصلح دانستن ایةالله هاشمی‌رفسنجانی، ذکر شده و می‌شود. اگرچه ماه‌ها قبل از انتخابات نهم ریاست جمهوری، تا چندین ماه بعد از آن، هیچ گونه ارتباطی حتی احوالپرسی هم بین این دو، وجود نداشته است..

زادسرجیرفتی طلبه‌ای است بسیجی، و الحمدلله همچنان بسیجی مانده است، و نقد کننده همه‌ی مقامات اعم از چپ و راست بوده، هست و خواهد بود، و به همین دلیل است که نه امثال آقای مرعشی از چپ، و نه امثال آقای م - ب، از راست، وی را برنمی‌تابند. وگرنه او را چه به جناح‌بازی و سیاسی‌کاری آقایان مدعی اطلاح‌طلبی و اصول‌گرایی کذایی. زادسرجیرفتی با هر نوع  استفاده نامربوط از بیت‌المال، قصور در انجام وظیفه، تقصیر در اجرای احکام ولایت فقیه، مخالفت داشته و دارد. در این زمینه، گفتنی‌های دیگری نیز هست.

قم‌المقدسه، طلبه‌ی بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی ، 1392/05/31

==============

 

مرعشی: به زادسر گفته بودم که اگر ما از نقد احمدی​نژاد

مرعشی:به زادسر گفته بودم که اگر ما از نقد احمدی​نژاد دست بکشیم، او در مقابل رهبری قرار می​گیردادامه . . . 

   

دیدگاه‌ها   

#3 mostafa 1392-07-01 22:11

سلام و ارادات
جناب آقای مرعشی ظاهرا متوجه عرض بنده نشده اید بدانید شکی در جایز الخطا بودن ما انسانها نیست ولی شخصیت با ثبات حجت الاسلام زادسر کجا و شخصیت آن دسته از سیاستمدارانی که برای رسیدن به پست و مقام دست به هر کاری زده و در جهت حرکت باد حال به هر سو که میخواهد باشد هستند کجا؟
نقل قول کردن

#2 همان 1392-06-07 00:37

سلام
مگر استاد زادسر پیامبر است که میگویی محال است نسنجیده حرف بزند
تا قبل از انتخابات اینا همه با هم دشمن بودند و اونا فتنه 88 بودند حالا همه با هم برادرند و قوم و خویس
نه عزیز زادسر بزرگ هم اشتباهاتی به بزرگی خودش داشته والا معصوم میبود
نقل قول کردن

#1 mostafa 1392-06-05 15:57

با سلام و ارادت
محضر مبارک استاد ارجمند(زادسر جیرفتی)
جناب آقای مرعشی جهت اطلاع جنابعالی ازچنین شخصیت والایی همچون زادسر محال است کلامی نسنجیده بیان گردد.
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...