حمله‌ی برخی احمدی‌نژادی‌ها به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مصداق "نمک خوردن و نمکدان شکستن" است/ این چه پول نفتی بود که بر سر سفره‌ها آورد؟   ادامه . . .

 

کد خبر: 39108       سیاسی       1392/02/13 - 01:32      

حجت الاسلام زادسر در گفت و گوی تفصیلی با "زندگی":

با اللهم عجل لولیک الفرج آمدند و کار را به تابوت بوسی چاوز رساندند/

پرچم بازی احمدی نژاد با رفیقش چه معنایی دارد؟/

با اقدامات احمدی نژاد و استاندارانش باید بگوییم صد رحمت به خاتمی و مرعشی /

حنای احمدی نژاد دیگر برای مردم رنگی ندارد /

هشت سال بر مسند قدرت بوده‌اید و حالا از موضع مخالفان سرسخت نظام سخن می گویید؟/

چماقی را بالا گرفته و به چرخش در می آورند /

این چه پول نفتی بود که بر سر سفره ها آورد؟

احمد نژاد با شعار های قلدرمآبانه می خواست القا کند شجاع و نترس است /

رئیس دولت در تلاش است توپ را به زمین دیگران بیاندازد /

احمدی نژاد هر مطلبی دارد ارایه کند، در مقابل هر شخصی نیز مطالبی از عملکر دولت دارد گزارش می کند /

احمدی نژاد 84، خود را پشت شعائر دینی پنهان کرده بود /

احمدی نژاد به دنبال جذب آرای خاکستری است /

احمدی نژاد بر مبنای روز حرف می زند، نه بر مبنای اعتقاد /

حمله به سپاه مصداق نمک خوردن و نمکدان شکستن است

حجت الاسلام علی زادسرجیرفتی، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار زندگی، با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری پیرامون انتخابات ریاست جمهوری، ابراز داشت:

 فرمایشات رهبر معظم انقلاب همچون همیشه کارشناسی ، فنی و ناشی از تعلیمات الهی و آسمانی اسلام بود که در این مقطع حساس بسیار راهگشا بود. اگر مقامات در زمان حضرت امام (ره) ، هم اکنون در زمان جانشین شایسته ایشان، درصد قابل قبولی به این رهنمودهای حضرت امام و  رهبر معظم انقلاب عمل می کردند و یا عمل کنند هم اکنون به این مشکلات بر نمی خوردیم و مقامات گرفتار برخی بداخلاقی هایی که شده اند، نمی شدند.

با اللهم عجل لولیک الفرج آمدند و کار را به کوروش و تابوت بوسی چاوز رساندند

زادسر خاطر نشان ساخت: اکثر ضمائر بیانات مقام معظم رهبری بر می گشت به عملکرد دولت های نهم و دهم، خصوصا شخص آقای احمدی نژاد؛ زیرا این احمدی نژاد است که تصمیمات خود را به صورت غیر کارشناسی اتخاذ می کند و گفتار و کردار او نیز بدون مطالعه و اکثرا سطحی است.

وی با انتقاد از نبود مدیریت کارآمدی به منظور سامان دادن به وضعیت اقتصادی و ممانعت از کاهش ارزش پول ملی، عنوان کرد: احمدی نژاد با شعار تمسک به ولایت، عدالت و اللهم عجل لولیک الفرج، بر سر کار آمد و کار را به کوروش، داریوش و تابوت بوسی "هوگوچاوز" «اینجا را کلیک کنید » رسانیده است و خدا می‌داند به کجا برساند.

با اقدامات احمدی نژاد و استاندارانش باید بگوییم صد رحمت به خاتمی و مرعشی

این فعال سیاسی اصولگرا یادآور شد: پیش از این به عنوان یک نیروی حزب اللهی به خاتمی اعتراض داشتیم که چرا در مقابل پاپ با آن خضوع و خشوع غیر متعارف برخورد کرد و یا در برخی از سفرهای خارجی وی حاشیه های جنسیتی به وجود آمد، اما هم آقای  احمدی نژاد و  برخی استانداران دولتش اقداماتی انجام داده اند که باید بگوییم صد رحمت به آقایان خاتمی و مرعشی!

وی ابراز امیدواری کرد که ملت به آموزه های رهبر معظم انقلاب از ابتدای سال جاری در مشهد مقدس تا زمان انتخابات ریاست جمهوری توجه کند و رئیس جمهوری کارآمد را بر سر کار بیاورند تا بتواند مشکلات موجود را برطرف کند.

احمد نژاد با شعار های قلدرمآبانه می خواست القا کند شجاع و نترس است /

حنای احمدی نژاد دیگر برای مردم رنگی ندارد

نماینده سه دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «سال ها طول خواهد کشید تا مشکلاتی که توسط احمدی نژاد به وجود آمد اصلاح شود»، گفت: هم اکنون کشور به ثبات اقتصادی نیاز دارد و رئیس جمهور آتی باید نابسامانی های ارزی را به صورت ویژه مدیریت کند؛ همانطور که رهبر معظم انقلاب نیز تاکید داشتند که سیاست های اقتصادی نباید ناپایدار باشد، دولت آینده باید سیاست پایدار و یکپارچه ای در حوزه اقتصادی اتخاذ کند و طرحی نو اندازد.

وی با اشاره به شعارهای مطرح شده از سوی محمود احمدی نژاد در سال 84، عنوان داشت: احمدی نژاد در انتخابات سال 84 عنوان می کرد که در مقابل من کارشکنی می کنند، من در مرکز آتش هستم و وارد منطقه ممنوعه قدرت شده ام؛ او با این اصطلاحات قلدرمآبانه سعی داشت این مطلب را القا کند که انسانی نترس و شجاع است؛ اما اکنون باز هم تکرار برخی از این شعار ها از سوی احمدی نژاد را شاهد هستیم؛ در این شرایط باید بگوییم خوشبختانه حنای آقای احمدی نژاد دیگر برای مردم رنگی ندارد و مردم اهداف مورد نظر او را از طرح این شعارها متوجه شده اند.

هشت سال بر مسند قدرت بوده اید و حالا از موضع مخالفان سرسخت نظام سخن می گویید؟ /

رئیس دولت در تلاش است توپ را به زمین دیگران بیاندازد

زادسر ضمن طرح سوالی از احمدی نژاد، تاکید کرد: شما هشت سال بر اریکه قدرت سوار هستید و هرگونه که خواسته اید، مرکب قدرت را رانده اید؛ در این مدت بیشترین پول نفت ملت مسلمان ایران طی سال های گذشته نصیب دو دولت شما شده است اما چرا هم اکنون پس از هشت سال به عنوان طلبکار عمده، با مسئولان نظام سخن می گویید و از موضع مخالفان سرسخت نظام، علیه مواضع جمهوری اسلامی و مواضع دینی برخورد می کنید؟

این کارشناس مسایل سیاسی یادآور شد: دولت هشت سال تمامی سیاست های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و تبلیغاتی خود را اجرا کرده است که نتیجه آن ها این نابسامانی های امروز در کشور است؛ اما حالا پس از نابسامانی، اوضاع رئیس دولت در تلاش است تا توپ را در زمین دیگران بیاندازد؛ این در حالی است که احمدی نژاد باید به مسایل پاسخگو باشد و آیا کسی هست که در برابر قانون وی را مواخذه کند؟

چطور احمدی نژاد از حوض بیرون آمده است؟ /

چماقی را بالا گرفته و به چرخش در می آورند

وی خطاب به رئیس دولت، گفت: اینکه شما در سخنان خود مطرح کرده ای که دست و پای ما را بسته اند و در حوض انداخته اند، دیدند می توانیم و وزنه هم به پای ما بستند، موضوعی قابل تامل است؛ چطور ممکن است دست و پای کسی را ببندند و وزنه نیز به پای او آویزان کنند و وی را در حوض بیاندازند اما او بتواند بیرون بیاید؟ شاید این دروغ بزرگ را «اینجا را کلیک کنید» به قصد دروغ 13 و از باب مطایبه مطرح ساخته اند.

زادسر با تاکید بر اینکه «برخی تصور می کنند مردم هدف از تخریب ها و تهمت ها را متوجه نمی شوند اما ملت ایران بسیار بصیر تر و آگاه تر آن است که به این تهمت ها اعتنایی داشته باشند»، تصریح کرد: احمدی نژاد عنوان کند که چه فردی، نهادی، دستگاه و یا شخصیت حقیقی و حقوقی مانع از انجام اختیارات رئیس جمهور از سوی وی می شود، این در حالی است که احمدی نژاد در این مدت همه را زیر سوال برده است . هم اکنون هشت سال است که چماقی را بالا گرفته و به چرخش در می آورد؛ زمانی لیست 300 نفره در بوق کرده بود  و حالا می خواهد گوشه پرونده دیگران را بالا بزند. آدمی به یاد مثل سنگ بزرگ علامت نزدن است می افتد.

احمدی نژاد هر مطلبی دارد ارایه کند، در مقابل هر شخصی نیز مطالبی از عملکر دولت دارد گزارش می کند

وی یادآور شد: خواهش ما از احمدی نژاد این است که هر سوء استفاده و خلاف قانون و حیف و میل بیت المال را از هر شخصی که به صورت مستند و با حساب و کتاب دارد، به دستگاه قضایی، کمیسیون اصل 90 مجلس و یا دفتر بازرسی مقام معظم رهبری ارایه کند و در مقابل نیز آمادگی داشته باشند تا هر شخصی، هر مطلبی از عملکرد دولت های ایشان دارد نیز گزارش کند.

امام جمعه سابق اسد آباد تاکید کرد: این رفتار و گفتار احمدی نژاد با هیچ کدام از تعالیم اسلامی و روح قوانین جمهوری اسلامی سازگاری ندارد.

ادبیات بگم بگم دیگر در کشور خریدار ندارد

زادسرجیرفتی با انتقاد از راه اندازی موج جدید «بگم، بگم» در کشور، ابراز داشت: احمدی نژاد در سفر استانی خود به شهر اصفهانی عنوان کرد که یکی از سرسخت ترین مخالفان من می خواهد با من معامله کند، اما زمانی که مردم می گویند: «بگو، بگو»، احمدی نژاد عنوان می کند به وقتش می گویم. این در حالی است که ادبیات «بگم بگم» دیگر در کشور خریدار ندارد.

وی همچنین تاکید کرد: این ادبیات احمدی نژاد تا جایی پیش رفت که رهبر معظم انقلاب به عنوان ولی فقیه و نائب امام زمان (عج)، با صراحت فرمودند این رفتار رئیس جمهور خلاف عرف، اخلاق و قانون است – برخورد ایشان در یکشنبه سیاه مجلس – و تا کنون سابقه نداشته است که مقام معظم رهبری چنین عباراتی را در خصوص عملکرد رئیس جمهورهای قبلی بیان کنند.

پرچم بازی احمدی نژاد با رفیقش چه معنایی دارد؟

این کارشناس مسایل سیاسی با انتقاد از نحوه برگزاری سفرهای استانی و شائبه انتخاباتی و تبلیغاتی بودن این سفرها، گفت: از یک طرف احمدی نژاد از ولایت فقیه، مرجعیت دینی و عدالت سخن می گوید و از یک سو با برخی اطرافیان خود که به دستور مقام معظم رهبری برکنار شده است، پرچم بازی و پرچم گردانی می کند. جای سوال است که کجای این رفتار با تبعیت از ولایت همخوانی دارد؟ اصلا پرچم بازی رئیس جمهور با رفیقش یعنی چه؟

وی عنوان داشت: هم اکنون سفرهای متراکم دولت به قسمت های مختلف کشور با عنوان سفر استانی انجام می شود؛ اما این چه سفر استانی است که در طول یک هفته به سه استان سفر می کنند و در این مدت چگونه به مسایل مردم رسیدگی می شود. این در حالی است که برای هر کدام از سفرهای استانی صد ها میلیون تومان هزینه برآورد می شود. خوب مردم هم دیگر از احمدی نژاد استقبال لازم را نمی کنند.

احمدی نژاد 84، خود را پشت شعائر دینی پنهان کرده بود /

احمدی نژاد به دنبال جذب آرای خاکستری است

زادسر همچنین درباره مقایسه احمدی نژاد سال 84 با احمدی نژاد سال 92، تاکید کرد: به اعتقاد من احمدی نژاد از ابتدا همین احمدی نژاد سال 92 بود، اما در سال 84 خود را در پشت شعائر دینی پنهان کرده بود. در آن برهه متوجه شده بودند که جامعه تشنه شعارهای عدالت خواهانه است، بنابر این با آن رنگ و لعاب بروز و ظهور کرد اما هم اکنون احساس می کند که برای رای آوردن فرد مورد نظرش باید با شعار علیه مسئولان، تهدید به افشاگری و ادبیات پرخاشگرایانه این مطالب را عنوان کند.

وی یادآور شد: به نظر می رسد احمدی نژاد به دنبال جذب آرای خاکستری است و تصور می کند که اگر با این ادبیات پیش بیاید، برخی خوششان می آید و رای می دهند؛ این در حالی است که ادامه این اقدام از سوی رئیس دولت باعث تجری  مخالفان نظام خواهد بود. آقای رئیس جمهور سرنوشت اولین جمهور را حتما مرور کند.

احمدی نژاد بر مبنای روز حرف می زند، نه بر مبنای اعتقاد / این چه پول نفتی بود که بر سر سفره ها آورد؟ /

حمله به سپاه مصداق نمک خوردن و نمکدان شکستن است

نماینده سه دوره مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «احمدی نژاد بر مبنای روز حرف می زند، نه بر مبنای اعتقاد»، تصریح کرد: در سال 84 می طلبید حرف از عدالت و اللهم عجل لولیک الفرج بگویند و امروز می طلبد تا این شعارها مطرح بکنند، این در حالی است که احمدی نژاد باید هم اکنون درباره گرانی سرسام آوری که در جامعه وجود دارد پاسخگو باشد چرا که حقیقا معیشت مردم با مشکل مواجه شده است؛ دیگر تهیه سیب زمینی و پیاز هم بر سر سفره مردم سخت شده است. این چه پول نفتی بود که بر سر سفره ها آورد؟

این کارشناس مسایل سیاسی تاکید کرد: حمله به نهاد های قانونی کشور و همچنین حمله به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که به عنوان بازوی دولت های نهم و دهم عمل کرده است و هم اکنون ظالمانه مورد تاخت و تاز دوستان نزدیک احمدی نژاد قرار می گیرد، اقدامی ناشایست به شمار می رود و مصداق نمک خوردن و نمکدان شکستن است.

منبع خبر: زندگی نیوز

  http://www.zendeginews.com/news.aspx?id=39108

 ===============

 

=====

«رفیق شفیق هوگوچاوز، خسته نباشید»

   

«رفیق شفیق هوگوچاوز، خسته نباشید »

البته نویسنده خیلی انگیزه‌ای برای طرح مباحثی که در پی می‌آید نداشت زیرا خیری در آن نمی‌دید و از طرفی هم، اکنون دیگر نقد شما هم، ارزشی ندارد، ولیکن این پیام. . . طاقتم را طاق کرد. . .ادامه . . .

=====

زادسرجیرفتی: نامزد مورد حمایت دروغگویان، قابل اعتماد

   

 

زادسرجیرفتی: نامزد مورد حمایت دروغگویان، قابل اعتماد نیست/ نفاق؛ بارز ترین ویژگی انجمن حجتیه/ مسئولان اطلاعاتی و امنيتی باید فعالیت های متحجرین را رصد کنند چوپان دروغگوادامه . . .

==== 

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...