احمدينژاد خود را منتخب امام زمان ع(نعوذبالله)می‌داند!؟يك‌‏بار و براي هميشه با مردم شفاف باشیدادامه . . .

 

آفتاب 25 مهر 1384 ساعت 15:03

http://aftabnews.ir/vdcji8ev.uqehtzsffu.html

--------------------------------------------------

زادسرجيرفتي خطاب به احمدي‌‏نژاد:  يك‌‏بار و براي هميشه با مردم شفاف باشید

--------------------------------------------------

آفتاب: نماينده جيرفت و عنبرآباد در مجلس هفتم در نامه‌‏اي خطاب به رييس جمهوري، از وي خواست تا به هر نحو كه صلاح مي‌‏داند يك بار و براي هميشه مواضع اعتقادي و مديريتي خود و دولت را راجع به مباحثي از قبيل" احمدي‌‏نژاد خود را منتخب امام زمان(عج) مي‌‏داند، احمدي‌‏نژاد از آيت الله مصباح دستور مي‌‏گيرد، احمدي نژاد حامي و مروج انجمن حجتيه مي‌‏باشد و غيره به استحضار مردم برساند.

متن :

در نامه علي زادسر جيرفتي به محمود احمدي  نژاد آمده است:

نوشته خويش را با عنوان" به بهانه يك سوال" كه حمايت بي  دريغ نگارنده از جناب عالي و دولت جمهوري اسلامي ايران را به تصوير مي  كشاند، به همراه خبر ساعت 20:21 مورخ 24/7/84 پايگاه اطلاع رساني انتخاب كه با تيتر: اقدام بي  سابقه پرويز داودي (معاون اول رييس جمهور) و هيات دولت، منتشر شده است را به حضور شريفتان تقديم داشته و مطالبي را متذكر مي  گردد:�

1- به اصطلاح رايج سايت  هاي اينترنتي كه همان پايگاههاي اطلاع رساني رايانه  اي الكترونيكي مي  باشد، لاينقطع مطالبي از قبيل آنچه كه در پي مي  آيد بر روي خروجي  هاي خود ارسال مي  كنند (البته بسياري از آنها):

الف - احمدي  نژاد خود را منتخب امام زمان-عليه السلام- مي  داند

ب - احمدي نژاد از آيت الله مصباح يزدي دستور مي  گيرد

ج - احمدي  نژاد حامي و مروج انجمن حجتيه مي  باشد

د - احمدي  نژاد متحجرين را مورد توجه قرار مي  دهد

ه - احمدي  نژاد مداحان خرافه  پرور را پر و بال داده است

و مواردي ديگر از اين دست را كه مستقيم و غيرمستقيم طرح و القاء مي  كنند و غالبا سعي مي  كنند تا خوانندگان خود را به اين باور برسانند كه اميدشان به رييس  جمهوري و دولت، اميدي�ابتر� است.

جدا تقاضا دارد كه به هر نحو كه صلاح مي  دانيد يك بار و براي هميشه مواضع اعتقادي و مديريتي خود و دولت را راجع به چنين مباحثي به استحضار مردم برسانيد و اهل ايمان و اسلام را از تاثيرپذيري احتمالي را در برابر اين گونه شايعات انشاءالله بي  اساس برحذر داريد.

چنانچه مقامات ارشد قوه مجريه را نيز سفارش كنيد كه بهانه  هايي از اين نمونه به دست بهانه  جويان ندهند، مطمئنا مفيد خواهد بود.

لازم

به ذكر است؛ نامه زادسرجيرفتي به احمدي  نژاد در واكنش به خبر زير نوشته شده است كه در تاريخ 24/7/84 و در پايگاه اطلاع رساني انتخاب منتشر شده است:

پيش از اين همواره در داستان  ها مرز خيال و واقعيت به هم مي  ريخت و حالا در هيأت دولت جمهوري اسلامي ايران. اين روزها خبرهايي از هيأت دولت به گوش مي  رسد كه باور كردنش سخت است؛ اما واقعيت دارد.

چندي پيش در نشست هيأت دولت كه به رياست پرويز داوودي، معاون اول رييس  جمهوري برگزار شده بود، ميثاق نامه اي با امام زمان تدوين و به امضاي وزيران رسيد.

در آغاز نشست، داوودي به وزيران پيشنهاد داد؛ همان گونه كه ميثاق نامه اي بين آن ها و احمدي نژاد تدوين و به امضا رسيد، بايد وزرا ميثاق نامه اي نيز با امام زمان بنويسند. اين پيشنهاد با موافقت اعضا? كابينه روبه رو شده و در همان نشست درباره مفاد آن مورد بحث قرار گرفت. در نهايت، ميثاق نامه اي تدوين شد و اعضاي هيأت دولت آن را امضا كردند. از آن جايي كه گفته شد هر ميثاق نامه دو طرف دارد، سپس اين پرسش پيش آمد كه امضاي آن حضرت(عج) چه مي شود؟

هيأت دولت در اين زمينه نيز تمهيدي انديشيد و صفار هرندي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي مأمور بردن نامه خدمت امام زمان شد. و? شب جمعه بعد نامه امضا شده اعضا? كابينه را به جمكران برد و در چاهي انداخت كه زائران نامه ها و حاجاتشان را مي  اندازند.

اين در حالي است كه به فاصله اندكي از تصميم گيري درباره اين ميثاق نامه هيأت وزيران، همزمان با نيمه شعبان-سالروز تولد امام زمان- دولت هفت ميليارد تومان براي اطعام زائران مسجد جمكران تصويب كرد.

روزي كه پيشنهاد اختصاص بودجه براي اطعام زائران مسجد جمكران در هيأت دولت مطرح شد، رحمتي وزير راه با ارائه گزارشي از وضعيت جاده منتهي به جمكران، آن جاده را پر خطر و خراب توصيف كرد و پيشنهاد داد از آن جا كه در صندوق نذورات مسجد جمكران به اندازه كاف? پول جمع آور? برا? هزينه اطعام زائران جمع آور? م? شود، اين بودجه به مصرف ساختن جاده منته? به جمكران برسد. بنا به گزارش  هاي? كه همان زمان در يك? از خبرگزار? ها منتشر شد، پيشنهاد رحمتي با واكنش تند رييس جمهور روبه رو شد و به وي گفت: مثل اين كه رسوبات دولت هاي قبلي در ذهن شما مانده است.

احمدي نژاد تأكيد كرد كه ما براي جاده ساختن نيامده ايم و نبايد بودجه درباره امام زمان با واكنش هاي اين چنيني مواجه شود؛ و بعد اضافه كرد كه ما هرچه داريم از امام زمان داريم.

اما از همه اين ها تأمل برانگيزتر، آن است كه برخي از چهره هاي افراطي نزديك به رييس جمهور كه مدام از آماده شدن زمينه ظهور امام زمان سخن مي گويند، به صراحت اين زمينه سازي را به ماجراي پرونده هسته اي ايران مرتبط مي دانند. بنابر اخبار موثق، اينان در نشست هاي خصوصي مختلف به تأكيد م? گويند كه مقاومت در برابر فشارهاي جهاني و اصرار بر حق برخورداري از نيروي هسته اي، يكي از راه هاي فراهم كردن زمينه ظهور آقاست.

گفتمان رايج شده در دولت جديد در ارتباط با مقوله امام زمان را برخي تحليلگران به رابطه ويژه ميان رييس جمهور و مصباح يزدي و گرايش هاي مصباح و شاگردان او نسبت مي دهند. به ويژه آن كه اين گروه، به گونه اي بي سابقه در هيأت دولت و تيم مشاوران و مديران نهاد رياست جمهوري قرار گرفته اند.

زادسر جيرفتي در نامه  اي ديگر خطاب به وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي، ازوي خواست تا يك فكر اساسي براي سايت  هاي اينترنتي داخلي بكند.

درنامه نماينده جيرفت و عنبرآباد در مجلس هفتم آمده است: جناب آقاي وزير! به اصطلاح" سايت  هاي اينترنتي" داخلي هم اينقدر زياد شده  اند و بعضا مطالب عحيب و غريبي را منتشر مي كنند كه جا دارد حضرتعالي براي انها يك فكر اساسي نماييد.

زادسر پيشنهاد داد تا يك اداره اختصاصي كه متشكل از متخصصين حرفه اي و به هنگام را در خود جاي مي  دهد، تاسيس شود تا به موقع مطالب مختلف سايتهاي مذكور را بررسي كند و اقدام مقتضي صورت گيرد.

وي همچنين در نامه  اي ديگر حطاب به مديرعامل ايرنا خواست تا به مقامات مسوول ايرنا در استان كرمان تذكر دهد تا از عنوان" اكثريت نمايندگان كرمان" و يا" رييس مجمع اكثريت نمايندگان كرمان" در تنظيم اخبار استفاده نكنند.

زادسر در ادامه گفته است: بنده كه يكي از نمايندگان استان كرمان هستم، در جلسات به اصطلاح مجمع شركت ندارم و بعضا در جريان امور آن هم قرار نگرفته و به طور كلي روند شكل گيري آن را قبول ندارم، بنابراين عنوان كلي" مجمع نمايندگان كرمان" نبايد عنواني جامع و مانع باشد.

منبع : http://aftabnews.ir/vdcji8ev.uqehtzsffu.html

=====

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...