کد خبر: 5433           گپ و گفت    1390/09/29 - 11:29

خوارج به شکل دیگری ظهور کرده اند / ناسزا می گویند تا وارد مجلس شوند

اگر اصولگرایان تدبیر نکنند، عواقب آن غیر قابل تصور است / باید به اصلاح طلبان معتدل فرصت داد / دستور سازمانی جریان انحرافی برای انتخابات / حرکت جلوتر از ولی باعث گمراهی است    [بزرگ نمایی]

حجت الاسلام علی زادسر جیرفتی در گفت و گو با خبرنگار زندگی، با اشاره به ضرورت تبعیت نیروهای انقلاب از فرامین و ارشادات مقام معظم رهبری در آستانه انتخابات، تاکید کرد: مبنای شکل گیری تمامی انتخابات ها در جمهوری اسلامی مواضع ولی فقیه بوده است و جغرافیای سیاسی کشور را هدایت ها و ارشادات مقام معظم رهبری تعیین می کند.

اگر اصولگرایان تدبیر نکنند، عواقب آن غیر قابل تصور است

امام جمعه سابق اسد آباد با ابراز خرسندی از فعالیت جبهه متحد اصولگرایان، ابراز داشت: به نظر می رسد بزرگان اصولگرا مدبرانه تر از همیشه و با تدبیر بیشتری نسبت به گذشته موضع گرفته و حرکت می کنند.

نماینده سابق سه دوره مجلس شورای اسلامی خاطر نشان ساخت: در این دوره از انتخابات برای بزرگان اصولگرا کاملا محسوس است که اگر احتیاط لازم و تدبیر شایسته را به کار نگیرند، عواقب آن غیر قابل تصور خواهد بود.

این کارشناس مسایل سیاسی یادآور شد: همین که شخص آیت الله مهدوی کنی در راس وحدت اصولگرایان قرار گرفته اند و تمامی اصولگرایان نیز خود را مکلف می دانند که از نظرات ایشان تمکین کنند، آینده خوبی را نوید می دهد.

باید به اصلاح طلبان معتدل فرصت داد

وی همچنین به چشم انداز پیش روی حضور اصلاح طلبان در انتخابات اشاره کرد و ابراز داشت: یک دسته از اصلاح طلبان با براندازان هماهنگ بودند که به عنوان سران فتنه معروف شدند و باید این افراد را از کلیت کسانی که طی 2 دهه اخیر به عنوان اصلاح طلب معرفی شدند، جدا کنیم.

زادسر ادامه داد: باید اصلاح طلبانی که چهارچوب نظام را قبول دارند و دستورات رهبری را مطاع می دانند و قانون را نیز به عنوان معیار و میزان خود قبول دارند، فرصت داد تا خود را از جامعه جدا نکنند.

به گفته این کارشناس مسایل سیاسی هم اکنون دستگاه های مسئول می توانند عملکرد چهره های سیاسی را رصد کرده و مشخص کنند تا کسانی که در چهارچوب تعیین شده از سوی رهبری حرکت می کنند، بتوانند خود را عرضه کنند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی  در ادامه به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر جذب حداکثری و دفع حداقلی اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری اصولگرا و اصلاح طلب را یکی دانسته اند که اصولگرا همیشه باید اصلاح طلب باشد و اصلاح طلب نیز به اصول معتقد باشد.

وی عنوان داشت: به نظر می رسد چنانچه مقامات مسئول انتخابات، اصلاح طلبان واقع در چهارچوب نظام را تایید کنند،   انتخابات پرشوری با حضور گسترده مردم برگزار خواهد شد.

ناسزا می گویند تا وارد مجلس شوند

زادسر جیرفتی همچنین به تحرکات سیاسی جریان انحرافی در انتخابات اشاره کرد و گفت: جریان انحرافی شاید پیچیده ترین جریانی است که تا کنون در مقاطع مختلف انقلاب به رخ کشیده شده است و اکنون نیز پس از برخورد قاطع جامعه و مواضع قوی و قاطع مقام معظم رهبری و سایر مقامات، به نظر می رسد این جریان تابلو دار وارد فعالیت انتخاباتی نمی شود و حضور آن ها بی نشان خواهد بود.

نماینده سابق سه دوره مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: جریان انتخاباتی پول کلانی را در اختیار دارد و اگر لازم باشد به سردمداران مطرح شده در این زمینه ناسزا می گویند تا از این گذرگاه عبور کرده و در زمان تبلیغات و احتمالا پس از انتخاب احتمالی در مجلس شورای اسلامی،  سیاست های غیر خدایی خود را عمل کنند.

دستور سازمانی جریان انحرافی برای انتخابات

وی تاکید کرد: در این زمینه شورای نگهبان باید دقت کرده و هر کس را که در سرسپردگی او به نظام کمترین تردیدی وجود دارد را تایید نکند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «جریان انحرافی با لباس دوست وارد فضای انتخابات خواهد شد»، به فعالیت های این جریان در شهرستان جیرفت اشاره کرد و گفت: در جیرفت شایعه شده که برخی مورد توجه گروه انحرافی هستند و همان هایی که مورد توجه گروه انحرافی هستند، مواضعشان به شدت علیه برخی مقامات مطرح این جریان به گوش می رسد.

زادسر جیرفتی ادامه داد: ظاهرا یک دستور سازمانی است تا کاندیداهای مورد نظر جریان انحرافی نسبت به برخی اشخاص که جامعه نسبت به آن ها حساسیت پیدا کرده است، موضع تندی اتخاذ کنند.

وی خاطر نشان ساخت: این افراد خود را منتقد شخصی می دانند که نوک پیکان جریان انحرافی بوده و بسیار بیشتر از بقیه خود را مقید به تبعیت از رهبری نشان می دهند اما سابقه نشان داده است که این افراد هر زمان که فرصت کنند تیر آماده خود را از چله رها خواهند کرد. این درحالی است که این جریان به یک شخص وابسته نیست و در یک شخص خلاصه نمی شود.

حرکت جلوتر از ولی فقیه باعث گمراهی است

نماینده سابق سه دوره مجلس شورای اسلامی در ادامه با تاکید بر ضرورت پیروی از منویات مقام معظم رهبری در عرصه سیاسی، ابراز داشت: در دعاهای دینی نیز وارد شده است که کسانی که جلوتر از امام حرکت می کنند مارق و عقب تر از امام زاهق و کسانی که با امام حرکت می کنند لاحق و همیشه پیوسته هستند.

زادسر حرکت جلوتر از ولی فقیه را باعث گمراهی عنوان کرد و گفت: تمامی افراد باید سعی کنند خود را با ولی فقیه منطبق دهند.

خوارج به شکل دیگری ظهور کرده اند

وی یادآور شد: در این زمینه خوارج همواره خود را باتقواتر از دیگران می دانستند و نشان ظاهری آن ها نیز پینه های پیشانی بود که بر اثر سجده های طولانی مدت پیش می آمد.

این کارشناس مسایل سیاسی ادامه داد: خوارج ریاکاران حرفه ای بودند که از زمان علی ابن ابیطالب وجود داشتند و در طول تاریخ نیز نمونه های بسیاری از خوارج مشاهده شده است که نمونه آن برای نسل امروزی نیز همچون گروه فرقان، قابل لمس است.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی خاطر نشان ساخت: اکنون خوارج به شکل دیگری ظهور کرده اند که هدایتگر خوارج تعلیمات انگلیسی و اسلام آمریکایی است و توصیه ما نیز این است که خوارج از قضایای اخیر عبرت گرفته و نسبت به دستورات رهبری تبعیت کنند.

زادسر جیرفتی اوامر مقام معظم رهبری را مطاع دانست و گفت: هنگامی که ولی فقیه تکلیفی را تعیین کردند، این تکلیف به عنوان فصل الخطاب است و همه باید نسبت به آن تمکین کنند.

منبع خبر: زندگی نیوز

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...