زادسرجيرفتی: آقاي هاشمی‌رفسنجانی چرا سكوت‌ كرده‌ايد؟ادامه . . .

 

گروه فضاي مجازي / حوزه وبلاگها

 

88/08/16 - 00:20

شماره:8808150948

 

نسخه چاپي ارسال به دوستان

 

وبلاگ "زادسر "/امام جمعه اسد آباد

آقاي هاشمي چرا سكوت‌ كرده‌ايد؟

خبرگزاري فارس: آقاي هاشمي يكي از آقازاده‌هاي شما با لباسي خاص در روز 13 آبان ميان اغتشاشگران مشاهده شده، اميدواريم كه اين طور نباشد اگر بوده، خوب موضع خودتان را اعلام كنيد و اگر نبوده، تكذيب كنيد، خيال ما را راحت كنيد، ما از شما توقع خاص و ويژه داريم.

به گزارش خبرنگار سرويس "فضاي مجازي " خبرگزاري فارس، علي زادسر جيرفتي نماينده سابق مجلس شوراي اسلامي و امام جمعه شهر اسد آباد در آخرين به روز رساني http://zadsar.ir خطبه‌هاي نماز جمعه هفته گذشته اسد آباد را نوشت.


اين نماينده سابق مردم جيرفت در مجلس شوراي اسلامي بخشي از خطبه‌هاي نماز جمعه اسد آباد را به هاشمي رفسنجاني رفسنجاني اختصاص داد.

برپايه اين خبر امام جمعه اسد آباد در اين باره نوشت؛


نکته‌اي را نيز ياداشت کرده‌ام كه در مورد آيت‌‌الله هاشمي‌رفسنجاني عرض کنم . خوب شما شايد بدانيد، تمام اهل سياست در كشور مي‌دانند، خود حضرت ايشان مي‌دانند كه بنده از ارادتمندان ايشان بوده‌ام و الان هم هستم، هنوز هم واقعاً دعا مي‌کنم براي ايشان، واقعاً غصه مي‌خورم که چرا در اين موقعيت قرار گرفته‌اند، اما مي‌خواهم در اينجا و از خطبه‌ي نماز جمعه‌ي اسدآباد سيد جمال‌الدين، که آقاي هاشمي‌رفسنجاني که خودش اهل تاريخ است و مسائل تاريخي را مي‌داند و بخشي از تاريخ کشور ما را نيز رقم زده است، عرض کنم که :

حضرت آيت‌‌الله هاشمي‌رفسنجاني اين فرمايش شماست که به بنده فرموديد: عين فرمايش خودتان است و خودتان امضا کرديد و من منتشر کردم، وقتي من سوال کردم كه روابط حضرت عالي با رهبر معظم انقلاب اسلامي چگونه روابطي است؟ آيا روابط عاطفي و عرفاني است يا سياسي و يا کاري؟، شما جواب داديد که روابط من با رهبري هم عاطفي ست و هم معرفتي و هم سياسي و هم کاري. معرفتي است زيرا عميقاً همديگر را مي شناسيم، اين‌ها را که مي‌گويم، صدها هزار خواننده داشته است ، در کشور و در خارج از كشور، اين گفتگوي صريح بنده با آقاي هاشمي که در ارديبهشت امسال منتشر شد و صد ها هزار نفر خواننده داشت وبيش از 6000 هزار نفر فقط در پايگاه اطلاع رساني زادسر آن را خوانده اند، اکثر سايت ها و روزنامه هاي کشور منتشر کردند، اين گفتگوي تاريخي زادسرجيرفتي با آيت‌‌الله هاشمي رفسنجاني است كه مي‌شنويد. عين جواب‌هاي حضرت ايشان است که خودشان امضا کرده‌اند و تائيد کردند که منتشر شود.

معرفتي است زيرا عميقاً همديگر را مي‌شناسيم خلقيات عادات روحيات افکار هر يک از ما براي ديگري روشن و بسيار نزديک است و بدين جهت است که عاطفي است. سياسي نيز هست زيرا من و "آقا " عمر خود را با همکاري سياسي گذرانيده‌ايم و با سياست عجين شده‌ايم. کاري است چون که در طول نيم قرن گذشته آقا و من در حقيقت لازم و ملزوم هم و مکمل يکديگريم در طول مبارزه تمام کارهاي حداقل پنجاه و چند سال عمر من و ايشان در راستاي سر و سامان دادن به امور انقلاب اسلامي اداره کشور و رفع مشکلات وقت روزگار دفاع مقدس انقلاب اسلامي مسلمان شجاع ايران بوده است.

و بعد بنده پرسيده‌ام اختلافات في مابين شما و "آقا " چگونه بوجود مي آيد و براي رفع آنها چه مي کنيد؟ اگر ممکن است نمونه بگوييد : جواب داده اند البته که اختلاف داريم در مواردي اختلافي بايکديگر بحث مي کنيم (دقت کنيد) تا يکي از ما دو نفر مجاب شود اگر من قانع شوم که تکليف روشن است، اگر مقام معظم رهبري ادله و توجيهات من را پذيرفتند خوب مطابق تکليف عمل مي کنند . اما اگر هيچ کدام از ما نظرات ديگري را نپذيرفتيم و از براهين و توضيحات ارائه شده متقاعد نشديم، چه بايد کرد؟، اين موضوع را با آقا به مباحثه گذاشتم و سرانجام با دليلي که مي‌گويم بنده (يعني آقاي هاشمي) خودم را مکلف ديده و مي‌بينم که از نظرات و اوامر ولي امر مسلمين تمکين و تبعيت کنم، و آن دليل اين است که ايشان در فرض عدم قانع شدن، حجت شرعي در پذيرفتن نظر من را ندارند، وليکن من (يعني آقاي هاشمي) جهت عمل به نظرات و تصميمات متخذه از سوي ايشان به عنوان رهبر و ولي امر مسلمين، عند الله حجت شرعي و قانوني دارد.

خوب حضرت آيت‌‌الله هاشمي‌رفسنجاني، اين‌ها را خودتان فرموديد، همين ارديبهشت امسال به بنده که در محضرتان بودم فرموديد. الان من واقعاً ماه‌ها است كه به عنوان يک بچه طلبه و يکي از ارادتمندان شما منتظرم كه شما پا به پاي آقا بياييد جلو، چرا نمي‌آييد، چرا سکوت کرده‌ايد؟!، ما اين سکوت شما را براي خودمان نمي‌توانيم توجيه کنيم، ما از شما توقع داريم، اين توقع ما هم بر حق است، خود ايشان خوب مي دانند اگر با بنده برخورد‌هاي خاص سياسي شد، فقط به خاطر اين‌که در دوره قبل زماني که ايشان نامزد بودند، بنده از ايشان حمايت کردم، در صداقت و در ارادت من به حضرت ايشان که نمي‌توانيد شک کنيد، اما بنده‌ي ارادتمند عرض مي‌کنم كه ما از حضرت آيت‌الله هاشمي رفسنجاني توقعي غير از اين داريم، ما توقع داريم كه ايشان بزنند توي دهن اين ياوه گوياني که الان آمده اند و حرف بي‌ربط مي‌زنند، بيانيه‌ي ضد انقلابي صادر مي‌کنند. بيانيه‌ي يازدهمش، بيانيه براندازي است، پس چرا جواب محکم از هاشمي‌رفسنجاني نمي‌شنوند؟. ما توقع داريم که انشاءالله آيت‌‌الله هاشمي‌رفسنجاني بيايند در ميدان، پا به پاي رهبر معظم انقلاب، خودتان گفتيد که از "آقا "تبعيت مي‌کنيد، خوب حضرت آ "قا " با صراحت همه مسايل را بيان فرموده‌اند، حضرت‌عالي هم تبعيت کنيد و دوستداران انقلاب اسلامي را در سراسر جهان و ايران خوشحال بگردانيد. ين صحبت‌هايي را که راجع به بعضي از بچه‌هاي جناب‌عالي مي‌شود، روشن کنيد، الآن شايعه شده است که در همين اغتشاش روز 13 آبان 88 كه به دست عده کمي انجام شد و کور هم بود، يکي از آقا زاده‌هاي شما با يک لباس خاصي حضور داشته است، اميدواريم که اين طور نباشد، اگر بوده، خوب موضع خودتان را اعلام کنيد و اگر نبوده که انشاء الله نبوده است، تکذيب کنيد، خيال ما را راحت کنيد، ما از شما توقع خاص و ويژه داريم ، که انشاءالله عنايت بفرماييد.


*جنبش سبز علوي به ميدان آمد و آنان را از ميدان بدر كرد

همچنين اين نماينده سابق مجلس شوراي اسلامي در بخش ديگر از خطبه‌هاي هفته گذشته اسد آباد به جنبش سبز علوي اشاره كرد و گفت: مردم اسدآباد، جداً من با افتخار و با اعتقاد دست شما را مي بوسم، روز چهارشنبه خيلي ما را خوشحال کرديد، فکر نمي کردم، آفرين. روز چهارشنبه 13 آبان، اين همه با شکوه به خيابان ها آمديد، دست شما درد نکند، قربان همه شما، روي استکبار را حقيقتاً کم کرديد، و در کل کشور هم همينطور، دشمنان به اين 13 آبان اميدها بسته بودند ماه‌ها است كه راجع به 13 آبان توطئه مي‌چيدند، فتنه‌گري مي‌کردند، برنامه‌هاي گسترده در نظر گرفته بودند اما درياي خروشان و مواج امت اسلامي همي آن‌ها را خفه کرد، جنبش سبز علوي به ميدان آمد و آنان را از ميدان بدر کرد .

رنگ سبز مال اسلام است، رنگ سبز جز خون و جان ماست، تو كه آمريکايي هستي، تو كه جاسوس آمريکايي مي‌باشي، تو جنبش، سبزي؟!، نه خير، جنبشت زرد است و زردآب است، گندش در آمده است، خبر نداري بيچاره، فردا و پس فرداست که اين مردم در خيابان‌ها شعار خواهند داد، همانطور که عليه آن ملعون شعار دادند؛ دادستان دادستان ابو الحسن در نره، فردا عليه تو شعار خواهند، داد و از دستگاه قضايي محاکمه شما را خواهند خواست، اين‌طور نيست که شما فکر کرديد. اين مردم تا پاي جانشان پاي اين انقلاب ايستاده اند، اگر گراني هست که هست، مشکلات اگر هست که هست، فكر نكنيد اين مردم از دين و ايمانشان دست برمي‌دارند، اين مردم "آقاي " خودشان را قبول دارند، اين مردم رهبرشان را دوست دارند، به خدا اين مردم رهبرشان را دوست دارند، و او را بهترين، زاهدترين، پاک‌ترين مي‌دانند، بياييد گوش به حرف آقا بدهيد ، بياييد با آقا همراهي کنيد. اينجوري نکنيد و همانطور که ديديد طرفي نبستيد و ديگر هم كاري از پيش نمي‌بريد، خودتان را در چاه شيطان و آمريکا نيندازيد که حتي اگر آمريکا به شما وعده و وعيدي هم داده باشد، بدانيد که شما را قبول نخواهد کرد و اول شما را از دم تيغ خواهد گذرانيد ، از خدا بترسيد از خشم اين مردم بترسيد که اگر اين مردم به خشم بيايند شما خود مي‌دانيد كه چه خواهد شد. شما سابقه‌ي خشم ملت را مي‌دانيد، شما خودتان در اين کشور مسؤوليت داشته‌ايد و خشم مردم را ديده‌ايد، بترسيد از خشم مردم که اگر رهبر عزيزشان و اولاد پيغمبرشان، بخواهد و اجازه بدهد، آن موقع شما خس و خاشاکي هستيد كه در مقابل امواج خروشان و اقيانوس متلاطم آنان، به كنار زده خواهيد شد.


*كاربران سرويس "فضاي مجازي " خبرگزاري فارس مي‌توانند مكاتبات خود را از طريق پست الكترونيكي cyber@farsnews.ir انجام دهند.

انتهاي پيام/

 

سؤال از هاشمی‌رفسنجانی در خطبه‌های نماز جمعه‌ی "اسدآباد" ادامه . . .

 

خطبه‌ی اول

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...