جناب آقای رییس جمهور، شما میلیون‌ها رای از بركت آیت الله مصباح و شاگردان آقای حضرت ايشان بدست آوردید. ایشان فرمودند : مشایی بی‌ شرم و غيرخودی است. آیت الله مصباح فرمودند مشایی غیر خودی استhttp://www.alborznews.net/files/fa/news/1389/4/4/12654_234.jpg ادامه . . .

 

اين آقای احمدی‌نژاد که اعتراضش به دولت های سابق، ادعایش مبنی بر دویست(200) نفری بودن آن‌ها بود، حالا خود چرا در چنبره‌ی «حلقه‌ی مديريتی دو نفره و يا چندنفره» گرفتار آمده استادامه . . .

=====

مشايي كيست، چه مي‌گويد و كجا مي‌رود.

ما از رئيس جمهور توقع داريم كه تكليف مشايي را مشخص كند كه او كيست، چه مي‌گويد و كجا مي‌رود؟! http://www.parsiblog.com/PhotoAlbum/mojahedian/Mashaee-hasani1.jpgادامه . . .

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

اندر قصه‌های تلخ و حكايت‌های غريب احمدی‌نژاد

مقدمه :

تعامل عجیب و غیرمتعارف نفر اول فعلی قوه‌ی مجريه و منتخب به عنوان رئيس دولت دهم، با بعضی از اطرافیان خود، از جمله آقای رحیم مشایی، حکایت غریبی است که دلایل آن را خود جناب احمدی‌نژاد می‌داند که باید برای روشن شدن موضوع، پاسخ‌گوی افکار عمومی جامعه باشد. بنابر مسموعات، آقای مشایی که کار رسمی خویش را با دكتر احمدی‌نژاد در روزگاری علنی کرد که رئیس جمهور فعلی ایران، استاندار اسبق اردبيل و شهردار سابق تهران بود، ایشان آن‌چنان اعتماد خاص رئیس جمهور نهم را به خود جلب کرده است که آدمی را به یاد آن جمله‌ی ساده‌ی عامیانه می‌اندازد که می‌گویند : «فلانی بدون اجازه‌ی فلانی، آب نمی‌خورد».

همه‌ی مردم ایران بارها و بارها، از سیمای جمهوری اسلامی ایران شاهد بوده‌اند که در تمامی سفرهای خارجی «احمدی نژاد» (تقریبا بدون استثناء)، مقام بعد از رئیس جمهور ایران اسلامی، اين رئیس میراث فرهنگی کشور بوده است كه خودنمايی می‌كرده است. آقای مشایی که در سفر به ترکیه آن جنجال را به راه انداخت كه سوابقش را بايد از خبرگزاری فارس درخواست كرد، در ماجرای دوستی‌ وحشتناك و ناعاقلانه‌اش با مزدوران اشغالگر قدس، یعنی صهیونیست‌های کثیف، آن قشقرق را به پا کرد، در واقعه‌ی ادغام غیرقانونی سازمان حج و زیارت در سازمان میراث فرهنگی، آن‌گونه اعتراض شدید رهبر معظم انقلاب اسلامی و برخی از مراجع عالی‌قدر تقلید را برانگیخت، در آن فاجعه‌ی تاريخی، با چه خباثتی با قرآن كريم رفتار شد ، و . و . و اینک بيش از یک هفته است که حادثه‌ی تلخ و محكوم انتصاب وی به عنوان معاون اول رئیس جمهور، بحث محافل سیاسی و دغدغه‌ی اهل سیاست شده است.

http://www.tabnak.ir/files/fa/news/1388/4/30/33401_422.jpg

برفرض كه از همه‌ی این‌ها که بگذریم كه نشايد، از اين هتاكی و گستاخی ايشان نمی‌شود گذشت و تا پای جانمان خواهيم ايستاد. و آن، اين مهم، بلكه اهمی است كه اخیراً نایب رئیس محترم مجلس، خبر از دستور صریح و کتبی ولی امر مسلمین و رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله، به رئيس جمهور، مبنی بر عدم صلاحیت «مشایی» را، در داده است، و در کمال بهت و حیرت همه و همه، هنوز که هنوز است، «رئيس جمهور» دستور روشن «ولایت فقیه» را، که حکم حکومتی و لازم الاجرا است را تمکین نکرده و نظر «رهبری» را که فصل الخطاب است، عملی نساخته است. يا للعجب از تهور و جسارتِ ، بودن حساب و كتاب احمدی‌نژاد.

بنابر آنچه که تقدیم گردید، ده نكته را، به صورت خلاصه و با نوک قلم در این الفاظ گنجانیده و با جملاتی كه در پی می‌آيند، به استحضار می‌رساند :

اول، به نظر می رسد که راز و رمزی خاص(!) فی‌مابین آقایان احمدی‌نژاد و مشایی هست، به غير از قسمتِ سیاسی كه این دو را پدر عروس (مشایی) و پدر داماد (احمدی‌نژاد) گردانیده است. چنین استنباط می‌شود که یک سرّ مگویی در ميان است که احمدی نژاد حاضر شده است تا این هزینه‌ی بس سنگین را که عواقب ناخوشایندی هم نيز برايش خواهد داشت، بپردازد.

دوم، جناب احمدی‌نژاد که سوگند خورده است که به عنوان رئیس جمهور مجری قانون باشد، چرا به عنوان منتخب دوره‌ی دهم، با استفاده از امکانات رئیس جمهور نهم، قانون را نادیده گرفته است و در دو برنامه‌ی زنده‌ی تلویزیونی، خلاصه‌ی برنامه‌های دولت بعدی خود را، آن هم کلی و غیرشفاف بیان کرده است؟!. بديهی است که اگر کس دیگری در شرایط فعلی رئیس جمهور بود، ایشان نمی‌توانست قبل از مراسم رسمی و قانونی تنفیذ توسط رهبری معظم، و تحلیف در محضر 290 نماینده‌ی مردم در مجلس‌‌، و با شهادت رئیس قوه‌ی قضائیه، در سیمای جمهوری اسلامی، آن چنان سخن بگوید و بخشی از جامعه را ناديده بگيرد. حتی در مرتبه‌ی نخست، قبل از تأیید صحت انتخابات دهم توسط شورای محترم نگهبان، اين اقدام ناشايست را مرتكب شده‌ است.

سوم، رئیس جمهوری دوره‌ی دهم را (اگر مقام معظم رهبری مدظله العالی، رأی مردم را تنفیذ بکند)، چه پیش آمده است که این گونه پرشتاب و بی تأمل آن هم در سفر، مقامات ارشد دولت بالقوه‌ی خود را منصوب می‌کند. حتماً حجت روشن و محکم دارد. ولیکن مردم مسلمان ایران از آن بی‌خبرند که احمدی‌نژاد، می‌بایست اطلاع‌رسانی نماید.

چهارم، آیا انتصاب آقایان مشایی و هاشمی‌ثمره به معاون اولی و دستیاری ارشد رئیس جمهوری، برای این چند روز باقی مانده بوده است؟، پاسخ باید منفی باشد، زیرا این مهم که معقول نیست به جای خود، مسلماً بسیار غیرمنطقی است، پس برای چهار سال آینده بوده است، که هنوز رئیس دولتش به صورت رسمی و قانونی مشخص نشده و شروع به کار نکرده است. آیا احمدی نژاد متوجه نبوده است؟، اين كه خیلی بعید است. پس چرا اين‌چنين قانون‌مالی(بی قانونی) كرده است.

پنجم، با کمی دقت به حکم انتصاب آقای مشایی مشخص می‌شود که این حکم جداً غیرمتعارف است. اگر به احکامی که در گذشته توسط رؤسای جمهوری، خصوصاً رهبر معظم انقلاب اسلامی در دوران رئیس دولت بودنش، رجوع کنیم، درمی‌یابیم که این حکم ِانتصاب یک مقام نیست، بلکه یک «مرام‌نامه»، «بیانیه»، و به اصطلاح فرنگ‌دوستان «مانیفست» است. رئیس جمهور ایران، در حکم معاون اولی خودش، اداره ی جهان را مدنظر دارد و از کسی که او را خیلی امام زمانی (ع) می‌داند، مساعدت می‌طلبد. نكند كه آقای احمدی‌نژاد برای آينده‌ی (چهارسال ديگر) كسی كه آشنايی با او را، از نعمت‌های خدا به خود می‌داند، خواب‌های خوش ديده است؟!.

ششم، دستیار ارشدی جناب هاشمی‌ثمره، یعنی چه؟ آیا دستیار ارشد رئیس جمهور، جایگاه قانونی دارد؟ اگر دارد، مطابق کدام قانون، و وظایف و اختیارات او چیست؟، هیچ خبره‌ و اهل سیاستی با این واژه در ایران اسلامی آشنا نیست، و از شرح وظایف محوله‌ی دستیار ارشد رئیس جمهور، خبر ندارد.

هفتم، می‌تواند محتمل باشد كه هدف از این انتصابات نابهنگام و بدون تأنی، القای این مهم است که آقایان معروف به اصول‌گرا و سران این جناح مصطلح به اصول‌گرايان، بدانند و آگاه باشند که در نزد احمدی‌نژاد، این دو نفرند که مصداق اتم و اکمل اصول‌گرایی هستند، پس هر کدام از آنان که هوس مقام‌دار شدن در دولت دهم  را دارند، باید زیر سایه‌ی این دو، و تحت قیمومیت آن‌ها قرار بگیرند، دیگر فردا گله‌مندی نکنند که برای رئيس دولت، پذیرفتنی نیست و به سرنوشت پورمحمدی، دانش‌جعفری، مظاهری و . و . . .، گرفتار خواهند شد.

هشتم، هیچ کس تاکنون متوجه نشده است که ویژگی‌های خاص و توانمندی‌های ویژه و سوابق کاری اخص آقایان «مشایی» و «هاشمی‌ثمره» چیست، که این‌همه رئیس جمهور نهم و منتخب دهم، شیفته و وابسته‌ی به آن‌هاست(!). آن‌گونه كه بعضاً نوشته و گفته‌اند، احمدی‌نژاد پشت سرشان نماز می‌خواند، و خودش گفته است كه آشنايی او با مشايی، نعمت خداست.

نهم، جناب احمدی‌نژاد می‌داند که فرزانگان برجسته‌ای چون دکتر ولایتی، در این کشور که برجستگی‌های ویژه و سوابق علمی و تجربی درخشان دارند، بسيارند و اگر احساس تکلیف بکنند، حتماً با رئیس جمهور منتخب مردم همکاری می‌کنند. اين آقای احمدی‌نژاد که اعتراضش به دولت‌های سابق، ادعایش مبنی بر دویست(200) نفری بودن آن‌ها، بود، حالا چرا خود در چنبره‌ی «حلقه‌ی مديريتی دو نفره و يا چندنفره» گرفتار آمده است.

دهم، اساسی ترین، ضروری ترین، سخت ترین، حیاتی ترین، کار، نیاز، اقدام و تأثیر، به اقتصاد برمی‌گردد. جامعه‌ی ما اکنون اشتغال، رفاه، آسایش، مسکن و مرکب، متناسب با شأن و جایگاه خودش را ندارد. جناب احمدی‌نژاد، برای این مهمات چاره‌ای اندیشه کند که فردا خیلی دیر است، و بداند که امثال مشایی جز ضرر و زیان چیزی برای ایشان و جامعه نداشته و ندارند و عواقب عدم تمکین از حکم حکومتی رهبر معظم انقلاب، وخیم خواهد بود که احتمالاً کمترینش مطرح شدن طرح عدم کفایت سیاسی رئيس جمهور، از سوی نمایندگان مجلس هشتم خواهد بود.

آنچه را که گفتیم و نوشتیم و خدا را بر آن‌ها شاهد و ناظر می‌دانيم، از سر دلسوزی، حمایت، خیرخواهی و نصيحت به رئيس جمهور بود و دعا می‌كنيم كه خدا نیامرزد کسی را که موفقیت دولت جمهوری اسلامی را، خواهان نباشد، اگرچه مطمئن هستیم که «هر کسی از ظن خود توجيه و تفسير . . . ».

والسلام علی جمیع عبادالله الصالحین

طلبه ی بسیجی، زادسر جیرفتی

=====

كار رئيس جمهور بر خلاف قاعده بود :

علی زادسر نماینده‌ی اصولگرای مجلس هفتم است ضمن ابراز ناراحتی از نوع عملکرد رئیس‌جمهور تأکید کرد که در صورتی که وی بخواهد این روند را ادامه داده و مخالف نظر  مقام معظم رهبری رفتار کند، منتظر عواقب آن باشد.http://www.khabaronline.ir/images/position6/2009/7/09-7-22-151683-6.jpg اادامه . . .

مشائي از معاون اولي رئيس جمهور كناره گيري كرد(؟)، (كافی نيست، بايد رئيس جمهور رسماً عزل او را اعلام كرده و از مقام معظم رهبری و ملت مسلمان ايران، پوزش بطلبد) . . . http://media.farsnews.com/Media/8805/Images/jpg/A0713/A0713690.jpg ادامه . . .

 =====

لطفاً با دقت تمام به تاريخ، متن، ادبيات، شروع و ختام نامه‌های ذيل عنايت فرماييد :

متن دست‌خط مبارك مقام معظم رهبری خطاب به احمدی نژاد

تاريخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۳:۰۹

نامه رحيم مشايي به رييس جمهور

برادر ارجمند جناب آقاي دكتر احمدي نژاد

رياست محترم جمهوري اسلامي ايران

با سلام و دعاي توفيق

در پي صدور نامه مقام عظماي ولايت كه امشب از صدا و سيماي جمهوري اسلامي پخش شد كناره گيري خود از مسووليت معاون اول رييس جمهوري را به استحضار مي رساند.

پيشتر نيز كه ملاحظه فشارها به آنجناب – كه بويژه با توجه به مسووليت هاي سنگين اداره كشور – بر حقير بسيار دشوار بود، درخواست واگذاري اين مسووليت را از حضرتعالي داشتم. در هر حال با قلبي مالامال از عشق به ايران عزيز و نظام – جمهوري اسلامي، ضمن آرزوي پيروزي هاي بيشتر و بزرگتر براي ملت شريف ايران، خود را همواره سرباز دولت مردمي ، عدالت جو و مهرورز جنابعالي و نظام ولايي دانسته و در مسير اسلام و انقلاب از هيچ تلاش و خدمتي دريغ نخواهم كرد.

با احترام فراوان

اسفنديار رحيم مشايي

منبع:پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

تاريخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۴:۰۴

موافقت احمدی نژاد با كناره گيري مشايي

بسم الله الرحمن الرحيم

برادر ارجمند جناب آقاي مهندس رحيم مشايي

با تقدير فراوان از بزرگواري و پذيرش مسووليت معاونت اولي كه علي رغم ميل شخصي جنابعالي و با اصرار اينجانب انجام شد مجددا تاكيد مي نمايم كه شما را انساني خود ساخته ، مومن و دلباخته حضرت ولي عصر(عج) و با تعهدي عميق و آگاهانه به خط نوراني ولايت و مباني جدي اسلامي و خدمتگزاري توانمند و صديق به ملت الهي و عزيز ايران مي شناسم .

طي يك هفته اخير نيز اميدوار بودم كه با رفع برخي تبليغات منفي فشارها و جوسازيهاي بعضي رسانه ها و جريانهاي سياسي دولت بتواند از خدمات شما در جايگاه معاون اولي برخوردار بماند.

با پذيرش كناره گيري شما از مسووليت مذكور مطمئن هستم همواره در خدمت ملت و انقلاب اسلامي خواهيد بود .

از خداي متعالي براي حضرتعالي موفقيت و عزت روز افزون مسالت دارم.

محمود احمدي نژاد

رييس جمهوري اسلامي ايران

تاريخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۴:۰۷

نامه احمدی نژاد به رهبر انقلاب

بسمه تعالي

محضر حضرت آيت الله خامنه اي دام ظله العالي

رهبر معظم انقلاب اسلامي

سلام عليكم

ضمن ارسال رونوشت نامه كناره گيري مورخه 88.5.2 جناب آقاي مهندس اسفنديار رحيم مشايي از معاونت اولي، به استحضار مي رساند كه مرقومه مورخه 88.4.27 حضرتعالي به استناد اصل 57 قانون اساسي اجرا شد . ايام عزت مستدام

محمود احمدي نژاد

==================

مشايي كيست، چه مي‌گويد و كجا مي‌رود.

ما از رئيس جمهور توقع داريم كه تكليف مشايي را مشخص كند كه او كيست، چه مي‌گويد و كجا مي‌رود؟! http://www.parsiblog.com/PhotoAlbum/mojahedian/Mashaee-hasani1.jpgادامه . . .

مقصر اصلي تاراج اشياي تاريخي جيرفت ميراث فرهنگی چاپ ايميل

سازمانميراث فرهنگي مقصر اصلي تاراج اشياي تاريخي جيرفت به انگلستان است

ايران هنوز به حكم دادگاه لندن درباره‌ي حراج آثار جيرفت اعتراض نكرده است ! ! ؟ ، چشم آقای مشايي ، روشن !،http://www.gozir.com/logman/wp-content/uploads/2007/06/whtcne.gifكه

 

زادسر مطرح کرد: سؤال از مشایی درباره تاراج جیرفت ادامه . . .

متن دستور مهم رياست محترم قوه‌ي قضائيه چاپ ايميل

در ديدار زادسر با رييس قوه‌ي قضاييه مطرح شد: راه‌هاي جلوگيري از خريد و فروش غيرقانوني آثار فرهنگي چند هزار ساله جيرفت. خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

تهران،۸۶/۰۲/۰۹ خبرگزاري جمهوري اسلامي .رييس قوه‌قضاييه‌سازمان بازرسي را ماموربررسي سرنوشت‌اشياي باستاني‌جيرفت كرد

زادسر خطاب به رئيس قوه‌ی قضائيه : استدعا دارد كه مرحمت فرموده و دستور فرماييد تا بازرساني مجرب و مسلط موارد دوگانه‌ي تقديم‌شده را مستندا‌ به حضور جناب‌عالي گزارش دهند تا اولاٌ مستحضر بشويد و ثانياٌ دستوراتي مقتضي و خداپسندانه صادر فرماييد. ادامه‌ی مطلب

جريان عجيب جيرفت و لندن ، ايران و انگلستان چاپ ايميل

جريان عجيب جيرفت و لندن ، ايران و انگلستان . . . .

 15 اقدام زادسر راجع به حكم غيرقانونی دادگاه لندن . . . ، ادامه . . .

نقد احمدی‌نژاد و دولت نهم به سبكی ديگر : چاپ ايميل

 

 

 

 «نقد»احمدی‌نژاد،به سبكی ديگر، (خواندنی است) : http://www.ido.ir/myhtml/article/1386/m05/13860501011.jpgادامه . . .

 

 

 

گفتگوی اختصاصی 90دقيقه‌ای زادسرجيرفتی با احمدی‌نژاد ادامه . . .

 

 

پیش‌بینی زادسر در مورد آینده‌ی احمدی‌نژاد . . .ادامه‌ی مطلب

دیدگاه‌ها   

#9 رسول ابراهيمي آب 1389-05-19 23:14

سلام اقاي زادسر
از دست من ناراحت هستيد كه نظراتم را به نمايش نگذاشتيد
من در مورد مصلي حرف دلم را به مخالفان شما زدم نمي دانستم باعث ناراحتي شما ميشود و من در مورد مشايي هم نظر گذاشتم و شما هيچ كدام را به نمايش نگذاشتيد لطفا در همين نظر جواب را مرقوم بفرماييد تا اشكال براي ما واضح شود
من قصد توهين به شما نداشتم من از جمله منفي انها اراده مثبت كردم
مثلا شخصي به شخص ديگري ميگويد دزد او ميگويد اره من دزدم من از خانواده ام دزديده ام و در گلوي تو كرده ام كه معني خوبي را ميرساند يعني خدمت گذار تو بودم به هر حال احساس من طلبه اين است كه شما ناراحت شديد باز هم من عذر خواهم لطفا جواب دهيد تا از اين ناراحتي در بيايم من حتي خجالت كشيدم كه تماس بگيرم
باتشكر ابراهيمي ابشور
نقل قول کردن

#8 بنده خدا 1388-05-14 17:16

جناب آقای زادسر سلام و تبریک چندجانبه
پس از مدت ها امروز سری به سایتتان زدم و دیدم نظر مرا منعکس کرده اید. با تمام احترامی که برای شما قائلم نظرم این است که مقاله شما به خاطر کنایاتی که در آن وجود دارد از جمله فلانی بدون اجازه فلانی آب نمی خورد، رمز و راز میان احمدی نژاد و مشایی، نماز خواندن احمدی نژاد پشت سر مشایی و هاشمی ثمره و ... مملؤ از بی انصافی است و مصداق سوء استفاده از احساسات مردم است و نتیجه آن هم بدبین کردن آنان نسبت به احمدی نژاد و در نتیجه نظام است و مبتنی بر منطق نیست. همان مسئله ای که بارها ولی فقیهمان همگی را از آن منع فرمودند. از همه گفته هایتان جالب تر تهدید احمدی نژاد به طرح عدم کفایت سیاسی ایشان به دلیل مسئله ای است که به گفته آقا از جمله مسائل کم اهمیت و دست دوم است. من فکر می کنم شما کمی در اعلام موضع عجله می فرمایید. من نمیخواهم وارد جزئیات حکم آقا خطاب به احمدی نژاد و سخنرانی های بعدی حضرت ایشان و موضع گیری های دیگران بشوم ولی بهتر است همگی همان انصافی را که آقا فرمودند مدنظر داشته باشیم حتی اگر فرد مورد نظرمان را دشمن بدانیم والا هر قدر ما در اظهار نظرهایمان بر این نکته تأکید کنیم که آنچه می گوییم از سر اخلاص و صفا است خواننده و شنونده گفتارها و نوشته های ما از سیاق عباراتمان می فهمد که آیا از سر خیرخواهی گفته و نوشته ایم یا از روی عصبانیت و ... .
با تشکر از توجه شما
نقل قول کردن

#7 محمد 1388-05-06 20:24

با سلام خدمت شما

من به خاطر تفکری که نسبت به آقای احمدی نژاد کسب کرده بودم کلا با این نظام مشکل داشتم. به خاطر اینکه فکر میکردم همه چیز در نظام ما مشکل دارد با این اشتباهاتی که آقای احمدی نژاد انجام دادند.

ایشان محیط بسته ای در جامعه ما به خاطر مشکلات اخیر کشور ایجاد کردند به طوری که بیشتر سایتها مورد لطف فیلترینگ دولت قرار گرفتند، حتی سایت یوتوپ که فقط وظیفه بخش فیلمها را دارد که ما از طریق این سایت اوضاع کشور را میدیدیم فیلتر شد. به نظر من این کارهای آقای احمدی نژاد تیشه به ریشه انقلاب مردمی ما میزند که اعتماد مردم را از دولت مان میگیرد.

آقای احمدی نژاد حتی در مسئله آقای مشایی که اینقدر تمام مردم نظر بر اشتباه آقای مشایی داشتند یک طرفه طرفدار ایشان بودند بدون اینکه اصلا نظر مردم برایشان محترم باشد.

ولی سایت شما دید مثبتی به من داد، دیدی که تا حالا به رهبر انقلاب و مسئولین کشور نداشتم.
به نظر من اگر از تفکرات رهبرمان در جهات مثبت استفاده کنیم به خیلی از پیشرفتها میرسیم. که البته اگر مانند بعضی آقایان افراط و تفریط داشته باشیم این امر مهیا نمیشود. امیدوارم با استفاده از آقایان هاشمی و . . . که واقعا نرم بودن این دو شخص برای تمام ملت مشخص هست به پیشرفتهایی که رهبرمان هم مد نظر دارند برسیم.

واقعا ممنونم که من را به ایران مان امیدوار کردید.
نقل قول کردن

#6 محمد 1388-05-06 20:18

با سلام خدمت شما

من به خاطر تفکری که نسبت به آقای احمدی نژاد کسب کرده بودم کلا با این نظام مشکل داشتم. به خاطر اینکه فکر میکردم همه چیز در نظام ما مشکل دارد با این اشتباهاتی که آقای احمدی نژاد انجام دادند.

ایشان محیط بسته ای در جامعه ما به خاطر مشکلات اخیر کشور ایجاد کردند به طوری که بیشتر سایتها مورد لطف فیلترینگ دولت قرار گرفتند، حتی سایت یوتوپ که فقط وظیفه بخش فیلمها را دارد که ما از طریق این سایت اوضاع کشور را میدیدیم فیلتر شد. به نظر من این کارهای آقای احمدی نژاد تیشه به ریشه انقلاب مردمی ما میزند که اعتماد مردم را از دولت مان میگیرد.

آقای احمدی نژاد حتی در مسئله آقای مشایی که اینقدر تمام مردم نظر بر اشتباه آقای مشایی داشتند یک طرفه طرفدار ایشان بودند بدون اینکه اصلا نظر مردم برایشان محترم باشد.

ولی سایت شما دید مثبتی به من داد، دیدی که تا حالا به رهبر انقلاب و مسئولین کشور نداشتم.
به نظر من اگر از تفکرات رهبرمان در جهات مثبت استفاده کنیم به خیلی از پیشرفتها میرسیم. که البته اگر مانند بعضی آقایان افراط و تفریط داشته باشیم این امر مهیا نمیشود. امیدوارم با استفاده از آقایان هاشمی و موسوی که واقعا نرم بودن این دو شخص برای تمام ملت مشخص هست به پیشرفتهایی که رهبرمان هم مد نظر دارند برسیم.

واقعا ممنونم که من را به ایران مان امیدوار کردید.
نقل قول کردن

#5 خيرخواه 1388-05-05 14:32

با سلام .آقای زادسر من که حسابی گیج شدم الان فقط فکر میکنم کلمه عوام فریبی احمدی نژاد که در دوره انتخابات زیاد میشنیدم و با دل و جونم رد میکردم و ازش دفاع میکردم طوری که حتی با بابام شدید درگیر شدم چیز عجیبی نیست شایدم من یه تصویر خاص و ویژه در ذهنم از دکتر ساخته بودم.خیلی گیج شدم به نظرم با این حساب رآی ندادن درست ترین راه ممکن بود.یعنی همون چهل فامیل کردنش تو دولت نهم و متأسفانه دروغ پردازی ها.نمیتونم بپذیرم احمدی نژاد اینجوری باشه فکر میکردم خیلی پاک تر از این حرفها باشه .دوست دارم بیشتر ازش بدونم و اینکه چرا شما تو سایت از کار های مثبتی که کرده چیزی نمیگید فکر کنم در این اوضاع تأثیر خوبی داشته باشه چون به نظرم کارهای قابل ستایشی نسبت به دولت های قبل انجام داده شاید بیش از حد مته به خشخاش گذاشتن کمی بی انصافی باشه به هر حال آدم جایزالخطاست. با تشکر از شما بیشتر راهنمایی بفرمایید======== به نام خدا
======
به استحضار می‌رساند كه در مقاله‌ی "نقد احمدی‌نژاد و دولت نهم به سبكی ديگر" ، مفصل نوشته‌ام(خوبی‌های رئيس جمهور را)،لطفاً ملاحظه بفرماييد
=== مديريت
نقل قول کردن

#4 بنده خدا 1388-05-04 22:39

جناب زادسر سلام
ای کاش ما و شما که خود را سینه چاکان ولی فقیه می دانیم همه رهنمودهای ایشان را گوش می کردیم و بر طبق آن ها موضع گیری و عمل می کردیم
شما و امثال شما که از تأخیر رئیس جمهور در اطاعت از حکم ولی فقیه انتقاد می کنید چرا حرف های دیگر آقا را در سخنرانی اش در جمع قاریان را که فرمودند دست از بی انصافی بردارید گوش نمی کنید
ای کاش همه ما جرأت آقای شریعتمداری را با همه اشتباهاتش که مطیعان واقعی ولایت به هیچوجه آن ها را تأیید نمیکنند داشتیم و بخاطر مواضع دور از انصافمان حداقل عذرخواهی می کردیم
به نظر بنده مواضع شما در این مقاله با رهنمودهای ولی فقیه زمانه بعضا منافات دارد و خوب است آن را از روی سایت بردارید تا اتهاماتی که به امثال شریعتمداری می زنند به شما هم نزنن=======
به نام خدا
با سلام و عرض تبريك اعياد شعبانيه
======
چنانچه مستند ثابت بفرماييد كه كدام كلمه و يا جمله‌ی اين مقاله با فرمايشات مطاع رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله‌العالی ، مغايرت دارد ، مطمئن باشيد كه بنده راحت تر از جناب آقای شريعتمداری، عذرخواهی می‌كنم. ضمناً اين نوشتار قبل از فرمايشات مقام معظم رهبری و رد و بدل نامه‌ها، بر روی خروجی اين پايگاه اطلاع‌رسانی، قرار گرفته است.
ارادتمند. زادسر
نقل قول کردن

#3 محمد 1388-05-04 17:12

با سلام و احترام
شاید رئیس دولت نهم در نزد امام زمان (عج) دارای مراتبی است که ما خبر نداریم و شاید به امید خدا ظهور نزدیک است و همه 313 نفر از یاران خاص آقا . . . .
نقل قول کردن

#2 خشنودی 1388-05-04 17:11

سلام آقای زادسر من جوابمو نگرفتم ایمیل شمارا دیدم اما چیزی دست گیرم نشد.ممنون
سلام، لطفاً مقاله‌ی "نقد احمدی‌نژاد و دولت نهم به سبكی ديگر، را در همين پايگاه اطلاع رسانی ملاحظه بفرماييد
نقل قول کردن

#1 خشنودی 1388-05-03 06:15

با سلام
خوب بود ولی بنظرم بایستی بیشتر راجع به سوابق و افکار و عقاید این آقایان توضیح دهید.جدیدا به این فکر افتادم که آقای احمدی نژاد و دوستانش دارای افکار تند و خاص و خطرناکی هستند و فقط خود را شیفته امام عصر (عج) میدانند وبس. واز این روست که گاها مواضع نسجیده ای بخصوص در سیاست خارجی وبقول خودش مدیریت جهانی میگیرند که دور از عقل است و دور از شرایط امروز دنیا.همش در این فکر هستم که نکند در انتخابم اشتباه کردم راهنمایی بفرمایید
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...