در این میان عنصری در كمین نشسته و فرصت‌طلب و موقعیت‌شناس خود را به منطقه رسانیده و همانند یك موج‌سوار حرفه‌ای بر امواج به وجود آمده توسط مواریث فرهنگی جیرفت باستان و بزرگ، سوار شد و نام و نشانی در كشور و موقعیتی در جهان بدست آورد و با تمام توان كوشید تا گذشته‌ی شرم‌آور خویش را در اذهان آنان كه او را می‌شناختند، به كسی كه مورد عنایت نظام اسلامی است تبدیل كند و به همگان بفهماند كه سازمان میراث فرهنگی به غیر از ایشان باستان‌شناس خبره و حرفه‌ای دیگری را ندارد و . و . . . ، ميدان مسأله دار!(خبر ويژه) كيهان شماره 17953 نام . . . كه هم اينك مشغول پژوهش هاي باستان شناسي در جيرفت است در حالي بر روي ميداني در اين شهرنشسته كه نامبرده جزو اساتيد پاكسازي شده مي باشد. تشبيه اذان به صداي حيوانات توسط وي در سالهاي اوليه پيروزي انقلاب خشم دانشجويان رابرانگيخته بود.   http://taktirandaz1.persiangig.com/image/1h.jpgادامه‌ . . .

 

مبارزات زادسرجيرفتی با جريان يك ماركسيست اخراجی از دانشگاه تهران ادامه . . .

 

ميدان مسئله دار!(خبر ويژه) كيهان شماره 17953 ص 2 مورخ 06/03/1383

          يكي از ميادين شهر جيرفت به اسم يك ماركسيست و استاد اخراجي دانشگاه نامگذاري شده است!

          نام . . . كه هم اينك مشغول پژوهش هاي باستان شناسي در جيرفت است در حالي بر روي ميداني در اين شهرنشسته كه نامبرده جزو اساتيد پاكسازي شده مي باشد. تشبيه اذان به صداي حيوانات توسط وي در سالهاي اوليه پيروزي انقلاب خشم دانشجويان رابرانگيخته بود.

          جهاددانشگاهي و انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه تهران در تاريخ 12/6/70 با نوشتن دردنامه اي به محضر رهبر معظم انقلاب از بازگشت اساتيد چند بار اخراج شده به محيط مقدس دانشگاه انتقاد كرده و درباره يوسف مجيدزاده يادآور شده بودند كه وي قبل از انقلاب بازرس ويژه شاهنشاهي و بعداز انقلاب طرفدار گروهك هاي ماركسيست و ضد انقلاب، مخالف علني مباني و مظاهر انقلاب اسلامي بود به طوري كه در جلسه اي با حضور اساتيدگروه باستان شناسي اعلام كرد من كاملا از چريك هاي فدايي خلق حمايت مي كنم و در جايي ديگر درحضور رئيس دانشكده ادبيات (دكترمجتبوي)اظهار كرد من ماركسيست هستم.

          به نوشته دانشجويان مسلمان و انقلابي دانشگاه تهران نامبرده همچنين با استفاده اززيراكس دانشكده اعلاميه گروهك هاي ضدانقلاب را تكثير مي كرد و همواره نسبت به دانشجويان حزب الهي و خراهران محجبه دشمني مي ورزيد. پايان خبر ويژه‌ی كيهان.

مطلبی كه در پی‌ می‌آيد بخشی از سخنان زادسر جيرفتی است:

. . . در این میان عنصری در كمین نشسته و فرصت‌طلب و موقعیت‌شناس خود را به منطقه رسانیده و همانند یك موج‌سوار حرفه‌ای بر امواج به وجود آمده توسط مواریث فرهنگی جیرفت باستان و بزرگ، سوار شد و نام و نشانی در كشور و موقعیتی در جهان بدست آورد و با تمام توان كوشید تا گذشته‌ی شرم‌آور خویش را در اذهان آنان كه او را می‌شناختند، به كسی كه مورد عنایت نظام اسلامی است تبدیل كند و به همگان بفهماند كه سازمان میراث فرهنگی به غیر از ایشان باستان‌شناس خبره و حرفه‌ای دیگری را ندارد و . و . . . ، و خلاصه‌ گذشته خودش را به هر نحو ممكن به فراموشی بسپرد كه شامل موضوعاتی مهم همانند موارد ذیل می‌شود كه روزنامه‌ی محترم كیهان در تارخ 06/03/1383 در صفحه‌ی 2 ستون ویژه با عنوان میدان مسأله‌دار آن‌ها را ادعا كرده و همچنین اعلام داشته است كه جهاد دانشگاهی و انجمن اسلامی دانشگاه تهران در تاریخ 12/06/1370 با نوشتن دردنامه‌ای به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، از بازگشت اساتید چند بار استخراج شده به محیط مقدس دانشگاه، انتقاد كرده‌اند.

بلی، ادعاهای كیهان كه تا كنون كسی نتوانسته است آن‌ها را تكذیب كند، عبارتند از :

1-     اخراجی از دانشگاه تهران.

2-     ماركسیست و سوابق الحادی.

3-     استهزاء‌كننده‌ی شعائر دینی همانند اذان و اقامه.

4-     بازرس ویژه‌ی شاهنشاهی.

5-     تكثیر كننده‌ی اعلامیه‌های گروهك‌های ضد انقلاب توسط دستگاه‌های دانشكده.

6-     دشمن با دانشجویان حزب‌اللهی خصوصاً دانشجویان دختری كه با حجاب كامل بوده‌اند.

7-     اعلام كننده‌ی مواضع الهادی خودش در حضور رئیس وقت دانشكده‌ی ادبیات جناب آقای دكتر مجتبوی كه من(یوسف مجیدزاده) ماركسیت هستم .

8-     ابراز حمایت جدی خودش(مجیدزاده) از به اصطلاح چریك‌های فدایی خلق، در حضور استادید گروه باستان‌شناسی.

9-     دشمنی با نام مبارك و تاریخی جیرفت باستان و بزرگ و سعی بر امحای اسم جیرفت در مكاتبات رسمی و اداری و محاورت سیاسی، اجتماعی فرهنگی، سمعی و بصری و باستانی، و استعمال كلمه‌ای من‌درآوردی، بی‌پایه و ضد تاریخی به جای نام نامی جیرفت (البته این بند مربوط به سالیان اخیر می‌شود) و . و . . .  .

آری این تبعه‌ی فرانسه كه متولد ‌شده‌ی ایران است و زن و فرزندانش فرانسوی هستند، ظاهراً از سال 80 هر ساله به مدت چندین ماه در فصل‌های پاییز و زمستان به جیرفت می‌آید و تمام زمام امور مواریث فرهنگی و اشیای قیمتی منطقه را كنترل و مدیریت می‌كرده است و كار را به جایی رسانیده بود كه توانست برخی از مقامات مسؤول قضایی و فرهنگی ساده‌اندیش و سطحی‌نگر جیرفت را اغوا كند و توسط آنان یك كار بی‌سابقه و بسیار غریب و حیرت‌آور را در تاریخ جیرفت به مرحله‌ی اجرا درآورد و آن عبارت بود از:

نام‌گذاری یكی از بهترین میادین شهر جیرفت را به نام خودش كه خدا می‌داند كه این نماینده‌ی مجلس چه همه خون‌ دل‌ها خورد تا این اسم شرم‌آور از میدان مورد اشاره پاك شود و به نام مبارك و نامی «شهیدان گمنام» مزین گردد.

با سماجت نماینده‌ی مردم شریف جیرفت و عنبرآباد در مجلس و تلاش گسترده‌ی بسیجیان عزیز، آن لكه‌ی ننگ پاك شد و لیكن منطقه از لوث تفكر استكباری و ترشحات سمی دیدگاه‌های كذایی این عنصر آنچنانی پاك نشد و این كسی كه هر چه كه در ایران و جهان دارد از بركت نام و تاریخ و گنج‌های تاریخی جیرفت مهمان‌نواز و سلحشور‌پرور دارد، در كمال بهت و حیرت دیگر باستان‌شناسان ایرانی و واقف به گذشته و حال او و همچنین توانمندی علمی ‌و تخصصی او، فقط و فقط خودش را باستان‌شناس و ذی‌صلاح در امور باستانی جیرفت می‌داند و با وقاحت تمام ادعا دارد كه جیرفت بچه‌ی اوست كه قاطعانه پاسخ شنید، این ادعا یك دروغ بزرگ است و متأسفانه این جیرفت است كه مادر او است زیرا جیرفت وی را بزرگ كرد و به ایران و خارج معرفی كرد و نه بالعكس. . . . ادامه دارد.

ادامه «بحران ميدان»در جيرفت (خبر ويژه) كيهان شماره 17956 ص 2 مورخ 10/03/1383

          در پي درج خبري در روزنامه كيهان درباره نامگذاري يكي از ميادين شهر جيرفت به نام يك استاد ماركسيست و اخراجي دانشگاه، امام جمعه اين شهر نيز در خطبه هاي نمازجمعه هفته گذشته نسبت به اين مسئله موضع گرفت.

          وي گفت: از آقايان (شوراي فرهنگ عمومي شهرستان) مي خواهم با توجه به اينكه مخالفين نسبت به سوابق سوء اين فرد حساسيتي دارند و انتخاب چنين نامي را و تجليل از چنين فردي را مغاير با ارزش هاي اسلامي و انقلابي مي دانند، هرچه سريعتر موضوع را بررسي و پيگيري نمايند تا در صورت صحت  اتهامات وارده به اين فرد اقدام لازم صورت گيرد و در شرايطي كه كشور و مردم ما بيش از هر چيز بايد در آرامش بسر ببرند و در سايه وحدت و همدلي در مقابل توطئه ها بايستند و هوشياري خود را حفظ كنند خداي ناكرده اين موضوع نبايد منشا اختلاف و درگيري شود و من از مسئولين امر مي خواهم به وظيفه خود كه همان پاسداري و صيانت از ارزشهاي و خدمت به مردم و توجه به مطالبات بحق  آنان است عمل كنند. گفتني است پس از درج خبر مذكور در كيهان تعداد بيشتري از اساتيد دانشگاه و دانشجويان ونيز برخي منابع مطلع ضمن تماس با كيهان اخبار و اطلاعات بيشتري راجع به يوسف مجيدزاده كه نام وي را بر ميداني در جيرفت نهادند در اختيار گذاشته‌اند./

آستانه غيرت مان بالا رفته است! كيهان شماره 17976 ص 12 مورخ 03/04/1383

محمد ماجد

سالياني پيشتر از اين، وقتي سفره عيش راهزنان، ميان ساحت غفلت متوليان دولتي گشوده مي شد، طرح حكايت پند آموز خودي و بيگانه از زبان رهبر انقلاب، واگويه فريادهاي محزون علوي(ع) در رويارويي با نفاق و كج فهمي و خود باختگي بود، و گمشدگي ما در پيچ و خم پس كوچه هاي روزمرگي زندگي، يادآور تاريك ترين روزهاي تاريخ مصيبت زده پس از رسول (ص)...

بني اميه، سرخورده از شكست هيمنه بت هاي قريش ، احياء سفره طاغوتي خويش را در نفوذ به دستگاه خلافت يافت و هنوز صباحي نگذشته، مروان ها و عمروعاص ها ومعاويه ها بر مسند مشاوره و كارشناسي تكيه زدند تا مالك ها و سلمان ها و حجربن عدي ها به فراموشي عزلت سپرده شوند و طلحه و زبيرها علي رغم تمام افتخارات و انتظارات در منجلاب اين بركه گل آلود فرو غلطند.

در مدينه النبي(ص) مانند دانشگاه هاي ما، رانده شدگان به امر رسول الله ، چندي پس از رحلت حضرتش، مورد شفاعت برخي بزرگ نمايان قرار گرفتند و وقتي توانستند از عنوان «شهروند مبرا» استفاده نمايند با بهره مندي از رانت هاي استكباري به گسترش نفوذ خود برمقدرات امت اسلامي پرداختند.

و در دانشگاه هاي ما نيز همچون مدينه النبي(ص) ماجرا از وساطت عقبه ظاهراً موجه تر و خنثي تري آغاز شد كه نقش نقطه جوش ميان دشمن بزك كرده و دوستان خواب آلوده را برعهده گرفتند. هرچند كه اين دسته دوستان قديم انقلاب، در خلا خودباوري ديني و تيز بيني انقلابي، خود نيز براي تبديل شدن به سرپل نفوذ، داراي استعدادهاي در خور توجه بودند.

جريان خزنده نفوذ كه از تسامح در تردد ايراني نمايان به داخل مرزهاي جمهوري اسلامي، كم‌كم به ايراد سخنراني‌ها و ارائه مقالات ظاهرا علمي در حوزه نشريات و مجامع عمومي كشيده شده بود، با كمرنگ شدن حساسيت ها توانست عنوان زيباي تبادل نظر و تجربيات را بهانه انتصاب مشاوران تعيين صلاحيت نشده براي مديران مرعوبي قرار دهد كه تصور مي كردند مرغ هاي غربي تخم سيمرغ مي گذارند.

بالا رفتن آستانه غيرت در ميان ما چنان وضع وخيمي را آفريد كه هيچ كس از خود نپرسيد يك تحصيل كرده وابسته به چريك هاي فدايي خلق، پس از آن فاجعه هاي خونبار و قتل عام فرزندان اين ملت بدست گروه مورد حمايتش ، و در حالي كه عربده كشي و هل من مبارز طلبيدن برعليه اسلام و مقدسات جزو فراموش نشدني سوابق مشعشع وي است. چگونه و براساس چه صلاحديدي مي تواند علاوه بر بازگشت به دانشگاه متولي يكي از پروژه هاي ملي كشورباشد و چنان مورد اعتماد دوستان خواب آلود ما قرار گيرد كه علي رغم دارا بودن تابعيت مضاعف غير ايراني و نيز ازدواج با يك بيگانه، برخلاف تمام رفتارهاي معروف در عرف ديپلماتيك، مرجع معرفي هيئت هاي خارجي براي دريافت ويزاي ايران و حضور در نقاط استراتژيك كشور باشد!

          در روزهاي اول خرداد ماه سال جاري وقتي ستون خبر ويژه روزنامه كيهان، نامگذاري يكي از ميادين شهر جيرفت به اسم يك ماركسيست را مورد انتقاد قرار داد، بسياري با خود انديشيدند، اگر كوتاهي وتسامح ناروايي در بازگرداندن استاد نمايان متجاهر به عناد صورت گرفته، بدون شك ادامه اين روند پس از افشاگري سال 70 جهاد دانشگاهي و انجمن اسلامي دانشگاه تهران و دردنامه سرگشاده دانشجويان مسلمان، قابل توجيه نبوده و كارگزاران سياست خارجي، ميراث فرهنگي ، ارشاد اسلامي و آموزش عالي ، بايستي در قبال تداوم حضور اين گونه اشخاص در نقاط با اهميت و نو اعتمادي كه به آنها گرديده است، پاسخگوباشند.

در اين ميان مسئولان مديريت شهري جيرفت باگذشت يك ماه از درج  خبر ويژه كيهان و در ادامه آن سخنان امام جمعه محترم جيرفت و تذكر كتبي نماينده مردم به وزارت كشور ، و در حالي كه خشم و انزجار مردم مسلمان اين شهر از اين گونه اعمال بر كسي پوشيده نيست، تاكنون خود راموظف به پاسخگويي در قبال نامگذاري يكي از ميادين شهر به نام حامي چريك‌هاي فدايي خلق،ندانسته اند!

يوسف مجيدزاده، بازرس ويژه شاهنشاهي در دوران قبل از انقلاب و طرفدار علني گروهكهاي ماركسيست و ضد انقلاب كه براي بسياري از دانشجويانش يادآور تكثير و توزيع اعلاميه گروههاي محارب با استفاده از وسايل دانشكده و نيز تشبيه اذان به صداي حيوانات(نعوذ بالله) است همچنان در جايگاه استادي باقي است و در حالي كه هدايت برخي پروژه هاي ملي را برعهده دارد، به عنوان كاتاليزور ورود و خروج عناصر مشكوك وتسهيل كننده صدور ويزاي هيئت هاي خارجي، نام خود را بر يكي از ميادين شهري شهيد داده منقوش مي بيند...

اكنون در حالي كه مي توان ادامه ماجراي حاضر را از صفحات تاريخ گذشته بازخواني و پيش بيني نمود، استفاده از فرصت ها براي رقم زدن شكلي متفاوت و متناسب با شان مردم مسلمان و غيرتمند ايران در آينده ضرورتي انكار ناپذير به نظر مي رسد، هرچند كه هنوز هم كارگزاران حكومتي، در پيشگاه تاريخ، از مالك اشتر بودن تا عمر وعاص شدن گستره‌اي عظيم از گزينه‌هاي سرنوشت ساز را در پيش رو دارند.

دیدگاه‌ها   

#1 م الف 1391-11-25 22:29

برای افرادی مثل شما متاسفم. تا زمانی که آدم هایی مثل شما در این کشور وجود دارد تحجر فکری و بدویت و جهالت از این کشور رخت بر نخواهد بست
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...