بلی، پیردختری كه خود را ایرانی الاصل می‌داند، با انداختن پارچه‌ای خوشرنگ و نازك بر فرق سرش، همانند مستنطقی خبره، با طرح پرسشهایی فنی و از پیش تعیین شده، قصد مچ‌گیری كرده بود و جناب آقای خاتمی هم با تبسم ، در نهایت حسن ظن، با پاسخهای خویش، موجبات رضایت دخترك آنچنانی را كه می‌گویند جنوبی است، فراهم گردانید و برق شادمانی را در چشمان كریستین خانم تابانید و نامبرده هم، موفقیت خویش را، با اهدای لقب «سورپرایز» به جناب آقای خاتمی اعلام، و با سوغات كم نظیر و گرانبهای «اظهار تاسف رییس جمهوری اسلامی ایران از اشغال سفارت ایالات متحده آمریكا»، راهی لندن شد تا از آنجا خود را به كاخ سفید برساند و مقدمات ازدواج خویش را با یكی از دست‌اندركاران «وایت هاوس» فراهم نماید. /اختصاصي/ حجت‌الاسلام زادسر: جريان سوم  براندازي خاموش جمهوري اسلامي ايران را دنبال مي‌كند ادامه ...

 

سرویس: سیاسی 02/11/1380 .  01-22-2002         18:01:26      8011-00562: کد خبر

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران . سرویس: سیاسی

حجت‌الاسلام زادسر، نماينده‌ي سابق مجلس شوراي اسلامي گفت: جریان غیرخودی سوم كه همان نفاق جدید است و قصد عبور از دو جریان مطرح خودی را در سر می‌پروراند با هماهنگی «سیا»، «موساد» و «اینتلیجنت سرویس»، براندازی خاموش جمهوری اسلامی ایران را دنبال می‌كند.

وی در نمابری كه با عنوان “درددلی با شهدا“، به خبرگزاری دانشجویان ایران ارسال كرده است به ارزیابی وضعیت چهار سال گذشته‌ی كشور پرداخته است كه مشروح آن در پی می‌آید.

دوستان شهیدم؛ ای كشته شدگان راه خدا از محضر شریف و مباركتان؛ مسألت دارم تا مرحمت فرموده و اجازه فرمایید، تا برای تسلی دل و تشفی سینه‌ی خویش، گزارش گونه‌ای از وضعیت چهار سال گذشته‌ی حكومت مبارك «جمهوری اسلامی ایران» كه جان شیرینتان را برای استقرار و استقلال و عظمتش، فدا فرمودید، تقدیم نمایم تا بازماندگان فعلی یادشان نرود و وارثان بعدی در خاطرشان بماند، وگرنه شما كه خود لحظه به لحظه‌ی آن حوادث تلخ و ملال‌آور را شاهد و ناظر بوده‌اید و نقل آنها در حضور خدایی شما زیره به كرمان بردن است.

جناب آقای خاتمی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، در كمال احترام و تواضع، روبرو و همطراز، با خانم كریستین امانپور خبرنگار ظاهری «سی‌ان‌ان» و خبرچین باطنی «سیا»، مقابل لنزهای قوی دروبینهای پیشرفته، نشست و هر دو سوار بر امواج ماهواره‌های جهانی شدند و لحظاتی بعد بر صفحات 21 و 24 و 28 33 اینچی جعبه‌های جادویی جهانیان ظاهر شدند و البته خندان و شادان.

بلی، پیردختری كه خود را ایرانی الاصل می‌داند، با انداختن پارچه‌ای خوشرنگ و نازك بر فرق سرش، همانند مستنطقی خبره، با طرح پرسشهایی فنی و از پیش تعیین شده، قصد مچ‌گیری كرده بود و جناب آقای خاتمی هم با تبسم ، در نهایت حسن ظن، با پاسخهای خویش، موجبات رضایت دخترك آنچنانی را كه می‌گویند جنوبی است، فراهم گردانید و برق شادمانی را در چشمان كریستین خانم تابانید و نامبرده هم، موفقیت خویش را، با اهدای لقب «سورپرایز» به جناب آقای خاتمی اعلام، و با سوغات كم نظیر و گرانبهای «اظهار تاسف رییس جمهوری اسلامی ایران از اشغال سفارت ایالات متحده آمریكا»، راهی لندن شد تا از آنجا خود را به كاخ سفید برساند و مقدمات ازدواج خویش را با یكی از دست‌اندركاران «وایت هاوس» فراهم نماید.

در هر حال، دقایقی بعد از اتمام مصاحبه‌ی مذكور، كه روزنامه‌های زنجیره‌ای آن را با عنوان «پیام خاتمی به مردم آمریكا» تبلیغ می‌كردند، خبرگزاریهای مختلف جهان انواع تیترهای برجسته و ژورنالیستی مورد نظر خود را،‌بر روی خروجی‌های خود فرستادند كه هیچ كدام از آنها به نفع مردم عظیم الشان ایران اسلامی و منطبق با اهداف انقلاب اسلامی و آرمانهای امام خمینی (نورالله قبره) و سیاستهای نه شرقی و نه غربی جانشین به‌حقش، نبود، و در راس همه‌ی آن اخبار كذایی، دو خبر مورد توجه ویژه قرار گرفته بود كه مضمون آنها عبارت است از: 1- معذرت خواهی جمهوری اسلامی ایران از اشغال سفارت سابق آمریكا»، 2- پریزیدنت سیدمحمد خاتمی ساكنین اولیه‌ی آمریكا را با فرهنگ و كشته شدگان آن دیار را شهید می‌داند».

البته مطالب دیگری هم مطرح كردند كه مضمون برخی از آنها عبارت است از؛

- یخهای روابط ایران و آمریكا آب می‌شود.

- دیوار بی‌اعتمادی میان ایران و آمریكا فرو می‌ریزد.

- دارایی‌های بلوكه شده ایران در بانكهای آمریكا آزاد می‌شود.

- كاخ سفید خواهان مذاكره‌ی رسمی با جمهوری اسلامی ایران است.

- ایران باید با روند صلح خاورمیانه مخالفت نكند.

- تهران باید حامی تروریسم نباشد.

- جمهوری اسلامی ایران، فتوای قتل سلمان رشدی را لغو می‌كند.

- مقامات تهران باید از ساخت سلاحهای شیمیایی، هسته‌ای و كشتار جمعی دست بردارند.

حكومت اسلامی ایران باید؛

- روند نقض حقوق بشر را در ایران متوقف سازد.

- حقوق اقلیتهای مذهبی را به رسمیت بشناسد.

- از خود انعطاف نشان بدهد.

و چه بسیار است از این گونه شعارهای عوام‌فریبانه كه هر صبح و شام، بر ضد جمهوری اسلامی ایران، سر داده و رواج می‌دهند كه هیچ كدام از آنها، صحت هم ندارد.

و هم زمان با تبلیغات زهرآگین خارجی علیه انقلاب شكوهمند اسلامی ایران، خارجی‌پرستان داخلی هم شایعات عجیب و غریبی را در سطح كشور منتشر ساختند،‌ همانند (نقل به مضمون)؛

- كلید حل مشكلات مردم ایران در دست اصلاح‌طلبان عاشق آمریكا، پنهان است.

اصلاح طلبان،‌با كمك آمریكا؛

- گرانی را از بین می‌برند و تورم را مهار می‌كنند.

- غول بیكاری را از كشور بیرون می‌اندازند.

- برای هر ایرانی بیكار، بهترین شغل را به وجود می‌آورند.

- مقدمات ازدواج جوانان را فراهم می‌كنند.

- دیگر هیچ زوج جوانی، بی‌مسكن نمی‌ماند.

- آموزش و پرورش شهریه نمی گیرد و تحصیل در دانشگاه‌ها هم مجانی می‌شود و. و. و.

- به جای صلوات فرستادن. كف می‌زنیم و. و. و.

و خلاصه فرصت‌طلبان در كمین نشته كار را به جایی رساندند كه بیخ گوش رییس جمهور و برابر چشمان او شعار می‌دادند؛

- وای اگر خاتمی حكم جهادم دهد - چاقو و قمه نتواند كه جوابم دهد.

- خاتمی می‌رزمد -انحصار می لرزد –

درود بر مصدق-سلام بر خاتمی.

 - توپ - تانك - بسیجی دیگر اثر ندارد.

- صدا و سیمای لاریجانی اصلاح باید گردد.

- مجلس زوری نمی‌خواهیم،‌ناطق نوری نمی‌خواهیم.

- روزنامه‌ی طالبان - رسالت است و كیهان.

- طالبان حیا كن - حكومت را رها كند.

- و. و. و.، و خاتمی هم ... (!؟).

و همگان، فراموش نمی‌كنند كه در اولین سخنرانی جناب آقای خاتمی در دانشگاه تهران، كه به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران، آن هم در سالروز شهادت سیدالساجدین علیه‌السلام، ایراد شد،‌ به مجرد اینكه خاتمی می‌گفت «دمكراسی»، آنان كف می‌زدند و زمانی كه كلمه‌ی «جامعه‌ی مدنی» را بر زبان جاری می‌ساخت، سوت می‌كشیدند و همینكه جوان - جوان، می‌زد، به هوا می‌پریدند و نعره می‌كشیدند،‌«خاتمی دوستت داریم» و این گونه كلمات و این قبیل حركات، حدود دویست (200) بار تكرار شد.

به گزارش ایسنا‌ حجت‌الاسلام زادسر در ادامه نمابر ارسالی خود آورده است : هان، ای شهیدان خدایی - بلاجویان دشت كربلایی، همان گونه كه استحضار دارید، جریان غیر خودی سوم، كه همان نفاق جدید است و قصد عبور از دو جریان مطرح خودی را در سر می‌پروراند، با هماهنگی «سیا» و «موساد» و اینتلیجنت سرویس»، براندازی جمهوری اسلامی ایران، را دنبال می‌كند و خود را زیر چتر حمایت از جناب آقای خاتمی پنهان كرده است و سناریوهای دیكته شده‌ی اربابان مستكبرش را مستقیم و غیرمستقیم و بعضا با چند واسطه، یكی پس از دیگری و با توجه به مقتضیات زمانی،‌به مرحله‌ی اجرا گذاشته است، كه در این مختصر به برخی از آنها اشاره می‌گردد:

1-      هتك حرمت نمودن تمامی مقدسات دین مبین اسلام.

2-       القای انواع شبهات فكری در اعتقادات مردم مسلمان ایران.

3-       حذف بیش از سه هزار عنصر متدین، لایق و مجرب از گردونه‌ی اجرای كشور، به جرم طرفدار خاتمی نبودن.

4-      تعویض بی‌سابقه استانداران و فرمانداران كه نمونه‌ی جهانی هم ندارد، (در یك شب شش استاندار و در یك یك روز 17 فرماندار!.

5-      به راه‌اندازی دهها روزنامه‌ی زنجیره‌ای با پول ... .

6-     نابود ساختن، وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران را كه توان رقابت با تمامی سازمانهای جاسوسی منطقه، و خنثی كردن همه‌ی عملیاتهای خرابكارانه‌ی منافقین را در داخل و خارج، بدست آورده بود، با توطئه‌ی شوم قتلهای جنایتكارانه‌ی زنجیره‌ای.

7-     انتشار اسرار طبقه‌بندی شده‌ی نظام و وزارت اطلاعات، در روزنامه‌های زنجیره‌ای و پایگاه‌های رایانه‌ای و رادیوهای خارجی.

8- هجوم وحشیانه و وقیحانه به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران.

9-      تخریب وحشتناك خدمات بی‌شمار، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و ترور شخصیت ایشان.

10- هتاكی گستاخانه به سردار سرلشكر سیدیحیی رحیم صفوی.

11-   حمله‌ی شدید به جناب آقای دكتر علی لاریجانی و ... !

12-   القای دروغ بزرگ دخالت مجمع تشخیص مصلحت نظام، در كار دولت آقای خاتمی.

13- ترویج شایعات به كلی بی‌اساس از قبیل:

- رییس جمهور را نمی‌گذارند كار بكند.

- مجلس شورای اسلامی (دوره‌ی پنجم) چوب لای چرخ دولت می‌گذارد.

- محافظه كاران، مخالف اصلاحات هستند.

- آقای خاتمی سرزده وارد زندان اوین شد، و پرسید مرتضی رفیقدوست كجاست؟ معلوم شد كه در ایران نیست.

- آقای خاتمی،‌سرزده از شركت ایران خودرو بازدید به عمل آورد و در آن بازدید، مشخص شد كه شركت ایران خودرو مبلغ یك میلیون تومان از مشتریان، بابت هر دستگاه ماشینی كه به فروش می‌رسانیده است،‌اضافی دریافت می‌كرده است و نصف آن مبلغ را به بنیاد مستضعفان می‌پرداخته است و نصف دیگرش را ... (!).

- از خاتمی كاری ساخته نمی‌شود، مگر اینكه قانون شوراهای اسلامی شهر و روستا اجرا شود و منتخبین شوراها به قدرت برسند، مشروط به آنكه جمله‌ی آنان هم دوم خردادی باشند.

- شوراها بدون كمك مجلس اصلاحات قادر به انجام كاری نیستند و باید منتظر نمایندگان اصلاحات و مجلس ششم، بمانیم.

- مجلس ششم آن وقتی می‌تواند خوب ... (!) كه مجددا آقای خاتمی رییس جمهور بشود.

14- بعد از اینكه قوای مجریه و مقننه و شوراها را كامل و در بست در اختیار گرفتند و شایسته‌سالاری واقعی (!) را پیاده ساختند، به قصد تصرف قوه‌ی قضاییه وارد كارزار شدند و عملا می‌گویند كه ما وقتی می‌توانیم به وعده و وعیدهای انتخاباتیمان عمل كنیم، كه قوه‌ی قضاییه جمهوری اسلامی ایران را، به طور كامل در اختیار داشته باشیم، و قضات این دستگاه هم، آن گونه كه ما می‌گوییم، رای صادر نمایند، و نیروی انتظامی هم مخالفین ما را دستگیر كند، و وزارت اطلاعات هم تمام پرونده‌های ما را خوراك كاغذخورها نموده، و برای هر كس كه ما گفتیم،‌ پرونده سازی نماید و رابطه‌ی رسمی هم با آمریكا برقرار سازیم و مطابق سیاستهای كاخ سفید، پیش برویم، آن وقت است كه وعده‌های ما ... (!)

قطعه‌ی مباركی را كه سران سعودی، از پرده‌ی مقدسه‌ی كعبه، به سران جمهوری اسلامی، اهداء‌كرده بودند،‌به همسر یك كارگزار متخلف و زندانی، تقدیم نمودند.

15- سیصد دقیقه از وقت گرانبهای 70 میلیون نفر ایرانی را آن هم در جلسه‌ی رسمی هیات دولت، مصروف شهردار سابق تهران، ساختند.

16- در وزارت كشور، ستاد حمایت از كرباسچی تاسیس نمودند و اغلب كاركنان شهرداری تهران را ... (!).

17- مقدمات حمله به دو وزیر كابینه را در مراسم نماز جمعه فراهم ساختند و آنگاه تحت پوشش حمایت از آنها ... (!)

18- از جاسوسان كهنه كار و ایران‌شناس «سیا» و «موساد» و «اینتلیجنت سرویس»، به عنوان مقامات علمی و فرهنگی جهان غرب،‌ دعوت به عمل آورند تا به جمهوری اسلامی ایران سفر كنند و ... (!)

19- در یكی از روزنامه‌های یك جناح به اصطلاح خودی، مقدمات اجرای طرح براندازی جمهوری اسلامی را فراهم ساختند و حادثه‌ی شوم 18 تیر ماه و فاجعه‌ی كوی دانشگاه را، پدید آوردند.

20- همانند قوم مغول اموال عمومی و خصوصی را به آتش كشیدند و غارت كردند و عرض و آبروی اهل ایمان و اسلام را بر باد دادند.

21- دفتر تحكیم وحدت را به چنگ آورده و با استفاده‌ی ابزاری از آن، تز «فشار از پایین و چانه‌زنی از بالا» را، پیاده كرده و هر از چند گاهی در جای - جای كشور،‌ تشنجات سیاسی آفریدند و آشوبهای خیابانی برپا كردند.

22- نیروی زحمتكش انتظامی را به محاكمه كشانیدند و سرتیپ فرهاد نظری را ... (!)

23- با ترور كذایی آقای سعید حجاریان توسط برخی عناصر دوم خردادی، می‌خواستند همان بمبی را كه در وزارت اطلاعات، تركاندند، و آن بلای بزرگ را بر سر كشور فرود آوردند، در نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، منفجر سازند و كمر نظام مقدس جمهوری اسلامی را بشكنند، كه با شناسایی قاتلین و دستگیریشان، آنهم، با دستان قدرتمند خود سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، این بار تیرشان به سنگ خورد و ناكام ماندند، و خوشبختانه مردم نیز، از بازیهای پشت پرده‌ی این جماعت چند چهره، با خبر شدند.

24- صدا و سیمای نظام، از ترس متهم نشدن،‌جریان معالجه‌ی جناب حجاریان را لحظه به لحظه در صدر اخبارش منعكس می‌كرد و آنچنان آن را پوشش خبری داده بود كه همگان می‌گفتند،‌مگر حجاریان، از حضرت امام خمینی (ره) عزیزتر شده است، كه توجه صدا و سیما به چگونگی معالجه‌ی او بیش از كیفیت درمان آن رجل بزرگ الهی، می‌باشد.

25- صدها مقاله‌ی ضددین و دهها كتاب منحرف كننده و شبهه افكن در اعتقادات جوانان، منتشر ساختند.

26- نهاد مقدس و سرنوشت‌ساز شورای نگهبان را به رگبار تهمت و افترا و ناسزا بستند و ... !

27- در انتخابات مجلس ششم ... (!) كه شورای نگهبان مجبور شد فقط در تهران چند صد صندوق اخذ رای را باطل كند.

28- ظالمانه و ناجوانمردانه اسطوره‌ی مقاومت، سیداسدالله لاجوردی را به شهادت رسانیدند.

29- خائنانه و ذلیلانه امیر سپهبد صیاد شیرازی را كه سمبل جهاد و شهادت بود، مقابل در منزلش به آرزویش رساندند.

30- دروغ بزرگ «ترور خاتمی» را، با تیتر اول روزنامه هایشان، در جامعه پخش كردند و مردم را ... (!)

31- آری، چند چهرگان جریان سوم، با مكاری تمام و واسطه‌های مرئی و نامرئی،‌قریب به دو سال است كه مجلس شورای اسلامی را به اموری سرگرم ساخته‌اند كه هیچ نفعی برای مردم و كمترین خیری برای كشور در بر نداشته‌اند.

32- با مطرح نمودن، طرح «اصلاحیه‌ی قانون مطبوعات» می‌خواستند آب به آسیاب دشمنان نظام كه ارباب خودشان هستند،‌بریزند، كه با درایت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، با شكست مواجه شدند.

33- بامشغول ساختن غیرمستقیم بعضی از به اصطلاح نمایندگان، به امثال طرحهایی كه در ذیل اشاره می‌گردد، وقت گرانبهای مجلس شورای اسلامی را، به هدر دادند؛

- مجاز شدن تنها مسافرت كردن دختران مجرد دانشجو به خارج از كشور.

- لغو قوانین گزینش و ... (!)

- ممانعت از ورود و حضور نیروی انتظامی در دانشگاه های سراسر كشور.

- دفاع عجیب و غریب از روزنامه‌های تعطیل شده، توسط آرای مستند و قوی دادگاه مطبوعات

- حمایت بی‌دریغ و گسترده از عناصر معاند و مخالف نظام مبارك جمهوری اسلامی ایران.

- یاری رساندن به كسانی كه به جرم تبلیغ و توطئه علیه جمهوری اسلامی ایران در كنفرانس ضد انقلابی برلین، دستگیر شده و در زندان به سر می‌بردند.

- پیدا كردن راهی برای نفوذ سرمایه‌داران صهیونیستی در كشور جهت غارت منابع خدادادی و تحقیر نیروی انسانی داخل مملكت.

- زیر سوال بردن ملیت آیت‌الله سیدمحمود هاشمی شاهرودی و ترور شخصیت حضرت ایشان.

- به تعطیلی كشاندن جلسات علنی مجلس، (آبستراكسیون)‌و آشفته ساختن روال عادی و روزمره‌ی ایرانیان، در حمایت از یك نماینده‌ی زندانی،‌و فحش دادن، ناسزا گفتن و تهمت زدن، به روزنامه‌های كیهان به خاطر «شهرام جزایری عرب».

34- ترویج به اصطلاح توسعه‌ی سیاسی و فراموش نمودن عمده‌ی مشكلات عدیده و معضلات خطرناك جامعه و انكار علنی خواست جدی مردم مبنی بر حل گره‌های كور اقتصادی و كشاورزی و تولیدی و. و. و.

36- رواج بی‌بند و باری اخلاقی، بی‌حجابی و افزایش توزیع مواد لعنتی مخدر، مشروبات الكلی، سرقت، ناامنی و زورگیری و. و. و.

37- تولید انواع فیلمهایی كه بینندگان آنها، ناخودآگاه، ارزشهای اسلامی و قوانین الهی را، در مقابل خویش و مانع پیشرفت خود احساس بكنند و نسبت به روند امور جمهوری اسلامی ایران، متنفر بشوند.

38- عناصر جریان سوم، برخی از گفتارهای جناب آقای خاتمی را تایید می‌كردند و هورا می‌كشیدند و با پاره‌ای از سخنرانیهای ایشان به شدت مخالفت ورزیده و اقسام ناسزاها را نثارش می ساختند، مثلا وقتی كه جملات كنایه آمیز به مقامات ارشد حكومت و به قول آنها «محافظه‌كاران» بر زبان می‌راند، هورا می‌كشیدند و كف می‌زدند و آن لحظه كه از كیان جمهوری اسلامی ایران، مواضع امام خمینی، و قانون اساسی دفاع می‌كرد،‌و تبعیت خودش را از مقام معظم ولایت و امامت اعلام می‌كرد،‌به خشم می‌آمدند و بر سر آقای خاتمی زوزه، «استعفا، استعفا» می‌كشیدند، كه اوج آن بر می‌گردد به قضیه ی تصرف بزرگترین جاسوسخانه‌ی شیطان بزرگ در خاورمیانه كه از زبان مبارك خمینی سترگ كه بعد از اوصیای دوازده‌گانه صلوات الله و سلامه علیهم اجمعین، بی‌نظیر است «انقلاب دوم» نام گرفت،‌و در گفت و گوی آقای خاتمی با خانم امانپور، محكوم شد، اینان جشن گرفتند، ولی وقتی كه با تحریك و تحرك این دو چهرگان،‌حوادث زشت و تلخ بعد از انجام مسابقات فوتبال، به وقوع می‌پیوست، كه توسط جناب آقای رییس جمهور، به شدت مورد انتقام قرار گرفت و آتش افروزان آن آشوبهای خیابانی را اراذل، و تخریبگران اموال خاص و عام را،‌اوباش، نام نهاد،‌بدترین دشنامها را به ایشان دادن و بیشترین دشمنیها را در حقش روا داشتند. و هم اینان،‌مواضع ضد و نقیض جناب خاتمی را در مواجهه با اقشار مختلف و موقعیتهای گوناگون سیاسی - اجتماعی، و سوار اتوبوس شدن، و در صف روغن ایستادن، و پاسخ تلفن دادنش را ، كه هر كدام از آنها را یكبار بیشتر، نمایش ندادند، به سخره گرفتند، و این گونه كارها را ... نامیدند و گفتند عجب رییس جمهور بیكاری داریم!، و شایعات راجع به ثبت‌نام مجددش، برای دور دوم ریاست جمهوری، و گریه‌ی ترحم برانگیزش، در وزارت كشور- هنگام نام‌نویسی، و اعلام «هر نه روز یك بحران برای دولتش»، و. و. و، چه گفتند؟!، بماند برای بعد.

39- به گزارش ایسنا در ادامه این نمابر آمده است : و خلاصه، چه بگویم،‌ ای شهیدان عالی مقام،‌ و ای، آبرومندان با غیرت، و غیرتمندان دردمند و با شرف، كه؛ سینه مالامال درد است ...! آه، در واقع جریان سوم، هر نه روز یك بحران برای خاتمی خلق نكرد، بلكه در حقیقت، هر روزی نه بحران،‌ جمهوری اسلامی ایران و مردم مسلمان ایران آفرید، و تا آنجا پیش رفت، كه در مجله‌ی «ايران جوان»، (وابسته به روزنامه‌ي دولتي ايران) رسما نوشتند؛ «استقلال - آزادي - جمهوري خاتمي»‌(!)، و مظلومیت نظام اسلامی را به جایی رساندند، كه حتی،‌همسر شهردار متخلف سابق تهران، پس از بازگشت از ملاقات شوی زندانیش، در پاسخ به سوال خاص خبرنگار مدیون به آقای كرباسچی، كه پرسیده بود، وضع زندانی چگونه بود؟، پدر فرزندانش را (نعوذبالله) به امام حسین علیه‌السلام، و قوه قضاییه جمهوری اسلامی را (پناه بر خدا) به ابن زیاد ملعون،‌تشبیه كرد و جمله‌ی معروف شیرزن كربلا زینب كبری سلام‌الله علیها را قرائت كرد كه «ما رایت الا جمیلا - ندیدم چیزی مگر زیبایی»(!)

حال چرا جناب آقاي خاتمي كه مي‌توانست با يك جمله، از وقوع تمامي اين ماجراهاي تلخ و چندش آوري كه بر شمرديم و اتفاقات شوم و مشمئز كننده‌اي كه ذكرشان از حوصله‌ي اين نوشتار خارج است، ممانعت به عمل بياورد و نياورد؟!، الله اعلم.

40- عزیزان من، دوستان شهیدم؛ در عملیاتهای مختلف و تاریخی چغالوند و آزادسازی گیلانغرب، فتح‌المبين و آزادسازی دزفول و اندیمشك از تیررس دشمن، بيت‌المقدس و آزادسازی سیدجابر، سوسنگرد، بستان و خرمشهر، والفجر مقدماتي و جنگل امغر، خيبر و جزیره‌ی مجنون، بدر و هورالعظیم، والفجر چهار و پنجوین و مائوت، والفجر هشت و بندر فاو، كربلاي يك و آزادسازی مهران، كربلاي چهار و جزیره‌ی ام‌الرصاص، كربلاي پنج و نهرجاسم و چهارراه مرگ، و عمليات مرصاد، از اسفندماه 59 الی تابستان 67، كه جای خالی یكایك شما سروران عظیم‌الشان و جلیل القدر را، با همه‌ی وجودمان، حس و لمس می‌كنیم، شما خود بهتر از هر كس دیگری، غرض اصلی این گروههای آمریكایی مسلك و شیطان آیین را، واقف هستید، كه همانا مایوس ساختن مردم مسلمان ایران اسلامی، از نظام مبارك جمهوری اسلامی و اثبات ناتوانی اسلام جهت اداره‌ی كشور مستقل شما كه ارمغان مقدس امام شما، خمینی كبیر است، می‌باشد كه مطمئنا خدای قادر و جبار و قهار شما، با هدایت عبد صالحش، آیه‌الله معظم - خامنه‌ای كبیر، این فرصت را تا این لحظه كه به آنها نداده است و به احترام شما و همه‌ی شهیدان تاریخ اسلام و خاتم الاوصیاء حجت‌بن الحسن العسكری، عجل‌الله تعالی فرجه الشریف و راهنمایی نمودن نایب بحقش، حضرت آيه‌الله العظمي حاج سيدعلي خامنه‌اي، رهبر معظم انقلاب اسلامي مدظله‌العالي، بعد از این هم، چنین فرصتی به اینان نخواهد داد، و این قبیله‌ی زرمند زورمدار چپاولگر حیله بازی را كه، راهشان شیطانی، رسمشان طاغوتی، تفكرشان فرعونی، روششان شهوانی، چشمهایشان كور، گوشهایشان كر، قلبهایشان كدر و سیرتشان كریه و. و. می‌باشد،‌ و ایران را همانند ... می‌خواهند، هرگز بر كشور اسلامی شما شهیدان والامقام، چیره نخواهد ساخت.

انتهای پیام. کد خبر: 8011-00562

/اختصاصي/ حجت‌الاسلام زادسر: جريان سوم  براندازي خاموش جمهوري اسلامي ايران را دنبال مي‌كند، منبع : ايسنا

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...