چه کسی می‌تواند این نظام اسلامی را در این طوفان‌ها و سونامی‌های سیاسی، نظامی، اقتصادی و فرهنگی دشمنان اسلام و قرآن، و امامین جلیلین خمینی و خامنه‌ای، که برای سرنگونی این نظام غرس شده در خون صدها هزار شهید والامقام، به کار بسته و خواهن بست، رهبری و هدایت کند و به ساحل امن و رهایی برساند، با قاطعیت می‌گویند بهتر از حضرت ایشان نداریم، مع‌ ذلک باز هم مخالفت می‌کنند.

 

قسمت پنجم مخالفان اسلام و قرآن و جمهوری اسلامی ایران و مرجعیت شیعه

         

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

بیست و چهارم؛ تعدادی از به اصطلاح اساتید دانشگاه‌های سراسر کشور که بعد از عضو هیآت علمی شدن، آن روی سکه تقلبی خود را نشان می‌دهند:

با عرض معذرت از اساتید متعهد، دیندار، ولایتمدار و معتقد به خدا و قیامت و ظهور امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریفِ دانشگاه‌های ملی، آزاد، پیام نور و . و ...، کشور جمهوری اسلامی ایران، خدمت عزیزان ولایتمدار و بسیچیان جان برکف و دانشجویان با مرام و اندیشمند، عرضه بدارم که باید هوشیار باشند و بدانند که برخی از این استادنماهایی که برای پز دادن و ژست روشنفکری گرفتن در مقابل دانشجویان مخالف جنسیتی خودشان، با نشخوار چهار تا اصطلاح "ایسم‌دار"، و بکارگیری دو تا کلمه‌ی قلبمه، و یک جمله‌ی مُغلَق، و یک سؤال غامض، و با یک عینک شیشه دودی چشم گربه‌ای، که معمولاً نگاه آلوده هم به کلاسشان دارند، چند تا فحش شایسته شخصیتشان، و دون شأن یک استاد فرهیخته و ادیب و اندیشمند، به اسلام، جمهوری اسلامی ایران، و ولایت فقیه، می‌دهند تا خود بی‌خود و بدون هویتشان را، به نمایش بگذارند، اکثراً همان تیپ استادهایی هستند که دستبوس فرح بدکاره و شاه همجنسباز و آمریکایی ـ انگلیسی بودند. و اگر از سر اجبار در توالت‌های عمومی دانشجویی می‌رفتند و در حین تخلیه، متوجه اعلامیه‌ای بر ضد دستگاه منحوس شاهنشاهی می‌شدند، ازدیاد ادرار پیدا می‌کردند و تا مدتها جرات نمی‌داشتند از توالت بیرون بیایند که مبادا پشت در مستراح، ساواکی‌های بی‌رحم منتظر دستگیریشان باشند.

از اینان نهراسید و در مقابل هر القای شبهه‌ای که راجع به اسلام، تشیع، عاشورا، نماز، روزه، ولایت فقیه، امام خمینی، امام خامنه‌ای، اعدام منافقین در حال حرب با نظام، اقتصاد، دفاع مقدس، بسیج، انتخابات، غدیر خم، و ده‌ها شبهه دیگر که در فرصت‌های گوناگون در ذهن مبارک دانشجویان وارد می‌کنند، اگر آمادگی دارید فورا در کمال احترام و قول سدید و بیان لین، پاسخ مجاب کننده بدهید. و چنانچه مهیا نبودید بروید مطالعه و تحقیق بکنید و به صورت کتبی، لاکن در نهایت ادب و مراعات حرمت استادی، در جلسه بعد یا روز بعد، همکلاسیانتان را مستحضر سازید.

این دسته که ان‌شاءالله پرشمار هم نیستند به مجرد اینکه با مقاومت متین هر کدام از شما روبرو شوند، به سرعت رنگ عوض می‌کنند و مطابق میل و افکار شما موضع می‌گیرند. فقط باید بدانند که طرفشان یعنی شما خوب می‌دانید. اعضای هیأت علمی مثل آقای کاذب زشت کلام، و نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی که لجوج و عنود و اهل مقابله باشند، اندکند. این دو هم اگر باور کنند که نظام مهربان و پرحوصله جمهوری اسلامی، تصمیم به مؤاخذه آنها را اخذ کرده است، بر سرجایشان می‌نشینند و جرأت جیک زدن هم پیدا نخواهند کرد.

سروران عزیز من بدانند که به این جماعت اندک که مخالف با اساس جمهوری اسلامی و عملاً سکولارند یا لیبرال، اگر میدان بدهید، سوار می‌شوند و بی‌رحمانه اعتقادات و ایمان و دین دانشجویان را، گردن می‌زنند که با همت شما چنین مباد.

بیست و پنجم؛ بعضی از آخوندنماهای شاغل در حوزه‌های علمیه قم ‌المقدس، مشهد المبارک و اصفهان و تبریز و . و ...،

با تقدیم احترام و اظهار اعتذار پیشاپیش به ساحت مبارک علماء مکرم و مدرسین معظم حوزات مقدسات علمیه، عرضه می‌ارد:

متأسفانه و با صد تآسف، عمامه به سرهایی را می‌شناسم که شهریه نسبتاً بیشتر از تمام مراجع عظام تقلید دامت برکاتهم، حضرت امام خامنه‌ای روحی فداه را می‌گیرند، و بعضی از آنها نیز در درس خارج فقه این امام همام در حسینه‌ی امام خمینی خیابان آذربایجان شرکت می‌کنند، اما ایرادات سیاسی و عملکردی بنی‌اسرائیلی هم می‌گیرند.

هنگامی که با سؤال جدی و سماجت امثال بنده مواجه می‌گردند که خب، سلّمنا که خدای ناکرده شما راست بگویید که چنین نیست، چه کسی می‌تواند این نظام اسلامی را در این طوفان‌ها و سونامی‌های سیاسی، نظامی، اقتصادی و فرهنگی دشمنان اسلام و قرآن، و امامین جلیلین خمینی و خامنه‌ای، که برای سرنگونی این نظام غرس شده در خون صدها هزار شهید والامقام، به کار بسته و خواهن بست، رهبری و هدایت کند و به ساحل امن و رهایی برساند، با قاطعیت می‌گویند بهتر از حضرت ایشان نداریم، مع‌ ذلک باز هم مخالفت می‌کنند.

این عده از عمامه به سرها، در گفته‌ها و نوشته‌هایشان، به بهانه‌هایی چون شهریه از صانعی می‌گیریم، درس بیات می‌رویم، چرا منتظری چنان شد، چرا شریعتمداری چنین شد، چرا رهبری روحانی رئیس جمهور را سر جایش تمی‌نشاند، چرا از احمدی‌نژاد حمایت کرد، چرا فلان نهاد با آن مرده در استخر "ره"، مخالفت کرده، چرا فلان شد و چرا بهمان شد. و ده‌ها بهانه‌ی بی‌اساس و عاری از منطق و استدلال دیگر، که پاسخ‌های چراهایشان بر خودشان و همگان روشن هم هست، در حق امام خامنه‌ای که انصافاً فرزند مادرش زهراء سلام الله علیها است، ستم روا می‌دارند.

رهبری که حقیقتاً چون اجداد طاهرینش نعمت خدا برای اهل اسلام و ایمان است و در عین قدرت داشتن، بسیار مظلوم است. پیشوایی که به تأسی از سیدالشهداء ابا عبدالله صلوات الله علیه، در مصاف با کفر و الحاد و نفاق و شیاطین و خناسان داخلی و خارجی، در وسعت همه جهان از فضاهای حقیقی تا مجازی، پاکباخته به میدان آمده است.

خدا این دسته از آخوندنماها را هم اگر قابل هدایت هستند هدایت کند و در غیر اینصورت رسوا و سرنگون سازد ان‌شاءالله.

بیست و ششم؛ بعضی از طلاب سطوح پایین حوزه‌های علمیه که ...

ادامه دارد ...

 

طلبه بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی؛

تهران؛ 23 دی ۱۳۹۷

.