هر جوکی که درست کردند، هر دروغی که بافتند، هر تهمتی که زدند، و هر افترایی که بستند، از بیخ و بن بی‎اساس دروغ بوده و هست. جوک‎های درست شده، و اینکه زادسر فحش می‌دهد، توسط اتاق جنگ رقیبان، خصوصاً اتاق جنگ روانی ستاد تبلیغاتی جهانگیری‌کوهشاهی معاون اول فعلی رئیس جمهور، مرحوم ...، و این شخص فعلی که بسیار بسیار ناجوانمردانه، تولید و تکثیر شده است. آری؛ مردم و جوانان روح زادسرجیرفتی از هیچکدامشان خبر ندارد، از جمله آخرینشان تا حالا، پیرامون خانم محترمی که در انتخابات دهم نامزد شده بودند.
 

جویندگان نام و پویندگان اشتهار با ناسزاگویی و تهمت نویسی به زادسرجیرفتی هم بخوانند:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

اما کسانی که جویای نام هستند و با هتک حرمت خدمتگزار راستگو، شجاع، پیگیر، سمج، و به قول حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی: آقای زادسر خوش ذوق، خوش بیان، خوش قلم هستند» و مردمی دوازده ساله مردم جیرفت و عنبرآباد، قصد اشتهار کرده‎اند و بعضاً به پول و هفته‌نامه و شهرت دست یافتند، چند نکته را بدانند:

۱ – زادسرجیرفتی در هیچ دوره ای، خودش نامزده نشده و از هیچ کس کمک انتخاباتی، حتی تنها برادر تنی‌اش خود مرحوم مغفور یدالله"ره"، نخواسته است. و با هیچ کس سخن از کاندیداتوری نرانده است. اگر کسی خلاف این ادعا را سراغ دارد، رسماً و با نام و نشان و مدلل بنویسد.

۲- زادسرجیرفتی همیشه بنا به فرمایش بزرگان قوم و برخی از خواص به اصطلاح اصولگرا،در انتخاباتها ثبت نام کرده است و تا انتخابات دهم که ده بار اسم نوشته و رای گرفته است، حتی یک ریال هم پول خرج نکرده است. یعنی نداشته است که خرج کند و خودش هم دنبال نماینده شدن نبوده است. زادسرجیرفتی مدعی است که حالا حالاها نوکری مثل او قسمت مردم جیرفت و عنبرآباد نشده است و بعید است که به زودی بشود. یعنی نماینده‌ای که هرگز دروغ نگفته باشد. از قدرت مردم سوءاستفاده نکرده باشد. امکانات مجلس را خرج دوستانش نساخته باشد، از هیچ مقام دولتی در شهرستان، استان و کشور دنبال مال و منال و شرکت و موافقت اصولی نبوده باشد. هرگز مخالفانش از او ضعف اخلاقی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی و کاری نداشته باشند. و همگان به پاک دستی، پاک چشمی، پاک قولی، پاک نویسی او شهادت بدهند و اذعان داشته باشند. و از همه مهمتر، نمره کیفیت و کمیت نمایندگیش در بین مردمانش بی‌نظیر باشد. اگر چنین نماینده‌ای پیدا کردید سلام مرا نیز برسانید.

هر کس باور ندارد برود تحقیق میدانی کند و از مردم کوچه و بازار و خواص بی غرض سنجش افکار بکند و بپرسد خداوکیلی، وکیلی بهتر از زادسرجیرفتی در تاریخ جیرفت سراغ دارید. مردم جیرفت و عنبرآباد همیشه زادسرجیرفتی را می‌خواستند و می‌خواهند. اما باندهای قدرت دولتی و سیاسی و اکثر مقامات و خواصی که نتوانستند از وی به ناحق سودی ببرند، به بهانه طرفدار احمدی‌نژاد خائن و منحرف نبودن، و طرفدار هاشمی‌رفسنجانی سال 1384 بودن، سه دوره است که با پول و زور و گول، نگذاشتند که مردم آزادانه به زادسرجیرفتی رای بدهند.

۳- زادسرجیرفتی حتی یک کلمه خارج از نزاکت اسلامی و عرفی بر زبان نرانده، و کمترین سخنی که اسمش ناسزا باشد به کسی نگفته است. و جمله‌ای که حق نباشد و به صحتش یقین نداشته باشد راجع به کسی ننوشته است. در وقت گفتن و نوشن و اقدام، یقین داشته است که آنچه که می‌گوید و می‌نویسد درست است و وظیفه‎ی او می‌باشد. هر کس خلاف این ادعا را دارد مستند و با مشخصات کامل اعلام و اثبات کند.

4 _ هر جوکی که درست کردند، هر دروغی که بافتند، هر تهمتی که زدند، و هر افترایی که بستند، از بیخ و بن بی‎اساس دروغ بوده و هست. جوک‎های درست شده، و اینکه زادسر فحش می‌دهد، توسط اتاق جنگ رقیبان، خصوصاً اتاق جنگ روانی ستاد تبلیغاتی جهانگیری‌کوهشاهی معاون اول فعلی رئیس جمهور، مرحوم ...، و این شخص فعلی که بسیار بسیار ناجوانمردانه، تولید و تکثیر شده است. آری؛ مردم و جوانان روح زادسرجیرفتی از هیچکدامشان خبر ندارد، از جمله آخرینشان تا حالا، پیرامون خانم محترمی که در انتخابات دهم نامزد شده بودند.

خدا همه را هدایت فرماید و مرا. دروغگویان و تهمت زنان و قمپز درکنندگان را، اگر قابل هدایت نیستند رسوا گرداند.بحق فاطمة و ابیها و بعلها و بنیها صلوات الله علیها و علیهم اجمعین.

اللهم لا تجعل الدنیا اکبر همنا و لاتسلط علینا من لایرحمنا

اللهم اجعل عواقب امورنا خیراً

الهی آمین یا رب العالمین

 

با تشکر؛

طلبه بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی؛

تهران؛ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۷۹

...