هرگز نتوانستند خواب آشفته فراعنه روزگار را تعبیر کنند. آخرین مانور این دوست ستیزانِ دشمن نواز، از خرداد 1388 شروع و تا نهم دی ماه آن سال به طول انجامید، و مجبور شدند دستهای نفاق پشت پرده بیگانگان را بیرون بیاورند و به کمک سیا، اینتلیجنت و موساد بلوا به پا کنند که با لطف الهی و درایت جنابعالی، از به کارگیری امثال هاشمی‌رفسنجانی، و دیگر سران فتنه نیز طرفی نبستند و چون ... در لاک خود خزیدند.تصویر مرتبط ادامه ...

 

بسم الله الرحمن الرحیم

الهی بمیرند آنان که شادی و اقتدارت را نشانه رفته‌اند

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی

سلام علیکم بما صبرتم فنعم عقبی‌الدار

آقا این روزها نیز پرکار، پرانگیزه و پرنشاط در جمع مشتاقانِ از اقشار گوناگون حاضر می‌شوید، و دل آنان را شادتر، ایمانشان را محکم‌تر، راهشان را روشنتر، عشقشان را الهی‌تر، و افق دیدگاهشان را بالاتر و بالاتر می‌گردانید، و صوت دشمن‌شکن‌شان را که چون شیران بیشه می‌غرند که: «ای رهبر آزاده، آماده‌ایم آماده»، و «خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست»، به هفت آسمان می‌رسانید. الحمدلله و به فضل پروردگار هر روز قوی‌تر و بشاش‌تر مطالب خالصانه، حکیمانه، تخصصی، و مقتدرانه خودتان را به سمع و نظر ملت ایران می‌رسانید.

امروز با تأکید ویژه نسبت به مقوله امنیت و اقتدار نیروی انتظامی در ابعاد مختلف بر مبنای قانون، مدار مردم‌داری و محور شرارت زدایی و شرور سوزی، رهنمون فرمودید و به نکاتی مختلف و مهم هشدار دادید، خصوصاً راجع به دو قطبی شدن جامعه اعلام خطر کردید. بدین جهت دلم هوای قلم و روحم به سراغ فکر و دستانم رفت تا با تسبیح کلمات و استمداد انگشتانم، از سوی بسیجیان چند ده میلیونی، و طلاب بیدار و پاسداران ولایتمدار، ناجا و ارتش هوشیار حریم‌دار، عرضه بدارم که اماما و رهبرا، تا امثال ما زنده هستیم، غلط می‌کند کسی که کمترین عملی مبنی بر اختلاف در جامعه انجام بدهد.

سیدنا و مولانا، آنان که در ماجراهای جنگ خلیج فارس، قتل‌های زنجیره‌ای، جنایت شوم و وحشتناک 18 تیرماه 1378، اغتشاشات 8 ساله اصلاح‌طلبان امریکایی در دولت و سازمان‌ها، و ده‌ها مورد دیگر که دنبال وحدت‌شکنی بودند، فقط عرض خود بردند و زحمت حضرتعالی و سپاه و ناجا و ملت عاشورایی شدند، و هرگز نتوانستند خواب آشفته فراعنه روزگار را تعبیر کنند. آخرین مانور این دوست ستیزانِ دشمن نواز، از خرداد 1388 شروع و تا نهم دی ماه آن سال به طول انجامید، و مجبور شدند دستهای نفاق پشت پرده بیگانگان را بیرون بیاورند و به کمک سیا، اینتلیجنت و موساد بلوا به پا کنند که با لطف الهی و درایت جنابعالی، از به کارگیری امثال هاشمی‌رفسنجانی، و دیگر سران فتنه نیز طرفی نبستند و چون ... در لاک خود خزیدند.

اکنون چندین سال است که این به اصطلاح شیخ دیپلمات! به کمک آن شیخ تهرانی و این شیخ قمی کوشیده است تا مأموریت دوقطبی کردن جامعه را به عهده بگیرد و کار شنیع ناتمام قبلی‌ها را تمام کند، که به فضل الهی ره به جایی نبرده و تیرش به سنگ خورده است، و حتی در زادگاهش هم به او فهماندند که هر کس خلاف فرامین مطاع ولی فقیه حرکت کند، مطرود امت اسلامی و مغضوب پروردگار خواهد بود و شد. این نادیپلمات ناشیخ نمی‌داند که گنده‌تر از او نتوانستند جامعه را دوقطبی کنند چه رسد به نامبرده که در مقابل اربابان خود عددی نیست.

حضرت آقا خیالتان راحت، که ما می‌میریم و سازش نمی‌پذیریم، و تا خون در رگ ماست خامنه‌ای رهبر ماست. خامنه‌ای خدا نگهدار تو، بمیرد بمیرد دشمن خونخوار تو

والسلام علیکم و علی جمیع عبادالله الصالحین

با تشکر و اعتذار؛

طلبه‌ی بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی

نویسنده و محقق

قم‌المقدسه، 19 اردیبهشت 1395