جناب آیت ... هاشمی‌رفسنجانی مطمئن باشند که هیچ‌یک از مقامات لاحق و سابق، بین حمایت از جناب ایشان و منافع و پست خودشان، جانب وی را نگرفته و نخواهند گرفت، و قطعاً این مهم را با همه‌ی وجودشان حس و لمس کرده‌اند، ملت الهی ایران اسلامی هم که همیشه گوش به فرمان امام و مقتدای خود بوده و هستند، پس خدا کند که با طناب توطئه‌ی ... به چاه نروند.  ادامه . . .

در پاسخ به ادعای عدم حضور عمدی هاشمی‌رفسنجانی

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

دیدار رمضانی و الهی رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، با سران و مقامات ارشد نظام جمهوری اسلامی انجام شد و یکی از مقامات مهم و ارشد یعنی ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام در قاب سیما و لنز دوربین‌ها ملاحظه نشد. بدین بهانه و در پاسخ به مغرضان بهانه‌گیر، سه نکته را متذکر می‌گردد:

نکته اول

این نظام بی‌نظیر در تاریخ نظام‌های دنیا، از لحظه‌ی پیروزی تا کنون ده‌ها حادثه‌ و فاجعه‌ی بزرگ و کمرشکن و برانداز را، به خوبی مدیریت نموده و خنثی کرده است. مشکلات سخت معیشتی و معضلات بزرگ اقتصادی، اجتماعی، نظامیِ داخلی و خارجی را که هر کدامشان برای سقوط هر دولت و نظامی به تنهایی کفایت می‌کرد، پشت سر گذاشته و الحمدلله خم به ابرو نیاورده است. به چند حادثه‌ی شوم و معضل وحشتناک اشاره می‌گردد:

1-    غائله‌ی کردستان و اشغال پاوه،2-  غائله‌ی خطرناکی که «شریعتمداری» در قم جلودارش بود، 3- شورش کور حزب آن عرب‌نما، در جنوب و مناطق نفتی کشور، 4- کودتای وحشتناک «نوژه»، 5- طرح ترور حضرت امام خمینی قدس الله نفسه‌الزکیه، 6- حمله‌ی نظامی امریکا و شکست آن در صحرای سوزان طبس، 7 - کربلای سرچشمه‌ی تهران و شهادت بهشتی و 72 تن از سران قوای نظام، 8 - حمله‌ی مسلحانه‌ی منافقان در 30 خرداد 1360، 9- غائله‌ی کثیف‌تر بنی‌صدر در 14 اسفند 1359، 10 - انفجار ریاست جمهوری و شهادت رئیس جمهور و نخست وزیر در 8 شهریور 1360، 11- انفجار مسجد ابوذر و عمر دوباره‌ی خدا به امام خامنه‌ای مدظله العالی در 5 تیر 1360، 12 - 31 شهریور 1359 و حمله‌ی استکبار حاکم بر جهان به جمهوری اسلامی ایران، و . و ... ، 13-  از همه شنیع‌تر فاجعه‌ی شوم 18 تیرماه 1378، 14 - و فاجعه‌ی وقیح براندازی ده سال بعد آن سیا، موساد، اینتلیجنت که چندین ماه به طول انجامید یعنی خرداد 1388 . 15 – جریان پیچیده و عجیب باند مهدی هاشمی معدوم، و . و ...، و . و ... بسیار است که در این اندک نشاید.

نکته دوم

هر کس در هر مقام و موقعیتی در پیدا و پنهان، به اهداف امام خمینی و انقلاب اسلامی، و جانشین شایسته و منصوب با واسطه‌اش حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی، خیانتی، جنایتی، سوءاستفاده‎‌ای، ارتشایی، اختلاسی، خلاف اخلاقی مرتکب شد، بالاخره رسوا گردید و عاقبت بخیر نشد. مانند شیخینی که یکیشان رفت و دیگری هم در حسرت مانده است.

نکته سوم

اگر خدای ناکرده و به تعبیر برخی، اخم و تخم رئیس محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام در روز 14 خرداد 1394 در هنگام سخنرانی امام خامنه‌ای، و خش بش کردن وی در بقیه اوقات و ملاقات‌ها با بقیه، و عدم حضورش در مراسم سوم تیرماه 1394 و دیدار رمضانی رهبر معظم انقلاب اسلامی، نعوذبالله با انگیزه‌ی غیر خدایی القای فاصله گرفتن از کسی است که ادعا می‌کرد عشق اوست، و تبعیت از اوامر آن حضرت را تکلیف الهی‌اش اعلام می‌کرد، صورت پذیرفته باشد، بداند که این اقدام وی به انجامی نامیمون و فرجامی سوء مختومه خواهد شد. این انقلاب مقدس الهی، در اعتقاد، عمل و خون کسانی ریشه دوانیده است که 270 نفرشان بعد از قریب به سی سال بعد از حیات دنیویشان، به یاری‌اش آمدند و یک‌بار دیگر پشتوانه‌ی مردمی و الهی بازماندگانشان را از ولایت فقیه و امامت خامنه‌ای کبیر، به تصویر کشیدند.

و سخن آخر

ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام، مستحضر باشند که تمام وفاداران به امام خمینی و مریدان و مقلدان امام خامنه‌ای، انتظار دارند که آنان را شادمان سازند. آری؛ بسیجیان، پاسداران، روحانیان، دانشگاهیان، بازاریان و همه و همه ملت، دلشان تمنا دارد تا همسنگر 60 ساله‌ی ولایت و امامت در 80 سالگی خود نیز، در مقام عمل تعبدش را به ولایت و تبعیتش را از مقام امامت آیت الله معظم خامنه‌ای کبیر مدظله، به اثبات برسانند، و در کمین نشستگان خبیث را ناامید بگردانند. جناب آیت ... هاشمی‌رفسنجانی مطمئن باشند که هیچ‌یک از مقامات لاحق و سابق، بین حمایت از جناب ایشان و منافع و پست خودشان، جانب وی را نگرفته و نخواهند گرفت، و قطعاً این مهم را با همه‌ی وجودشان حس و لمس کرده‌اند، ملت الهی ایران اسلامی هم که همیشه گوش به فرمان امام و مقتدای خود بوده و هستند، پس خدا کند که با طناب توطئه‌ی ... به چاه نروند.

والسلام علی عبادالله الصالحین

اللهم اجعل عواقب امورنا خیراً

نویسنده و پژوهشگر، طلبه‌ی بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی

قم‌المقدسه؛ 1394/04/04