حداقل انتظار این بود که سکوت نمی‌کرد ادامه . . .

 

کد مطلب: 28876

زمان انتشار: چهارشنبه 18 آذر 1388 - 11:56:50

هاشمی‌رفسنجانی نباید سکوت می‌کرد

 

سیاست > چهره‌ها  -علی زادسرجيرفتی معتقد است : فارغ از خدمات صورت گرفته توسط هاشمی‌رفسنجانی،حداقل انتظار از ایشان موضع گیری در جریان حوادث پس از انتخابات این بود که نباید سکوت می کرد.

حجت الاسلام علی زادسرجيرفتی در گفت و گو با خبرآنلاین افزود: سوال این است که دلیل سکوت یار دیرین رهبر معظم انقلاب در شرایطی که خطر از هر سو کشور را احاطه کرده چه بود.

وی ادامه داد: هاشمی بخشی از تاریخ انقلاب و از استوانه های نظام محسوب می شود و موضع گیری ایشان بسیار مورد توجه است و می توانست جلوی خیلی از اتفاقات را بگیرد.

زادسر در عین حال گفت: البته آقای هاشمی کارنامه مشخصی دارد به ویژه آنکه ایشان سابقه روشن و درخشانی در خدمات رسانی به مردم را دارند و تلاش برخی برای حذف ایشان جفائی عظیم است زیرا با حذف ایشان بخشی از تاریخ انقلاب نیز حذف می شود.

امام جمعه اسدآباد در توضیح این مطلب افزود: آقای هاشمی وارث خرابه های جنگ بود به ترتیبی که در آغازین سال های دولت ایشان خاموشی مکرر برق وجود داشت اما در پایان دولت ایران صادر کننده برق بود بنابراین در صورتی که کسی منکر  این مساله شود اگر طرفدار جمهوری اسلامی باشد باید در سلامت عقل وی شک کرد. البته برخی از توقعات فرهنگی دلسوزان نظام در این دوره محقق نشد .

نماینده سابق مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی چندی قبل در یکی از پست های وبلاگ خود با اشاره به دیدار خود با هاشمی رفسنجانی نوشت: ما از حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی توقع داریم که ایشان بزنند توی دهن این یاوه گویانی که الان آمده اند و حرف بی‌ربط می‌زنند، بیانیه‌ی ضد انقلابی صادر می‌کنند. پس چرا جواب محکم از هاشمی‌رفسنجانی نمی‌شنوند؟. ما توقع داریم که انشاءالله آیت‌‌الله هاشمی‌رفسنجانی به میدان  بیایند.

کد مطلب: 28876

زمان انتشار: چهارشنبه 18 آذر 1388 - 11:56:50

منبع : http://www.khabaronline.ir/news-28876.aspx